PDA

View Full Version : как да постъпя



sonda123
06-08-2008, 17:04
Здравейте значи случая е следния харесвам си едно бих казал много сладко момиче ама и тя ме харесва усещам как нещата между нас стават все по розови кажете ми как да и намекна че искам да съм с нея защото досега така страстно не съм обичал никоя по този начин докато спя сънувам най различни хубави неща на 13 години съм.

midle
06-08-2008, 17:07
Хвания за крака и я провисни от балкона и и го намекни тогава !

Смело бе пич , просто и го кажи , бъди непоколебим :)

SuNsEt
06-08-2008, 17:11
:lol: :lol: :lol: :lol: ...До сега не си обичал никоя така страстно???Ти си на 13 бе,момче!Има още мнооогоооо мнооогооо по-страстно да обичаш,от колкото сега...

MonSitY
06-08-2008, 17:14
хахаа на 13 и така не си обичал (аз да ти кажа май въобще не си обичал) но все някога си има първи път!!!
щом нещата са розови направи ги цикламени като я поканиш да излезете ии накрая ако я цункаш може да станат и лилави незнам
успех :)

cinderella_gugutka
06-08-2008, 17:15
абе...като излезнете по някое време си я хвани за ръка,после я гушни на някоя пейка,целуни я и то няма как да не разбере 4е искаш да си с нея :)

ludisuvurshen
06-08-2008, 17:15
Има време за любов споко

shanty_loop
06-08-2008, 17:16
хахаа на 13 и така не си обичал (аз да ти кажа май въобще не си обичал) но все някога си има първи път!!!
щом нещата са розови направи ги цикламени като я поканиш да излезете ии накрая ако я цункаш може да станат и лилави незнам
успех :)
+1 :D :D :D

BigFakeSmile
06-08-2008, 17:20
хахаа на 13 и така не си обичал (аз да ти кажа май въобще не си обичал) но все някога си има първи път!!!
щом нещата са розови направи ги цикламени като я поканиш да излезете ии накрая ако я цункаш може да станат и лилави незнам
успех :)
:razz: to4no taka :)

06-08-2008, 19:02
докато спя сънувам най различни хубави неща

ехх,какви ли са тези хубави неща :-D


та по темата:Трябва да се държиш с нея по мило.Да и правиш комплименти...да я караш да се чувства добре в компанията ти.С една дума да станете приятели.И след това излесте на разходка или кафе.Седнете..говорете си...хвания за ръката...после я прегърни и евентоално може да я целунеш... :)

успех и от мен :)

Remini
06-08-2008, 19:12
Хващаш я сега и след 2 години може да ти се отвори парашутчето 8-)