PDA

View Full Version : В името на "модата"



Sw0rDz
06-09-2008, 11:40
Вече се е видяло... и момчетата трябва да се бръснат ако искат да бъдат привлекателни за момичетата :lol: . И аз се реших. Само че тая кола маска наистина ли е много болезнено когато се използва? Краката може ли да се обринат/зачервят след като премахна космите? Айде казвайте , че ми е за първи път 8-)

FeelMe
06-09-2008, 12:04
za4ervqvane 6te ima no za okolo 2 4asa.ne e 4ak tolko boleznena ako ne si se brusnal predi tova...
aide uspeh :)

nastyangel
06-09-2008, 12:29
Не го прави :?

Black Cat
06-09-2008, 12:42
И аз като горното мнения :(
От моя гледна точка е много гадно...
Всмисъл по краката и ръцете - не...
Другъде може 8-)
Хах, г-на ми по Изобразително си бръсне ръцете и с една руса коса + походка а ла Азис :razz:
Не, недей. Но ако вече си го решил... кола маска... боли, не боли... какво да се прави. С епилатор не! Все пак вашите косми не са като нашите 8-)

MemoRieS
06-09-2008, 15:41
Не го прави :?

И аз мисля така :P

sladur4e_
06-09-2008, 15:43
Не го прави :?

+1
А това нещо в имато на модата ли го правиш? :? Мисля чемодата са дрехите! :lol:

mysterious93
06-09-2008, 16:31
Ами недей да ги махаш..но ако все пак си решил твърдо по-добре с кола маска нищо че боли :P ако искаш да не боли-самобръсначка оба4е после..ще стане още по зле..а и всеки ден едва ли ще ти се занимава с бръснене :)

Pedigree
06-09-2008, 16:37
То хубаво в името на модата, ама нали се сещаш, че никое нормално момиче, не се кефи на момче, без косми по краката? Това с махането на космите по краката са си чисти педалски истории.

И все пак ...

не, не боли. А и да боли... какво? Нали ще се правиш на модерен? :)

Sw0rDz
06-09-2008, 19:19
Пичове и пички, ще ме извинявате , но в Ямбол ако не си с бръснати крака те гледат на криво и ти казват, че си задръстеняк. А и има анкета в която мнозинството са ЗА епилирането при момчетата.Също и съученичките и момичетата , които познавам ми препоръчват да си депилирам краката.Не знам как е в дргугите градове, но в Ямбол 70 % от тийновете са си обръснали краката. Това изглежда е на мода , но ако другата година е на мода да си бръснем и ръцете...е това вече ще е прекалено ( не че бръсненето на краката не е). Депилирах си краката,сложих си новите дрешки и утре ще съм плейбой..с обръснати крака :D

angelcheeee_93
06-09-2008, 19:23
abe vie mom4etata ne6to iskate ve4e da napodobqvate azis.mislq 4e specialno na krakata =ne/. i ne s kola maska.... :-D

CataclysmicAbyss
06-09-2008, 19:23
Пичове и пички, ще ме извинявате , но в Ямбол ако не си с бръснати крака те гледат на криво и ти казват, че си задръстеняк. А и има анкета в която мнозинството са ЗА епилирането при момчетата.Също и съученичките и момичетата , които познавам ми препоръчват да си депилирам краката.Не знам как е в дргугите градове, но в Ямбол 70 % от тийновете са си обръснали краката. Това изглежда е на мода , но ако другата година е на мода да си бръснем и ръцете...е това вече ще е прекалено ( не че бръсненето на краката не е). Депилирах си краката,сложих си новите дрешки и утре ще съм плейбой..с обръснати крака :D
Ти собствено мнение нямаш ли бе?! :?

Sw0rDz
06-09-2008, 19:30
Имам, разбира се. И аз мисля , че епилираните крака изглеждат по мускулести и не са гнусни (лол). Но също мисля , че е гейско..затова се допитвам до мнението на другите за да реша какво да правя.

TheNewReligion
06-09-2008, 20:50
Еми , ще те боли и зачервяване ще има ! Все пак това е доста агресивен начин за обезкосмяване и е нормално първият път да не ти е особено приятно !

Wrathchild
06-09-2008, 21:04
По тази логика съм единствената, която все още смята, че обезкосмените крака на мъже трябва да ги има само при спортистите.

hottie
06-09-2008, 22:05
не понасям мъжки бръснати крака

Swinkenhoffer
06-09-2008, 22:18
Единственото нещо, по-ужасно от обезкосмени крака, е АДСКИ космати крака. Ако твойте са такива - махаш ги няколко пъти с кола маска, и после се нормализират нещата. Ако не са... недей започва, защото е супер гнусно.

psychopath
06-09-2008, 23:15
заради путка(путки), путка не ставай ;)

unfaithful1234
06-10-2008, 05:56
Абе ти си мъж,как ще си бръснеш краката?!Под мишниците-да,ама по краката определено-не!!!

scanadal
06-10-2008, 11:49
Абе ти мъж ли си или какво?Мислиш че ако си обезкосмиш краката ще изглеждаш мега-готиния-плейбой,така ли?Аз лично те съветвам да не си ги махаш и да не ти пука много много кво ще си мислят другите около теб.Мъж с обезкосмени крака е ГНУСНО :-o

RaI4etO
06-10-2008, 12:22
abe vie mom4etata ne6to iskate ve4e da napodobqvate azis.mislq 4e specialno na krakata =ne/. i ne s kola maska.... :-D+1 опитай с епилатор мисля че е най -трайно

cLaDyRcHe
06-11-2008, 08:07
Единственото нещо, по-ужасно от обезкосмени крака, е АДСКИ космати крака. Ако твойте са такива - махаш ги няколко пъти с кола маска, и после се нормализират нещата. Ако не са... недей започва, защото е супер гнусно.
+1