PDA

View Full Version : momi4etaaaaaa ;)



PoSh_lady
06-08-2008, 17:10
taka davam po sa6testvo,vav petak zavar6vam i 6e hodq na diskoteka,i tai kato 6te e naistina mnogo specialen den (7 klas sam i 6te se mestq) trqbva da sam naistina specialna,ama uma mi e blokiral i vaob6te nqam ideq kakvo da oblekaaaa..vaprosa e 4e iam mnogo drehi,no se obli4am sportno,a iskam v petak da e ne6to naistina specialno ,ta zatova 6te hodq da si kupuvam ne6to..iiiii momi4eta mnogo 6te sam vi blagodarna,ako mi dadete nqkakva ideq ,utre 6te izlizam a ni6to ne mi idva na um :(

sandalki_ot_mola
06-08-2008, 17:14
Ами вземи си някаква рокличка и сандалки примерно.Според мен това е най-подходящо за теб и за завършването ти.Само дано си харесаш рокличка и да нямаш нищо против да я облечеш ;)

Sensuality
06-08-2008, 17:14
ми според мене може да си купиш някоя рокля ся са актуални тея тип тиквичка хем ще си я носиш и друг път може да отидеш и на фризиор да ти издуха косата за кво ти е няква особена прическа ии също да се гримираш без да прекаляваш :) може да си вземеш и сандалки с токче но тфа вече е въпрос на вкус :D :)

TheNewReligion
06-08-2008, 17:56
И аз мисля , че за теб ще е пододящо да си купиш рокля и сандлки . Поразходи се из центъра . Има страхотни неща на добри цени ! Ще ти препоръчам един магазин в София , който се намира по-нагоре от спирката на 2-ката от дясната страна на Витошка . Много хубави неща има ! :grin:

Sarabi
06-08-2008, 18:10
Ако отидеш по прашки и сутиен няма да направиш такова впечатление колкото ако си облечеш дънки и тениска. Всички ще са измислили как да "бъдат забелязани", демек ще са полу - голи, та колкото по - облечена си, толкова по - различна ще си.

the_best_f
06-08-2008, 18:14
Аз лично смятам, че рокля е най-доброто решение. За пола нищо не мога да кажа - мразя полите. А защо не дънки (в краен случай)? Апък и не само в краен случай... Ако нищо друго не си харесаш - едни дънки и готино потниче или тениска ще свършат идеална работа, според мен. Успех! :)

zvezdichkaaa
06-08-2008, 18:27
То и аз ще търся,но май в Петък ще вали и затова нямам идея какво бих могла да облека...

comics
06-08-2008, 18:28
Аз лично смятам, че рокля е най-доброто решение. За пола нищо не мога да кажа - мразя полите. А защо не дънки (в краен случай)? Апък и не само в краен случай... Ако нищо друго не си харесаш - едни дънки и готино потниче или тениска ще свършат идеална работа, според мен. Успех! :)
о0 да дъкни - освен ак0 не е някоя бабичка, отчаяна от застаряването си и мъчеща се да изглежда по-млада с дънки по себе си!
Задрасквай дънките още от сега!!!!!

the_best_f
06-08-2008, 18:33
Има момичета, на които рокли и поли не са им удобни. Да, по-добре ще е някакъв официален панталон вместо дънки...И ДА, дънките наистина не са добро решение... Ето моят съвет - както искаш се облечи, най-важно е да ти е удобно!

rozova_lady
06-08-2008, 18:33
сега има толкова много моделчета на дънки,сезона на рокличките ако искаш да си по-интересна избери си цвят който да не се набива много на очи,а в същото време да бъде интересен и свеж. :)

inka7a
06-10-2008, 14:51
roklichkata tip tikvichka naistina e strahotno predlojenie sandalkite mogat da sa i bez tokche shtom si sportna natura za kosata ti ne e nujno koi znae kakva frizura mojesh i samo da q izpravish i lekichko obemche da i napravish :-P aide uspehcheta pri turseneto na dreshki :-)

PoSh_lady
06-10-2008, 16:05
thanks mnogo ama vaprosa e 4e ne se se6tam to4no v momenta kvi s atiq rokli tip tikvi4ka ako moje pic-4e mn 6e sam blagodarna :)

plamka
06-10-2008, 16:12
i az v petak zavarshvam i sam reshila 4e shte sam s bqla satenana pola tip "balon", zelen potnik bez prezramki, kasi4ko qkence ot teq do kraq na busta kadeto sa i s ravni obuv4ici. ina4e taka kato slusham drugite mi priqtelki she sa s cvetni pantaloni ( zeleni, rozovi, jalti... ) ili nqkvi poli4ki i s nqkva bluzka. nz az rokli ne obi4am hi4... :D to si e vapros na vkus... sama preceni s kakvo 6te se 4uvstva6 komfortno i priqtno ii sa4etai s ne6to... nie ne mojem da ti kajem oble4i takav pantalon, takva roklq, takava bluzka... vse pak ne ti znaem vkusa. :)

nikinkaa
06-10-2008, 16:24
thanks mnogo ama vaprosa e 4e ne se se6tam to4no v momenta kvi s atiq rokli tip tikvi4ka ako moje pic-4e mn 6e sam blagodarna :)
И аз бих искала да видя :)

Abigoria
06-10-2008, 16:44
Аз лично смятам, че рокля е най-доброто решение. За пола нищо не мога да кажа - мразя полите. А защо не дънки (в краен случай)? Апък и не само в краен случай... Ако нищо друго не си харесаш - едни дънки и готино потниче или тениска ще свършат идеална работа, според мен. Успех! :)
о0 да дъкни - освен ак0 не е някоя бабичка, отчаяна от застаряването си и мъчеща се да изглежда по-млада с дънки по себе си!
Задрасквай дънките още от сега!!!!!
Тя е на 14... :?

KristinDiana93
06-11-2008, 09:14
abe pola , moje i da e dunkova , sled koeto nqkakuv potnik , ama ot tozi vid kato korset , no ne to4no , ili puk tunika s tunki prazramki :-D az sum 8 i po-to4no v nedelq 6te zavur6vam , i az si nqmam na ideq kakvo da oble4a , mai 6te hodq s roklq :D
a za sandalkite , moje i sandali de , ama po-dobre pupi tva sa oneq zatvorenite kato 4ehli4ki (ne znam kak se nari4at to4no :lol: )