PDA

View Full Version : Само виртуални са всички....



ludisuvurshen
06-09-2008, 01:08
Има ли хора като мен, които имат виртуални приятели и им имат голямо доверие..?

Аз лично нямам приятели до мен, самотен съм открай време и разчитам само на някакви виртуални приятели за съвети пмощ и тн...има ли някого да сподели и да каже, че е като мен?!

hforce
06-09-2008, 03:23
imam i mnogo virtualni i mnogo realni priqteli, no imam nqkolko virtualni na koito im imam ogromno doverie, dokato ot realnite ima samo 3ma, no puk v tqh sum 100% siguren i moga da im dovera i jivota si

MoonAngel
06-09-2008, 05:12
Най-добре според мен е да имаш и от двете - и виртуални и реални. За реалните няма какво да говорим, но и виртуалните са необходими. Понякога човек има нужда да каже някои неща на човек, който не го познава в действителност. Аз лично много често съм споделяла повече с виртуален приятел.

sunset_light
06-09-2008, 07:23
Имам и от 2те ,странното е ,че на една приятелка която е виртуална й имам много голямо доверие. :) Но пък си ги обичам. :) Не си само ти ,спокз. :)

Scouse
06-09-2008, 07:51
Има ли хора като мен, които имат виртуални приятели и им имат голямо доверие..?

Аз лично нямам приятели до мен, самотен съм открай време и разчитам само на някакви виртуални приятели за съвети пмощ и тн...има ли някого да сподели и да каже, че е като мен?!

ти каде живееш бе мастарю ?
нещо си са депресирал :P

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 10:19
Имам и виртуални, и реални иии да мога да кажа,че на виртуалните им имам адски голямо доверие нз защо...просто са си го спечелили някак

NH3
06-09-2008, 10:21
амфета му е майката :shock:

Boyd
06-09-2008, 10:32
За разчитане ако говорим - мога само на 1 човек. Поне само въпросния един човек е доказал, че е така. За виртуални..отдавна не се занимавам много много с чатове, само с познати (лично) си пиша от време на време. Преди време и аз бях така леко отчаян и прочее, но ми прави впечатление, че вече се държа като д-р Хаус не само с непознатите, но и с тези, които много не ме кефят, но на мен не ми пука. Пука ми за малко хора.

П.П. Има една мисъл - важното е да не ти пука.

Iria
06-09-2008, 11:13
Ами преди имах виртуални приятели. Сега вече не. Не знам защо се получи така. Аз нямам много реални приятели- може би само 2 момичета. Но страшно много разчитам на семейството си.

ludisuvurshen
06-09-2008, 12:56
И аз мисля, че подкрепата от семейството е най-важна.

ThunderGoddess
06-09-2008, 13:06
Аха. Семейството е най-важно. Благодарение на него съм минала през много ядове. Иначе и аз като автора. Самотна съм. Нямам реални приятели, а от друга страна имам някои хора, с които редовно си чатя и им имам доверие за съвети и такива работи. + това аз попринцип съм срамежлива и докато чатя съм много по-спокойна и ми е по-лесно да бъда себе си и не се сковавам, както попринцип реално става :? . Имах една приятелка чрез писма, даже, аз съм от Русе, тя е от Бургас и си ходим на гости всяко лято и така ... якичко е :)

ThePowerOfLove
06-09-2008, 13:57
Имам и реални и виртуални 8) Наистина в чата е по-лесно и каквото и да кажеш на човека си сигурен,че няма как някой друг твой познат да го научи =; Имам може би 2ма приятели от чата,за който съм сигурна,че когато и да им се обадя ще се опитат да ми помогнат :)

astralized
06-09-2008, 14:56
Така, все по-често вземам да си мисля, че приятели нямам особено.. Мда, по едно време вярвах, че са с мен, вярвах, че бих влязла в огъня заради тях, ама сори, аз съм им забравила лицата едва ли не! Не се виждаме много често, май им писнах, доста се направиха, че забравят рождения ми ден (като нищо са го забравили наистина)... Поддържаме отношения де, но се чудя дали изобщо да ги наричам приятели... Пък за виртуалните...хм.....трудно ми е да дефинирам точно понятието 'виртуален приятел'....ако приема, че става дума за някого, на когото му дреме за мен, на когото мога да кажа абсолютно всичко, което ми дойде в кухината на мястото на мозъка, с които мога да се хиля и да се лигосвам и същевременно мога да си говоря на някакви адски сериозни теми.... е, в този случай ги имам... Мдаа, като се замисля, имам такива, което в някаква степен ме притеснява...

Seducti0n
06-09-2008, 16:19
Да, имам приятели с, които съм запознала чрез този форум.
Поддържаме връзка единствено чрез интернет, тъй като сме от различни градове.И да имам им доверие, говорим си по телефона, разменяме си снимки, споделя ме си, помагаме си!
Това, обаче далеч не означава, че нямам и приятели в реалността, такива, които мога да видя в най-лошя случай до един час и така
Важно е човек да има приятели, но в днешно време истинските такива- с лупа да ги търсиш... :?

psychopath
06-09-2008, 23:16
имам и виртуални приятели и истински приятели :D

5StaR
06-10-2008, 02:50
имам и виртуални приятели и истински приятели :D

SuperBadSuperFresh
06-13-2008, 19:43
hmmmm....imah si nqkoi na koito vqrvah super mnogo ot skypa oba4e me precaka i sqqq fuck off
suvet:karai si s priqteli NA JIVO

miloto_girl_4e
06-13-2008, 19:55
Имам 2-3ма виртуални приятели.., но не съм много привързана към тях, та дори да ги "загубя" няма да страдам или нещо подобно, както би станало
като при истинските ми приятели :) Като малка имах повечко такива приятели - отдушници, сега понамаляха :)

st1ka
06-13-2008, 20:19
Не, нямам ... Честно казано предпочитам живия контакт.