PDA

View Full Version : лазерна епилация



Beb4e__to
06-07-2008, 20:35
искам да ви питам има ли някой от вас който да си е правил лазерна епилация и има ли ефект? Ре6ила съм да си права но тъй като трябват няколко процедури исках да ви питам ако някой си е правил да ми каже дали през процедурите мога да се епилирам.смисъл такъф 4е съм ре6ила под ми6ниците да си права но всеки месец по един или два пъти трябва да хода и се пак през тфа време космите растат...може ли да се махат ии все пак да си права после процедурите..?

love_veselka
06-07-2008, 20:36
искам да ви питам има ли някой от вас който да си е правил лазерна епилация и има ли ефект? Ре6ила съм да си права но тъй като трябват няколко процедури исках да ви питам ако някой си е правил да ми каже дали през процедурите мога да се епилирам.смисъл такъф 4е съм ре6ила под ми6ниците да си права но всеки месец по един или два пъти трябва да хода и се пак през тфа време космите растат...може ли да се махат ии все пак да си права после процедурите..?


Нямам си и на идея,знам само че мястото не трябва да се излага на слънце

nejnaDROGA
06-08-2008, 04:44
И аз си нямам на представа дали можеш или не можеш да се епилираш :-o Но искам да ти кажа да внимаваш с лазерната епилация!!!Някои хора имат много чувствителна кожа и след епилацията им остават белези :? Казвам го от опит,защото една приятелка преди около 6 месеца ходи на лазерна епилация и сега се срамува да ходи на море,защото има белези по краката :?

varnen4e
06-08-2008, 06:35
По- добре иди на фотоепилация.

Carmen_Kass
06-08-2008, 06:59
До колкото съм запозната,лазерната епилация е безопасна.В зависимост от типа кожа,самият уред се настроива.Така,че ако си с чуствителна кожа,да нямаш проблеми след това.Като цяло лазерната терапия се прилага само на хора от бялата раса.След всяка терапия и в зависимост от това коя част от тялото се третира, процедурите се разреждат прогресивно от 2 пъти в месеца до 1 път на месец - месец и половина след няколко процедури. Като цяло, след завършване на пълен цикъл процедури обезкосмяването е практически цялостно и при нормален хормонален фон, клиентът може да разчита на перманентни резултати.След епилацията ще ти препоръчат някакви хидратиращи кремове,за да успокоиш мястото.Не е желателно да ходиш на солариум или да седиш на слънце след това.Но като цяло този метод на обезкосмяване е скъп.

Beb4e__to
06-09-2008, 15:59
По- добре иди на фотоепилация.
Фотоепилация не е ли съ6тото като лазерната епилация? :o

desiiito
06-23-2008, 15:27
До колкото съм запозната,лазерната епилация е безопасна.В зависимост от типа кожа,самият уред се настроива.Така,че ако си с чуствителна кожа,да нямаш проблеми след това.Като цяло лазерната терапия се прилага само на хора от бялата раса.След всяка терапия и в зависимост от това коя част от тялото се третира, процедурите се разреждат прогресивно от 2 пъти в месеца до 1 път на месец - месец и половина след няколко процедури. Като цяло, след завършване на пълен цикъл процедури обезкосмяването е практически цялостно и при нормален хормонален фон, клиентът може да разчита на перманентни резултати.След епилацията ще ти препоръчат някакви хидратиращи кремове,за да успокоиш мястото.Не е желателно да ходиш на солариум или да седиш на слънце след това.Но като цяло този метод на обезкосмяване е скъп.

Carmen_Kass .. само за определен период не можеш да излагаш мястото на слънце нали ? или ..

adizitk1
06-23-2008, 15:43
Правила съм си на горната устна :) ,определено имам ефект,но да се епилираш през тва време-ЪПСУРД!

adizitk1
06-23-2008, 15:44
Правила съм си на горната устна :) ,определено имам ефект,но да се епилираш през тва време-ЪПСУРД!

Glezanka
06-23-2008, 15:48
Правила съм си на горната устна :) ,определено имам ефект,но да се епилираш през тва време-ЪПСУРД!

А като цена ... колко ти излезе ?

sweatkiss
06-23-2008, 15:50
Аз не съм не си правила ,но знам ,че могат да останат белези ,по-добре иди на фото епилация... :)

vivka
06-25-2008, 19:49
mi zna4i..fotoepilaciqta sam q probvala i moga da ti kaja 4e e mn qko...ne e skapo [e zavisi kakvo 6te si pravi6]
otkakto q izpolzvam mn rqdko sre6tam kosam4eta.zasega sam hodila samo 2 pati i posledniq pat be6e predi 3 meseca i o6te nqmam i kosam...
sega obmislqm ideqta da si napravq na krakata oba4e 6te mi izleze mn skapo...