PDA

View Full Version : Спомени



xxXroshawkaXxx
06-07-2008, 14:26
Тук може да пишете спомени...ваши или някакви каквито ви харесват.Давайте не се чудете. :-) :-) :-)

cinderella_gugutka
06-07-2008, 14:31
държахме се за ръце,после се гушкахме и ми каза 4е ме оби4а....и после не искам да си спомням :cry:

Al3ksandra
06-07-2008, 14:39
" обичам те.. :smt008 обичаш ме... :-) :-) :-) :-) :-) и всичко е толкова прекрасно.. през мене минават хиляди емоций и чувства... изпитвах желание просто да го прегърна да го целувам.. да заспивам до него да се събуждам до него.. да го гледам.. :) как спи & това да бъде завинаги... исках да усещам неговата закрила от всичко лошо и гадно.. Да няма човек които да може да ни раздели .. ооффф дори света му бих свалила за да бъде щастлив... "

Та това беше докато бях лудо лудо влюбена в някого.. преди.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: сега... вече незнам.. ще видим за в бъдеще :cry:

TheMaggie
06-07-2008, 15:31
Любофта е като "Дрънне,звънне и офейка.." - т'ва е единстения спомен,който ме радва... :)

xxXroshawkaXxx
06-07-2008, 16:48
EiIi aLoo imam v predVid sPomeni kaTo:
МомЧе НиКоГа нЕ я НаРаНяВаЙ,ЗаЩотО нЕзНаЕш КоЛкО я БоЛи... С МоМиЧе НикОгА нЕ сЕ еБаВаЙ ЗаЩотО нАЕбАнИя НаКрАя sI tIi!
:razz: :razz: :razz: :razz: :P :razz: :razz: :razz: :razz:

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-07-2008, 17:42
Любофта е като "Дрънне,звънне и офейка.." - т'ва е единстения спомен,който ме радва... :)
Споменът е "Любовта е като копейка: дрънне, звънне и офейка". Ако ще пишете спомени, поне ги пишете както трябва!

Lady_B_
06-07-2008, 17:46
държахме се за ръце,после се гушкахме и ми каза 4е ме оби4а....и после не искам да си спомням :cry:


кво стана , малак ли го извади ? :-o

:lol: :lol: :lol: е брутален си :lol: :lol: :lol:

babity
06-07-2008, 18:16
държахме се за ръце,после се гушкахме и ми каза 4е ме оби4а....и после не искам да си спомням :cry:


кво стана , малак ли го извади ? :-o

:lol: :lol: :lol: е брутален си :lol: :lol: :lol:

по - брутално е да ти се случи, а на мен ми се е! :lol: :lol: :lol:

Lady_B_
06-07-2008, 18:17
държахме се за ръце,после се гушкахме и ми каза 4е ме оби4а....и после не искам да си спомням :cry:


кво стана , малак ли го извади ? :-o

:lol: :lol: :lol: е брутален си :lol: :lol: :lol:

по - брутално е да ти се случи, а на мен ми се е! :lol: :lol: :lol:
хахаххаха ааааа НЕ ! Е това е друга тема ама подкрепям мнението ти :D:D:D :lol: :lol: :lol:

Remini
06-07-2008, 18:18
Спомен....Скали-Море-Залез-Спане-Изгрев-Пътуване!

Remini
06-07-2008, 18:33
Спомен....Скали-Море-Плаж-Спане-Пътуване!


не , не го е извадил малак , но женската суета е голямо нещо брат , рядко много рядко мажа има достоинство под 13 см на 18-19 години но жените като го гледат и все викат малак е , а като влезе им е добре... ама ... жени... беш ли му мамата 8-)

Не може едно малко момиченце 9-10 клас което е виждало член само на филм и изведнъж и падне нещо и а мн е малак.
А иначе 13ка е мн зле..... 8-)

06-07-2008, 19:19
ехх..тва не е ли тема за споменчета :-o

ето едно:БоЛи Те нАлИ?И мЕнЕ мЕ боЛешЕ!СаЖаЛяВаШ,НаЛи?Но аЗ вЕчЕ нЕ!ИсКаШ мЕ?КаК сЕ оБръЩаТ нЕщаТа-Аз вЕче ТЕ зАбРаВих!ИсКаш мЕ дО ТеБ?МоЕтО мяСто НЯКога БеШе таМ,но Ти нЕ гО пАзЕшЕ за мЕн!МолиШ мЕ?и Аз нЯкОга Те мОлИхХ....

Nefarian
06-07-2008, 20:04
Много дебел му е бил х*я а тя си била тясна.. хмм кофти шанс

SiNiStEr
06-07-2008, 20:05
хаха Copy/Paste ,нали???

06-07-2008, 20:10
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)

SiNiStEr
06-07-2008, 20:18
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

06-07-2008, 20:21
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)

SiNiStEr
06-07-2008, 20:23
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)
така е бр (това не е сърказъм)

06-07-2008, 20:26
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)
така е бр (това не е сърказъм)

:)

SiNiStEr
06-07-2008, 20:27
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)
така е бр (това не е сърказъм)

:)
направихме темата на нищо :lol:

06-07-2008, 20:30
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)
така е бр (това не е сърказъм)

:)
направихме темата на нищо :lol:

да :lol: играе ролята на лични съобщения 8-)

SiNiStEr
06-07-2008, 20:31
хаха Copy/Paste ,нали???

и така да е кфо? :)
ми ддз..тъпо е

ми да ама да дам мнение...спомети искат-спомен давам :)
така е бр (това не е сърказъм)

:)
направихме темата на нищо :lol:

да :lol: играе ролята на лични съобщения 8-)
:lol:

06-07-2008, 20:36
еиде и още малко по темата :lol:

За ЕдиH Живея! За ЕдиH Се Смея!За ЕдиH Мечтая! За ЕдиH До Края!За ЕдиH Тъгувам! За ЕдиH Жадувам!За ЕдиH Постигам! За ЕдиH Убивам!За ЕдиH Сълзи От Очите Се Стичат и Пoka3вaT koЛko гO oбиЧaT !!!



тИ бЕшЕ тОзИ кОйТо иСкАх дА пРеГъРнА,тИ бЕшЕ тОзИ кОйтО мЕчТиТе пАк мИ вЪрНа,в мОеТо мОмЧЕ оТнОвО иСкАм дА тЕ пРеВъРнА,зНаЙ щЕ мИ е тРуДнО гРъБ дА тИ оБъРнА!


КоЛко тЕ жЕлАя СаМо Аз сИ зНаМ и КакВо Ти мИсЛя, чАк Ме хВаЩа СрАм! ДавАй дА те ВиДя коЛкО тИ се ИсКа еДнО е Да пРикАзаВаш, дРуГо дА Ти сТисКа!!!


иСкАм ТеБ Не мИ пУкА КоЙ кАкВо МиСлИ зА ТвА , зА МнЕнИеТо На нЯкОй дРуГ Не ДаВаМ пУкНаТа пАрАа..... ЛяГаМ СаМа и зНаМ чЕ сАмА ПаК щЕ бЪдА сУтРиНтА ...КаЖи мИ щОм нЕзНаМ КаКвО Е КаК дА вЯрВаМ В лУбОвТаАа....


АкО ГaДжЕтО тИ тЕ зАрЕжЕ зАрАдИ дРуГа Му ПоЖеЛаЙ ДвЕ нЕщА: ТоЙ Да Я ОбИЧа кАкТо Ти НеГо И Тя Да Го ЗаРеЖе КаКтО ТоЙ ТеБ!!!

cinderella_gugutka
06-07-2008, 21:15
държахме се за ръце,после се гушкахме и ми каза 4е ме оби4а....и после не искам да си спомням :cry:


кво стана , малак ли го извади ? :-o
не,всъщност кат го барах голям изглеждаше....така 4е смятам да си го върна(мом4ето де)

kuklichka_bg
06-07-2008, 21:58
What is live ? Live is love. Whats love ? Love is kissing. Whats kissing ? Come here and I show you.

Every day and every night, I always dream that You are by my side. Oh, baby, every day and every night, will I celebrate Thing gonna be all right. I'll fly with you.

Close your Eyes and I kiss you,tomorrow I miss you. Remember I always be true and send all my loving to you.

If I look into your eyes, I will fell like in Paradise!


If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuffs you into a bag, Then do not worry 'cause I told Santa I wanted you for christmas!


LoVe Is LiKe ThE WiNd, YoU CaN't SeE It, BuT YoU CaN Feel It

I love you more today than i did yesterday, but not as much as i will tomorrow.

o marzi me za drugi xaxa 8-) :P

xxXroshawkaXxx
06-07-2008, 22:29
misI adI 4akaM o6te :-)

BigFakeSmile
06-08-2008, 00:59
Спомен....Скали-Море-Плаж-Спане-Пътуване!


не , не го е извадил малак , но женската суета е голямо нещо брат , рядко много рядко мажа има достоинство под 13 см на 18-19 години но жените като го гледат и все викат малак е , а като влезе им е добре... ама ... жени... беш ли му мамата 8-)

на тоя на аватара ти се едно му е влязал.. БАСИ ПОГЛЕДА :razz:
spored men 'toq' ot avatara mu e adski krasivvv obojavam go!!! :grin: :grin: :grin:
a po temata...ТаКаВа СъМ нЕ сЪм ИдЕаЛна,ТаКаВа СъМ еМоЦиОнАлНа ,ТаКаВа СъМ нЕ сЕ пРоМеНяМ За дРуГа НиКоГа Не Се ЗаМеНяМ!!!