PDA

View Full Version : Ех момчета ...



sexy_eJlz
06-07-2008, 11:51
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

Lady_B_
06-07-2008, 11:59
Защото не харесват момичето и милсят, че по този начин ще я накарат да спре да ги харесва ... тъпо, но факт ;)

Niakoitam
06-07-2008, 12:00
Защото явно не попадаш на свестни и точни момчета. :)

MiMcHeToOo
06-07-2008, 12:02
Защото не харесват момичето и милсят, че по този начин ще я накарат да спре да ги харесва ... тъпо, но факт ;)

Не винаги тва е причината. Ако момчето е пуяк почва да се надува, че някоя го харесва и айде.. става президент едва ли не пфхахха 8)

Krasencety
06-07-2008, 12:08
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

И аз тва питам... :-x

GabisiTa
06-07-2008, 12:09
Е... не всички момчета са такива, може би ти си попаднала на такива ;)

maharbal
06-07-2008, 12:11
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

az moga da kja syshtoto i za vas :) Pri men se sluchi syshto... Razlikata e che az sym M i haresvah edno momiche ot moq klas... Taka che i vie pravite syshtoto...

bokoboko
06-07-2008, 12:21
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

Вярвай ми има много момчета които не са такива.Това, че момичетата харесвате най-големите дебили си е ваш проблем!

miloto_girl_4e
06-07-2008, 12:27
Поради липсата на достатъчно мозък, това е един от вариантите им да покажат на въпросното девойче, че не я харесват и не искат да имат
връзка с нея, но.. за да бъдат по ясни, са готови даже да загубят приятелството си с нея.. тъпоо..

KrisiBep
06-07-2008, 12:32
Не всички са такива,за щастие има и доста изключения.Явно не си уцелила точното момче.Наистина е тъпо от тяхна страна,но пък доста ясно показват,че нищо няма да стане с въпросното момиче,което има е признало.Това,че тя го харесва,мисля,че не е основателна причина да се държи така,но ги има всякакви.

SPECNAZ
06-07-2008, 13:12
Не всички момчета са такива

spensi
06-07-2008, 13:23
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x
що не си побаднала на точния човек или по точно на точните хора ако е второто трябва да си доста зле със късмета :D

MonSitY
06-07-2008, 13:31
не винаги момчето се надува това става и с някои момичета :)

gorskata_feja
06-07-2008, 13:33
защото са мъже... просто се чудят как да се отърват от теб, ако не ги кефиш...

cinderella_gugutka
06-07-2008, 14:46
не винаги става така ама за съж. понякога се слу4в :(

BlueFace
06-07-2008, 14:51
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x
Пффф....Защо пак поставяте всички момчета под общ знаменател??!!?!Това че има такъв тип като описаните не значи че всички сме такива нали? Не мога да ти кажа защо това момче го е направило.Явно е ограничен идиот.Но не слагай всички под общ знаменател.... :?

SuNsEt
06-07-2008, 15:01
Ами...найстина е гадно това.Аз съм го изпитвала...Чувството е супер гадно... :-# Обаче после разбрах,че самото момче си е нещастник и е нямало смисъл да се сдухвам така...
Веднъж станах свидетелка на обяснение в любов от момиче за едно момче.Тя му говореше какви чувства има към него и какво изпитва.Беше искрена и дори за малко да се разплаче.Гласът и трепереше.Но той я изгледа студено и я остави да си тръгне.След това се обърна и ми каза,че дори не й знае името и се изсмя...Попитах го,как може да се да се държи така с нея и да я остави да си тръгне...Момчето нищо не ми отговори.Дори аз самата се почувствах гадно заради нея... :-# Глупак! ...
Истинските ХОРА са малко и трудно се намират...вече...

Al3ksandra
06-07-2008, 15:01
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

Аз мисля че защото не си срещнала още подходящия за теб.. Когато го срещнеш нещата ще бъдат съвсем по-различни :)..

SPECNAZ
06-07-2008, 15:05
Аз съм сигурен че ще срещнеш подходящия за теб. :)

ANTIHUMAN
06-07-2008, 19:29
Не всички момчета са такива! Не слагай всички под общ знаменател ,моля! :)

Аз съм се влюбвал истински само един път! Но любовта ми е несподелена! :cry: :cry: :cry: Ще продължа напред и без този ценен за мен човек!

Chacho
06-07-2008, 19:39
Поради липсата на достатъчно мозък, това е един от вариантите им да покажат на въпросното девойче, че не я харесват и не искат да имат
връзка с нея, но.. за да бъдат по ясни, са готови даже да загубят приятелството си с нея.. тъпоо..

Вие пък се отдавате на приятелства и живеете в много тесни емоционални връзки. Стига с тия нападки "момчетата такива, момичетата онакива".

Феминизмът и прекаления стремеж към еманципацията, който постоянно втълпяват чиклит-а и последвалите го филми и сериали + прекалено доминативния ни подход, на повечето мъже -> прекалено сбъркан свят. Все пак сме в него и трябва да се оправяме. Винаги ще си задаваме въпроси, защо действат едни така, други иначе.

ПП: Това мнение го написах от чиста заядливост :-P
ПП2: Ако ни харесва момиче, а ние нея не, просто не й даваме да се сближава с нас. Тя като настоява, навлиза в зоната ни на комфорт и е нормално да сме враждебни. Идеята е, че преценяваме жената по кориците и не ни ли прави добро впечатление, няма шансове. Такива сме си. Хубавото е, че не са ни чак толкова високи изискванията. Постарайте се да изглеждате добре и да не сте много агресивни и ви гарантирам, че няма да пуснете такава тема ;)
ПП3:Аман от послеписи ^^ ПП2 е в същност частта от мнението ми, което Е по темата :lol:

Big_JoJo
06-07-2008, 19:42
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

За всяко момче е индивидуално пък и зависи и от момичето как приявява интерес към момчето(ако му пише по 10 смс на ден нищо чудно)....

Lekov
06-07-2008, 19:43
Защото явно не попадаш на свестни и точни момчета. :)+1

06-07-2008, 19:46
Защото явно не попадаш на свестни и точни момчета. :)+1

а такива са голяма рядкост за съжаление :( или аз просто не познавам такива

Seducti0n
06-07-2008, 19:47
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x

Отговорът е много прост-Момчетата /мъжете/ искат преди всичко едно момиче да породи интерес у тях, да се държи сдържано в началото и да не прибързва с откритото демонстриране на симпатии.
Повечето от момичета, хлътнат ли по някого буквално му се подлагат на тепсия, а момчетата не търсят лесна плячка.

Lainovoz
06-07-2008, 20:40
Защо момчетата като разберат, че едно момиче ги харесва и то се стараят да я накарат да съжалява, че го е направила. Дори преди това да са се държали добре, след като разберат се стремят да вгорчат живота й. Прекратяват всички отношения с нея и т.н. :-x ::: Защо 2+3=6 ? :---)