PDA

View Full Version : превод??!



simba007
06-07-2008, 16:40
Трябва ми онлайн преводач,който да превежда точно

acleverboy
06-07-2008, 16:56
Такова животно нема

CataclysmicAbyss
06-07-2008, 17:03
хъх аз един път от любопитство пробвах Гуугъл / http://translate.google.com/translate_t / ии изобщо не става за нищоо..пълен боклук 8-) Не вярвам да има нещо качествено от тоя сорт..по-добре си превеждай думите дето не знаеш и си ги свързвай в текст^^

LovePoisoned
06-07-2008, 17:07
Никога няма да намериш точен такъв. Те не се базират на никакви логически правила, всичко превеждат буквално... знаете ли колко съм се смяла на WebTrance, когато ми превеждаше една детска приказчица! :grin: :-D

dolce_lady94
06-07-2008, 17:27
to4en edvali shte namerish no az predi kato vlqzoh v abv-to i predi da si vlqza v samata poshta i porazgledah malko i vidqh prevoda4 ama ne sum sig to4no v abv-to li beshe ili v gbg to 6tot nali kat izlezesh ot poshtata i vlizash avtomatichno v gbg i za nz no kaji teksta moga da gy dam na edin fr deto mi gi prevejda :) :) :D

CataclysmicAbyss
06-07-2008, 17:34
Един път едни приятели са се гаврели с няк'фа такава програмка и са написали 'fuck you' и програмата го е превела 'шибнете вас' ,после са написали 'screw ya' и програмата е превела 'завинтете вас' :lol: :lol: ..в тея програми ,както казаха няма ник'фа логика 8-)

Chacho
06-07-2008, 17:37
Е нормално. Кой може да напише програма, която във всеки един случай да превежда вярно... Пусни текста и може да ти го преведем.

n0Lcho
06-07-2008, 17:54
Никога няма да намериш точен такъв. Те не се базират на никакви логически правила, всичко превеждат буквално... знаете ли колко съм се смяла на WebTrance, когато ми превеждаше една детска приказчица! :grin: :-D

мхм мхм, и аз мноооооого съм смяла на webtrance-a..направо е отвратителен тоя речник :D :D :D

Infinity
06-07-2008, 19:05
перводача във гювеч бива дори доста не превежда всичко буквално а го свързва в изречение пробвай със изречение което знаеш точно как се превежда и така ще провериш до колко е сигурно но все пак мисля че е ок :grin: