PDA

View Full Version : Проблем с родителите ми.



ger1nceto
06-07-2008, 19:38
of kakvo da vi kaja...imam super mn problemi s roditelite si..ot godina i polovina si imam priqtel i gi zapoznah s nego..tatko go e vijdal samo vednaj dva pati i mi kaza pove4e da ne vodq tva mom4e vka6ti 6toto ne go haresval.kak moje da ne haresvash edin 4ovek sled kato ne si go opoznal.az sam na 17god vsi4kite mi priqteli izlizat po kuponi nqmat ve4eren 4as i t.n az trqbva da se pribiram v 9h:(( kak moje da ma takiva hora mrazq gi neizdarjam ve4e.ako zakasneq s 5 10min po4vat da mi se karat da mi zvanqt i me nakazvat za 2-3 dena.MOLQVI KAJETE MI KAKVO DA PRAVQ NEIZDARJAM VE4E!:(

Редактирано от Цвети съгласно 7-ма точка. :)

ReBeL
06-07-2008, 20:00
поговори с тях и им обесни,че държанието им спрямо теб те дразни, пък и вече си на 17 голямо момиче си сама може да прецениш кой е за теб и кой не е , кажи им го това, ти навлизаш все повече във живота, помоли ги да те оставаят сама да направиш своята пътека! И не се карайте, няма смисъл, а ако те не те разберат и продължават така просто игнорирай. Успех мила :-) :-) :-)

CocainCocktail
06-07-2008, 20:19
аз съм на 13 и всички ми казват,че наще ме държат из късо на мен ваобще не ми се струва така.Исках работа намерих си,исках да ходя тук и там готово.
Това е защото като ми кажат,че за нещо съм малка и т.н. аз се договарям с тях само да пробваме и ако всичко мине беЗ издънки всичко си въви по-вода.Докато стинем до тези споразумения всичко правех на своя глава,по едно време не смееха нищо да кажат от страх,че пак ще избягам на някаде.И чак сега осъзнавам какво съм правила и че не е правилно.
Говори с тях,извърти нещатата набери предварително точки,но не лъжи винаги се разбира

ViLeTo0o
06-07-2008, 20:20
Моето мнение е малко по - различно ... аз също съм на 17 , майка ми познава всичките ми бивши приятели .. без изключение и винаги ми е казвала мнението си за тях , а те почти винаги бяха " Не мисля , че е за теб. " или: "Сигурна ли си че го харесваш ?" , и ме поглеждаше недоверчиво .... Общо взето не ги одобряваше .... до тука долу - горе добре .. , но идва въпроса : ми таткото ? Как реагира ... ? При него нещата стоят малко по - различно , той познава само 2-ма от бившите ми , но това не е много от значение искам да кажа че ми беше много трудно и в двата случая и двамата не ги хареса и каваше както казва и твоя баща, но на мен не ми пукаше .... искам само да вметна , че всички родители са такива и не си мисли че си много голяма, точно сега повечето от нас правят най - големите си грешки по отношение на любовта ... , а родителите ни искат най - доброто за нас , това за жалост не го оценяваме и винаги си мислим , че те го правят нарочно , че не ни разбират и прочие , но не е така .... а що се отнася до вечерния час, когато ти станеш родител тогава ще разбереш какво е ти да седиш по цяла вечер на тръни и да не знаеш детето ти каде е, с кого и какво прави .... така че замисли се ... и междо другото винаги, когато съм се вслушвала в съветите на родителите ми , никога не съм съжелявала , но това понякога зависи според сами я родител ....
... иначе успех ти желая ... ;) и наистина , не се карай с родителите ти заради момче, ще има още много такива момчета, а иначе, най - важните неща са добрите взаимоотношения с тях ... :)

girL*like*no*other
06-07-2008, 20:28
оф и мойте ужасни стават с тоя вечерен час направо нз вече и аз до ся не сам стъпвала в диско :cry:
[/i] А за проблема с момчето ... мн кофти така те вместо да мислят за теб да си щастлива пък и доста време сте заедно и би тряало да разберат че това момче заслужава дъщеря им и не е глупак кат повечето :x Предполагам не един път си опитвала да говориш с тях а [-o< Аз ако бях на твое място хич нямаше да им говоря за него щом така се отнасят и няма да им го водя повече като не искат ...... и пак щях да сам си щастлива с него нали ;-) :wink: :smt007

Seducti0n
06-07-2008, 20:32
Като за начало се научи да умажаваш родителите си и мнението им, независимо от това дали си съгласна с него или не!
Осигурили са ти дом, храна, предполагам, че и джобни също и ти казваш, че ги мразиш, само защото вечерния ти час е прекалено ранен...

ElisaDay
06-07-2008, 20:39
Бих те посъветвала да говориш с тях, но съм на 90% сигурна, че си го правила до сега и няма ефект.Просто .. не знам какво да ти кажа..как да ти помогна.Този твой приятел на каква възраст е?Предполагам , че е по-голям от теб майка ти примерно не те ли пуска, когато си с него до по-късно?А да не би да си пък гафила нещо и те сега , за това да те държат така изкъсо? :)

ger1nceto
06-08-2008, 06:02
naist sam govorila mnogo pati s tqh te nikoga ne me izslu6vat..razbiram 4e se pritesnqvat i iskat da se pribera na vreme no tova pak 9h e smeshna rabota..kolkoto do priqtela mi sprqhda im govorq za nego sled kato ne go haresvat no kogato zakasneq s 4asa si i kakto vi kazah nakazvat me i tva 4e ne izlizam 2 3 dena vodi do sporove mejdu men i priqtela mi...roditelite mi vse mi kazvat ima vreme za tva ima vreme za onova emi okey kato stana na 20 togaava li moga da izlizam po diskoteki i dokogato si iskam basi tva sa mi nai-qkite godini v momenta sega mi se jivee :smt022

F[!]F[!]
06-08-2008, 13:24
Знам к'во ти е..... згафих и на мен ми лепнаха вечерен час но твойто е смешно до 9 аз сам на 15 и сам до 10:30 ..... незнам може да поговориш с тях .. да им обясниш че не искаш да те третират като малко дете а като голямо момиче....

Pedigree
06-08-2008, 13:38
mrazq gi
Мразиш ги? Аз ако ти бях майка, щях да ти дам да гледаш дискотеките през ключовата дупка! Не можеш да кажеш, че мразиш този, който ти е дал живот.

Притесняват се за теб. Помъчи се да ги убедиш да се поопознаят с приятеля ти(специално баща ти), а ако се окаже, че наистина е добър, едва ли ще има вече проблеми. ;)

gothic_angel
06-08-2008, 14:07
Поговори с тях

alexandarchy
06-08-2008, 16:29
Като за начало се научи да умажаваш родителите си и мнението им, независимо от това дали си съгласна с него или не!
Осигурили са ти дом, храна, предполагам, че и джобни също и ти казваш, че ги мразиш, само защото вечерния ти час е прекалено ранен...
По точно ме може да се каже :)

Blab
06-08-2008, 16:32
Радвай се, че имаш загрижени родители, които те обичат!
Това е безценно.
След време ще си благодарна./поне се предполага, че трябва да е така, но щом си на 17 и не ти е дошъл акълът в главата, не зная.../

angelofsin
06-08-2008, 20:23
off.. mila i az sam v tva polojenie ... no baba mi mi dadi edin savet da kazvam vsi4ko na na6ite kade hodq kakvo pravq za da mi imat doverie.. smisal da im spodelqm osobenno na ba6ta mi za6toto toi e tozi koito ne me puska za jalost .. i az si imam priqtel a trqbva da se pribiram nai kysno v 10.. 10 i ne6to kogato stava nai interesno.. i toi zaradi mene trygva za da me izprati.. :( no posledno vreme re6ih da gi slu6am kvo mi kazvat pitam gi taka i taka dali moje do po - kusno da ostana ba6ta mi poomekna malko ne napylno no saveta na baba mi podeistva.. probvai taka nadqvam se da uspee6 uspeh :-) :-) :-)