PDA

View Full Version : Злоба, завист...малък град



ludisuvurshen
06-09-2008, 01:11
Всъщност това да живееш в малък град е нещо ужасно, всички те познават, всеки говори глупости зад гърба ти. Злоба, завист...агресия..много омраза..болка и сълзи в душата и сърцето..има ли хора на които им е тежко както на мен и искат да се махнат от малкия град за да живеят в голям град, където хората няма да ги опознаят и ще се чувстват по спокойно (като вървят по улицата няма да чуват обиди за себи си и тн.) Споделете...

Scouse
06-09-2008, 07:46
мне

ElisaDay
06-09-2008, 08:43
За да говорят така навярно ти си единственмата виновница .. ти си ги накарала да си изградят такова мнение за теб. :) Иначе да .. бих желала да живея в по-голям от моя град , но поради ред други причини :D

Кежуъл
06-09-2008, 09:55
Ми направи така, че да говорят само добри неща за теб ве...

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 10:12
За да говорят така навярно ти си единственмата виновница .. ти си ги накарала да си изградят такова мнение за теб. :) Иначе да .. бих желала да живея в по-голям от моя град , но поради ред други причини :D

Абе според мен не е точно така. Аз живея в София, но квартала ми е малко като село..в смисъл не са блокове, а са къщички и прилича малко на село...и знам за какво точно говори. И тука нещата стоят по същия начин-всички пропадняци, пияници и курви (всичките са такива повярвайте ми, може би има 2-3 изключения и дотам) са си сформирали групички и докато излизаш с тях всичко е ок, но в момента, в който почнеш да СЕ ОЧОВЕЧАВАШ веднага ставаш обект на коментари, обиди и т.н. Навсякъде ги има тия неща така че не им обръщай внимание-подминавай ги с високо вдигната глава и да не ти пука. Игнорирането е най-доброто решение за такива отрепки.

zvQr_nO_s_ChAr
06-09-2008, 10:21
аз пък.. и да искам вече да познавам целия град ще ми трябват около 20 години.. Иначе и аз съм живяла в малък град и съм била в същото положение.. За това и се преместих.. деойде ми през шапката.. хванах си гъза под мишница и се преместихме в Испания.. И естествено сега горчиво сажалявам :)

Iria
06-09-2008, 11:14
Ех, навсякъде го има това. Просто трябва да не ти пука. :)

minka_69
06-09-2008, 11:57
остави че говорят глупости.това го има навсякаде.ами моя случей е че и налитат на бой.100% без причина...просто защото не те харесват..ае да стават панаири само ..

ThunderGoddess
06-09-2008, 12:50
Аз съм от малък град. Както каза ти, много злоба и приказки, но честно казано не ми пука какво говорят банда скапани, тъпи, ораничени селдяндури за мен. Всеки ден пътувам то Русе, не че и той е голям град, но там си имам приятели, яко ми е в класа и съм си много доволна. В никакъв случай не бих отишла в голям град. Защото е скапано, мръсно, не се диша, няма места за отдих и навсякъде има много хора, а мразя претъпкани места. Това е в общи линии ;)

ludisuvurshen
06-09-2008, 12:53
Абе момче съм :D иначе интересни отговори давате, все пак виждам, че не е само при мен значи...

astralized
06-09-2008, 16:51
Ех, навсякъде го има това. Просто трябва да не ти пука. :)

е те тва е
пък ко толкова те притеснява, вземи влез в гимназия/университет в някой по-голям град и трай

Slun4evko
06-09-2008, 19:24
Аз пък от среден град. Има и такива дето говорят хубав,и такива дето приказват лоши работи за теб. Важно е ти какво впечатление правиш, а не какво е мнението на завистниците. Ако си добур човек-ще те знаят с добро. Ако ли не, не мога да помогна...

ludisuvurshen
06-09-2008, 20:44
Ами аз съм добър човек и може би тва ми е грешката че съм прекалено добър и даде повод на останалите да ме стъпчат

babylove
06-10-2008, 14:10
za tova za malkiq grad si prav... zna4i edna sybota bqh na tren i s drugi momi4eta otidohme do edna lafka da si kupim zakuski na byrzo i izlqzahme po potnici i kysi pantalonki, no to be6e mnogo blizko... i taka... kupihme si zakuski ... vyrnah me se... i kato se pribiram maika mi me pita " kyde si hhodila iz centyra po lqtni drehi" ... vsi4ko se znae v malkiq grad...

LINKNOT
06-10-2008, 15:23
И аз живея в малък град. Наистина тука всички се знаят или поне най-известните. Познавам доста хора,разочаровала съм се от много от тях и имам изключително малко искрени приятели. Затова предпочитам да се преместя в друг град,за да се запозная с нови. :)

beiho
06-10-2008, 16:02
Аз също живея в малък град, обаче това не ми пречи.Просто ако си се заяждал с другите-ще те смажат!Направи така, че да станеш известен и да имаш хора до себе си!Не се крий под черупката! :-P

sexy_sladuranka___
06-10-2008, 18:13
Всъщност това да живееш в малък град е нещо ужасно, всички те познават, всеки говори глупости зад гърба ти. Злоба, завист...агресия..много омраза..болка и сълзи в душата и сърцето..има ли хора на които им е тежко както на мен и искат да се махнат от малкия град за да живеят в голям град, където хората няма да ги опознаят и ще се чувстват по спокойно (като вървят по улицата няма да чуват обиди за себи си и тн.) Споделете...
АКо пръднеш в единия край на града до 5 мин. в другия край ще кажат че си се насрала - до болка познато .
Извинете ме за цинизма :)