PDA

View Full Version : Кола маска



monityY
06-08-2008, 06:53
В козметичните магазини се продава нали?И става ли да ми препоръчате някоя хубава,кято да маха и дребните косъмчета..Писна ми да се мъча с епилатор по няколко часа..С това ще стане по бързо и надявам се да е по ефектно..Кажете ми някоя наистина добра кола маска и горе долу каква е цената и..МЕРСИ предварително :)

vamp
06-08-2008, 07:56
За мен като мъж епилатора е по-добрия вариант-по-гладко,по-бързо,по-лесно.Говорим за гъсти и не много фини косми...Прецени до колко си космата,но мисля,че и при теб епилатор ще е по-добре.Колите маски понякога не откъсват космите,олепват се и т.н.
Аз досега съм ползвал такава от аптеките-Джанкар,по около 1-2лв,не помня вече.

hottie
06-08-2008, 08:02
аз съм доволна от Lycia - продава се по аптекита, мисля, че струваше около 7-8лв. С ленти е. При кола маската плюсовете са, че е ефекта е много по-дълготраен(около месец) и е по-гладко и боли по-малко.
Единствения минус е,че не маха най-малките косъмчета - но пък затова имаш епилатор - за да се довършиш :) :) :)

angelcheeee_93
06-08-2008, 14:40
nai-dobre e s epilatora,tai kato gi pravi po-redki,a ako iska6 da mine6 kam kola maskata moje da q nameri6 i v aptekata i da porazpita6 koq e po-dobre i tam 6te ti prepora4at,ne e mn skapa.

monityY
06-10-2008, 18:48
Оф проверих,в аптеките има само някфи лентички..Взех си-пълен боклук..Искам кола маска..Не вийт или кфото е там..Нещо което да маха и по дребните косми..Това нищо не прави :?

Fx1
06-10-2008, 18:56
Повечето готови ленти изобщо не оправдават цената си.
Добра кола маска е течната Кара (на Джанкар) - по аптеките е лев и нещо. Има ленти към нея, но са малко, един стар чаршаф върши добра работа след това.
Не е много като количество, но на места може да се намери на "едро" в кутии по килограм.

http://catalog.bg/images/company/big/315.jpg

barbie_94
06-10-2008, 19:25
Течната кола маска за мен е най-добра.

KristinDiana93
06-10-2008, 20:08
idi na kozmetik , az umrqh ot bolka ama vse pak sled tva nqmah nikvi kosmi :)

Fx1
06-10-2008, 21:34
Още нещо - повечето ленти са на масна основа и остъците от кола по кожата не се махат с вода, а само с нещо мазно.
Течната Кара е на водна основа и се измива само с вода - много по-практично.

Sw0rDz
06-11-2008, 05:46
Течната кола маска за мен е най-добра.

Хаха..да бе с това нещо голямо мазане пада..много време иска. Аз съм момче и за първи път ми се случи да се депилирам с течна кола маска. Другия път ще пробвам замразена xD

Fx1
06-11-2008, 06:00
...

Да, но ефектът е много по-добър. Лентите след второто залепване нищо не хващат.
А ако не ви е удобно мазането - има специални апаратчета с ролка, в които се слагат патрони с кола и мазането става както го прави козметичка в салон - от 35 лв. нагоре са.

monityY
06-12-2008, 18:48
Повечето готови ленти изобщо не оправдават цената си.
Добра кола маска е течната Кара (на Джанкар) - по аптеките е лев и нещо. Има ленти към нея, но са малко, един стар чаршаф върши добра работа след това.
Не е много като количество, но на места може да се намери на "едро" в кутии по килограм.

http://catalog.bg/images/company/big/315.jpg

Ок,ще си купя на Кара,ама тя топла ли е или студена? И коя е по добра..До сега не съм ползвала и искам малко да ми пообясните как става..Намазвам се с нея и колко време да чакам?И после как се маха ? И маха ли по дребните косъмчета,като тези на корема например.. С този епилатор просто ми омръзна да се занимавам,косъмче по косъмче а и не хваща по малките косъмчета..А отделно искам да питам ако реша да ида на козметик колко ще ми вземат за цялото тяло,без триъгълника..Плс кажете :oops:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-12-2008, 19:00
Kola maskata na Jankar naistina e mn dobur izbor. I az ti q preporuchvam, mn e efikasna. To si ima uputvane ne opakovkata - slagash q da stoi 5 min v sud s topla voda, posle si q magesh na krakata ili tam, kudeto iskash, chakash 3-3 sec, turkash da zalepne i posle durpash rqzko nagore, v posoka, obratna na rastega. A za kozmetika.. za kraka mai 10 lv, ruse - 5.. no zavisi kude.. obshto za cqlo tqlo she ti izleze mn.. ne si zaslugava, davai s kola maskata i ne se boi.. no vse pak gledai nqkoi da ti pomogne, che na nqkoi mesta nqma kak da durpash sama. uspeh:)

monityY
06-12-2008, 19:04
Kola maskata na Jankar naistina e mn dobur izbor. I az ti q preporuchvam, mn e efikasna. To si ima uputvane ne opakovkata - slagash q da stoi 5 min v sud s topla voda, posle si q magesh na krakata ili tam, kudeto iskash, chakash 3-3 sec, turkash da zalepne i posle durpash rqzko nagore, v posoka, obratna na rastega. A za kozmetika.. za kraka mai 10 lv, ruse - 5.. no zavisi kude.. obshto za cqlo tqlo she ti izleze mn.. ne si zaslugava, davai s kola maskata i ne se boi.. no vse pak gledai nqkoi da ti pomogne, che na nqkoi mesta nqma kak da durpash sama. uspeh:)

А тази кола маска колко струва и има ли я в аптеките? 8)

Fx1
06-12-2008, 19:34
А тази кола маска колко струва и има ли я в аптеките? 8)

Кара е производство на Джанкар. За една и съща кола маска става дума.