PDA

View Full Version : Депресарски истории...



suga_
06-08-2008, 14:34
Моя проблем.. оф, знам, че не е болка за умиране, но просто се чувствам супер зле и страшно се депресирвам.И затова ми се ще просто да споделя. :( Аз не съм някоя разглезена богаташка дъщеричка или нещо от тоя сорт... обаче ми е адски трудно да си харесам някой... просто никой не отговаря на представите ми за момче-мечта.По принцип не си поставям някви такива рамки от рода на "трябва да е с еди-какви си очи , коса и прочие",но за да ми хареса някой трябва адски много да ме впечатли.Не само по външност, но и като цялостно излъчване.Работата е там, че аз явно не съм от най-впечатлителните, на моменти имам чувството , че никой не ме забелязва...Знам,че имам недостатъци и това допълнително ме измъчва... Както и да е, идва един "прекрасен" ден, в който аз виждам един невероятен пич... А той самия знае, че е невероятен...Най-малкото поради многото си "фенки"... И всъщност си има приятелка...много красива приятелка... А мене - сигурно не ме забелязва въобще...По едно време уж правеше разни намеци, но беше в кръга на шегата.А на мене сега ми е толкова тъпо и толкова страдам за него - не знам дали е каприз или не, но е факт, че той е един от малкото, които са ми хващали окото... не е от онея мазните фешъни с гейските прически (нищо лично, просто ми изглеждат абсурдно)... изглежда си много стилен и поддържан...пък и всички ми говорят разни хубави неща за него... Както и да е.Извинявам се, че ви занимавам с моите глупости... просто ми се споделяше...

MonSitY
06-08-2008, 14:37
проблемът ти е че не вярваш в себе си.и спри да гледаш излъчването да трябва да те впечатли но понякога точно този за когото си смятала че не е по твоят вкус може да се окаже твоето момче :)

Ivalinka
06-08-2008, 14:38
пък и всички ми говорят разни хубави неща за него...


на тези не им вярвай..и при мен същата работа,влюбих се,а "добричкото момче" много сладко ме изигра :x
особено ако някои познати ти го говорят това,пък и приятели да са все тая...ако не го познаваш не си изграждай илюзорна представа за него :)

angelcheeee_93
06-08-2008, 14:48
vseki si ima nedostataci,no na mom4e ne vqrvai! tova,4e se e 6eguval s teb moje bi zna4i 4e te ima za priqtelka,no ako naistina go haresva6 trqbva da razbere6 kakvo sas sigurnost 4uvstva.

cvetelinaaa
06-08-2008, 15:06
спокойно и аз съм така.може би прекалено много се влияеш от мнението на хората. замисли се ако нямаше толкова много "фенки" и ако не ти говореха само хубави неща за него щеше ли да го харесаш

vesinka91
06-08-2008, 17:26
zna4i po tvoq problem az kato 4etoh istoriqta ti i se seshtam za edna moq priqtelka koqto e prekrasna be vob6te strahotna macka no si nqma gadje ve4e 2 god zashtoto nemoje da nameri nqkoi koito da otgovarq na visokite i iziskvaniq i 6te te posavetvam syshtoto koeto i neq kolkoto i da e trudno zapo4ni da tyrsish krasivoto i v po obiknovennite i moje bi ne 4ak tolkova krasivite mom4eta i shte se izumish kakvo 6te vidish :) dori moje da otkriesh golqmata si lubov v nqkoe savsem obiknovenno i ne 4ak tolkova idealno mom4e :)

Sunny_stz
06-08-2008, 17:32
Vij sega...idealni hora nqma po tozi svqt nqma i da ima !!!Vseki si ima nedostatuci,nikoi ne e perfekten ina4e nqma6e da sme hora,ako bqhme perfect!!Tova go kazah i na biv6iq si ,koito mi kaza 4e go draznqt opredeleni malki nedostatuci v men...emi ne sme perfektni,nito toi ,nito ti ,nito az...Za tova nau4i se da gleda6 nai-hubavoto u edin 4ovek,koeto imenno te vpe4atlqva i ne gledai n a vun6en vid su6to da e perfekten,za6toto nedostatuci vinagi ima,kakvo vutre taka i vun6no!

punkrock
06-08-2008, 18:45
Еми то такива момчета всички ги харесват бе лапетийо.

Вземи си осъзнай малко префърцунените си изисквания и няма да имаш проблем.

Mnogo_ste_zle
06-08-2008, 19:02
Оставяй го и си пази вените.Ще ти трябват.

И защо винаги гоните най-очебийното?Оплаквате се, че не ви забелязват, а вие не забелязвате другите, пффф

Remini
06-08-2008, 19:07
Еми шанс...или ще чакаш той да скъса с приятелката си или ще си търсиш друг ПРИНЦ.

И още нещо-Вдигай летвата според твоите възможности 8)

w0sh
06-08-2008, 19:30
Туй е щот не си ме видяла мене.... то излъчване, скесапил,красота, акъл от сичкото имам по много.

sladur4etyYy
06-08-2008, 19:40
Туй е щот не си ме видяла мене.... то излъчване, скесапил,красота, акъл от сичкото имам по много.

тц тц... чак мен ме заинтригува :D