PDA

View Full Version : daite mi savet...........



eveto_07
06-09-2008, 07:03
Iskam da mi dadete nqkakav savet za6toto naistina sam obarkana..Predi okolo ot 6 meseca sam v nov grad i sre6tnah edin 4ovek s koito stanahme gadjeta problema e tam 4e toi e na 26,a az sam na 16.vsi4kite mi priqteli sa protiv vrazkata ni vapreki 4e ne go poznavat.Naistina go obi4am mnogo,no se samnqvam 4e toi me obi4a vapreki 4e go kazva.Naposledak mn mislq dali ima smisal da prodalja tazi vrazka,nz dali toi me vzima na seriozno ili sam edna ot vsi4ki.Razdelqli sme se mn pati no az ne moga bez nego,moje bi se privarzah prekaleno mnogo.A ako roditelite mi razberat.......... :lol: :lol: :lol: Molq vi kajete mi kakvo spored vas e nai parvilnoto da napravq.Bili li ste i vie v takava situaciq???

Wrathchild
06-09-2008, 07:08
Изключително редки са случаите, когато момичето е под 18-20, а мъжа е 10 години по-голям от нея, но все пак я обича истински. В повечето случаи не са на една вълна така да се каже, единият иска едно, другият - друго.
Но не знам при вас каква е ситуацията, така че не мога да ти кажа. Но внимавай да не стане така, че си му заместничка на гумената кукла.

ludo_momiche
06-09-2008, 07:10
zareji go.

VerryBerry
06-09-2008, 07:20
Изключително редки са случаите, когато момичето е под 18-20, а мъжа е 10 години по-голям от нея, но все пак я обича истински. В повечето случаи не са на една вълна така да се каже, единият иска едно, другият - друго.
Но не знам при вас каква е ситуацията, така че не мога да ти кажа. Но внимавай да не стане така, че си му заместничка на гумената кукла.

+1

darla
06-09-2008, 07:29
i az bqh na 16 kogato GO sre6tnah, sega sum na 19 toi e 8god po-golqm, tt.e. na 27 e sega,nikoga ne bih sujalila za izbora si......zavisi ot 4oveka,v koito si vlubena.6tom ima6 sumneniq do kolko e iskrena lubovta mu,qvno ima ne6to koeto te pritesnqva.obmisli dobre ne6tata.nie ne mojem da re6im vmesto teb

Nen0RmalniK
06-09-2008, 07:58
:D

venci_man1
06-09-2008, 08:17
mi vi6 sega ........spored men i moito mnenie trqbva da se saobrazqva6 ponqkoga s priqtelite za6toto liubovta e vreme a priqtelstvoto ve4no.......pojivee6 li pove4e s edin ti ve4e nego obi4a6 a se privarzva6 kam nego zatova poslu6ai priqtelite maje kolkoto iska6 niknat kato treva :-D

Ivalinka
06-09-2008, 18:55
предразсъдъци колкото си искаш..важното е дали наистина се харесвате... :)

cinderella_gugutka
06-09-2008, 18:59
според мен ако прекратиш тази връзка ще се 4увстваш мн кофти...щото все ще се 4удиш дали правилно си постъпила и т.н. и ако наистина те оби4а(възможно е ест) ще нараниш и него.времето ще покаже колко държи на теб ... и дали има шанс връзката ви.според мен възрастта не е мн голяма пре4ка...но ти си познаваш 4овека и си знаеш по добре де :)

Remini
06-09-2008, 19:01
Винаги съм се чудил...къде ги намирате тия...
Айде момиче на 20-21 е нормално да е с мъж 26...ама на 16 ....

eveto_07
06-12-2008, 18:45
mersi na vsi4ki.6e se radvam ako napi6ete o6te mneniq :) :) :)

miss_asi
06-12-2008, 18:48
Абе зарежи го много ви е голяма разликата :(

GameMaster
06-12-2008, 18:51
O boje.... Momiche zareji go tozi znaesh li go na kakvo e sposoben? Ne se zanimavai s nego.

eveto_07
06-12-2008, 19:03
Na kakvo e sposoben??????

FanTa_rS
06-12-2008, 19:08
Изключително редки са случаите, когато момичето е под 18-20, а мъжа е 10 години по-голям от нея, но все пак я обича истински. В повечето случаи не са на една вълна така да се каже, единият иска едно, другият - друго.
Но не знам при вас каква е ситуацията, така че не мога да ти кажа. Но внимавай да не стане така, че си му заместничка на гумената кукла.
+333

MonSitY
06-12-2008, 19:10
голяма разлика :(
щом се съмняваш че ти отвръща с това което ти му даваш.поговори с него и добре помисли за да не съжаляваш после!!

ANTIHUMAN
06-12-2008, 20:55
O boje.... Momiche zareji go tozi znaesh li go na kakvo e sposoben? Ne se zanimavai s nego.

+1 Съгласен съм със теб за пореден път.

Na kakvo e sposoben??????

Ще те наебе и ще те остави!После ще плачеш и може би ще пуснеш тема : ,,Обичах го ,а той ме заряза!'' Виж всеки може да каже: ,,Обичам те!'' ,но не всеки го чуства това ,,чуство''.Макар и за мен Любовта и Обичам те са думи във въздушното пространство ,като всички останали!
По темата: Зарежи го .Ще те боли не е лъжа ,но всяка рана минава със времето.
П.П. Надявам се да вземеш правилното решение ,а ако не ще съжеляваш :)
УСПЕХ!

Lady_B_
06-12-2008, 23:08
Iskam da mi dadete nqkakav savet za6toto naistina sam obarkana..Predi okolo ot 6 meseca sam v nov grad i sre6tnah edin 4ovek s koito stanahme gadjeta problema e tam 4e toi e na 26,a az sam na 16.vsi4kite mi priqteli sa protiv vrazkata ni vapreki 4e ne go poznavat.Naistina go obi4am mnogo,no se samnqvam 4e toi me obi4a vapreki 4e go kazva.Naposledak mn mislq dali ima smisal da prodalja tazi vrazka,nz dali toi me vzima na seriozno ili sam edna ot vsi4ki.Razdelqli sme se mn pati no az ne moga bez nego,moje bi se privarzah prekaleno mnogo.A ako roditelite mi razberat.......... :lol: :lol: :lol: Molq vi kajete mi kakvo spored vas e nai parvilnoto da napravq.Bili li ste i vie v takava situaciq???

Ми не знам много зависи 10 години разлика е разлика, която може да бъде преглътната, но точно в тази възраст (твойта) и разлика от 2 години е все едно друга Вселена ако ме разбираш. Да имала съм подобно ситуация като бях на 15 или 14 (не понмя вече) ходих с момче 10 год. по-голям от мен и трябва да ти кажа, че много бързо схванах, че тази връзка няма да има развитие или успех и нещата приключиха. Така че ти си тази, която трябва да прецени ...

MoonAngel
06-13-2008, 03:40
10 години разлика са си доста. Плюс това казваш, че не си сигурна в чувствата му. Е тогава за какво ти е? Привързаността НЕ Е любов!

pet_14
06-13-2008, 11:35
Iskam da mi dadete nqkakav savet za6toto naistina sam obarkana..Predi okolo ot 6 meseca sam v nov grad i sre6tnah edin 4ovek s koito stanahme gadjeta problema e tam 4e toi e na 26,a az sam na 16.vsi4kite mi priqteli sa protiv vrazkata ni vapreki 4e ne go poznavat.Naistina go obi4am mnogo,no se samnqvam 4e toi me obi4a vapreki 4e go kazva.Naposledak mn mislq dali ima smisal da prodalja tazi vrazka,nz dali toi me vzima na seriozno ili sam edna ot vsi4ki.Razdelqli sme se mn pati no az ne moga bez nego,moje bi se privarzah prekaleno mnogo.A ako roditelite mi razberat.......... :lol: :lol: :lol: Molq vi kajete mi kakvo spored vas e nai parvilnoto da napravq.Bili li ste i vie v takava situaciq???
Да вижда се че мсилиш,и то трезво....Не бъде с него,той ще те изпозлва...Ти си една малка играчка за него и като му умръзнеш и ще те изхвърли,а ти не искаш това нали ?

eveto_07
06-13-2008, 14:07
mn qsno 4e ne iskam tova....