PDA

View Full Version : Защо го казва? :(



unfaithful1234
06-07-2008, 19:52
Ами аз съм на 14(7-ми клас съм) и вчера едно момче ми каза,че изглеждам по-голяма,поне на 16.
Нося обувки на токче,но не високи,най-много 4 см...Не слагам тежък грим,само спирала и молив и гланц.Нямам ноктопластика.Не изглеждам тъпа(а и не съм),в никакъв случай нямам леко поведение,не съм се натискала на никого,нямам си гадже и не искам да ме харесват 21 годишни батковци.Не излизам,не ходя по дискотеки...мисля,че съм момиче със стил и добро възпитание.Ако можеш,щях да лепна снимка,ама не мога,тъй като апаратчето ми е на поправка,а ми преинсталираха компа и нямам нищо на него... :(

kateto_sladkata
06-07-2008, 20:00
Ами както се описа мисля че си доста хубавка и е нормално да те харесват и батковци :) :-) :P

06-07-2008, 20:05
ами момчето дето ти го е казало сигурно те харесва и си мисли,че така ще ти направи комплимент :)

any4ka_bany4ka
06-07-2008, 20:10
Ами нормално е.Всеки човек е индивидуален.Някой изглеждат по-млади,други не.И на мен сами казвали....даже и до бас и сме спорели..просто не вярват.Така,че спокойно 8-) 8-) 8)

Lainovoz
06-07-2008, 20:17
Ами аз съм на 14(7-ми клас съм) и вчера едно момче ми каза,че изглеждам по-голяма,поне на 16.
Нося обувки на токче,но не високи,най-много 4 см...Не слагам тежък грим,само спирала и молив и гланц.Нямам ноктопластика.Не изглеждам тъпа(а и не съм),в никакъв случай нямам леко поведение,не съм се натискала на никого,нямам си гадже и не искам да ме харесват 21 годишни батковци.Не излизам,не ходя по дискотеки...мисля,че съм момиче със стил и добро възпитание.Ако можеш,щях да лепна снимка,ама не мога,тъй като апаратчето ми е на поправка,а ми преинсталираха компа и нямам нищо на него... :(


И пишеш като по-голяма :-) :D

Казал ти го е, защото те харесва и се намира на приказка човека...

ioancheto
06-07-2008, 20:22
Ех,че и на мен винаги ми казват това.Даже като бях в първи клас дежурните не искаха да ме пускат да минавам в голямото,защото не вярваха че сам в първи. :D Няма нищо лошо в това,което са ти казали. :)

ElisaDay
06-07-2008, 20:23
Е, ти пък .. какъв е проблема? По някога пък е хубаво да те имат за по-голяма, друг път не.Може би просто такава ти е структурата.. не зная.Не се впрягай толкова.Нищо специално не е станало.

TheNewReligion
06-07-2008, 20:29
Ем , може би наистина изглеждаш по-голяма , не толкова заради стила ти на обличане , ами просто излъчването ти е на по-голямо момиче . :)

valentinka_1990
06-07-2008, 20:44
Сигурно е искал да ти направи комплимент,защото в днешно време повечето момичета на твоята възраст искат да изглеждат по-големи.Мен пък ме мислят за по-малка :) Младолика съм :D

Seducti0n
06-07-2008, 20:45
При мен пък положението е обратно.
На 16 съм, а изглеждам по-малка.Преди време много се дразнех, но спрях да обръщам внимание.
Няма смисъм да търсиш някакво обяснение или пък да се срамуваш от мнението на околните.
Важен е начинът по който се държиш, обноските ти, маниерите ти, изказът ти, а не това дали в очите на околните си на 15, 16, 17 и т.н..
Така, че спокойно. :-)

varnen4e
06-08-2008, 06:39
Ами аз съм на 14(7-ми клас съм) и вчера едно момче ми каза,че изглеждам по-голяма,поне на 16.
Нося обувки на токче,но не високи,най-много 4 см...Не слагам тежък грим,само спирала и молив и гланц.Нямам ноктопластика.Не изглеждам тъпа(а и не съм),в никакъв случай нямам леко поведение,не съм се натискала на никого,нямам си гадже и не искам да ме харесват 21 годишни батковци.Не излизам,не ходя по дискотеки...мисля,че съм момиче със стил и добро възпитание.Ако можеш,щях да лепна снимка,ама не мога,тъй като апаратчето ми е на поправка,а ми преинсталираха компа и нямам нищо на него... :(

Обуй едни маратонки по- добре... Захвърли някъде черния молив и живота ти ще се оправи..
:D
Малки сте.... за какво толкова много искате да приличате на "малки момички" не мога да разбера... Гримовете на тази възраст не ви правят по- хубави.
:)

mhmhmhmhm
06-08-2008, 06:57
Мене като ме напрайха на майка кво да кажа?!
попринцип повечето се кефят,че им казват,че са по-големи ти кво си се засегнала ?! :razz:
се едно ебаси обидата и никога няма да бъдеш на 16

GaBiIi__
06-08-2008, 08:11
hah az ve4e po4nah da se obijdam kato mi kajat 4e izglejdam po golqma :D oba4e si ima i polojitelni strani ;)

sandalki_ot_mola
06-08-2008, 08:19
И аз като бях на 14 си мислеха,че съм по-голяма,но ти защо се обиждаш?Аз даже се радвах.Не се засягай.Колкото повече почваш да порастваш толкова повече ще приличаш на годинките си :)

unfaithful1234
06-10-2008, 05:48
Ми засягам се,защото не искам да изглеждам по-голяма...Вярно е,че имам мислене на голям човек и се оправям почти сама във всичко,ама ми е киво за това. :(

radito
06-10-2008, 09:43
охх да ти имам проблемите бе мила.какво значение има?аз като бях на твоите години много се кефех да ми го казват. :)

Sw0rDz
06-10-2008, 14:40
Извинете дами.. от кога се ласкаете , когато ви казват , че сте по големи от колкото реално сте ? :shock:

sandalki_ot_mola
06-10-2008, 16:11
Стани на 35 и тогава се обиждай.Ами каот не искаш да те мислят за по-голяма се дръж каот келеш,обличай се като келеш и толкова...

plamka
06-10-2008, 16:20
VSICHKI mi povtarqt 4e sum izglejdala po -golqma ot kolkoto sum... i roditelite mi, i priqtelite mi, i kudeto sum puskala snimki v neta... ama mi e vse taq vupreki 4e ponqkoga mi pisva da mi go natqkvat i im teglq edna maina... :)

ЕPu
06-10-2008, 16:43
еммм нищо не може да направиш, такава си си просто :)

Spider4eto
06-10-2008, 16:54
Ем може наистина да си изглеждаш по-голяма то аз съм най-малката от моя клас, ам не изглеждам като най-малката 8-)

Baby_b
06-10-2008, 17:18
Хах ми и на мен ми са казвали, че изглеждам по-голяма заради държанието ми. Не знам какво точно зряло има в държанието ми, може да е от тва, че се по-сериозна, а не няква лигла като повечето. Ама мене като ми го кажат тва и ме радва поне засега де, таа радвай се и ти 8-)

cLaDyRcHe
06-10-2008, 20:01
emi i na men ne mi vqrvat ama kakvo da se pravi :)

pepita87
06-11-2008, 09:29
Ами аз съм на 14(7-ми клас съм) и вчера едно момче ми каза,че изглеждам по-голяма,поне на 16.
Нося обувки на токче,но не високи,най-много 4 см...Не слагам тежък грим,само спирала и молив и гланц.Нямам ноктопластика.Не изглеждам тъпа(а и не съм),в никакъв случай нямам леко поведение,не съм се натискала на никого,нямам си гадже и не искам да ме харесват 21 годишни батковци.Не излизам,не ходя по дискотеки...мисля,че съм момиче със стил и добро възпитание.Ако можеш,щях да лепна снимка,ама не мога,тъй като апаратчето ми е на поправка,а ми преинсталираха компа и нямам нищо на него... :(
:D :-o
I???

KariZma
06-11-2008, 09:50
Не се притеснявай, и на мен винаги са ми казвали че изглеждам по - голяма от колкото съм!, ама какво да се прави... има различни хора.Едни изглеждат по - големи от възрастта си, други по - млади... това е нещо нормално и нетрябва да се засягаш. :grin: :-)

nailana
07-16-2008, 18:57
Стани на 35 и тогава се обиждай.Ами каот не искаш да те мислят за по-голяма се дръж каот келеш,обличай се като келеш и толкова...

Е,добре бе САНДАЛКИ ОТ МОЛА...."скъпа моя" гръмка и бележита,пищна и цветиста,многодумна и голословна,тщеславно,бомба стично парвеню....ще проявиш ли добра воля да ни прецизираш твоята концепция върху значението на израза "обличам се като келеш"?
Да Ви имам проблемите,надменноста,сно бизма и плиткоумието...
Пубери...

Поздрави!

o0ps
07-16-2008, 19:26
Стани на 35 и тогава се обиждай.Ами каот не искаш да те мислят за по-голяма се дръж каот келеш,обличай се като келеш и толкова...

Е,добре бе САНДАЛКИ ОТ МОЛА...."скъпа моя" гръмка и бележита,пищна и цветиста,многодумна и голословна,тщеславно,бомба стично парвеню....ще проявиш ли добра воля да ни прецизираш твоята концепция върху значението на израза "обличам се като келеш"?
Да Ви имам проблемите,надменноста,сно бизма и плиткоумието...
Пубери...

Поздрави!
А ти защо пишеш в стари теми, бе? :x
Май само си търсиш с кого да се заяждаш, ама опита ти да се направиш на умна не се получи ми се струва... :razz:

nailana
07-16-2008, 19:36
Стани на 35 и тогава се обиждай.Ами каот не искаш да те мислят за по-голяма се дръж каот келеш,обличай се като келеш и толкова...

Е,добре бе САНДАЛКИ ОТ МОЛА...."скъпа моя" гръмка и бележита,пищна и цветиста,многодумна и голословна,тщеславно,бомба стично парвеню....ще проявиш ли добра воля да ни прецизираш твоята концепция върху значението на израза "обличам се като келеш"?
Да Ви имам проблемите,надменноста,сно бизма и плиткоумието...
Пубери...

Поздрави!
А ти защо пишеш в стари теми, бе? :x
Май само си търсиш с кого да се заяждаш, ама опита ти да се направиш на умна не се получи ми се струва... :razz:

И какво като са стари теми бе келяв?!Нека искажа свойте схващания и убеждения.Нали за туй му се вика 'форум'.
Форум (от български тълковен речник) = Масово представително събиране;събрание,конферен ция,конгрес.

Поздрави на вей.

o0ps
07-16-2008, 19:40
Ха - ха. "Келяв"? Само това ли измисли? Свършиха ли ти цветущите определения? Ама какво се занимавам и аз със злобни хора, които се чудят с кого да се заядат. Следващият път изрови някоя тема от 2005, та поне да се караш на хора, които не са влизали във форума от 2-3 години, че по ще ти се отдава ми се струва. Айде да не разваляме темата на момичето... 8)

nailana
07-16-2008, 19:43
Ха - ха. "Келяв"? Само това ли измисли? Свършиха ли ти цветущите определения? Ама какво се занимавам и аз със злобни хора, които се чудят с кого да се заядат. Следващият път изрови някоя тема от 2005, та поне да се караш на хора, които не са влизали във форума от 2-3 години, че по ще ти се отдава ми се струва. Айде да не разваляме темата на момичето... 8)

Тя темата си е развалена бе,сиротно момчурляче...

o0ps
07-16-2008, 20:03
Ха - ха. "Келяв"? Само това ли измисли? Свършиха ли ти цветущите определения? Ама какво се занимавам и аз със злобни хора, които се чудят с кого да се заядат. Следващият път изрови някоя тема от 2005, та поне да се караш на хора, които не са влизали във форума от 2-3 години, че по ще ти се отдава ми се струва. Айде да не разваляме темата на момичето... 8)

Тя темата си е развалена бе,сиротно момчурляче...
Сиротно момчурляче може да си ти, аз лично съм момиче, а за теб не ме интересува... :-D

sodomicdream
07-16-2008, 20:06
хъх, радвай се, че сега те правят на налко по-голяма, защото като тръгнеш по дискотеки няма да ти искат лична карта :D

Аз съм на 19, ама редовно ме правят на 15-16 годишна и... веднъж за мой шок ми поискаха и лична карта :shock:

mirelS
07-16-2008, 20:07
Moje bi e iskal da prozvuchi kato kompliment :))
Na men puk mi kazvat che prilicham na petoklasnichka :shock: :shock: az sum 9ti (za) http://img.mucunki.com/img/pics/215681216149137.jpg
:?

SunShinePearl
07-16-2008, 20:41
Of i men me imat za po golqma i mn me drazni tova :o ama takova e nqma kak da se promenq

nekaflude
07-16-2008, 20:45
и мене ма имат за 16 год ама кво да направа :D

Ch0c0la73
07-16-2008, 21:51
i az kato bqh na 14 vsi4ki mi kazvaha 4e prili4am na 16 daje i 17 godishna .. mn se kefih .. sega stanah na 15 i odartqh i ve4e me zimat za tolkova kolkoto sam :D

IDEPENDENT
07-17-2008, 00:02
е че какво от това : ) по добре ли ще е да ти кажат че приличаш на по-малка :|
ти пък не се впрягай толкоз, отпусни се ;) :-D

Briseis
07-17-2008, 08:48
Аз пък изглеждам по-малка, ама не ми пука 8)

rosalkaaa
07-17-2008, 17:10
rzbiram te za6toto i az imam su6tiq sly4ai vinagi kazva 4e izglejda6 po-golqma za da te vurjat i da te nakarat da im pysne6,no ne pri vs e taka za pove4e vuprosi i info - karol_desi@abv.bg

ra4ence
07-17-2008, 17:12
На 14год с токове и спирали :).. времената се менят...

monityY
07-17-2008, 17:16
Опира до физиономия..И го приемай като комплимент ;)

na1xn
07-17-2008, 17:25
zaribqva ta me

blueberry_14
07-18-2008, 19:45
Moje bi e iskal da prozvuchi kato kompliment :))
Na men puk mi kazvat che prilicham na petoklasnichka :shock: :shock: az sum 9ti (za) http://img.mucunki.com/img/pics/215681216149137.jpg
:?
и аз съм в същото положение :D :D понякога ми става много обидно, но вече не ми прави много много впечатление

keep_smiling
07-18-2008, 19:55
Ей, спокойно, не се обиждай от такива работи ;) и аз като бях на 14 и ми казваха, че приличам на 16 дори и на 17, с времето нещата се променят. Можеш да се радваш,че имаш сериозен вид. А това че те взимат за по - голяма няма нищо общо с мисълта за така наречените "леки момичета" ;)

_FaShIoN_
07-18-2008, 20:54
Няма нищо лошо,нито неща срамно в това да изглеждаш по-голяма...напротив понякога може да е в твоя полза... :)

sLaDkA_GrEsHkA
07-18-2008, 22:55
moje da e zaradi povedenieto ti =] v smisul kato 4eta posta ti ne mi se vijdash na nivoto na 7klasni4kite ( az sega svur6ih 8mi taka che znam za kakvo govorq) spored men ti e napravil ogromen kompliment ne e kazal che izglejdash po stara a po golqma, po razumna seshtash li se kazal ti e che si nad drugite :P

nailana
07-19-2008, 04:01
Ей, спокойно, не се обиждай от такива работи ;) и аз като бях на 14 и ми казваха, че приличам на 16 дори и на 17, с времето нещата се променят. Можеш да се радваш,че имаш сериозен вид. А това че те взимат за по - голяма няма нищо общо с мисълта за така наречените "леки момичета" ;)


Откога "леките момичета" изглеждат зрели?Поне досега не съм срещала ни
една такава. :o

viketuyu
07-19-2008, 06:33
треа да се радваш :grin: :grin: :lol: :lol: :lol: няма от ко да се натажаваш ф повечету случай е ф твоя полза 8) :-o

Slave4You
07-19-2008, 09:56
И аз като бях на 14 някъде ми казаха че изглеждам 'поне на 16 годишна', но не се засегнах в никакъв случай. Момчето едва ли го е казало с цел да те обиди или с други намеци ;) Сиг е искал да те зарадва :-D

foreverr
07-19-2008, 10:06
Спокойно - просто явно изглеждаш като по-голяма, а и може би момчето е искало да ти направи комплимент.Аз какво да кажа като съм на 15 и са ме мислили за 17-18 годишна и даже не са ми вярвали, че съм на 15, но като им покажа картата и се вхащат за главата :razz: . А дори не се гримирвам и не нося токчета.Ако започна и тва да правя сигурно ще си мислят, че съм на 20 :razz:

OtherDimension
07-19-2008, 10:21
защото си тъпа

didi_baby
07-19-2008, 10:43
Вай аз съм на 15 и тая година ме питаха къде ще си карам абитуриентския бал и като казах на колко съм... :lol: но е нормално всеки е различен :)

Sensuality
07-19-2008, 10:47
Аз съм на 14,но и на мен ми казват,че изглеждам по голяма.В никакъв случай не се обиждам.Понякога може да ти е от полза :D

OtherDimension
07-19-2008, 10:52
ае са се хвалете всичките...

adizitk1
07-19-2008, 12:05
OtherDimension ти си голям комплексар. Като съдя по вс ти мнения-все са отрицателни.
По темата:казал ти го е,защото си по-зряла,а може и просто да е искал да ти направи комплимент.Не се засягай толкова. :)

adizitk1
07-19-2008, 12:07
OtherDimension ти си голям комплексар. Като съдя по вс ти мнения-все са отрицателни.
По темата:казал ти го е,защото си по-зряла,а може и просто да е искал да ти направи комплимент.Не се засягай толкова. :)

TheNewReligion
07-19-2008, 12:34
OtherDimension ти си голям комплексар. Като съдя по вс ти мнения-все са отрицателни.
По темата:казал ти го е,защото си по-зряла,а може и просто да е искал да ти направи комплимент.Не се засягай толкова. :)
Еййй , опасни сте ! Веднага знаете кой какъв е , защото написал 100 отрицателни мнения ! :?

melinor
07-19-2008, 12:43
Аз мога да кажа че в класа ми аз съм най голяма, но съм най дребна и т.н. ама вече съм свикнала...и изобщо не ми пука а ако не искаш да те мислят за по голяма махай грима и токчетата :] 8-)

mulgore
07-19-2008, 12:58
Аз не разбрах какъв е проблема?

И на мен много пъти са ми казвали,че изглеждам с 3-4 години по-голяма от колкото в действителност и няма проблем.
Било е комплимент,а не обида.

OtherDimension
07-19-2008, 14:12
OtherDimension ти си голям комплексар. Като съдя по вс ти мнения-все са отрицателни.
По темата:казал ти го е,защото си по-зряла,а може и просто да е искал да ти направи комплимент.Не се засягай толкова. :)
кой каквото ще да прави - комплексар
и аз съм такъв...
защо?
защото казвам нещата каквито са?
защото не се мазня на някаква непозната кифла?

и какво като мненията ми били отрицателни?
да не би да трябва само да се ласкаем
я си гледай работата


Аз не разбрах какъв е проблема?

И на мен много пъти са ми казвали,че изглеждам с 3-4 години по-голяма от колкото в действителност и няма проблем.
Било е комплимент,а не обида.

проблемът е, че авторката или е плиткоумна или си търси комплименти...

unfaithful1234
07-19-2008, 14:15
еееей,на кого казваш кифла?! :o Нито съм тъпа,нито съм лигла,нито съм кифла!
Мерси много за мненията на всички!

AliceSw
07-19-2008, 14:20
а просто може да изглеждаш малко по-възрастна заради чертите на лицето си...съученичка на един приятел на бала си изглеждаше на 30-тина години, не от грим или дрехи, просто има такива черти...не мога да разбера защо се затормозявате с простотии...стюпид

nailana
07-19-2008, 14:22
защото си тъпа

Евала!Ето това е един правилен коментар по темата!
+ 1

Спирит =]
07-19-2008, 14:46
Както се описа описа изглеждаш хубавичко.Що се отнася до годинките и аз съм на 14 и изглеждам по-голяма ,но това въобще не ми пречи.

unfaithful1234
07-19-2008, 18:46
защото си тъпа

Евала!Ето това е един правилен коментар по темата!
+ 1
а ти си още по-тъпа! :-x

OtherDimension
07-19-2008, 19:50
]Както се описа описа изглеждаш хубавичко.Що се отнася до годинките и аз съм на 14 и изглеждам по-голяма ,но това въобще не ми пречи.
ахахахаха ще ме скъсате ей! :lol:
как разбра по описанието "нося токчета и спирала" че е хубава? :lol:

:razz:

CuRly_Doll
07-20-2008, 20:19
Мисля,че е било комплимент,просто си взела нещата прекалено навътре.Мен ме изкарват на 18,а аз съм на 16 :D .И аз като теб не се гримирам ( освен спирала ) , не обичам и да се контя ( нося се спортно и в крайни случай слагам ток и съм елегантна ).Мъжка работа :grin:

bloodfrozen
07-20-2008, 20:46
Да ти имам "проблемите"..

kuklichka_bg
07-20-2008, 21:48
ako sadim po opisaniqta si dosta zadrasten pak i 6tom za teb tova e obida naprvo si tragediq :shock:

zaiobaio
07-21-2008, 08:05
аз съм на 23 а често ме питат кой клас си така че не се притеснявай за тия неща :-D
между другото съвет- по описанието наистина си добър и умен човек, така че не обръщай внимание на коментарите от типа тъпа си и т.н. хората си нямат друга работа просто и пишат тук за да се забавляват с глупости :?
успехи от мен :-)

Obsession
07-21-2008, 18:26
ами момчето дето ти го е казало сигурно те харесва и си мисли,че така ще ти направи комплимент :)

Именно.

www
07-21-2008, 18:42
Ами аз съм на 14(7-ми клас съм) и вчера едно момче ми каза,че изглеждам по-голяма,поне на 16.
Нося обувки на токче,но не високи,най-много 4 см...Не слагам тежък грим,само спирала и молив и гланц.Нямам ноктопластика.Не изглеждам тъпа(а и не съм),в никакъв случай нямам леко поведение,не съм се натискала на никого,нямам си гадже и не искам да ме харесват 21 годишни батковци.Не излизам,не ходя по дискотеки...мисля,че съм момиче със стил и добро възпитание.Ако можеш,щях да лепна снимка,ама не мога,тъй като апаратчето ми е на поправка,а ми преинсталираха компа и нямам нищо на него... :(
i kvo lo6o ima iaz sum bila vinagi taka .. sega sum na 15 noo nikoi ne mi dava pod 18 nai 4esto 20 .. e puskat me po moretata bez problem v vs diskoteki godini si kazvam na vseki kak az si iskam izlziam si s p ogolemi ... zagledajt me po golemi kuv e problema tolko ?!?! ne stiga 4e i malki moje6 da ima6 ami i golemi xaxa

Deliverance
07-23-2008, 13:51
x

st1ka
07-23-2008, 15:50
Няма от какво да се засягаш и обиждаш... Момчето е искало да ти направи комплимент, в което няма нищо лошо, нали?!

LaDy_DaQnA
07-23-2008, 15:54
може да ти го е казал щото не се държиш като разглезена малка пикла.... и на мен ми го казват често