PDA

View Full Version : тест за бременност



kripsi
06-09-2008, 07:53
здравейте сладури,та искам да ви попитам закъснява ми цикълът и си направих тест за бременност резултатът беше отрицателен,немога да разбера защоми закъснява,много се притеснявам,трябва ли да вярвам на теста или да го направя отново

BlackWings
06-09-2008, 08:18
Ами направи си отново тест , ако отново е отрицателен , значии ще ти дойде.
Ако е положителен тоя път , си направи още един, за да си сигурна.
Но може от много работи да ти закъзнява.

candy_little_girl
06-09-2008, 08:22
Ами има няколко вероятности:
1.да ти е нередовен
2.да си била в сртес напоследък и това да е дало отражение
3.ако си била на диета също влияе
Но ако толкова се тревожиш и не сте се пазили го повтори ама според мен няма от какво да се притесняваш.И аз съм била така.Айде успех :-) :-D

kripsi
06-09-2008, 08:30
da bqh na dieta,plus tova minaliqt mesec mi vyrveshe mnogo,neshto kato kryvoizliv polu4ih

candy_little_girl
06-09-2008, 17:52
Еми може и от това да е...ама тоя кръвоизлив не те ли притеснява?Сесрта ми имаше подобен проблем и ходи на гинеколог и ти мисля, че трябва да идеш.А за другото не се притеснявай :) :-)

Drebnoto_f
06-09-2008, 17:55
има мн мн причини по принцип 1 тест е достатачен според мен... може да е от времето,от храна,от притеснение има мн фактори не винаги трябва 1вара мисал да е подуването ка коремчето... :o

bebeT00
06-09-2008, 18:41
здравейте сладури,та искам да ви попитам закъснява ми цикълът и си направих тест за бременност резултатът беше отрицателен,немога да разбера защоми закъснява,много се притеснявам,трябва ли да вярвам на теста или да го направя отново
test za bremenost se pravi pone dve sedmici sled riskovaniq polov akt ,i na men mi e zakasnqvalo ,no ne sam bremenna slu4va se da zakasnqva, ne se straskai vednaga ,no ako neti doide varvi na lekar,moje da ima6 dryg problem nqkakav yspeh!

topstars
06-10-2008, 10:19
На мен този месец ми се случи абсолютно същото.Не се притеснявай,ще ти дойде :-)

Love_Is_The_Answer
06-10-2008, 12:05
Абе на всеки се случва да му закъснее ... Кво се впрягаш?!?!?! :-o