PDA

View Full Version : tapo revnuvane



Mc_to
06-07-2008, 20:02
off horaa predi malko se prebiram ot trenirofki (hip hop dance)
az i gadjeto mi trenirame zaedno po princip i dnes doide edno
novo momi4e i super pe4eno s mn dobri idei dava6e
i si pasnahme :grin: kato harakter i po4nahme da improvizirame na
edna pesen "low" i tam si dance i gadjeto mi po4na da revnuva
pisna mi na4i da me revnuva ot drebni t1pi ne6ta :shock:
seki den se karam s nea zaradi tfa i e kazala 4e si tr1gva ot trenirofkite
moje li takiva prostotiii pisna mi na .... dr slu4ka sqdam do sestrai i se po4va revnuvaneto i s16tata istoria s karaneto 3 4asa nz super t1po nz kak da i go obesna tfa no mi pisna ve4e i sam nakra4ka da naprava ne6to koeto neiskam no moje bi 6te e po dobre 6tot nz pisnami :booooomb: :shock: :x

BlueFace
06-07-2008, 20:05
Да много е тъпо...Аз тренирам брей ама при нас имам и хип-хопъри и многочесто се получават мн яки имповизации..Гажето ти ревнува от супер тъпи неща :(

Lady_B_
06-07-2008, 20:08
Верно фани смени я :P

Mc_to
06-07-2008, 20:09
Да много е тъпо...Аз тренирам брей ама при нас имам и хип-хопъри и многочесто се получават мн яки имповизации..Гажето ти ревнува от супер тъпи неща :(

znamm i se draznaa 4esno novoto momi4e ima stra6en talant mn qka improvizacia napraihme tfa 4e revnuva mn e t1po nqmami doverie zatfa kraq 6e posledva za6tot naistina mi pisna misli 4e si padam po nea
da nekria 4e e qka mom4e sam mn qsno ama pf dori me revnuva ot sestra i s4itaite

Lyubeto
06-07-2008, 20:12
Кажи й да спре да те ревнува за простотии, ако не спре я оставяй и тва е.

Mc_to
06-07-2008, 20:14
ми ето талант има , може и свирки добри да варти , тая вечер го сложи на старата като за последно и от утре даваи новата и така..
xaxaxa kefi6 me :D

em moje skoro da se smeni

btw kazah i da spre no tq nespiraaaa :-x zatova mai trea da go naprava nali

n0Lcho
06-07-2008, 20:31
мхм трябва...

Lainovoz
06-07-2008, 20:34
ми ето талант има , може и свирки добри да варти , тая вечер го сложи на старата като за последно и от утре даваи новата и така..
xaxaxa kefi6 me :D

em moje skoro da se smeni

btw kazah i da spre no tq nespiraaaa :-x zatova mai trea da go naprava nali

Сине, ти вече порастна... Време е да го направиш... Да й покажеш за какво става въпрос и кой контолира положението... Време е да я спукаш от бой ! You Can DO iT ! :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt033

kuklichka_bg
06-07-2008, 21:10
off horaa predi malko se prebiram ot trenirofki (hip hop dance)
az i gadjeto mi trenirame zaedno po princip i dnes doide edno
novo momi4e i super pe4eno s mn dobri idei dava6e
i si pasnahme :grin: kato harakter i po4nahme da improvizirame na
edna pesen "low" i tam si dance i gadjeto mi po4na da revnuva
pisna mi na4i da me revnuva ot drebni t1pi ne6ta :shock:
seki den se karam s nea zaradi tfa i e kazala 4e si tr1gva ot trenirofkite
moje li takiva prostotiii pisna mi na .... dr slu4ka sqdam do sestrai i se po4va revnuvaneto i s16tata istoria s karaneto 3 4asa nz super t1po nz kak da i go obesna tfa no mi pisna ve4e i sam nakra4ka da naprava ne6to koeto neiskam no moje bi 6te e po dobre 6tot nz pisnami :booooomb: :shock: :x

haresal si novoto momi4e i sq si tarsish pri4ini da izkarash gadjeto si krivo i revnivo za da imash osnovatelna pri4ina da go zarejesh eventualno

cinderella_gugutka
06-07-2008, 21:19
еми кажи и 4е не можеш да бъдеш с нея ако продължава така и не контролира ревността си....нека тя да му мисли кво да прай ти нямаш вина все пак

DisciplineAndOrder
06-07-2008, 21:35
е кфоо,има и ревниви хора.
аз съм от тях примерно 8-)

човешко си е. ;)

ZaI4I
06-07-2008, 21:38
off horaa predi malko se prebiram ot trenirofki (hip hop dance)
az i gadjeto mi trenirame zaedno po princip i dnes doide edno
novo momi4e i super pe4eno s mn dobri idei dava6e
i si pasnahme :grin: kato harakter i po4nahme da improvizirame na
edna pesen "low" i tam si dance i gadjeto mi po4na da revnuva
pisna mi na4i da me revnuva ot drebni t1pi ne6ta :shock:
seki den se karam s nea zaradi tfa i e kazala 4e si tr1gva ot trenirofkite
moje li takiva prostotiii pisna mi na .... dr slu4ka sqdam do sestrai i se po4va revnuvaneto i s16tata istoria s karaneto 3 4asa nz super t1po nz kak da i go obesna tfa no mi pisna ve4e i sam nakra4ka da naprava ne6to koeto neiskam no moje bi 6te e po dobre 6tot nz pisnami :booooomb: :shock: :x

haresal si novoto momi4e i sq si tarsish pri4ini da izkarash gadjeto si krivo i revnivo za da imash osnovatelna pri4ina da go zarejesh eventualno

+1 :? :? :?

baby_lvA
06-07-2008, 22:45
Пф..ми и аз съм много ревнива и на приятеля ми не му харесва,но ме обича и ме търпи.. Пък и ти да я видиш с някое момче да денсат поо така...няма ли да ти стани тъпо...Докажи и наистина,че я обичаш или харесваш да се успокои малко...и приеми това,че е ревнива...Това е моето мнение.. :)

varnen4e
06-08-2008, 06:13
Пф..ми и аз съм много ревнива и на приятеля ми не му харесва,но ме обича и ме търпи.. Пък и ти да я видиш с някое момче да денсат поо така...няма ли да ти стани тъпо...Докажи и наистина,че я обичаш или харесваш да се успокои малко...и приеми това,че е ревнива...Това е моето мнение.. :)

И аз мисля, че трябва да постъпиш по този начин.
:)

vilinanova
06-08-2008, 13:15
Ами и аз танцувам и те разбирам!Танците са си танци, няма място за ревност!Апък да те ревнува от сестра си... По-добре си намери някоя нова! :D

beiho
06-08-2008, 13:23
Да не ти пука ве пич,и моята е такава,кво да се прави-женска мисъл :-D

Na7a6a
06-08-2008, 13:28
е кфоо,има и ревниви хора.
аз съм от тях примерно 8-)

човешко си е. ;)
:D Нали? И аз съм от тия ревнивите, ама от тия болезнено ревнивите.. Нема оправия... 8)

nevito0
06-08-2008, 14:30
е чак пък да я зарязваш..за да те ревнува толкова много явно наистина държи на тебе..

SunShinePearl
06-08-2008, 14:42
mi nz ako samo izpitva6 priqtelski 4uvstva kam novata(a az se samnqvam da sa samo takiva)obqsni na gadjeto si 4e e prosto tanc.Li4no spored men ne e bilo samo tanc to ot malki ne6ta se tragva,apak i gadjeto ti mn zle 4ak ot sestra si da revnuva.V tazi situaciq ako bqh na mqstoto na gadjeto ti i az 6tqh da revnuvam ot novata,za tva nqma6 pravo da q sadi6.Spored men plamaka u vas odavna e ugasnal nqma smisal ot takava vrazka