PDA

View Full Version : За разбирачите ;]



анонимчецето
06-07-2008, 19:49
Тъй тема за няколко бързи въпроса.Една приятелка ще се сдобие с трева ,та да попитам-от няколко ( 2-3 ) дръпки възможно ли е да ми стане нещо и колко държи,моля ся не ме нападайте решил съм да пробвам.

get_high
06-07-2008, 21:06
първия път никога няма ефект 8-), нищо няма да ти стане от 2-3 дръпки, но това си е простотия

Presli
06-07-2008, 21:16
Трябва да пушиш минимум 3-4 пъти за да усетиш ефекта, след 3,4 път, ще видиш ефекта, иначе сега няма да усетиш нищо. :)

5StaR
06-07-2008, 22:45
Аз не че съм пушил ама нали съм образован.. Като дърпаш задържаш колкото можеш и така ще те хване..

b0Nb0n
06-07-2008, 23:06
ne e vqrno 4e sle 3 4 put moje i ot 1 viq pyt da oseti6 zavisi ot trevata ve4e dali s 3-4 drapki 6te se napu6i6 az s po tolkova se napu6vam oba4e trevata si q biva :)

XceSS
06-07-2008, 23:12
Всичко зависи от организма на човек.Бил съм свидетел как и от 10-12 път не може да се напуши човек.Има някои хора, които още от първия си път са нокаут, така че всичко е относително и не можем да ти дадем точен отговор :)

FOOTSOLDIER
06-07-2008, 23:17
Аз от първия път се сцепих много лошо, направо органите ми излязоха в почивка :-D

Freeminded
06-08-2008, 00:25
Ами в общи линии по мое мнение от голямо значение е филмирането, обстановката, компанията...
Филмирането - Тръпката, че правиш нещо нередно/забранено подсилва ефекта на напрежение преди да изпушите масура. След изпушването се успокоявате, че всичко е минало наред и вече няма с какво да те хванат, ако случайно те проверят. Обстановката - най-добре на някое специално място, което сте избрали предварително. Компанията поддържа филма през цялото време с най-различни приказки и тем подобни. В общи линии не всичко зависи от силата на коза, ами настроението което си вкарваш с горните няколко фактора. Но иначе е трудно е да се "напушиш" истински от първия път.

run
06-08-2008, 00:38
Ako e 4istak nai-veroqtno nqma da se s4upi6...Ako e topena si dolu 8-) Ako e Mladost (master topena) si vikai lineika :D

bulgarcheto
06-08-2008, 07:00
Ще се сдобие :razz:

А зависи от тревата и квадратурата й :-o

b0Nb0n
06-08-2008, 12:48
Ами в общи линии по мое мнение от голямо значение е филмирането, обстановката, компанията...
Филмирането - Тръпката, че правиш нещо нередно/забранено подсилва ефекта на напрежение преди да изпушите масура. След изпушването се успокоявате, че всичко е минало наред и вече няма с какво да те хванат, ако случайно те проверят. Обстановката - най-добре на някое специално място, което сте избрали предварително. Компанията поддържа филма през цялото време с най-различни приказки и тем подобни. В общи линии не всичко зависи от силата на коза, ами настроението което си вкарваш с горните няколко фактора. Но иначе е трудно е да се "напушиш" истински от първия път.
mnogo dobre kazano az nemoga da se napu6a dokato o6te pu6a jointa neznam 6to taka ama sled kato svar6i ve4e kato nema kvo da se pu6i sym le6ta :D

badju1
06-08-2008, 12:53
Тъй тема за няколко бързи въпроса.Една приятелка ще се сдобие с трева ,та да попитам-от няколко ( 2-3 ) дръпки възможно ли е да ми стане нещо и колко държи,моля ся не ме нападайте решил съм да пробвам.
ама аиде да ми каже твойта приятелка от каде ще се сдобие с трева
ама тя тревата не е ли незаконна а :shock: ?
и въпреки сичко ти ще употребяваш :?
ами ако верно ти стане нещо

run
06-09-2008, 12:57
Ами в общи линии по мое мнение от голямо значение е филмирането, обстановката, компанията...
Филмирането - Тръпката, че правиш нещо нередно/забранено подсилва ефекта на напрежение преди да изпушите масура. След изпушването се успокоявате, че всичко е минало наред и вече няма с какво да те хванат, ако случайно те проверят. Обстановката - най-добре на някое специално място, което сте избрали предварително. Компанията поддържа филма през цялото време с най-различни приказки и тем подобни. В общи линии не всичко зависи от силата на коза, ами настроението което си вкарваш с горните няколко фактора. Но иначе е трудно е да се "напушиш" истински от първия път.
mnogo dobre kazano az nemoga da se napu6a dokato o6te pu6a jointa neznam 6to taka ama sled kato svar6i ve4e kato nema kvo da se pu6i sym le6ta :D
Spored men tfa zavisi ot postata...Ako e topena, se napu6va6 mn byrzo, a ot 4istak-s malko zakysnenie...