PDA

View Full Version : Да я поканя ли?



maharbal
06-07-2008, 12:45
здр. Може да е малко дългичко... но ще се радвам ако поне един го прочете.
Харесвам едно момиче от момента в който я видях (вече 631 дена 8-) ) Тя от доста време знае, че я харесвам... Пращал съм и подарък за коледа... букет за 8-ми март... Почти всяка нощ я сънувам... След 20-тина дена имам рд... попринцип не обичам много рождения си ден и миналата година не сме се събира приятели... и тази гудина май няма да се събираме... Нощеска сънувах, че я кана да излезем двамата по случаи рд то ми... да я почерпа 8-) :lol: Та се чудех дали да го направа... Аз попринцип съм си срамежлив... и то доста... Веднъж я бях поканил на празника на даскалото, но малко преди това заваля градушка после пороен дъжд... абе не излезнахме с две думи 8-) След няколко седмици я бях поканил на концерт на ъпсурд. Този път отидохме, бяхме и с други фр и аз от срам бях като пън... И двата пъти я канех с СМС, знам че е много тъпо и че трябва лично... но ме е срам и не мойех лично... също и когато съм и подарявал нещо (букет...) не съм го правел лично ами с куриер, за което много съжалявам... Какво ще ме посъветвате? Да я покана ли или не? Този път ще се опитам лично... колкото и да ме е срам... И как да я покана, ако това ще ме посъветвате... Надявам се някой да ми хелпне :(


Редактирано от Цвети.
Нарушения-неописателно заглавие, написано на латиница...!

Carlos
06-07-2008, 12:48
Абе приятел, давай по смело :) Нямаш какво да губиш, кани я, докато не й се е отворил ангажимент! 631 дни са много, чакам да кажеш приела ли е поканата ;)
П.П. можеш да вметнеш, че не го празнуваш по принцип, но я каниш да я почерпиш, защото харесваш компанията й... Нещо от сорта ;)

SiNiStEr
06-07-2008, 12:49
Абе покания и излезте,ако има пак някакви препятствия отидете у вас 8-)

Lady_B_
06-07-2008, 12:50
Да покания - ЛИЧНО ! ;) И после да пишеш да кажеш как сте искарали :D

maharbal
06-07-2008, 12:53
haha shte pisha ako ne sa zatworili temata... se pak rd-to mi e sled 20 dena 8-) Ama kajete kak tochno da q pokana... Ako zeme ta se syglasi da i vzema li i nqkakvo cvete 8-)

Niakoitam
06-07-2008, 12:53
Ако събереш кураж я покани лично.Ако не пак с SMS.Щом я харесваш от толкова време действай,макар че знам че срамежливостта си е голям проблем.

И ако не те е срам направи всичко възможно да я впечатлиш.Без да си нахален разбира се.

Ivalinka
06-07-2008, 12:59
покани я... :) отиваш при нея.. :mrgreen: ,после :smt057 :)

SiNiStEr
06-07-2008, 12:59
haha shte pisha ako ne sa zatworili temata... se pak rd-to mi e sled 20 dena 8-) Ama kajete kak tochno da q pokana... Ako zeme ta se syglasi da i vzema li i nqkakvo cvete 8-)
Цвете недей да й вземаш защото ти имаш рд и излизате по случей рд-то ти.
Ако се уредиш с др среща тогава ;)

maharbal
06-07-2008, 13:00
Ако събереш кураж я покани лично.Ако не пак с SMS.Щом я харесваш от толкова време действай,макар че знам че срамежливостта си е голям проблем.

И ако не те е срам направи всичко възможно да я впечатлиш.Без да си нахален разбира се.

Ne iskam pak s SMS. Typo e... i dosta hora me obediha v tova... Ili shte e lichno ili nqma da q kana vyobshte... Iiii opitvam se da ne sym nahalen 8-)

FeelMe
06-07-2008, 13:11
Да покания - ЛИЧНО ! ;) И после да пишеш да кажеш как сте искарали :D
+1 Uspeh !!! :)

spensi
06-07-2008, 13:12
Приятел остави тези смс-и и тел покания лично.Най-малкото да видиш каква ще е реакцията и аз на времето каних по тел.И нищо само обравдание че има ли работа или вече били заети но от както почнах да ги каня лично работата си дойде на мястото и зеха да приемат с за срама практика му е майката след 2-3 покани ще видиш че няма нищо срамно и така успех дано да приеме :)

Niakoitam
06-07-2008, 13:13
Ако събереш кураж я покани лично.Ако не пак с SMS.Щом я харесваш от толкова време действай,макар че знам че срамежливостта си е голям проблем.

И ако не те е срам направи всичко възможно да я впечатлиш.Без да си нахален разбира се.

Ne iskam pak s SMS. Typo e... i dosta hora me obediha v tova... Ili shte e lichno ili nqma da q kana vyobshte... Iiii opitvam se da ne sym nahalen 8-)

Както искаш.Аз просто давам съвет,защото знам как действа срамежливостта.В единият момент си твърд като скала и имаш чувството че нищо и никой не може да ти се опре и в следващият момент,когато дълго чакания от теб момент настъпи(в твоя случай след 20 дни),започваш да омекваш все повече и повече и като отидеш там(ако ти стигнат силите да отидеш)се чудиш за какво ли беше отишъл и как е възможно преди това да си бил толкова сигурен,а сега да не можеш да кажеш две думи на кръст. :)

maharbal
06-07-2008, 13:18
Ако събереш кураж я покани лично.Ако не пак с SMS.Щом я харесваш от толкова време действай,макар че знам че срамежливостта си е голям проблем.

И ако не те е срам направи всичко възможно да я впечатлиш.Без да си нахален разбира се.

Ne iskam pak s SMS. Typo e... i dosta hora me obediha v tova... Ili shte e lichno ili nqma da q kana vyobshte... Iiii opitvam se da ne sym nahalen 8-)

Както искаш.Аз просто давам съвет,защото знам как действа срамежливостта.В единият момент си твърд като скала и имаш чувството че нищо и никой не може да ти се опре и в следващият момент,когато дълго чакания от теб момент настъпи(в твоя случай след 20 дни),започваш да омекваш все повече и повече и като отидеш там(ако ти стигнат силите да отидеш)се чудиш за какво ли беше отишъл и как е възможно преди това да си бил толкова сигурен,а сега да не можеш да кажеш две думи на кръст. :)

haha +1 ;) Tova imah v predvid. Ako v posledniq moment ne namerq sili da q pokana... nqma da q kana. Ne iskam pak s SMS... Vednyj bqhme v edna obshta priqtelka... pravehme prezentaziq po fizika... i tq namekna, che ako nqkoi isak da i kaje neshto da go napravi lichno... stavashe an vypros che i bqh pratil edno pismo po mail-a... Ama kajete qkvi idei kak da q pokana :( do sega ne sym kanel momiche i za men tva e nepoznata teritoriq :-P 8-) :lol:

MonSitY
06-07-2008, 13:41
ако се съгласи не мисля че трябва да и взимаш цвете по-скоро тя трябва да ти вземе нещо...

iiirish
06-07-2008, 14:06
няма нищо лошо в това да я поканиш. явно я харесваш от доста дълго време и вече наистина е в твой интерес да проявиш някаква инициатива

NH3
06-07-2008, 14:09
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif
http://nearlygood.com/smilies/gayfight.gif

cinderella_gugutka
06-07-2008, 14:15
трябва да я поканеш щото ина4е ще те помисли за идиот-да я харесваш толкова и да нямаш смелост да я поканиш...пффф....напрао щи бие шута....по смело ина4е :? лошо

AFT
06-07-2008, 14:24
:smt095

Прави квото искаш, но преди всичко отиди да застреляш учителят ти по български език, а ако не искаш да го убиваш, просто му покажи кво си писал тук и той сам ще се самоунищожи.

maharbal
06-07-2008, 15:31
ако се съгласи не мисля че трябва да и взимаш цвете по-скоро тя трябва да ти вземе нещо...

ne sym syglasen... az ne iskam da q pokana za da mi podarqva neshto... a zashtoto q haresvam... I prosoto isakm az da i podara neshto... :grin:

maharbal
06-07-2008, 15:33
:smt095

Прави квото искаш, но преди всичко отиди да застреляш учителят ти по български език, а ако не искаш да го убиваш, просто му покажи кво си писал тук и той сам ще се самоунищожи.

hahahahaha ne e vinovna daskalkata... vsichkite mi daskali do sega po BG sa si predavali dobre... 8-) Prosto az sym zle v ezicite 8-) dori i v bylgarskiq :-P Znam che pisha s mnogo greshki... ama chesno kazano ich ne mi puka :D nqma da stavam pisatel :D

hahavteen
06-07-2008, 15:38
Знам че си малък ама ако я искаш наистина трябва да спреш с тия лигавщини. Покани я 2-3 дена преди събитието защото иначе може да има планове и да ти откаже. Отиваш при нея и както вече написаха по-горе и казваш че искаш да я почерпиш за рожденния си ден въпреки че по принцип не го празнуваш, усмихваш се и готово.

maharbal
06-07-2008, 17:57
Знам че си малък ама ако я искаш наистина трябва да спреш с тия лигавщини. Покани я 2-3 дена преди събитието защото иначе може да има планове и да ти откаже. Отиваш при нея и както вече написаха по-горе и казваш че искаш да я почерпиш за рожденния си ден въпреки че по принцип не го празнуваш, усмихваш се и готово.

:( no ima edin mnogo golqm problem... Imam rd na 28 iuni, koeto e sybota, a na sledvashtiq den 29 iuni imam imen den, koeto e nedelq. Tq e ot drug grad i samo uchi v grada ot kydeto sym az i vseki petyk sled uchilishte si otiva... Ima dva varianta v petyk ili v ponedelnik... No v petyk sled uchilishte tq si otiva... i ne znam dali shte po ostane nqkoi drug chas sled daskalo da izlezem.... A v ponedelnik svyrshvame daskalo i sigurno sled kato dadyt belejnicite shte si trygne :( Ne znam dali shte poostane malko :( Napravo mi se kysa syrceto kato znam che cqlata lqtna vakanciq nai veroqtno nqma da q vida nito vednyj :( ](*,) :cry:

AFT
06-07-2008, 19:03
:smt095

Прави квото искаш, но преди всичко отиди да застреляш учителят ти по български език, а ако не искаш да го убиваш, просто му покажи кво си писал тук и той сам ще се самоунищожи.

hahahahaha ne e vinovna daskalkata... vsichkite mi daskali do sega po BG sa si predavali dobre... 8-) Prosto az sym zle v ezicite 8-) dori i v bylgarskiq :-P Znam che pisha s mnogo greshki... ama chesno kazano ich ne mi puka :D nqma da stavam pisatel :D


Трябва да се застрелят, че са те пуснали да минеш 5 клас.

maharbal
06-07-2008, 19:09
:smt095

Прави квото искаш, но преди всичко отиди да застреляш учителят ти по български език, а ако не искаш да го убиваш, просто му покажи кво си писал тук и той сам ще се самоунищожи.

hahahahaha ne e vinovna daskalkata... vsichkite mi daskali do sega po BG sa si predavali dobre... 8-) Prosto az sym zle v ezicite 8-) dori i v bylgarskiq :-P Znam che pisha s mnogo greshki... ama chesno kazano ich ne mi puka :D nqma da stavam pisatel :D


Трябва да се застрелят, че са те пуснали да минеш 5 клас.

dobre de... znam che sym mn zle po bg... ich ne i puka... ako shte pishesh pishi po temata :(

kifla
06-07-2008, 19:14
Пич покани я лично и я помоли да остане някой път след училище да излезете ...лесно е не е кой знае каква философия .Успех!

ludo_momiche
06-07-2008, 19:18
Естествено,че трябва да я поканиш Това реторичен въпрос ли е? :)

maharbal
06-08-2008, 05:43
Естествено,че трябва да я поканиш Това реторичен въпрос ли е? :)

[b]хах не не е риторичен въпрос 8-)
Питам сериозно какжо да правя? :neutral:

midle
06-08-2008, 08:16
Ако се мъчиш да замайваш моето момиче ще те обезкосмя :D

Шегувам се :-P Ами човече от срама нищо няма да спечелиш :) Гледай ти да си по висшия и нахакания :) Правилната доза арогантност и забавност ще я сразят стига да не се срамуваш и да не ти пука за мнението и , защото момичетата лесно си го променят :-D

От къде си , от къде е тя?

BigFakeSmile
06-08-2008, 08:20
здр. Може да е малко дългичко... но ще се радвам ако поне един го прочете.
Харесвам едно момиче от момента в който я видях (вече 631 дена 8-) ) Тя от доста време знае, че я харесвам... Пращал съм и подарък за коледа... букет за 8-ми март... Почти всяка нощ я сънувам... След 20-тина дена имам рд... попринцип не обичам много рождения си ден и миналата година не сме се събира приятели... и тази гудина май няма да се събираме... Нощеска сънувах, че я кана да излезем двамата по случаи рд то ми... да я почерпа 8-) :lol: Та се чудех дали да го направа... Аз попринцип съм си срамежлив... и то доста... Веднъж я бях поканил на празника на даскалото, но малко преди това заваля градушка после пороен дъжд... абе не излезнахме с две думи 8-) След няколко седмици я бях поканил на концерт на ъпсурд. Този път отидохме, бяхме и с други фр и аз от срам бях като пън... И двата пъти я канех с СМС, знам че е много тъпо и че трябва лично... но ме е срам и не мойех лично... също и когато съм и подарявал нещо (букет...) не съм го правел лично ами с куриер, за което много съжалявам... Какво ще ме посъветвате? Да я покана ли или не? Този път ще се опитам лично... колкото и да ме е срам... И как да я покана, ако това ще ме посъветвате... Надявам се някой да ми хелпне :(
631 dena? :shock: ami deistvai be mom4e zabravi za srama kolkoto i da e trudno pomisli za rezultata posle :)

maharbal
06-08-2008, 08:22
Ако се мъчиш да замайваш моето момиче ще те обезкосмя :D

Шегувам се :-P Ами човече от срама нищо няма да спечелиш :) Гледай ти да си по висшия и нахакания :) Правилната доза арогантност и забавност ще я сразят стига да не се срамуваш и да не ти пука за мнението и , защото момичетата лесно си го променят :-D

От къде си , от къде е тя?

az ot lovech tq ot troqn... MIslq che okolo 35 kilometra razlika 8-) No tq uchi v lovech i sybota i nedelq si e v troqn :(

P.S. dori ne znak koe e "твоето момиче" :-P

Remini
06-08-2008, 08:24
Щом е сън ...опитай може да стане реалност 8)

midle
06-08-2008, 08:31
Ако се мъчиш да замайваш моето момиче ще те обезкосмя :D

Шегувам се :-P Ами човече от срама нищо няма да спечелиш :) Гледай ти да си по висшия и нахакания :) Правилната доза арогантност и забавност ще я сразят стига да не се срамуваш и да не ти пука за мнението и , защото момичетата лесно си го променят :-D

От къде си , от къде е тя?

az ot lovech tq ot troqn... MIslq che okolo 35 kilometra razlika 8-) No tq uchi v lovech i sybota i nedelq si e v troqn :(

P.S. dori ne znak koe e "твоето момиче" :-P

Аз се шегувах :) Но имам подобна история в момента само че наобратно :) Сеш се :-D

Давай смело , щом мацката е излязла с тебе значи работата е в ръцете ти , няма място за стеснения ;)

Ще кажеш след товва къв е резултата :)

AnIcHkAtA
06-08-2008, 08:32
Да покания - ЛИЧНО ! ;) И после да пишеш да кажеш как сте искарали :D
+1 ;)

maharbal
06-08-2008, 12:09
Ако се мъчиш да замайваш моето момиче ще те обезкосмя :D

Шегувам се :-P Ами човече от срама нищо няма да спечелиш :) Гледай ти да си по висшия и нахакания :) Правилната доза арогантност и забавност ще я сразят стига да не се срамуваш и да не ти пука за мнението и , защото момичетата лесно си го променят :-D

От къде си , от къде е тя?

az ot lovech tq ot troqn... MIslq che okolo 35 kilometra razlika 8-) No tq uchi v lovech i sybota i nedelq si e v troqn :(

P.S. dori ne znak koe e "твоето момиче" :-P

Аз се шегувах :) Но имам подобна история в момента само че наобратно :) Сеш се :-D

Давай смело , щом мацката е излязла с тебе значи работата е в ръцете ти , няма място за стеснения ;)

Ще кажеш след товва къв е резултата :)

hah n e moje da se kaje che e izlqzla s men... :booooomb: bqhme dosta hora pyk i tq beshe sys sykvartirantkata si i dori ne q izpratih, zashtoto me beshe sram ot sykvartirantkata i :booooomb: Za koeto mnogo syjalqvam. Pyk i bqh kato pyn na koncerta.... taka che...

maharbal
06-12-2008, 18:34
пффф една приятелка ме превари :booooomb: :booooomb: Исках сам да я покана, ама тя ме изпревари... Бяхме аз, крисито (момичето, което си харесвам) и още една фр и тя зе та каза "Няма ли да ни поканиш да излезем на рд-то ти" :booooomb: :booooomb: Баси майката... :( :? :x

miss_asi
06-12-2008, 18:54
Покани я но лично.Все пак не е отхвърлила поканите ти така че може би и тя езпитва нещо към теб.Заслужава си да опиташ. :grin: Да живее любовта! :grin:

pet_14
06-12-2008, 20:06
еееееееееей я се стегни малко !!!!!
точната дума е ДЕЙСТВАЙ....НЕ се кани ами го направи...

SiNiStEr
06-12-2008, 20:18
пффф една приятелка ме превари :booooomb: :booooomb: Исках сам да я покана, ама тя ме изпревари... Бяхме аз, крисито (момичето, което си харесвам) и още една фр и тя зе та каза "Няма ли да ни поканиш да излезем на рд-то ти" :booooomb: :booooomb: Баси майката... :( :? :x
Е споко де,нали се пак ще излезете нищо,че няма да сте само двамата ;) др момиче може да го зарежете някъде 8-)
Направи така,че да останете сами и действай :)

maharbal
06-13-2008, 04:02
пффф една приятелка ме превари :booooomb: :booooomb: Исках сам да я покана, ама тя ме изпревари... Бяхме аз, крисито (момичето, което си харесвам) и още една фр и тя зе та каза "Няма ли да ни поканиш да излезем на рд-то ти" :booooomb: :booooomb: Баси майката... :( :? :x
Е споко де,нали се пак ще излезете нищо,че няма да сте само двамата ;) др момиче може да го зарежете някъде 8-)
Направи така,че да останете сами и действай :)

abe ne e tam rabotata... prosto iskah da si q pokana az :( Ne me byrka, che i tq shte doide... prosto iskah da q pokana sam... Dano do 28-mi da sa zabravili :D Pyk shte q pokana... Veche mai malko po malko preodolqvam srama si kym neq... onzi den i podarih roza :mrgreen: LICHNO!!! :shock: :razz: :oops:

SiNiStEr
06-13-2008, 06:12
пффф една приятелка ме превари :booooomb: :booooomb: Исках сам да я покана, ама тя ме изпревари... Бяхме аз, крисито (момичето, което си харесвам) и още една фр и тя зе та каза "Няма ли да ни поканиш да излезем на рд-то ти" :booooomb: :booooomb: Баси майката... :( :? :x
Е споко де,нали се пак ще излезете нищо,че няма да сте само двамата ;) др момиче може да го зарежете някъде 8-)
Направи така,че да останете сами и действай :)

abe ne e tam rabotata... prosto iskah da si q pokana az :( Ne me byrka, che i tq shte doide... prosto iskah da q pokana sam... Dano do 28-mi da sa zabravili :D Pyk shte q pokana... Veche mai malko po malko preodolqvam srama si kym neq... onzi den i podarih roza :mrgreen: LICHNO!!! :shock: :razz: :oops:
Е браво,ще стане споко ;)
Не го мисли мн мн защото така ще се объркаш яко.
Аре късмет :)

maharbal
06-14-2008, 17:35
tc... ima golqma veroqtnost d ane q pokana :-# :cry:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=176753&postdays=0&postorder=asc&start=0

basi smotanqcite...

Big_JoJo
06-14-2008, 17:40
здр. Може да е малко дългичко... но ще се радвам ако поне един го прочете.
Харесвам едно момиче от момента в който я видях (вече 631 дена 8-) ) Тя от доста време знае, че я харесвам... Пращал съм и подарък за коледа... букет за 8-ми март... Почти всяка нощ я сънувам... След 20-тина дена имам рд... попринцип не обичам много рождения си ден и миналата година не сме се събира приятели... и тази гудина май няма да се събираме... Нощеска сънувах, че я кана да излезем двамата по случаи рд то ми... да я почерпа 8-) :lol: Та се чудех дали да го направа... Аз попринцип съм си срамежлив... и то доста... Веднъж я бях поканил на празника на даскалото, но малко преди това заваля градушка после пороен дъжд... абе не излезнахме с две думи 8-) След няколко седмици я бях поканил на концерт на ъпсурд. Този път отидохме, бяхме и с други фр и аз от срам бях като пън... И двата пъти я канех с СМС, знам че е много тъпо и че трябва лично... но ме е срам и не мойех лично... също и когато съм и подарявал нещо (букет...) не съм го правел лично ами с куриер, за което много съжалявам... Какво ще ме посъветвате? Да я покана ли или не? Този път ще се опитам лично... колкото и да ме е срам... И как да я покана, ако това ще ме посъветвате... Надявам се някой да ми хелпне :(


Покани я , това ще й покаже че мислиш за нея , че я имаш за приятел и искаш да е с теб...не се притеснявай само .. . . .


Редактирано от Цвети.
Нарушения-неописателно заглавие, написано на латиница...!