PDA

View Full Version : плсс



cinderella_gugutka
06-07-2008, 21:23
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....

Lyubeto
06-07-2008, 21:24
Покажи му ,че го харесваш ако и той е на същата вълна ще направи каквото трябва.

love_veselka
06-07-2008, 21:31
Покажи му ,че го харесваш ако и той е на същата вълна ще направи каквото трябва.

+1

5StaR
06-07-2008, 21:32
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....


Живеем в 21 век, нали имате феминистки организации и искате равенство?? покани го ти... а вероятно не иска нищо щом не те кани..

love_veselka
06-07-2008, 21:33
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....


Живеем в 21 век, нали имате феминистки организации и искате равенство?? покани го ти... а вероятно не иска нищо щом не те кани..

е може да е срамежлив,има ги и такива.

cinderella_gugutka
06-07-2008, 21:36
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....


Живеем в 21 век, нали имате феминистки организации и искате равенство?? покани го ти... а вероятно не иска нищо щом не те кани..
всъщност ми е правил доста намеци...но така и не ме е поканил на среща :oops:

kuklichka_bg
06-07-2008, 21:45
4akash si4ko s vremeto si
Eto az vednaj iskah skype na edno mom4e tolkoz mnogo :}} ama ne mu go iskam i sled 1 sedmica toi me nameri ;] spx xaxa :)

MiMcHeToOo
06-07-2008, 21:47
Покани го ти ве... Ей такива като видя "ма то момчето тряя направи първата крачка" и ми иде да ги пребия!

BigFakeSmile
06-08-2008, 00:22
abe pokani go ne trqbva da se sramuva6 (koi go kazva :razz: ) ama ne vinagi mom4eto trqbva da pravi parvata kra4ka naprimer sq tova mom4e s koeto imam ne6to nikoga nqma6e da me celune parvi 4aka6e az da go napravq taka be6e i s gu6kaneto :grin: no ne za6toto e sramejliv ili ne me haresva prosto e takav no na men taka i si mi haresva :grin: :grin: :grin:

alleks
06-08-2008, 01:42
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....


Живеем в 21 век, нали имате феминистки организации и искате равенство?? покани го ти... а вероятно не иска нищо щом не те кани..

е може да е срамежлив,има ги и такива.
да найстина ги има .. :shock: ..ама ти виж кво или действаш ти или ще си останеш с харесването ..аха ..момче,момиче няма значение като видиш че и той те харесва действай :-D

varnen4e
06-08-2008, 06:01
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....

Оф.. той бил момчето.. не си 3-ти клас предполагам, така че по- добре ти си го покани. Няма какво да губиш.. най- много да спечелиш някоя срещичка.
:)

maharbal
06-08-2008, 06:47
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....

mi predstavi si che go e sram da te pokani!!! Vie jenite se si vrete nosa v myjkite raboti 8-) ama inache mrynkata momcheto da napravi pyrvata krachka... malko ste nahalni 8-) :razz: Moje prosto da go e sram da te pokani... Pokani go ti... Nishto nqma da ti stane...

6o6kotooo
06-08-2008, 06:54
искам да излезна с едно мом4е но той не ме кани....а мен ме е срам...все пак той е мом4ето и той тряя да дайства и да ме покани а за мен си е направо унизително да каня някое мом4е на среща.и незн кво да правя ся....

mi predstavi si che go e sram da te pokani!!! Vie jenite se si vrete nosa v myjkite raboti 8-) ama inache mrynkata momcheto da napravi pyrvata krachka... malko ste nahalni 8-) :razz: Moje prosto da go e sram da te pokani... Pokani go ti... Nishto nqma da ti stane...
Покани го !!!!!! :grin:

Remini
06-08-2008, 06:56
На колко си години?(просто за статистиката :D )
Еми мисля че е време ти да го поканиш...няма от какво да се притесняваш
Аз пък най-обичам мацките да ме канят...
Много е приятно даже .... :)

06-08-2008, 10:00
ами или му намекни нещо,ако те харесва ще те покани или направо ти го покани,в случай,че е срамежлив :)