PDA

View Full Version : Ще сменявам всичко училище,приятели град...



Infinity
06-07-2008, 16:14
Значи аз живея във един смотан град Брезник :D Но сега родителите ми решиха че аз съм достатъчно голяма и можем да се преместим :oops: та ще се местим аз съм на 13 и ще сменя всичко приятели,училище,град,нави и абе всичко... :o :-o :shock: и мн се притеснявам ами ако там не си намеря приятели или съм тъпата нова ученичка,която всички отбягват :( дано да не стане така принципно и аз мн искам да се преместя защото аз съм на такава възраст и брезник определено не може да задоволи интересите ми :) и затова се радвам ще се местя иначе в несебър :grin: та някой да е бил в ситуация като моята или да ме посъветва какво да правя като се преместя всички отговори са ми добре дошли.благодаря ви за отделеното време :-)

LovePoisoned
06-07-2008, 16:22
А тогава кой клас ще си? Ако сега си 7 и ще кандидатстваш, логично е да те приемат в извънградско училище, ако изкараш отлична оценка! Тогава ще е по-добре да се преместите.

dolce_lady94
06-07-2008, 17:18
spokoino ako si 7mi klas i kandidatstvash taka i taka shte smenish daskalyto a za frs shte si namerish ako si dostatu4no ob6titelna

Scouse
06-07-2008, 17:26
сменял съм към 5-6 училища досега....що ли не са ма земали за тъп и не са ме отбягвали...това си зависи от теб !!! :)

n0Lcho
06-07-2008, 17:46
бъди общителна, не се превземай...бъди себе си!!!
а щом ще се местиш и ще кандидатстваш на 1000% ще има и други новаци и все пак няма да си единствена спокойно =]

Infinity
06-07-2008, 18:24
явно трябва да изясня,че сега съм 6 клас няма да кандидатскатвам просто се местя във др училище във др град... :o няма да кандидатствам в момента съм 6 клас :-)

Pedigree
06-07-2008, 18:52
Споко, всичко ще се нареди. Когато отидеш на ново място, всички те гледат с недоверие, но ако си по - общителна, едва ли ще имаш някакви проблеми. Просто не се спичай.

Karin_Vall_Gabbriel
06-07-2008, 21:06
Здравей,когао бях с една година по-малка от теб и на мен ми се наложи да се преместя. Смених училището,града,та дори и държавата! В началото може да ти е много странно в новия град,но като тръгнеш на у-ще и се запознаеш с класа,всичко ще се нареди. Дори може да ти хареса повече,може бъдещите ти приятели да са по-подходящи ;-)

Infinity
06-08-2008, 09:27
Karin_Vall_Gabbriel дано

LovePoisoned
06-08-2008, 12:21
Споко, всичко ще се нареди. Когато отидеш на ново място, всички те гледат с недоверие, но ако си по - общителна, едва ли ще имаш някакви проблеми. Просто не се спичай.
Съгласна съм. :) Например в началото на тази учебна година имахме двама зайци. И двамата се държаха съвсем нормално, единственият проблем беше, че момичето бе настройвано срещу някои от старите ни момичета.. :lol: Не се поддаде. А момчето.. момчето стана приятел с всички наши момчета. Никакви проблеми нямат. :) Докато в средата на учебната година дойде едно друго момче, което пък се държи адски затворено и нелепо. ;Д Как очаквате, че ще го харесват? :D