PDA

View Full Version : Не знам как да постъпя!!!!



dream_girl_13
06-08-2008, 12:09
Ами ще започна с това, че съм доста объркана от държанието на едно момче, не е нещо толкова важно, но ще ви разкажа...
Всичко започна от това, че с въпросното момче сме в една компания някъде от месец и то ме запозна с приятелите си и ходехме заедно почти навсякъде. :D Беше ми много готинко с тия хора, ама един от приятелите на момчето ме хареса, а по-късно ми призна , че ме обича??? А аз имам чувства към това момче, за което ви говоря. Отрязах приятеля му и той ми се закани, че ще ми се върне всичко. Бях твъърде заета да мисля за тези заплахи, защото разбрах, че момчето ще ми предлага и ще бъда щастлива... :grin: На един рожден ден обаче на една обща приятелка се получи много кофти ситуация, защото той флиртуваше с всички момичета, но не и с мен. По-късно разбрах, че е излъгал, че въобще не ме харесва и не го интересува какво ще стане с мен. Наистина всичко ми се върна даже тройно! Заради проявите ми на ревност ме "изхвърлиха" от компанията и май сега всички говорят зад гърба ми... Мислите ли, че съм виновна за нещо, трябва ли да му се извиня или нещо такова, защото от един ден насам не съм на себе си...

Nefarian
06-08-2008, 12:14
pwnt

BlueFace
06-08-2008, 12:19
Да бе ...Защо да се извиняваш за тези загубеняци...Оставяй ги... :? Ти не си виновна за нищо...

KrisiBep
06-08-2008, 12:36
Да бе ...Защо да се извиняваш за тези загубеняци...Оставяй ги... :? Ти не си виновна за нищо...Ми да..няма да им се влачиш в краката я!Не си заслужава да се занимаваш с никого!А те,те да си говорят каквото искат,да не ти пука!Успехи :)))))

cinderella_gugutka
06-08-2008, 12:49
абе ням да им се извиняваш на тези простаци и да се излагаш само.мн кофти ситуация но трябва да забравиш за това и да продължиш напред.ако някой трябва да се извинява то това са те.успех :)

vilinanova
06-08-2008, 12:55
И за какво да се извиняваш?Ти какво точно си направила?Просто си отрязала момче, което не харесваш!Даже си постъпила добре!

PePeLePew
06-08-2008, 12:58
адски нелепа ситуалция определено това е груба селска приява........ не се обвинявай за нищо не си виновна миличка продължавай напред keep walking

beiho
06-08-2008, 12:58
Пиле, единственият проблем все още е, че си малка :) . Не бива да вярваш на наякого толкова лесно.Вярваи само на човека,когото си опознала! :x

angel_love_
06-08-2008, 13:08
Миличка немисля,че е нужно да падаш до там да им се извиняваш при положение ,че не си виновна за нищо...най-добре си помисли дали си заслужава да движиш с такива хора?!..моето лично мнение е че трябва да опазиш достойнството си...горе главата и продължавай напред...те не се единствените хора на света нали? убедена съм,че скоро ще намериш много нови приятели... успехчета от мен и не се предавай в никакъв случай :-) :-) :-)

vilinanova
06-08-2008, 13:26
Заравих да те питам на колко си?

MonSitY
06-08-2008, 14:56
да се извиняваш ааа?? :D
забрави няма за какво (или поне не си споменала)

sasha_90
06-08-2008, 15:01
Да не ти пука-няма за какво да се извиняваш.

dream_girl_13
06-08-2008, 15:06
:grin: Хехе, хора, благодаря ви много, мноого за разбирането! О, на 15 съм, но годините не са от значение в случая...
Наистина по-добре да забравя всичко. Май наистина не съм виновна, макар че чувствах някаква вина... По-добре да забравя за тези хора, може би въобще не са държали на мен. Всичко ще се оправи надявам се. :) Пак благодаря за съветите!!!

Zarity
06-28-2008, 20:10
Ох,Марио,Марио... :cry: Мен воупще не ме спомена,а!?

iiirish
06-28-2008, 20:20
много тежко го раздавате като почнете да "да не сте себе си" и прочие :? я стига сте се правили на големи и гледайте да си направите хубавото! :shock:

Chess
06-28-2008, 20:22
Виновна си пред онзи, когото си наранила :) ...



А иначе... остави ги.

kuklichka_bg
06-28-2008, 20:22
of tiq mom4eta sa egati pi6lemetata malki daa ne ti puka za ko da sa izvinqvash 4e te sa prosti??