PDA

View Full Version : Котета ...?



Deskata_90
06-07-2008, 21:33
Съжалявам, че тук пускам тази тема.
Та ако някой иска коте нека пише тук аз раздавам 2 котила :-# Ще пращам снимки, ако има интерес. Бтв аз съм от София :(

Felis_Dirus
06-07-2008, 21:35
Баси готиното. Пусни снимки да им се порадваме. :P

babity
06-07-2008, 21:35
Кастритай си котките! Ако не знаеш къде пиши на лични да ти дам координати на безплатните кастрационни центрове!

Deskata_90
06-07-2008, 21:39
Де да бяха само мойте :lol: Дълга история ... :)

babity
06-07-2008, 21:52
Да ама като са кастрирани твоите и да ги качват чуждите няма да се чудиш къде да пръснеш десетина котета!

_showy_
06-07-2008, 22:34
babity, що не се кастрираш ти, както и помияра от снимката! Пфф...
Абе нека има повече котки! :D
Ех.. Аз за съжаление не мога да си взема... Трябва да се съобразявам с останалите обитатели на дома... :(

hforce
06-07-2008, 22:39
q metni pic na kotetata puk 6te gi pokaja na sestra mi sestra mi 6te im piska na durtite da zemat ;) ako iska6 gi metni napravo na skype - pi6e mi go v profila :)

babity
06-08-2008, 08:43
babity, що не се кастрираш ти, както и помияра от снимката! Пфф...
Абе нека има повече котки! :D


На кого са нужни тези нещастници? Като станат 30котки след идното разгонване няма да има къде да ги пласира и комшиите и ше почнат да ги трепят. Тея истории са ми познати до болка. Още повече, че в момента е "сезона", всички се разгонват и навсякъде е бъкано с котека, което още повече и намалява шансовете за пласиране. И спокойно, неродословните ми животни, а момента всичките ми са такива, са кастрирани или поне обезопасени по всякакъв начин за да не произвеждам такива нещастници, които никой няма да иска. Ако бях в София обаче и имах под ръка един от тези кастрационни центрове бих ги кастрирала всички!

Deskata_90
06-08-2008, 13:46
Бе по - спокойно бее вие ще се избиете тука.Проблема с котките си е лично мой мойте са си кастрирани, аз си гледам само мъжки животни не че е ваша работа, но айде.Кучето от снимката на baby не е помияр напротив много е сладък и не се карайте не е ваша работа кой какво ще си кастрира, ако можете да помогнете по темата помагайте иначе просто не пишете :?
Снимки ще кача стига да смогна :S

06-08-2008, 13:49
Да ама като са кастрирани твоите и да ги качват чуждите няма да се чудиш къде да пръснеш десетина котета!

:lol: дабре казано

Sarabi
06-08-2008, 14:51
Оф кат не си си кастрирала котката поне не я пускай да я вършеят котараците ! Имай малко мозък - от тия котета 1/4 ще си намерят дом, другите ще ги изриташ, защото "мама и тати не дават да останат" и

1) котка, която е свикнала от малка да живее в апартамент/къща има прекалено малък шанс да привикне отново да живее на улицата
2)може да бъде смазана, изядена от разни песове, да умре от глад или да бъде осакатена от някви изруди, които се чувстват супер велики да вадят очите на животните, да ги дерат, да им режат ушите/опашките/краката,да им бъркат в носовете с клечки, да ги заливат с разтопена пластмаса и тн... ако имаш малко милост към животните ще се замислиш малко дали не трябва да си кастрираш котката
3)ще се пръснат по квартала, ще направят още 400 котета, които ги очаква същата участ
4)всички ще пищят, че има улични котки, които могат да ги изядат, едва ли не.

Пусни обява със снимки ТУК (http://bezdom.info/) и всички сайтчета, за които можеш да се сетиш и да намериш и се надявай някой да ги хареса и да ги вземе.

Баси, колко сте тъпи. Като имаш животно поемаш отговорност за него! Мислете малко !

И не се оправдавай, че си ги кастрирала, защото щом сега ти се налага да се оправяш с малки значи нещо не си направила както трябва. Но кой ли знае вече какво значи "отговорност"...

NH3
06-08-2008, 17:07
Оф кат не си си кастрирала котката поне не я пускай да я вършеят котараците ! Имай малко мозък - от тия котета 1/4 ще си намерят дом, другите ще ги изриташ, защото "мама и тати не дават да останат" и

1) котка, която е свикнала от малка да живее в апартамент/къща има прекалено малък шанс да привикне отново да живее на улицата
2)може да бъде смазана, изядена от разни песове, да умре от глад или да бъде осакатена от някви изруди, които се чувстват супер велики да вадят очите на животните, да ги дерат, да им режат ушите/опашките/краката,да им бъркат в носовете с клечки, да ги заливат с разтопена пластмаса и тн... ако имаш малко милост към животните ще се замислиш малко дали не трябва да си кастрираш котката
3)ще се пръснат по квартала, ще направят още 400 котета, които ги очаква същата участ
4)всички ще пищят, че има улични котки, които могат да ги изядат, едва ли не.

Пусни обява със снимки ТУК (http://bezdom.info/) и всички сайтчета, за които можеш да се сетиш и да намериш и се надявай някой да ги хареса и да ги вземе.

Баси, колко сте тъпи. Като имаш животно поемаш отговорност за него! Мислете малко !

И не се оправдавай, че си ги кастрирала, защото щом сега ти се налага да се оправяш с малки значи нещо не си направила както трябва. Но кой ли знае вече какво значи "отговорност"...

като си такава майка Тереза ги вземи у вас бе .... кво се пениш като веро от 50 стотинки ?

Sarabi
06-08-2008, 17:13
Аз съм си взела котка и съм се погрижила за нея.
Аз за сметка на авторката мога да преценя как и за колко животни мога да се грижа.

rakiQ
06-08-2008, 17:17
Оф кат не си си кастрирала котката поне не я пускай да я вършеят котараците ! Имай малко мозък - от тия котета 1/4 ще си намерят дом, другите ще ги изриташ, защото "мама и тати не дават да останат" и

1) котка, която е свикнала от малка да живее в апартамент/къща има прекалено малък шанс да привикне отново да живее на улицата
2)може да бъде смазана, изядена от разни песове, да умре от глад или да бъде осакатена от някви изруди, които се чувстват супер велики да вадят очите на животните, да ги дерат, да им режат ушите/опашките/краката,да им бъркат в носовете с клечки, да ги заливат с разтопена пластмаса и тн... ако имаш малко милост към животните ще се замислиш малко дали не трябва да си кастрираш котката
3)ще се пръснат по квартала, ще направят още 400 котета, които ги очаква същата участ
4)всички ще пищят, че има улични котки, които могат да ги изядат, едва ли не.

Пусни обява със снимки ТУК (http://bezdom.info/) и всички сайтчета, за които можеш да се сетиш и да намериш и се надявай някой да ги хареса и да ги вземе.

Баси, колко сте тъпи. Като имаш животно поемаш отговорност за него! Мислете малко !

И не се оправдавай, че си ги кастрирала, защото щом сега ти се налага да се оправяш с малки значи нещо не си направила както трябва. Но кой ли знае вече какво значи "отговорност"...

като си такава майка Тереза ги вземи у вас бе .... кво се пениш като веро от 50 стотинки ?
ми не права е все пак

и те са душички , миличките :( дано някой добър човек да си вземе животинка

аз мн мразех котките .. но видях едно бебе на улицата едва ли не и беше толкова зле - гладно , слабо, проскубано, мръсно, бълхлясало ..
и си го взех в нас купих му нужните продукти ,изкъпах го, нахраних го и сега се отпуска вече , мн е стресирана .. и сега мн си го заобичках и реших че ще живее в нас вече!

няма лошо да направиш добро :)

NH3
06-08-2008, 17:36
такива са законите на Майката природа ;)

babity
06-08-2008, 20:18
такива са законите на Майката природа ;)

не е просто майката природа. Ако разчиташе само на "Майката природа"сега нямаше да пишеш умни постове и да си влизаш у вас си през декември а щеше да живееш в пещерата и да говориш на наречието Уга - Буга. Има едно нещо... казва се отговорност! И понеже хора като теб го нямат навън е бъкано с бездомни създания. Няко умират тормозени, тероризирани, умишлено прегазени, други биват "хуманно" умъртвявани, защото злобари пак като теб не разбират откъде идват проблемите а знаят само да роптаят!

Deskata_90
06-08-2008, 21:33
Оф кат не си си кастрирала котката поне не я пускай да я вършеят котараците ! Имай малко мозък - от тия котета 1/4 ще си намерят дом, другите ще ги изриташ, защото "мама и тати не дават да останат"

И не се оправдавай, че си ги кастрирала, защото щом сега ти се налага да се оправяш с малки значи нещо не си направила както трябва. Но кой ли знае вече какво значи "отговорност"...

Първо драга да прочете някъде, че мойта котка е родила и после заради малоумници дето точно знаят как са си кастрирали или как добре си гледат котката и след няколко месеца я изхвърлят на улицата за това ми се налага да раздавам котки.И щом ти толкова знаеш какво е отговорност се опитай да обясниш на малоумниците за който ти говоря.За мойте котки повече няма да говоря,защото ми омръзна от разбирачи като тебе искам да ми обясниш как кастриран мъжки котарак ще роди и тогава изобщо ще се занимавам пак с тебе. :razz:

TheNewReligion
06-08-2008, 22:58
Олеее ... Не искам и да си помислям какво ги очаква тези малки сладурчета , ако никой не иска да си има котенце :cry: :-k ! Аз имам женска котка , която в момента е разгонена и ме дере , но не искам да я кастрирам , защото ми е жал от една страна , но не я и давам за разплод , защото после ще се чудя на кого да давам котенцата . Котката ми е руска синя (чиста порода) и принципно породистите котенца раждат най-много 4 котенца ,но пак не искам да рискувам да я дам за разплод , защото това си е отговорност ! Много си я обичам и е толкова красива и умна :shock: :shock: :shock: :-) :-) :-) !

TheNewReligion
06-08-2008, 22:59
такива са законите на Майката природа ;)

не е просто майката природа. Ако разчиташе само на "Майката природа"сега нямаше да пишеш умни постове и да си влизаш у вас си през декември а щеше да живееш в пещерата и да говориш на наречието Уга - Буга. Има едно нещо... казва се отговорност! И понеже хора като теб го нямат навън е бъкано с бездомни създания. Няко умират тормозени, тероризирани, умишлено прегазени, други биват "хуманно" умъртвявани, защото злобари пак като теб не разбират откъде идват проблемите а знаят само да роптаят!
От кога се каня да му го кажа , ама все се отказвам ! :? Браво , права си ! :)

NH3
06-09-2008, 10:11
такива са законите на Майката природа ;)

не е просто майката природа. Ако разчиташе само на "Майката природа"сега нямаше да пишеш умни постове и да си влизаш у вас си през декември а щеше да живееш в пещерата и да говориш на наречието Уга - Буга. Има едно нещо... казва се отговорност! И понеже хора като теб го нямат навън е бъкано с бездомни създания. Няко умират тормозени, тероризирани, умишлено прегазени, други биват "хуманно" умъртвявани, защото злобари пак като теб не разбират откъде идват проблемите а знаят само да роптаят!

хахахахахах

1.обичам животните и никога до сега не съм наранявал каквото и да е животно !
2.виждаме колко си отговорна и се чудиш кво да праиш мачките
3. не роптая а си казвам мнението като не ти изнася не го чети

ае вазде

babity
06-09-2008, 20:58
Какво има да се чудя? Сега е "сезона"! Навсякъде е бъкано с котенца... Ако съм могла да взема или да прибутам коте на някого съм щяла. Ама понеже немога повече да гледам, защото и чужди животни гледам си трая!

dark_sw, можеш ли да ми сканираш родословието? Досега не съм виждала котешко такова, интересно ще ми е да го видя. Аз навремето имах синя сибирска, ама после ми я откраднаха. :?

TheNewReligion
06-09-2008, 23:12
Какво има да се чудя? Сега е "сезона"! Навсякъде е бъкано с котенца... Ако съм могла да взема или да прибутам коте на някого съм щяла. Ама понеже немога повече да гледам, защото и чужди животни гледам си трая!

dark_sw, можеш ли да ми сканираш родословието? Досега не съм виждала котешко такова, интересно ще ми е да го видя. Аз навремето имах синя сибирска, ама после ми я откраднаха. :?
Еми , родословие и да искам не мога да ти сканирам , защото котката я намерих , когато беше на 1 месец през есента на 2003 , но знам , че е чиста порода , защото за всяка такава чиста котка са характерни две малки пъпчици на вратлето ! Така ми каза ветеринарката , пък и е толкова възпитана и умна , че направо си личи ,че не е мелезче ! :wink:

psychopath
06-09-2008, 23:25
еми имам си котка :-D

natalia_91
06-10-2008, 05:31
може ли да ги видим на Pic :-) :-)

nailana
06-11-2008, 13:32
babity, що не се кастрираш ти, както и помияра от снимката! Пфф...
Абе нека има повече котки! :D
Ех.. Аз за съжаление не мога да си взема... Трябва да се съобразявам с останалите обитатели на дома... :(


+10

nailana
06-11-2008, 13:35
такива са законите на Майката природа ;)


Вземи млъкни