PDA

View Full Version : Трябва ми една песен, но не съм я потърсил!



Presli
06-08-2008, 10:47
Когато ви трябва някоя песен, преди да пуснете тема "Tursq edna pesen"
Първо проверете по Интернет Търсачките, като www.data.bg , www.b359.com , www.dada2.com , www.dirimp3.com , www.mp3.bol.bg и най-вече www.google.bg, ако не сте могли да я намерите в нито един от посочените сайтове е редно да пуснете тема, че ви трябва песен :)

slavito007
06-08-2008, 11:05
Нали разбираш, че повечето ги мързи да пръднат, камоли да търсят някоя песен с 3 клика и 4 букви :shock: Аз викам направо самоубийствено
Също ме дразнят теми като "Моля ви се СПЕШНО е" все едно някой ще умре, ако не му намерят песента за 1 секунда :lol:
Излях си душата и се извинявам на прочелите го

Presli
06-08-2008, 11:50
За това направих тази тема ...

Presli
06-08-2008, 20:43
Който не я е прочел да я прочете, че като гледам пак пускате теми с "Трябва ми една песен" и вътре песен на Преслава, това не е нормално.

Vladkoy
06-09-2008, 06:01
Ти като какъв се явяваш като хакерът-наставник на всички простосмъртни ламери ли? Модераторите си знаят много добре работата, не знам к'во се месиш? Не мисля, че това е начина да направиш впечатление на админа да те повиши.

XceSS
06-09-2008, 06:15
Ти като какъв се явяваш като хакерът-наставник на всички простосмъртни ламери ли? Модераторите си знаят много добре работата, не знам к'во се месиш? Не мисля, че това е начина да направиш впечатление на админа да те повиши.

Не той не се опитва да направи впечатление, а сигурно му е писнало от тъпи, неграмотни и мързеливи тийнове.

Presli
06-09-2008, 10:54
Ти като какъв се явяваш като хакерът-наставник на всички простосмъртни ламери ли? Модераторите си знаят много добре работата, не знам к'во се месиш? Не мисля, че това е начина да направиш впечатление на админа да те повиши.

Нито искам да съм повишен, нито нищо, просто пиша, защото пускате много тъпи теми ...