PDA

View Full Version : Шише



ThinkerBell
06-09-2008, 02:37
Q kakajete , ako se sabereta s frs , na kyponche ili neshto takova igraeete li na shishe (zavartash edna bytilka , i se celuvash s tozi /taq deto bytilkata e posochila)...

Mislite li che e staromodna igra ...
ako q igraete kakvo misilite


PS: Prosto se interesuvam dali e zabavno da se igrae na kuponi ... 8)

nikita29
06-09-2008, 02:53
Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно. :)

donkihot
06-09-2008, 04:51
naistina e mn zabavna igra,no ako sym obvyrzana ne bih igrala...prosto ot zadryjki...

MoonAngel
06-09-2008, 05:04
Какво й е на играта, много си е готина. И ние сме си играли на нея. :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 05:46
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.

Wrathchild
06-09-2008, 06:12
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 06:15
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.

И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.

Предното лято пък ми беше много забавно, когато с компанията стояхме до 12 през нощта и играхме на "Дързост или откровение". :-D

Wrathchild
06-09-2008, 06:18
При нас я наричахме 'истината или се осмеляваш' :-D Беше наистина много забавна. Но до днес любими са ми пържолки и нервички.

ludo_momiche
06-09-2008, 06:21
A pak kato stava vapros az go znam kato "Risk ili istina"!

Remini
06-09-2008, 06:34
Накара ме да си припомня като бяхме по малки играехме редовно...
Мн бих искал пак да направя една игра...ще е забавно 8-)

dolce_lady94
06-09-2008, 07:56
o0o mn q obicham taq igra :P no me kefi i edna igra deto se kazva KISS moje bi se doseshtate kak se igrae no sega ne mi se obqsnqva ako nqkoi iska moje da my q napisha a do onazi igra i az q znam kato ''istinata ili se ysmeliavash'' :grin: :) :D

n0Lcho
06-09-2008, 08:11
а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
тц тц тц върнахте ме в детството :D
ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" :D мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 09:32
При нас я наричахме 'истината или се осмеляваш' :-D Беше наистина много забавна. Но до днес любими са ми пържолки и нервички.

На пържолки прекалено много се изнервям, защото знам, че този срещу мен е по-добър и започвам да тръпна - в компанията са се специализирали много. :-D Обаче пък е готино да ги гледаш...
А сега... напоследък се специализираха само на "Война" с карти и който спечели битка, пие от едно двулирово шише ром с кола. :? Иначе още 2 за белот трудно се намират, с едно момиче все търсим. :?

Wrathchild
06-09-2008, 09:56
Ей, война и аз я обичам. Както и кент-купе.
Иначе аз пържолките ги харесах покрай приятеля ми - по-добър е от мен, но пък се заливам от смях.

sweet_sorcerer
06-09-2008, 10:24
Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно. :)
Да, и аз мисля, че мн зависи от компанията...а иначе е голям fun играта :-D :-D :-D :-D

sladur4etyYy
06-09-2008, 10:32
o0o mn q obicham taq igra :P no me kefi i edna igra deto se kazva KISS moje bi se doseshtate kak se igrae no sega ne mi se obqsnqva ako nqkoi iska moje da my q napisha a do onazi igra i az q znam kato ''istinata ili se ysmeliavash'' :grin: :) :D

тая игра изобщо нямам спомен да съм я чувала 8-) я кажи как се играе че ме заинтригува 8)

butty
06-09-2008, 11:54
хеех ами да, забавна игра е, но и аз не съм я играла от малка, преди се събирахме в едно момче и играехме много често на ралзични игри, а като играхме на шише, се прегръщахме, не се целувахме :-P А тази игра "пържолки", аз я знам като "палачинки" :-D Сега също би било забавно сигурно да поиграем... пък и да си обвързан какво толкова...нали ще е една целувка... пък ако се получи момче с момче, или момиче с момиче, ще е забавничко :grin:

Ivalinka
06-09-2008, 13:36
това е най-страхотната игра на света.... :oops: иначе,ако ти омръзне да те целуват,можеш да пробваш с масаж... :)

w0sh
06-09-2008, 13:41
Откакто се помня като се събираме винаги играем карти... напоследък покер. Веднъж бях гледал некви шишета ама не изглежда примамливо.

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 13:50
Последният път, когато играх на шише бешеее.... на рождения ден на една от квартала, която е с една година по-малка от мене,тогава тя беше 6ти клас

vilinanova
06-09-2008, 14:01
Az sum w 7-mi klas i taq godina s klasa se zapalihme po neq! :D Igraem pove4eto i ne samo s celuvki ami s kakvoto si re6im!Mnogo e qko!

ludisuvurshen
06-09-2008, 15:26
Тази игра е прекалено банална :D

kefish_meee
06-09-2008, 15:46
Тази игра е прекалено банална :D
Я пак ти?! :-P Много си е гот играта :grin:

s3nSe-me
06-09-2008, 16:36
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
Нещо не ми се връзва.. И да си обвързана,какво?Къв е проблема щом и без тва ти се струва детска :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 17:20
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.
Нещо не ми се връзва.. И да си обвързана,какво?Къв е проблема щом и без тва ти се струва детска :?

Какво не ти се връзва? Моля първо да бъда извинена, трябвало е да напиша "детинска" игра, вместо детска - ясно е, че почти всички игри са детски. :-D Второ, нямам проблем, детинска ми е, не бих я играла, а споменах, че няма да го правя и необвързана, защото едно момиче отгоре не желаеше да играе само ако е обвързано...

@Wrathchild: Войната в компанията щеше да е интересна, ако не беше с единствена цел да се наливат по явно по-интересен начин с алкохол. :?

Sarabi
06-09-2008, 17:33
Пхах, шише 8-) :lol: .
Да, весело е понякога, стига да си в добра компания ... и сред мъжки, които са навити да се целуват помежду си 8-) .

NaNa_SladuRana
06-09-2008, 17:41
а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
тц тц тц върнахте ме в детството :D
ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" :D мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката

+1 но при нас е 5 минути в рая :-D

GregoryHouse
06-09-2008, 17:43
Би била забавна ако компанията е Аз и още 10 момичета...иначе дълбоко се съмнявам :D

Spider4eto
06-09-2008, 18:25
Последният път, когато играх на шише бешеее.... на рождения ден на една от квартала, която е с една година по-малка от мене,тогава тя беше 6ти клас е взе ми думите от клавиатурата, и аз последния когато играх на тая игра, беше на рожден ден на една фр от квартала, която е с една година по-малка от мене и беше 6ти клас. 8-) бях пияна и се се падах с един, който също беше пиян

Spider4eto
06-09-2008, 18:27
а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
тц тц тц върнахте ме в детството :D
ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" :D мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката

+1 но при нас е 5 минути в рая :-D последния път като играх тая игра беше 7ми клас на един рожден ден на една съученичка, и се паднах с един от моя клас, и си взехме от масата купичката с шоколадови бонбони "морско дъно" и си седяхме в банята и си ядяхме и си говорихме, по едно време се присъедини още един, който ни изяде бонбоните и си излезе 8-)

hgfh
06-09-2008, 18:33
а аз я знам като "истина или риск/предизвикателство"
тц тц тц върнахте ме в детството :D
ее че то по купони освен на шише(което е много ефектно ако не се познавате) играем и на "7 минути в рая" :D мноогоо е забавно особено като си пиян до козирката

nie go nari4ame kofa procent ili istina :) a dr go go zn oba4e go igraem s po 3 minutki :-P

BeautifulWorld
06-09-2008, 18:42
Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински :-D

hgfh
06-09-2008, 19:04
Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински :-D

emi subirate se edna kompaniq ot deset 4oveka da kajem primerno i edin ot tqh zavisimost ot broq na horata izmislq nqkakva nomeraciq a drugiq izbira dva puti i se padam dakajem momi4e i mom4e i za 3 4 5 ili tam kolkoto vreme go igraete i se osamotqvat

alex_devv
06-09-2008, 19:36
Да, когато бяхме на 10 играехме :-P

Lady_B_
06-09-2008, 19:45
хихихих ми беше ми много яко да играя тази игра като бях на 15 :D Ами играта е малко тъпичка ама дава възможност да си искараш супер на купон и да целунеш момчето/ момиче , което харесваш без да се налага тя/ той да разбере :)

ImmoraL
06-09-2008, 21:25
отдавна не съм се се6тала за тая игра,оба4е е великаа :grin: обожавах я като малка,толкова яки спомени имам... :-) даже и сега бих я играла ..мн ме радва :) :grin:

ANTIHUMAN
06-09-2008, 21:42
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.

+1 Ние и се целувахме и въпроси си задавахме!

spensi
06-09-2008, 22:18
Много забавна игра.Зависи и от компанията,но може да се получи страхотно. :)
Да, и аз мисля, че мн зависи от компанията...а иначе е голям fun играта :-D :-D :-D :-D
ем ако хората са на по 14-15 им отива таз игра ако са на 20 години и на горе явно имат неизживяно детство :D

Pagan_man
06-09-2008, 22:46
а тва за минутите сичко ли може да се прави.

BirdsFarm
06-10-2008, 00:05
не е старомодно шишето - особено ако смениш целувките със свирки. Колко яки каки са ми го лигавили в оная квартира на Картала преди години, като си бяхме мънички на тая игра...

Всъщност три 8)

5StaR
06-10-2008, 02:22
Шишето не е лошо, ама предпочитам да си забия някоя кака и да си е само моя 8-) 8-)

ThinkerBell
06-10-2008, 02:49
Da vi kaja chetno az nokoga ne sam q igrala , nz nqkak si se pritesnqvam ... No prochetoh mn pozitivni mneniq i smqtam da opitam ... 10x 8)

natalia_91
06-10-2008, 05:43
Много яка игра :P :P :-) :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-10-2008, 06:27
Това със 7/5/3 чинути в рая как точно се играе?
А шише последно като наблюдавах (не играх, защото бях обвързана) правилата бяха такива: някойй завърта, но преди да завърти, казва какво трябва да се направи, например "целувка с език", "лизане по врата", "захапване за дупето" и т. н. Човекът, към който се падне дъното на шишето, изпълнява задачата върху този, към който е гърлото и после той поставя нова задача и върти. Не мисля, че този вариант е много детински :-D

Според мен в такава ситуация се разменят прекалено много интимни неща - целувката все пак е нещо по-лично и мисля, че трябва да се дава само на близки хора, които обичаш. Да не говорим за това "лизане по врата", представете си да ви олигави някой, когото не познавате, или да се паднат 2 момчета. Мисля си, че играта може да стане забавна за останалите, обаче участниците в задачата може да се озорят...
Това е мое мнение, разбира се, който не мисли така, да си продължава с играта. :)

babity
06-10-2008, 08:45
ние като се съберем играем на нещо средно между шише и там... истината или действието или както му казвате там... въртите шишето и към който е гърлото казва на онзи, към който сочи дъното какво да прави или му задава въпрос. Последният път имаше мазане със сметана, облизване, целувки мноого дискусии относно въпросите и беше мн яко!

5StaR
06-10-2008, 08:52
ние като се съберем играем на нещо средно между шише и там... истината или действието или както му казвате там... въртите шишето и към който е гърлото казва на онзи, към който сочи дъното какво да прави или му задава въпрос. Последният път имаше мазане със сметана, облизване, целувки мноого дискусии относно въпросите и беше мн яко!

Нали се сещаш, че ако не си сменяте позициите, гърлото и дъното винаги ще сочат към една двойка хора - следователно играта не е много смислена.Единствения смисъл остава,че сте пияни и искате да се ебе*е

babity
06-10-2008, 08:53
еми да си ги сменят тогава от време на време. ние сме тъпи, не се сменяхме, и пак ни беше забавно! :grin:

Madn3s5
06-10-2008, 09:09
ХъХ тая игра съм я играла преди повече от 6-7 години :grin: много беше забавно,но при нас беше истината или риска :lol: иначе преди около 2 седмици в клас,нямахме какво да правим и въртяхме едно шише(бутилка от минерална вода) но я нямаше тръпката от детските години :? :grin:

beautiful_f
06-10-2008, 10:07
naistina e mn zabavna igra,no ako sym obvyrzana ne bih igrala...prosto ot zadryjki...

+1 :)

manutdforever
06-10-2008, 10:12
готино е ако харесваш некой и заставаш срещу него да има по голям шанс да се целунеш с него.ако някой ти е неприятен заставаш до него

TheUnforgiven666
06-10-2008, 14:07
От 4-ти клас не съм чула никой да ми говори за игра на шише, струва ми се леееко детска. ;) Аз не бих играла, дори и да съм необвързана.И аз от години не съм чувала някой да иска да я играе.
А между другото ние вместо да се целуваме си задавахме въпроси.

Да, и аз съм я играла с въпроси или трябва да отидеш да направиш нещо... Но съм я играла в 5ти клас...

soul1199
06-10-2008, 14:11
igrata e mnogo qka :)

PepElqShKaAa
06-10-2008, 16:50
мда като малки сме играли но аз бях много срамежлива и не участвах много активно :lol:

SamRothstein
06-10-2008, 17:04
Според мене е много яка, особено на 2-3 водки, когато паднат леко задръжките ;)

5StaR
06-10-2008, 19:27
Шестстотин шестдесет и шест шишиета се сушят на шестстотин шестдесет и шесто шосе

daisybaby
06-10-2008, 20:17
тая игра не знам от кога не съм я играла и не съм чувала за нея но едно време беше много нашумяла сега вече е позабравена...

sweet_queen
06-10-2008, 21:09
еми преди време много я играехме....ама аз все отказвах да се целувам....защото винаги човека,с който се падах беше някъв отвратителен :-D затова много зависи от компанията....защото все пак целувките трябва да са ти за кеф...а не да ги помниш с лошо :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2008, 01:44
охх като бях в българия да ! :) и на сметана играехме хахах но по рядко ;) шишето си беше класика .. даже си спомням на 1 екскурзия вечерта късно играхме .. сички се отказаха и навитите да играем бяхме само аз и 1 момче.. та играхме де само 2мата беше супер безсмислено но играхме хаха :D много ме кефи тази игра ;)

mimz_rap
06-15-2008, 16:43
яка е играта :grin: но от доста време не съм играла :)

kifla
06-15-2008, 16:46
Q kakajete , ako se sabereta s frs , na kyponche ili neshto takova igraeete li na shishe (zavartash edna bytilka , i se celuvash s tozi /taq deto bytilkata e posochila)...

Mislite li che e staromodna igra ...
ako q igraete kakvo misilite


PS: Prosto se interesuvam dali e zabavno da se igrae na kuponi ... 8)
Ако купона е за 13-14 годишни... да ще им е интересно!

miShle
06-15-2008, 18:05
naistina e mn zabavna igra,no ako sym obvyrzana ne bih igrala...prosto ot zadryjki...

+ 11641668465 :)

sabaku_no_gaara
06-15-2008, 18:57
Много забавна игра
Темата е още по-забавна.На колко си?На 12?Играта е за такива

hUg4o
05-13-2009, 19:20
Nie iraem purvo na istinata,osmelqva6 se ili procenti i posle se prevru6ta v 6i6e i spored men e zabavno :-D

sh3_1s_7h3_0n3
05-13-2009, 19:22
Темата е стара.