PDA

View Full Version : Как да разбера?



sweet_f_pz
06-08-2008, 07:42
Здравейте,сиг темата ще ви се стори тъпа,но за мен е така и бих искала да ми помогнете със съвети :)Значи харесвам едно момче,фр на брат ми..Той също ме харесва винаги казва на брат ми колко съм хубавa ,но той от своя страна да ме защити го поглежда по някакъв странен начин и момчето млъква...Харесвам го това момче но незнам дали искам да съм с него,първо заради брат ми,второ не искам да ходим 1,2 седмици :? Мисля че той не е от тези момчета,но все пак. . . И исках да ви попитам как да рабера дали искам да съм с този човек,аз искам но незнам до каква степен го искам ;(

Remini
06-08-2008, 07:47
Мхм....батко а?
Еми ако наистина го харесваш,брат ти ще те разбере..а и за него е по добре да си с някой негов близък да го познава...
Според мен трябва да подхвърлиш нещо на приятела на брат ти(намигване...усмивка...въз ушна целувка)за да направи първата крачка и от там вече ще се разберете ;)
Успех!

sweet_f_pz
06-08-2008, 07:51
М да ама проблема е,че брат ми не ме дава ;( Мисли,че неговите фр няма да се грижат за мен ама не е така

secretdream
06-08-2008, 07:53
Поговори с брат ти за него,поговорете какъв човек е,дали му има доверие.. Брат ти ти е близък човек,едва ли би позволил на някого да се подиграва с теб и да те нарани,по някакъв начин.
След това действай,ако си заслужава.

TinkyWinky
06-08-2008, 07:56
М да ама проблема е,че брат ми не ме дава ;( Мисли,че неговите фр няма да се грижат за мен ама не е така

нормално е да пази малката сестричка, не иска някой да те нарани :)
опитай се да му обясниш, да му докажеш, че ще се грижат за теб... брат ти рано или късно трябва да свикне с това, че си пораснала и искаш любов 8)

Lyubeto
06-08-2008, 08:00
Първо ти самата трябва да изясниш на себе си дали наистина искаш да си с него .Както виждам все още незнаеш .След като това стане поговори с брат си .Може да е прав ,че това момче няма да се грижи за теб , а може и да не е.Ти ще прецениш .

FeelMe
06-08-2008, 08:23
az puk 6te ti kaja ne6to malko po-razli4no ot ostanalite.pogovori s brat ti i mu kaji kak se 4uvstva6 ,no toi kaje li ti pak 4e ne iska da trugva6 s priqtelq mu za6toto nqma da se griji za teb ti mu otvurni 4e rano ili kusno 6te bude6 naranena(nqma 4ovek koito da ne e stradal zaradi lubovta)i ako sega vse te durji nastrana ottezi problemi sled vreme 6te go ponasq6 po-tejko(iskam da kaja 4e vseki kolkoto po-kusno rejivee purvata si lubovna drama da go nare4em tolko po-tejko q priema).a i spored men 6tom tova mom4e e dobur priqtel na brat ti edva li 6te si pozvoli da te narani po kakuvto i da e na4in. :)

jjjjjj6363
06-08-2008, 08:46
nqma da stane fokusa izobshto ne se i opitvai to ne te vaspriema taka katko ti go vaspriemash moje da si sigorna vuv tova apuk i te sa priqteli nevqrvam shtom brat ti pravi fizionomii toi da trugne sus tebe nqma da stane tvoita da znaesh

Al3ksandra
06-08-2008, 09:03
Първо помисли добре дали искаш найстина да си с това момче и тогава действай. Не забравяй че това че е приятел на брат ти носи и положителни и отрицателни качества. ;) Незнам зависи много и от самото момче какъв човек е, аз например 1 път се опитах да направя нещо такова, но не се получи... :?

MonSitY
06-08-2008, 09:07
брат ти няма да те даде лесно дори и на добър приятел :) но за да не дава може би си има някаква причина незнам.поговори него ако не те разбере направо отиди при приятеля и му намекни нещо да видим какво ще стане.Успех!! :)

cinderella_gugutka
06-08-2008, 09:28
"аз искам но незнам до каква степен го искам" :lol:
щом го искаш на4и тряя се опиташ да си го полу4иш...то постепенно все пове4е ще го искаш....поговори с брат ти,после с др мом4е и ....

sweet_f_pz
06-09-2008, 18:10
Оле хора тръгнахме :grin: :grin: Сега незнам къде се намирам,просто толкова съм щастлива.Мерси на всички за помощта :-) :-) :-)

cinderella_gugutka
06-09-2008, 18:13
Оле хора тръгнахме :grin: :grin: Сега незнам къде се намирам,просто толкова съм щастлива.Мерси на всички за помощта :-) :-) :-)
ем,4естито!!!дано си се оправила и с брат ти :)

sweet_f_pz
06-09-2008, 18:15
Оле хора тръгнахме :grin: :grin: Сега незнам къде се намирам,просто толкова съм щастлива.Мерси на всички за помощта :-) :-) :-)
ем,4естито!!!дано си се оправила и с брат ти :)
Еми брат ми беше против,но неговата фр му обесни,че мн се харесваме и той ще се грижи за мен.Но за брат ми проблема е,че ще съм с него в една компания :D