PDA

View Full Version : Обичам го...а той скъса с мен ;((



amour4eto
06-09-2008, 04:27
:( Значии,всичко стана вчера следобяд,и то по чат...
Ходим от три месеца (с прекъсване от 2 седмици),и от няколко дни насам аз усетих че започвам да го обичам...но това е наистина,преди беше може би като привързаност.Аз го потърсих вчера и той ми каза че искал да сподели с мен нещо,и аз викам-добре кажи... :-# :-#
Той каза че ме харесва и му е много приятно да бъде с мен като излизаме,дори когато бяхме разделени съм му липсвала много,но не могъл да отговори на моите чувства ](*,) :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Хора,кажете ми това не би ли могло също да е любов,но той просто да не го усеща...аз съм на 15 и това е първия път,когато се влюбвам истински :(

donkihot
06-09-2008, 04:50
v jivota ima i takiva momenti. Mislq,4e e postapil otgovorno kato ti e kazal tova.prosto bydi silna sled vreme shte go preodoleesh

MoonAngel
06-09-2008, 05:07
Спокойно, ще се оправиш. И такива неща се случват. Ще срещнеш друг :)

amour4eto
06-09-2008, 05:45
Благодаря ви за подкрепата...може сега да казвам много изтъркана фраза,обаче старашно много ми липсва,а не знам дали някога ще успея да срещна някой съсъ същите качества... :(

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-09-2008, 05:59
Били сте само 3 месеца заедно, даже с прекъсване. На 15 си, недей да се тръшкаш толкова, че именно това е било "голямата, незаменима Любов". И не може да заявиш, че момчето не е осъзнавало, че това е Тя - то само ти е казало, че не изпитва "чак" такива чувства, защо трябва и ние да ти казваме, че това не може да е истинска любов? Най-малкото не е, защото не вярвам да идва за "3 месеца, с прекъсване". И защото на тази възраст мнооого трудно можеш да срещнеш човека, с когото е предопределено да се влюбите един в друг.

Не искам да съм груба, но това е истината. Аз съм го осъзнала, искам и някои други хора да го осъзнаят.

Wrathchild
06-09-2008, 06:16
О, толкова връзки и раздели ти предстоят... не си го слагай толкова на сърце.

Remini
06-09-2008, 06:37
Не се привързвай толкова много към някой...
Ще дойде и този момент и ще го разбереш,когато чувствата са споделени

amour4eto
06-09-2008, 08:06
:-o Аз просто ви споделям това,което чувствам,знам че е малко рано за да се влюбвам...ма май наистина се привързвам бързо :o

vamp
06-09-2008, 08:47
v jivota ima i takiva momenti. Mislq,4e e postapil otgovorno kato ti e kazal tova.prosto bydi silna sled vreme shte go preodoleesh

Той й е казал,че я обича,а тя трябва да бъде силна и да го преодолее???
Стига с тия колумбийски сериали бе,алоооууу силните жени ;)
Нито сте силни нито сте жени,недорасли хлапачки :-)

Wrathchild
06-09-2008, 09:32
v jivota ima i takiva momenti. Mislq,4e e postapil otgovorno kato ti e kazal tova.prosto bydi silna sled vreme shte go preodoleesh

Той й е казал,че я обича,а тя трябва да бъде силна и да го преодолее???
Стига с тия колумбийски сериали бе,алоооууу силните жени ;)
Нито сте силни нито сте жени,недорасли хлапачки :-)Той не й е казвал изобщо, че я обича. Впрочем високомерието ти идва в повече, успокой се - не си Бог.

gorskata_feja
06-09-2008, 09:56
Щом е бил с теб само защото му е приятна компанията ти, значи е по-добре, че сте се разделили, защото истинската любов не се изразява само в това да ти е приятно с някого! На 15 си... Има много живот пред теб, така че не се притеснявай - ще срещнеш истинският! :wink:

vvs_go
06-09-2008, 12:13
6ti mine

cinderella_gugutka
06-09-2008, 15:11
еми понякога любовта е несподелена... :cry:

betyrk
06-09-2008, 16:17
Ха споко мацка..Аз съм точно като теб в точно такава ситуация..Приемаш решението мууу дори и да те боли...Просто няма смисъл да обичаш някой който не му пука за теб..Той ще съжалява след време така чеее :P Не се натъжавай за някъв ТЪПАКККК койтоо губи...Веднаж птичето каца на рамото..Ти го обичаш той не го осъзнава тогава той губи..друга няма да го обича :D спокиии :-)

м!sS wendy
06-09-2008, 16:53
Ха споко мацка..Аз съм точно като теб в точно такава ситуация..Приемаш решението мууу дори и да те боли...Просто няма смисъл да обичаш някой който не му пука за теб..Той ще съжалява след време така чеее :P Не се натъжавай за някъв ТЪПАКККК койтоо губи...Веднаж птичето каца на рамото..Ти го обичаш той не го осъзнава тогава той губи..друга няма да го обича :D спокиии :-)

Само едно не разбрах.. защо той да е тъпак? Всмисъл той просто й каза истината. Без да я лъже без нищо. Ако беше найстина тъпак щеше да си ходи още с нея, да я лъже да излиза с други и т.н. А по темата -> не те познавам, незнам дали са ти истински чувствата, но понякога когато не можеш да имаш някои почваш да си мислиш как го обичаш и т.н. Но все пак съжалявам. Ще се оправиш споко.

mechtaq_za_teb
06-09-2008, 18:10
Моят съвет е да не го търсиш.Ако той усети,че има чувства и е сбъркал,сам ще те потърси,но ти не чакай.Просто си продължи напред.От личен опит го казвам.Загуба на време е да чакаш някой,който няма да се върне.

amour4eto
06-09-2008, 18:19
10х на всичкиии, особено на betyrk i mechtaq_za _teb... :-) :-)

mechtaq_za_teb
06-09-2008, 19:14
10х на всичкиии, особено на betyrk i mechtaq_za _teb... :-) :-) Няма проблем.Затова е форумът. :) Успех и не се отчайвай за такива неща.

alex_devv
06-09-2008, 19:37
Живота е суров понякога :?
Времето ще те излекува и ще го преживееш :-o

Sarabi
06-09-2008, 19:44
То пък толква си и била влюбена...
След две седмици пиши пак тука да видим колко ше ти дреме тогава.

kifla
06-09-2008, 19:53
Любовта при всеки идва след различно време.Спокойно ,ако сте още време заедно и той ще се влюби,няма страшно!

Lady_B_
06-09-2008, 21:12
О, толкова връзки и раздели ти предстоят... не си го слагай толкова на сърце.

+1

cS_LaMeRkA
06-09-2008, 21:27
От 1 страда е гадно... от друга не.. поне момчето е било честно с теб... а не да те залагва... и при 2-та варията ще ти е гадно защото пък ако ви беше продължила връзката... а той все още не може да "отговори на чуствата ти" едва ли ще е от най нежните и мили хора и ще ше само да те подтисква.... тка че дори да ти кажа "гледай напред живота продължата" едвали да ти дам някакъв кораж... и кой знае къв съвет... Не мисля че това ще ти оправи настроението в близката седмица-две ама все пак... горе главата :smt074

miss_asi
06-10-2008, 05:29
При мен беше подобно.Само време успя да ми помогне да го превъзмогна но дори сега 6 месеца след раздялата ни като го видя усещам че сърцето ми забива по-силно и по-силно.Тва е любовта-и щастие и тъга.

mon4eto
06-10-2008, 08:16
Ni6to ne moje6 da napravi6 izvestno vreme 6te te boli 6te ti e gadno,no vsi4ko 6te otmine imai vqra...Uspeh mila :)

babity
06-10-2008, 08:25
еееемиии... случва се! :smt003

Madn3s5
06-10-2008, 10:03
3 месечна връзка,и то с прекъсване,не е кой знае какво. Плюс това си на 15,живота е пред теб. Сигурна съм,че те боли повече за тва,че те е оставил той теб,а не ти него. Не се впрягай,момчета под път и над път. А щом толкова ти липсва,опитай да останете приятели.

manutdforever
06-10-2008, 10:15
ти каза ли му че го обичаш

soul1199
06-10-2008, 15:28
spokoino mili4ka,hug,sly4vat se takiva ne6a,spokoino,samo nedei da sly6a6 tugni pesni,kato ostanalite mi priqtelki,pls,vig sega izlez navun s fr.,ne se lepvai na kompa i ne pla4i mom4eto e bilo iskrenno kum teb,moge bi po-natatak moge pak da se poly4i ne6o ili da se vlubi6 v dryg,ne se ot4aivai

zvezdichka777
06-10-2008, 15:32
Нqма нищо лошо да обичаш,и защо да е рано да се влюбваш?Не е ...
Наистина е постъпил правилно че ти го е казал на време .. представи си че не ти го беше казал.. нещата се задълбават,хлътваш още повече по него и накраq ти го казва..щеше да си много по-наранена отколкото сега,но гледай напред..ще срещнеш друг,по-добър,ще обичаш много повече(не съм сигурна в това което казвам защото и аз съм в подобна ситуациq)но трqбва да гледаме напред .. успех! :)

amour4eto
06-10-2008, 17:47
manutdforever
МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 1:15 pm Заглавие:
ти каза ли му че го обичаш


Да,казах му го няколко пъти,точно тогава,когато го изпитах :(

amour4eto
06-10-2008, 17:48
manutdforever
МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 1:15 pm Заглавие:
ти каза ли му че го обичаш


Да,казах му го няколко пъти,точно тогава,когато го изпитах :(
просто бях искрена,...е...и получих в замяна искреност... :o

MonSitY
06-10-2008, 17:51
добре е направил като ти е казала въпреки че знае твоите чувства. а ти какво да не искаш да си с него щот ти липсва макар да знаеш истината?!?повярвай боли те но повече боли ако човекът до теб те лъже а ти го обичаш....