PDA

View Full Version : Пфф пълни щуротии..



az17
06-07-2008, 09:51
Незнам какво искам.. незнам какво да правя вече.Мисля,че обичам приятелкта си и то много,ама мисля и за други.. за много други.Супер много момичета има в живота ми.. и всичките много ме кефат.Значи мисля за тях е така все срещички а у зарибяваме се.Нормално ли е това да мисля за толкова много момичета,мислех си че съм станал сериозен и само с една.Ама явно немога искам да съм с много и го правя лошо ли е това?Хората променят ли се?Зашото аз мислех,че се променят,но аз немога да се променя,просто немога мисля,за всички други момичета освен за приятелката.Но когато примерно се скараме или ме остави ми става много гадно и се опитвам да си я върна.Съберем се няколко дни или там седмица -две всичко е наред не мисля за други и после пак почвам.Търся си други момичета е така за кафета за дискотеки за какво ли още не.Ходя на дискотеки нали без приятелката там се зарибявам с други,целувки,танци,натиск не.. миналата седмица имах смучки по връта тя видя и ми стан кофти за нея.Но не много просто незнам защо съм такъв неискам да съм такъв.. но нито едно момиче за повече от месец два.. не ме е карало да мисля само за нея.. ;(

VerryBerry
06-07-2008, 09:54
Най-добре е да се разделите..ти сам не знаеш какво искаш-не я мъчи поне..

schranz
06-07-2008, 09:54
Когато я загубиш завинаги(защото на нея един ден 100% ще и писне от теб и твойте лъжи!!),ще оцениш какво си имал и какво си загубил...!
АКо искаш да се промениш направи го не само заради нея ,ами и заради себе си ....Воля ти трябва..

5StaR
06-07-2008, 09:56
Тва, че мислиш и за други бих казал че е горе-долу нормално ^^, а отсносно другото, просто искаш нещо и като го получиш вече не ти е интерестно с нея .. и аз съм така понякога :)

go71n
06-07-2008, 10:10
пич и аз съм ф подобна ситуация ...
гаджето ми ( вече бившо :S ) незнаеше тя какво иска в смисал не е ходила по други момчета ама като почне да се даржи като дете и мн ме дразни ... и аз реших да и дам маничък урок и почнах да свалям 2 момичета зад гърба и, ( тоест незнаеше ) и двете момичета варзаха аз избрах по красивата и след диско си написах :* 3а ***** :* и моита като го видя О.о и като се разпени :X :X :X само прегреших че си смених ника на скаип с LoFf yAaAaaAa тя каза че целувките е щяла да ги преживее ама ника ... и като се почна та до днес немога да оправа нещата макар че с неини приятелки си чатя и ги карам да ми казват кфо0 си пишат те явно са и казали като ми копнат хрон ... от сорта на **** каза : еми сега съм с друго момче и мн даржа на него ( а това не е истина ) ... защото 10 мин преди това тя ми каза че не е с никои и сега се опитват да ме дразнат ама след време тя ще ме потарси ама мене няма да ме има :D та исках да ти кажа ти са сваляи момичета за аверата ама след време ше си останеш сам ;)

П.П ебал съм маиката на препинателните знаци ;) :D

az17
06-07-2008, 11:33
Be to v4era stana za posledno haxhxa .. Ama tfa e ve4e ne mi puka .. dali sme zaedno ili ne misleh 4e q obi4am.. ama qvno ne sym 6ot sa se karahme tuka a y.. i se mi e taq dali pove4e ni6to s neq.. ako 6te be tq guBI ne AZ.. ima oshte mnogo .. tq 6e pla4e za men ne az za neq :d

sexy_eJlz
06-07-2008, 11:57
Най-добре е да се разделите..ти сам не знаеш какво искаш-не я мъчи поне..

Искаш да си я върнеш, защото не можеш да понесеш мисълта, че едно момиче не ти се е вързало и те е зарязало и, че някой друг ще я има. По-добре не я мъчи повече.

GabisiTa
06-07-2008, 12:08
Be to v4era stana za posledno haxhxa .. Ama tfa e ve4e ne mi puka .. dali sme zaedno ili ne misleh 4e q obi4am.. ama qvno ne sym 6ot sa se karahme tuka a y.. i se mi e taq dali pove4e ni6to s neq.. ako 6te be tq guBI ne AZ.. ima oshte mnogo .. tq 6e pla4e za men ne az za neq :d

Съжалявам момичето, че е попаднало на такова момче ..... :?
Btw на колко години си?!

MiMcHeToOo
06-07-2008, 12:10
Ох, пак ли бе момче. Нали уж преди 1 месец най-много всичко беше наред :D

sladur4etyYy
06-07-2008, 12:20
Be to v4era stana za posledno haxhxa .. Ama tfa e ve4e ne mi puka .. dali sme zaedno ili ne misleh 4e q obi4am.. ama qvno ne sym 6ot sa se karahme tuka a y.. i se mi e taq dali pove4e ni6to s neq.. ako 6te be tq guBI ne AZ.. ima oshte mnogo .. tq 6e pla4e za men ne az za neq :d

да де ама нали се сещаш, че както за теб има още мн др момичета, за нея пък има още мн др момчета

az17
06-07-2008, 12:26
A be MiMcHeToOo .. uj beshe si4ko nared ahah amaaa ddz nekuf mn sum defekten stanal hxahxahx nemoga s edna ne e e hybafo taka xahxhaxa ama sa sum super 6tastliv a sum bez priqtelka hah i mi e vse taq 6oto ve4e nqma na koi da davam obqsnenie i da me pita koi ti zvunq ii ot koi e toq sms ili s koi si pi6e6 a y.. :D:D :grin:

papi_91
06-07-2008, 12:35
mom4eto v koeto sam vlubeno pravi absoliotno sa6tite ne6ta,povqrvai 4uvstvoto ne e priqtno,no v kraina smetka i go kaji tfa ne6to da go znae,za da misli6 za dr zna4i tq ne ti dava vsi4ko koeto iska6 :) :) :) uspex

Ivalinka
06-07-2008, 12:39
тя губи????? губи момче,което се целува и натиска с всяко срещнато момиче...каква загуба :razz: :razz: :razz:

az17
06-07-2008, 12:44
Abe gubi haha emii pak gubi haha ama me obi4a nali taka tq 6e pla4e be pff i to kolko puti e plakala .. Tq me narani predi .. sega neq 6te q boli ;) mNN vreme oshte !!

spensi
06-07-2008, 13:17
на теб не ти трябва сериозна приятелка зарежия и почвай да си лягаш със всяка срещната и като узреш си хвани вече нещо сериозно така на 14-16 момчетата само секс им е в главата :D

az17
06-07-2008, 13:18
Na 18 sum :)

MonSitY
06-07-2008, 13:39
напълно е нормално да мислиш за други.а за тези смучки незнам.явно нещо ти липсва във връзката с нея и го търсиш при другите.или се нуждаеш от разнобразие.едва ли я обичаш,защото ако беше така нямаше да и причиняваш такова нещо...

Miss_Perfekt
06-07-2008, 16:00
Същия си като мен напрао думи нямам вече откакто един боклук ме нарани по възможно най-гадния начин и съм станала същата като теб :-o

varnen4e
06-07-2008, 16:04
A be MiMcHeToOo .. uj beshe si4ko nared ahah amaaa ddz nekuf mn sum defekten stanal hxahxahx nemoga s edna ne e e hybafo taka xahxhaxa ama sa sum super 6tastliv a sum bez priqtelka hah i mi e vse taq 6oto ve4e nqma na koi da davam obqsnenie i da me pita koi ti zvunq ii ot koi e toq sms ili s koi si pi6e6 a y.. :D:D :grin:

Е.. ще се намери някоя и на тебе да ти завърти главата.. ;) Не се притеснявай за това.
:)

kato` limonche
06-07-2008, 16:55
A be MiMcHeToOo .. uj beshe si4ko nared ahah amaaa ddz nekuf mn sum defekten stanal hxahxahx nemoga s edna ne e e hybafo taka xahxhaxa ama sa sum super 6tastliv a sum bez priqtelka hah i mi e vse taq 6oto ve4e nqma na koi da davam obqsnenie i da me pita koi ti zvunq ii ot koi e toq sms ili s koi si pi6e6 a y.. :D:D :grin:

Е.. ще се намери някоя и на тебе да ти завърти главата.. ;) Не се притеснявай за това.
:)
\:D/

az17
06-07-2008, 17:14
Ami nameri se takava razbi mi jivota razbi mi surceto i misleh 4e moga da stana lo6 i az i az da prava taka pravih mn vreme taka posle pak se vliubih posle pak mi razbiha surceto ii sega kym tfa momi4e mn se vliubih no qvno ne dostatu4no 6tom iskam drugi ne 4e gi iskam mislq za tqh puka mi za tova momi4e neiskam da q boli no tq e dete .. na 14 godini e kvo e tfa az nemoga da si igraq .. s deca

betyrk
06-07-2008, 17:23
Ами няма смисъл да продължаваш така с това момиче..Така залъгваш себе..и нея най вече.Или просто трябва да спреш с тези момичета защото до никъде няма да стигне това...Повярвай ми наистина трудно е но трябва да се справиш защото можеш да си изпуснеш шанса.. :(

az17
06-07-2008, 18:02
Ami tfa e strannoto tq go napravi vleze mi pod kojata super mnogo.. no se osuznah 4e nqma smisul.. ii za tfa obi4am q nqma da i go priznaq nikoga ve4e .. i to mnogo i mi lipsva prosto tq ne zaslujava takuf tupanar kato men .. koito se 6iba s koq li ne ii e takuf jen4o 4e misli samo za sebe si i za tfa kak nqma nego da go boli i da mu e zle .. i hodi tam deto mu e sigurno .. ;( ima vreme kogato da q boli neiskam o6te edno momi4e da go boli zaradi nqkuf kato men .. za tova i kazah kakvi li ne ne6ta :cry:

Miss_Perfekt
06-07-2008, 18:58
По добре я остави на мира

az17
06-07-2008, 19:48
Ami 6te q ostava ama q obi4am

cinderella_gugutka
06-07-2008, 21:10
пффф...опитай се да се промениш щото така ще загубиш вси4ки мацки които оби4аш

az17
06-08-2008, 06:50
Veche gi zagubih..

zvezdichka777
06-08-2008, 06:55
Когато я загубиш завинаги(защото на нея един ден 100% ще и писне от теб и твойте лъжи!!),ще оцениш какво си имал и какво си загубил...!
АКо искаш да се промениш направи го не само заради нея ,ами и заради себе си ....Воля ти трябва..



Много добре казано...

Remini
06-08-2008, 06:58
Ех....де да бях готин като тебе 8-)
И аз срещам много момичета...оглеждаме се взаимно по улиците ...
Просто си играй картите ако ти е кеф да си с много и различни просто го прави...сега ти е времето(предполагам)

BigFakeSmile
06-08-2008, 08:08
amm kogato sam s edno mom4e i az si mislq za drugi e ne sam se celuvala s tqh ama to se pak zavisi nz kolkoto i stranno da zvu4i donqkade te razbiram 6tot na men mn mi haresva da se zaribqvam s mom4eta daje i da hodq s nqkoi

az17
06-08-2008, 08:34
... kakto i da e to ve4e si4ko e svur6ilo ama shans dano se nameri nqkoq da me promeni :-P

ANTIHUMAN
06-08-2008, 09:25
A be MiMcHeToOo .. uj beshe si4ko nared ahah amaaa ddz nekuf mn sum defekten stanal hxahxahx nemoga s edna ne e e hybafo taka xahxhaxa ama sa sum super 6tastliv a sum bez priqtelka hah i mi e vse taq 6oto ve4e nqma na koi da davam obqsnenie i da me pita koi ti zvunq ii ot koi e toq sms ili s koi si pi6e6 a y.. :D:D :grin:

Ха-ха! Щастлив ще си най-много 2 седмици!После така ще си мислиш за нея ,че ще ревеш!Толкова гадно ще ти бъде!Аз също бях щастлив като не бях с едно момиче нямаше кой да ме командва и т.н. ,но сега тя направо е в мислите ми!
П.П. Приятно мъчение заради собствените ти грешки! :)

az17
06-08-2008, 09:57
Nai veroqtno .. :cry:

Ivooooo08
06-08-2008, 19:14
Незнам какво искам.. незнам какво да правя вече.Мисля,че обичам приятелкта си и то много,ама мисля и за други.. за много други.Супер много момичета има в живота ми.. и всичките много ме кефат.Значи мисля за тях е така все срещички а у зарибяваме се.Нормално ли е това да мисля за толкова много момичета,мислех си че съм станал сериозен и само с една.Ама явно немога искам да съм с много и го правя лошо ли е това?Хората променят ли се?Зашото аз мислех,че се променят,но аз немога да се променя,просто немога мисля,за всички други момичета освен за приятелката.Но когато примерно се скараме или ме остави ми става много гадно и се опитвам да си я върна.Съберем се няколко дни или там седмица -две всичко е наред не мисля за други и после пак почвам.Търся си други момичета е така за кафета за дискотеки за какво ли още не.Ходя на дискотеки нали без приятелката там се зарибявам с други,целувки,танци,натиск не.. миналата седмица имах смучки по връта тя видя и ми стан кофти за нея.Но не много просто незнам защо съм такъв неискам да съм такъв.. но нито едно момиче за повече от месец два.. не ме е карало да мисля само за нея.. ;(

Ми нормално е,ама съвет...мисли за всички,една обичай ;)

Mnogo_ste_zle
06-08-2008, 20:11
Във всяка тема ли трябва да ви обяснявам, че сте тъпи пубери и не знаете какво искате и единственият ви "тийнпроблем" сте вие самите :/

Ivooooo08
06-09-2008, 06:20
Във всяка тема ли трябва да ви обяснявам, че сте тъпи пубери и не знаете какво искате и единственият ви "тийнпроблем" сте вие самите :/
А ти какъв си? Всеки с проблемите си а у :? Като не можеш с нищо да помогнеш защо въобще си в този сайт?

Mnogo_ste_zle
06-09-2008, 12:40
Ако беше малко по-умна щеше да прочетеш внимателно мнението ми и сама да си дадеш отговор.
И е каква :>
И каква?-повече отколкото ти някога ще бъдеш (:

Защо хората не разбират когато искаш да им помогнеш :/
Откажи се от мАлКиТе И гОлЕмИ бУкВи и нЪучи български и пак ще говорим.

Ivooooo08
06-09-2008, 16:00
С недоразвити лайна не споря :lol: