PDA

View Full Version : Имам проблем, моля помогнете.



niki88
06-08-2008, 23:45
Здравейте, обръщам се към вас със следната молба - ще ви разкажа историята ми и моля дайте ми съвет. Значи, проблема е следния. Ходя с едно момиче вече повече от година и половина.... напоследък започна нещо да поохладнява към мен, това стана след едно нейно ходене в Румъния на някъв фестивал по народни танци... Като се върна започна да ме отбягва, да не иска да правим.... туй онуй.... И нещеш ли тази вечер реших да вляза в скайпа и .... какво да видя - изведнъж пред мен изкочи цяла кореспонденция с някъв Унгарец... говорят си там нещо за румъния, колко се обичат и тем подобни.... разговора им е от снощи.... явно след като тя хиляда пъти ми каза, че трябва да се прибере в 10, защото обещала на техните, пък и и се спяло... и след като и се спяло (дали с унгареца?) цяла нощ.... аз си мисля за нея, тя си казва със гадния полу шваб колко мног осе обичат, че не могат един без друг. Много ме заболя от това, до преди малко съм обикалял из града и се чудих кого да блъсна с колата :( помогнете ми да взема решение.... Много обичам това момиче, но не искам да ме прави на глупак. Давам всичко от себе си да се чувства като принцеса... Може ли и това да е довело до този проблем? Да се е повъзгордяла?

hforce
06-09-2008, 03:33
4ovek, vednuj sum pravil tazi gre6ka da se razdavam na max, pove4e nqma da q povtora, s 2 godini sum po-maluk ot tebe ama 6ti dam nqkolko suveta.
kato za na4alo blusni neq s kolata... su6tnost ne, moje da te sudat... zareji q bez da i dava6 mnogo obqsneniq... ne ne ne, 4akai, hvani si nqkoq druga i se postarai da vi vidi zaedno, ako slu4aino posle podhvane temata kvo e bilo tva kaji i 4e i e pisnalo da te pravi na glupak i za tva si si nameril momi4e koeto da durji na tebe. sled vruzka godina i polovina 6ti e baq tejko, imah i az takava vruzka, no do 1-2 meseca sled tva 6e se radva6 4e si q zarqzal ;)
s novoto momi4e ne se razdavai tolkova, druj se milo, no i suvsem leko hladno, mn pove4e se razdavat te togava ;)
tva e ot mene, pi6i posle kak e proteklo si4ko
ako ne si suglasen s ne6to ot napisanoto, nikoi ne te zaduljava da go pravi6

a i o6te ne6to... puskai si temite v po-normalno vreme - pove4e hora 6e ti otgovarqt taka

donkihot
06-09-2008, 04:56
ne i pravi mrasotii..po-dobre pogovorete i se izqsnete.. nikoga ne otg na lo6oto s lo6o-greshno e!

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 06:03
Ами в такъв случай, щом връзката ти не ти носи удовлетворение и те боли от нея, прекъсваш я. Няма какво да влачи нещо явно вече умряло. А пък онази да си продължава "любовта" с онзи чужденец, рано или късно ще съжалява, че взаимоотношенията й не са реални, а само по Скайп...

eveto_07
06-09-2008, 09:02
ami spored men trqbva da pogovori6 s neq i ako naistina ima 4uvstva kam tova mom4e po dobre q ostavi za6toto ina4e samo 6e se izma4va6 i naranqva6.Razbiram 4e ti e trudno,no nqma za kakvo da q obvinqva6 nali znae6 liubovta ne pita.......

Carlos
06-09-2008, 09:07
Трябва да й кажеш, че си разбрал... Има вероятност, понеже мн добре се държиш с нея, да е решила, че може да прави каквото си ще. Ти пък се замисли, заслужава ли си?!?

Lyubeto
06-09-2008, 10:58
Аз направих подобна грешка с моя приятел.Но след като разбрах ,че наистина е грешка веднага съжалих.Нали всички казват ,че като загубиш нещо тогава оценяваш какво си имал.Той ми прости и сега отново сме заедно .Така ,че поговори си с нея .Остави я за малко сама дори ако иска.Ако тя наистина те обича ще поиска отново да е с теб ,а ти ако желаеш ще я приемеш ... :) Всичко е разговори , разговори и пак разговори :)

Alderis
06-09-2008, 11:19
Човече тя се ебава с тебе...аз ако съм на твое място въобще не бих се подвоумил и бих я зарязал на мига...без скандали и т.н. Даже няма да и кажа че знам, защото е тъпо да си признаеш че си и чел кореспонденцията...виж друго е ако извъртиш нещата, че някоя обща позната ти е казала...Ти може и да я обичаш, но дали тя обича тебе...щом не е успяла да запази нещата в тайна от теб май не те обича баш...но си помисли и друго, всеки път като замине за някъде ще се чудиш с кой се натиска и дали докато ти си спинкаш спокойно в къщи тя не спинка с някой келеш. За тва моето мнение е че трябва да я зарежеш, пък гаджета бол...винаги ще си намериш друго :) Поздрави

VinDiesel
06-09-2008, 11:39
Веднага я зарежи тя сама ще осъзнае какво е направила и ще поиска да се съберете.С мен стана нещо подобно със сегашното ми гадже. Преди 1 месец тя някакси охладня спрамо мен не заради друго момче...
И скъсахме после тя ме потърси и ми показа колко ме обича а преди това не е осъзнавала какво знача аз за нея :)

vvs_go
06-09-2008, 12:16
nai dobre blysni neq nevinni jertvi ne e dobra ideq

pet_14
06-09-2008, 12:37
Амиии лоша работа...
Абе виж ся ще ти дам един съвет....Няма смисъл да да й правиш гадно или на пук или нещо от тоя род....
Според мен ще е по-добре да се отдръпнеш от нея,да се отчуждиш и ако тя найстина те обича ще арзбере как стоят нещата....
Също така според мен няма да е лошо да проведете един разговор но съвсем дискретен,в смисъл такъв да я питаш кво чувства към теб,дали те обича...Нещо от тоя род,но съвсем леко щото ако се усети става лошо.....

gothic_angel
06-09-2008, 13:02
Поговорете.

w0sh
06-09-2008, 13:09
Всъщност унгарците не са шваби ама са нещо като българите. Смесица между тюркски племена и славяни.

roncheto0
06-09-2008, 14:16
Това с тоя унгарец може да е просто някав флирт.Не прави избързани изводи.Говори с нея,но не й казвай,че си прочел кореспонденцията :) По-добре й кажи,че от както се е върнала от Румъния нещата между вас не са същоте (смисал каквито са били) и ти си знаеш нататък... :P :) Успехи,дано нещата между вас се наредят :)

Remini
06-09-2008, 14:35
Той е от Унгария,тя от България следователно връзката е почти невъзможна.
Според мен е моментно преживяване.Всеки си има такива периоди в които просто няма как да не се овлича по другите след година и половина с един човек...ще и мине според мен.
Успех!

_bfmv_
06-09-2008, 14:45
постъпила е много гадно (съжалявам за израза) ... най-добре е да поговорите и да се изясните :) пък всичко зависи от теб,защото според мен тя ще вземе да се оправдава. за това ти решаваш , айде успех :-)

FanTa_rS
06-09-2008, 19:31
Трябва да й кажеш, че си разбрал... Има вероятност, понеже мн добре се държиш с нея, да е решила, че може да прави каквото си ще. Ти пък се замисли, заслужава ли си?!?
+3 поговорете и се изяснете, няма смисъл да те разиграва... айде и успех :)