PDA

View Full Version : Проблем с инсталацията



never_mind_25
06-08-2008, 10:27
Здравейте имам проблем с инсталацията на едни драйвери. Днес си купихме Hp all-in-one,мултифункционално устройство с принтер, скенер и копир. Та проблема ми е следния--> слагам си аз дисковете за инсталация и по време на процеса за инсталация ми изписва,4е иска Windows XP professional service pack CD 2 от там му трябва някакъв файл i386 въпросът ми е от къде мога да взема такъв диск, след като вкъщи нямам и въобще мога ли да направя нещо без този файл или трябва да го издирвам по познати за да може РС-то ми да разчете драйверите :( ](*,) 8-[

BeYourSelf
06-08-2008, 10:57
мии и аз бях така преди около 2 месеца си взех същото мултифункционално устройство..и при мене не се получи ,търсеше някакъв системен файл но не можеше да го намери .ходих до магазина от който го купихме ,там го инасталираха на техен комп и си бачкаше иии ходих да ми преинсталитат компа и пред мене после инасталираха всичко/тоя дет го преинсталира го помолих да ми инсталира и HP-то / и си беше нормално и ся си бачка :) според мен тряа да си преинсталираш уиндоуса успех :)

BeYourSelf
06-08-2008, 11:01
пиши после кво е станало

never_mind_25
06-08-2008, 11:30
ok ще напиша...няма проблеми и аз си мисля, че без преинсталация няма да мине...мерси все пак :smt058 =P~

XceSS
06-08-2008, 11:34
Пробвай да си изтеглиш Windows XP SP2 от замундата, запиши го на един диск и като ти го иска го сложи :)

never_mind_25
06-08-2008, 15:08
а така привет имам късмет, че намерих един приятел,който ги има тея дискове и успя да ми го направи...инсталацията отне повече от 1 час :shock: :shock: :shock: направоооо нямам думи благодаря все пак за съветите...хубаво е да се знае, че има отзивчиви хора в този форум, които са готови да помогнат :)