PDA

View Full Version : Физика - тема за ЕМВ



NiddHogg
06-08-2008, 14:01
търсих къде ли не нищо не намерих може ли някой да ми даде информация за

Електромагнитните вълни полезни или вредни за здравето на човека и защо ?

FeelMe
06-08-2008, 14:53
ЕЛЕКТРОМАГНИТНИТЕ ВЪЛНИ СА ОКЕАН ОТ ИНФОРМАЦИЯ

В ефира на планетата, сред който съществуваме, непрекъснато се разпространяват електромагнитни вълни. Това означава, че ние плуваме в океан от информация. Във всеки един момент през човешкото тяло протичат стотици токове с висока честота. Но само в определени случаи отделни хора могат да се възползват от тези „гласове".

Какво всъщност става при екстремната ситуация? слънчевият сплит, който е възел от нервни окончания, изпраща по всички нервни влакна високочестотни електрически импулси. Точно те превръщат човека във вертикална антена. При това положение той прави връзка с космическото информационно поле и се превръща, пак буквално казано, в супермен. За съжаление ефектът трае много кратко време. след първоначалния шок напрежението отслабва и придобитите способности изчезват. От тях могат да се възползват само хора, които притежават възможности да създават сами в слънчевия си сплит необходимото напрежение. В България това го можеше само баба Ванга. Когато обикновен човек в резултат на ситуация, провокираща подобно напрежение, получи подобна информация, смятаме това за прозрение.

Казахме вече, че нервната система започва от слънчевия сплит. И положителните, и отрицателните емоции, преди да въздействат върху мозъка, преминават през тази зона. Обърнете внимание какво става със слънчевия сплит, когато се смеете. А когато се уплашите, е просто излишно да се говори какво е усещането там. Казвали ли сте си някога: „Стомахът ми е на топка." Естествено, нямали сте предвид стомаха си, а точно мястото, което се намира в горната му част. Плюенето в пазвата след стрес също има символичната роля да отпусне стегнатия слънчев сплит.

samo tova namerih i v dopulnenie moga da ti kaja 4e elektromagnitnite vulni spomagat za le4enie na rak,za borba sre6tu griza4i i nqkoi nasekomi ...moje6 i nego da go vklu4i6.dano ti pomogne :) :) :)

NiddHogg
06-08-2008, 20:11
много благодаря тамън темата ми беше полезни ли са за здравето много помагаш МЕРСИ :grin: