PDA

View Full Version : Ужасно е!Помогнете!



sladko_teenche_v
06-08-2008, 11:04
Ужас....появиха пи се пъпки по дупето!много е гадно!спазвам хигиена!срам ме е да легна с момчето си направо умирам!сега съм и в цикал и се появяват повече!какво да правя? 8-[ :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt087 :smt087 :smt087 :smt095 :smt095 :smt095 :smt095 :smt095 :smt104 :smt104 :smt104 :smt104 :smt088 :smt088 :smt088

pinkdiamonds
06-08-2008, 11:15
Когато си в цикъл или трябва да ти идва пъпките излизат на най-невероятни места,но ако проблема е постоянен се посъветвай с дерматолог :(

sladko_teenche_v
06-08-2008, 11:32
;( Има един проблем....само на 15 съм и ме е срам да отида :shock: :? :oops: :booooomb: :booooomb:
Какво да кажа като отида и по точно къде? :( :booooomb: 8-)

MinimalTrip
06-08-2008, 12:02
дерматолога е кожен лекар няма от кво да те е срам той е виждал какви ли не гадориии споко

Liar
06-08-2008, 12:21
WTF?!?!8-ми клас си с кво момче ще си лягаш??????????????!!!!!!!!????????????
Иначе по време на цикъл на някои момичета им излизат повече пъпки и тва е нормално.Можеш да се мажеш със спирт ли нещо друго което изсушава като след това може да сложиш някакъв крем ако кожата ти стане прекалено суха.

TheNewReligion
06-08-2008, 14:44
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло ! :?

GbSy
06-08-2008, 15:47
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло ! :?

+1 :? :? :?

sexy_sladuranka___
06-08-2008, 17:37
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ

TheNewReligion
06-08-2008, 18:00
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ
П*тката си е нейна , ама трябва да си доста плиткоумен за да следващ модата да спиш с гаджето си още на 15 ! Да не говорим , че долната граница нон стоп пада и вече и 12 годишните водят полов живот ! :?

Abigoria
06-08-2008, 19:40
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ
П*тката си е нейна , ама трябва да си доста плиткоумен за да следващ модата да спиш с гаджето си още на 15 ! Да не говорим , че долната граница нон стоп пада и вече и 12 годишните водят полов живот ! :?
А на тебе къде ти бърка тя на колко е и с кого се е*е? :?

TheNewReligion
06-08-2008, 19:47
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ
П*тката си е нейна , ама трябва да си доста плиткоумен за да следващ модата да спиш с гаджето си още на 15 ! Да не говорим , че долната граница нон стоп пада и вече и 12 годишните водят полов живот ! :?
А на тебе къде ти бърка тя на колко е и с кого се е*е? :?
Въобще не ме интересува кой на колко се ебе ! Изразявам си мнението , толкова ли не можа да разбереш ? Според мен да се е*еш на 15 си е чиста липса на морал , ако искаш ме набий , ама няма да ми промениш мнението ! :x

love_veselka
06-08-2008, 19:48
А на тебе къде ти бърка тя на колко е и с кого се е*е? :? [/quote]

+1 Момичето попита за пъпките не да Ви пита дали е нормално да води полов живот на 15.В крайна сметка щом се е решила значи се е почувствала готова.
А за пъпките спокойно,мен преди цикъл ми излиза една на лицето и по това разбирам,че ще ми идва.

Beb4e__to
06-08-2008, 19:58
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ
+1

Liar
06-08-2008, 21:15
О да на 15 чуждите мнения и общестото така промиват мозъка че няма как да не се чувства "готова"...Само по начина и на писане си личи че е незряла.Как изобщо може да е готова?И ако ние не и го кажем то няма кой друг да го направи.

TheNewReligion
06-08-2008, 21:22
О да на 15 чуждите мнения и общестото така промиват мозъка че няма как да не се чувства "готова"...Само по начина и на писане си личи че е незряла.Как изобщо може да е готова?И ако ние не и го кажем то няма кой друг да го направи.
+1 Мислех как да го кажа , ама пак щяха да ме нападнат , че се бъркам в чуждия живот ! :-x

sladko_teenche_v
06-09-2008, 12:38
ами ако съм сигурна че съм готова и имам доверие на това момче!?Ходим 9 месеца все пак.... :) а и на вас къв ви е проблема!? :-x
аз питам за съвет а вие почвате да зяете и лаете! :(

pinkdiamonds
06-09-2008, 13:54
О я не им обръщай внимание,повечето пишешти тук си мечтаят да си легнат с някой(особено мъжката част) ,ама нали знаеш,че има хора,на които първия път им е на 20 години по технически причини-кофти коса,кофти кожа,тъпо поведение ,просто няма кой да ги забележи.И вследствие на това се получават злобните изказвания по форумите в опит за повдигане на самочувствието и в опит да си докажат на себе си колко са велики! Абе комплексарска история :? 8)

fenkatakrisi952
06-09-2008, 16:42
Може повечето да са от превръзките(особено ако са от вида Duo,защото са с грапава повърхност).
А през устанолото време причина да е бел.(използваи памучно) :)

Spider4eto
06-09-2008, 18:58
О я не им обръщай внимание,повечето пишешти тук си мечтаят да си легнат с някой(особено мъжката част) ,ама нали знаеш,че има хора,на които първия път им е на 20 години по технически причини-кофти коса,кофти кожа,тъпо поведение ,просто няма кой да ги забележи.И вследствие на това се получават злобните изказвания по форумите в опит за повдигане на самочувствието и в опит да си докажат на себе си колко са велики! Абе комплексарска история :? 8) Омг, тва е най-тъпия пост, който съм чела. Не всички са малоумни курвички, спящи с момчета от 13-14 годишни. И кво тия дето са на 20 и са още девствени са задръстени :razz: направо ме уби. Все пак имат хора, които не ходят с даден човек заради едното ебане, но явно в твоите очи това са най-големите комплексари. По темата: Ако тези пъпки си седят постоянно, отиди при личната, обясни и проблема и тя ще ти даде направление за дерматолог и ще ти обясни къде да отидеш. :)

Sw0rDz
06-09-2008, 19:21
ами ако съм сигурна че съм готова и имам доверие на това момче!?Ходим 9 месеца все пак.... :) а и на вас къв ви е проблема!? :-x
аз питам за съвет а вие почвате да зяете и лаете! :(

Гледай след още 9 месеца да не го напрвиш татко :D

TheNewReligion
06-09-2008, 20:48
О я не им обръщай внимание,повечето пишешти тук си мечтаят да си легнат с някой(особено мъжката част) ,ама нали знаеш,че има хора,на които първия път им е на 20 години по технически причини-кофти коса,кофти кожа,тъпо поведение ,просто няма кой да ги забележи.И вследствие на това се получават злобните изказвания по форумите в опит за повдигане на самочувствието и в опит да си докажат на себе си колко са велики! Абе комплексарска история :? 8) Омг, тва е най-тъпия пост, който съм чела. Не всички са малоумни курвички, спящи с момчета от 13-14 годишни. И кво тия дето са на 20 и са още девствени са задръстени :razz: направо ме уби. Все пак имат хора, които не ходят с даден човек заради едното ебане, но явно в твоите очи това са най-големите комплексари. По темата: Ако тези пъпки си седят постоянно, отиди при личната, обясни и проблема и тя ще ти даде направление за дерматолог и ще ти обясни къде да отидеш. :)
+1 ! По интересната логика на авторката на първия пост , който е на 15 и е девствен е грозен , дебел , тъп с пъпки и мазна коса ! :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: Това мнение е толкова "смислено" , че си мисля дали пък случайно не съм го писала аз ! 8-)

sladko_teenche_v
06-10-2008, 14:05
Оф!За какво спорите не ми е ясно!?Различни хора-различни мнения! :-x Тва че не е правилно да се прави секс на по 12-13 ОК!няма спор!но всеки сам решава за себе си! :( Аз очаквам съвет а вместо тва пишат некви устати хора дето плямпат колкото да се напраат на дупета :-x
Аре по-спокойно,а?!?!?! :-x

cold_arrow
06-10-2008, 14:12
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло ! :?
:smt023

TheNewReligion
06-10-2008, 16:41
Оф!За какво спорите не ми е ясно!?Различни хора-различни мнения! :-x Тва че не е правилно да се прави секс на по 12-13 ОК!няма спор!но всеки сам решава за себе си! :( Аз очаквам съвет а вместо тва пишат некви устати хора дето плямпат колкото да се напраат на дупета :-x
Аре по-спокойно,а?!?!?! :-x
Не знаех , че да казваш истината те прави "дупе" , но щом е така наричайте ме "дарк_задник" ! :lol:

Spider4eto
06-10-2008, 16:47
Оф!За какво спорите не ми е ясно!?Различни хора-различни мнения! :-x Тва че не е правилно да се прави секс на по 12-13 ОК!няма спор!но всеки сам решава за себе си! :( Аз очаквам съвет а вместо тва пишат некви устати хора дето плямпат колкото да се напраат на дупета :-x
Аре по-спокойно,а?!?!?! :-x Е дадох ти съвет де. А и не съм казала нищо против теб, а оспорих тъпата логика на другото момиче, че тези,които на 20 са девствени са комплексари.

love_veselka
06-10-2008, 18:05
Оф!За какво спорите не ми е ясно!?Различни хора-различни мнения! :-x Тва че не е правилно да се прави секс на по 12-13 ОК!няма спор!но всеки сам решава за себе си! :( Аз очаквам съвет а вместо тва пишат некви устати хора дето плямпат колкото да се напраат на дупета :-x
Аре по-спокойно,а?!?!?! :-x
Не знаех , че да казваш истината те прави "дупе" , но щом е така наричайте ме "дарк_задник" ! :lol:

хаха :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sladko_teenche_v
06-13-2008, 18:38
Оф!За какво спорите не ми е ясно!?Различни хора-различни мнения! :-x Тва че не е правилно да се прави секс на по 12-13 ОК!няма спор!но всеки сам решава за себе си! :( Аз очаквам съвет а вместо тва пишат некви устати хора дето плямпат колкото да се напраат на дупета :-x
Аре по-спокойно,а?!?!?! :-x
Не знаех , че да казваш истината те прави "дупе" , но щом е така наричайте ме "дарк_задник" ! :lol:

Да!Повече ще ти отива!

MaxGirl
06-14-2008, 06:10
Пробвай да ги намажеш с крем "Здраве", ако не се махнат, отиди на кожен лекар.
Пък вие какви сте, че да се бъркате в живота на момичето!? Това си е лично неин проблем с кого и кога си ляга.

ra4ence
06-14-2008, 07:50
Ментолов спирт,с памуче си минаваш кожата след баня :) Помага

adizitk1
06-14-2008, 11:53
Просто като ти спре цикъла ще се махнат и пъпките . Това си получава от спарването от дамските превръзки .
Не мога да пазбера защо я нападате че искала да си легне с момчето си . В крайна сметка п*тката си е нейна и ще я дава на когото си поиска . Не е взела вашите на заем . - ЛИЧНО МНЕНИЕ
+1 Napylno si prawa.

DisciplineAndOrder
06-14-2008, 12:26
бла бла

Според мен да се е*еш на 15 си е чиста липса на морал , ако искаш ме набий , ама няма да ми промениш мнението ! :x

:razz:

иначе,мажи с некъв крем,''здраве'' примерно или със ментолов спирт,както те посъветваха

unbelievable__
07-05-2008, 11:42
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло !

+1

sweet_baby_cool
07-05-2008, 14:22
О да на 15 чуждите мнения и общестото така промиват мозъка че няма как да не се чувства "готова"...Само по начина и на писане си личи че е незряла.Как изобщо може да е готова?И ако ние не и го кажем то няма кой друг да го направи.
Незряла по начина на писане си личи..... ахам ок а тогава какво ще кажеш за това
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло !

колко пъти се повтаря "бе"
Всеки да прави каквото му е на сърцето!

kuklichka_bg
07-05-2008, 14:54
tapachka si golqma i to spqsqvai se ne moga da si legna s momcheto pf za int li sa misli6

TheNewReligion
07-05-2008, 15:18
бла бла

Според мен да се е*еш на 15 си е чиста липса на морал , ако искаш ме набий , ама няма да ми промениш мнението ! :x

:razz:

иначе,мажи с некъв крем,''здраве'' примерно или със ментолов спирт,както те посъветваха
Е , не е ли така ? :?

sweetyto_93
07-05-2008, 19:22
Отиди на дерматолог , бе . Какво ни питаш нас ? И ти си само осми клас , с какво момче ще лягаш , бе пикло ! :?

аз съм нова тук,но от други постове съм разбрала че ти не си особено голяма,не помна колко точно,но около 12. да викаш на момиче с 3 години по-голямо "пикло" е изключително глупаво,най-малкото,защото тя с нищо не е провокирала твойто поведение.Просто моли за съвет.Ама все пак тва е форум.Е все пак ще те видим теб след няколко годинки.

А по темата,наитина по-добре отиди на дерматолог.УСПЕХ :)