PDA

View Full Version : Запушено ми е едното ухо



SuNsEt
06-08-2008, 10:14
Охх...много ме е яд!Слуха ми е най-развит и чувам страшно много,ама от вчера ми се е запушило едното ухо...Не,нямам ушна кал...Мисля си,да не би да е от това,че постоямно слушам музика и съм със слушалки?!И преди ми се е случвало и после се отпушва...Ама сега вече не издържам!Не ме боли,нищо не усещам ама не съм свикнала.Много е гадно и не знам как да го отпуша...Някой може ли да ми даде съвет??? :-o

SunnyG
06-08-2008, 10:26
На една приятелка и се беше случило и така седя няколко дни.После и казаха да затопли малко олио и да си сложи няколко капки в ухото.Тя го направи и се отпуши.Пробвай,ако не стане отивай в УНГ кабинет.

comics
06-08-2008, 11:08
кат ти свърша в ухото, ще се оправиш :D

Evanescencefan
06-08-2008, 14:55
Да не би като си се къпала да ти е влязла вода в ухото?При мен доста често се случва.

SuNsEt
06-08-2008, 15:12
Да не би като си се къпала да ти е влязла вода в ухото?При мен доста често се случва. Не...Значи,аз ходя на курсове в един блок и вчера като ходих имаше някаква спукана тръба в блока и трябваше да се оправя.И тогава аз(има и други ученици де) имах часове там...Чуваше се ужасен шум!Бормашини,чукове...мног беше гадно.Отгоре на всичкото и госпожата беше ядосана на едно мом4ета и само тропаше по масата...Едно момиче го заболя главата от шума и се разплака 2 пъти...Пък и трябваше да правим някакъв преразказ и разбираш ли,сетивата се изострят...Тамън ни казаха,че няма да имаме и математика(Ходя по бел и мат.)и след 15 минути ни заявяват,че ще си продължим уроците! :-x На този ужасен шум...И така 5 часа и 30 мин. сме стояли на този шум.После като се прибрах ми бучеше главата...Ама реших да си слушам музика на слушалките и сигурно от всичко това се е получило да ми заглъхне едното ухо...От вчера вечерта ми е така...или по-скоро от днес сутринта. :( :( :(

vvizard
06-08-2008, 16:42
Еми... чакаш да отмине :) Отиди на лекар, ще ти изпише някои капки. А при запушване, на мен ми помага да си стисна носа и да го надуя - по този начин се надуват тъпанчетата и става нещо като вид "отпушване". Все пак отиди на лекар ;)

st1ka
06-08-2008, 21:17
Слагаш малко ракия на едно памуче и го пъхаш в ухото, спиш така една вечер и гаранция ти давам на другия ден нищо няма да ти има.

EarthShaker
06-09-2008, 03:14
Ракията върти света

BlackWings
06-09-2008, 11:44
Абе според мен не опитвай никакви бабешки деветинии ами ако не се отпуши ходи на лекар. Той най добре знае с какво мове да ти помогне.

Минялото лято имах подобен проблем , и на мен ми казваха да си слагам олио , обаче аз не ги послушах и отидох на лекар , и той каза че съм щяла да направя голяма глупост :shock: :shock:
Изписа ми капки и ми мина. Тъй че отивай на лекар.

awesomesheepy
08-09-2010, 13:22
Понеже постоянно съм във водата,и много лесно ми се запушват ушите..обаче,днеска,беше проблемното..След като се прибрах от плаж,ухото хем ми беше запушено,хем ме боли ужасно..пръсках се с едно пръскало,колкото да ми отпуши ухото..но не стана :<
какво да направя..предишните пътища,ми се отпушваше само,даже и не ме болеше,а днес..:X

Claymore
08-09-2010, 13:31
Понеже постоянно съм във водата,и много лесно ми се запушват ушите..обаче,днеска,беше проблемното..След като се прибрах от плаж,ухото хем ми беше запушено,хем ме боли ужасно..пръсках се с едно пръскало,колкото да ми отпуши ухото..но не стана :<
какво да направя..предишните пътища,ми се отпушваше само,даже и не ме болеше,а днес..:X

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=355154 :x