PDA

View Full Version : Как да се запозная. Оу шит



vvs_go
06-09-2008, 11:53
Идеята на тази тема е начини за запознаване с отсрещния пол. Възможно е да има подобна тема, но все пак винаги има какво да се напише по въпроса. Изключваме вариянти със запознанство по интернет те са всеизвестни и не изискват голяма философия.

моето предложение:
в дискотеката си денся. виждам някво яко маце дет си се гледаме с нея от време на време. осигурявам си цигара и отивам да и искам запалка и си паля. питам я как си изкарва, с кого е и номера и ест.

п.с. не пуша - любовта изисква жертви

myface
06-09-2008, 12:31
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....

i_hate_you_but_i_love_you
06-09-2008, 12:35
Запознавам се с приятел на гаджето ми (в момента нямам такова) и се зарибяваме зад гърба му и като отиде до тоалетната започваме да се целуваме и да се натискаме и си взимаме нещата и той ме води у тях.. Гаджето ми като излезе и види че ме няма нито мен, нито приятеля му и ще звъни на телефоните ни ама никой няма да му вдигне и най- накрая ще влзезне в къщата на приятеля си и ще ни види заедно.... :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

5StaR
06-09-2008, 12:37
Запознавам се с приятел на гаджето ми (в момента нямам такова) и се зарибяваме зад гърба му и като отиде до тоалетната започваме да се целуваме и да се натискаме и си взимаме нещата и той ме води у тях.. Гаджето ми като излезе и види че ме няма нито мен, нито приятеля му и ще звъни на телефоните ни ама никой няма да му вдигне и най- накрая ще влзезне в къщата на приятеля си и ще ни види заедно.... :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

тва кво общо имаше с темата?...

vvs_go
06-09-2008, 12:37
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но.... vij za avtobusa neznam i na men mi se e nalagalo osven da prou4i6 koq e drugo ne se se6tam

s3nSe-me
06-09-2008, 12:42
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....
Виж с кой се движи.Може да имате общи познати :)

myface
06-09-2008, 12:42
Ем то аз проучих ама ...чудя се един път ми се усмихна днес ме гледаше .. :)

myface
06-09-2008, 12:45
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....
Виж с кой се движи.Може да имате общи познати :)

Само и знам името и къде учи..

vvs_go
06-09-2008, 12:54
to tolkova ti stiga 4estno kazano

myface
06-09-2008, 12:55
е кфо да прая :(

w0sh
06-09-2008, 12:56
Гледаш я на някое кафе как си седи и си пуши. Взимаш един стол ... примъкваш се до нея и я шибваш по кратуната. След това я влачиш за косата до колата си, където я изнасилваш и след това я изхвърляш в циганската махала.

myface
06-09-2008, 12:59
много забавно

Chacho
06-09-2008, 13:02
Към момчето с автобусната мацка ;)

Ето една много тайна и мощна дума. Почти като заклинание е. Използва се точно за такива случаи и 99% от случаите ще ти отговори + това действа и като тест. Ако е от този 1% , които няма да отговори - не си струва.

Та думата е... Здравей!

Просто отиваш, здрасти, засичахме си погледите няколко пъти и реших, че трябва да се запозная с теб. Казваш си името, тя как се казва. После й разкажи за някаква случка, примерно няква бабичка как се е озлобила и е скочила с бастуна да ти се кара, точно на това място където е тя. Би трябвало с това да разчупиш леда. Оттам нататък си приказвайте за музика, хобита, навици и така нататък. Като наближи спирката, даваш й телефона си и казваш "Напиши си телефона, ако обичаш" с усмивка.

Не забравяй да й вземеш телефона.

И моля те без женствени изцепки от сорта на 5 минутно зяпане, за да идеш след това и да й направиш 150 комплимента. Сигурно ще си 1204981240 човек, който ще е отрязала, защото й се сваля толкоз очевидно. Отиваш за да проведеш един нормален разговор и НАЙ-ВАЖНОТО!!! Целта не ти е да й се харесаш. Това или ще стане или не, най-голям ти е шанса, когато не се стараеш да си прекалено добър и супер джентълмен. Трябва да бъдеш себе си и ДА СЕ ХАРЕСВАШ такъв какъвто си. Теб не те притеснява нищо от това, което си. Никой не е перфектен, но ти си приел този факт, че не си и живееш пълноценно, а не се опитваш да прикриваш никакви твои недостатъци. Изтупай се малко и мисля, че момичето ще е твое

ПП: Ако е някаква прекалено надута (макар че с това поведение "не ми пука, аз съм си аз" трябва да изчезне надутия характер), просто си казваш NEXT. Това е пич. Ако намираш нещата тук за полезни, мога да те препратя към материал, които разглежда нещата стъпка по стъпка от запознанство до дълга връзка или секс за една нощ и на мен ми е помогнал много, за да стана човекът, който съм в момента. Просто драсни едно ЛС

Айде успех в свалката ;)

w0sh
06-09-2008, 13:05
Нямам си и идея как с тази анти-мъжка тактика ще свали нещо.

Chacho
06-09-2008, 13:10
Е някой път може да ти покажа ^^

Трябва да опитам обаче това с шибването по кратуната. Чувал съм, че най-честата фантазия на жени, след тези с човека който харесват е с непознат изнасилвач.. Куул а?

w0sh
06-09-2008, 13:23
Е някой път може да ти покажа ^^

Трябва да опитам обаче това с шибването по кратуната. Чувал съм, че най-честата фантазия на жени, след тези с човека който харесват е с непознат изнасилвач.. Куул а?

100% успеваемост на ттози метод.

varnen4e
06-09-2008, 13:26
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....

Ми отиваш при нея и почваш да й говориш нещо.. ;)

varnen4e
06-09-2008, 13:29
незнам начини 1000 ама акто няма едно свестно момиче около мен да се запозная няма смисал :x

Може би просто винаги попадаш на неподходящи.. :Р

Ivalinka
06-09-2008, 16:43
Към момчето с автобусната мацка

Ето една много тайна и мощна дума. Почти като заклинание е. Използва се точно за такива случаи и 99% от случаите ще ти отговори + това действа и като тест. Ако е от този 1% , които няма да отговори - не си струва.

Та думата е... Здравей!

Просто отиваш, здрасти, засичахме си погледите няколко пъти и реших, че трябва да се запозная с теб. Казваш си името, тя как се казва. После й разкажи за някаква случка, примерно няква бабичка как се е озлобила и е скочила с бастуна да ти се кара, точно на това място където е тя. Би трябвало с това да разчупиш леда. Оттам нататък си приказвайте за музика, хобита, навици и така нататък. Като наближи спирката, даваш й телефона си и казваш "Напиши си телефона, ако обичаш" с усмивка.

Не забравяй да й вземеш телефона.

И моля те без женствени изцепки от сорта на 5 минутно зяпане, за да идеш след това и да й направиш 150 комплимента. Сигурно ще си 1204981240 човек, който ще е отрязала, защото й се сваля толкоз очевидно. Отиваш за да проведеш един нормален разговор и НАЙ-ВАЖНОТО!!! Целта не ти е да й се харесаш. Това или ще стане или не, най-голям ти е шанса, когато не се стараеш да си прекалено добър и супер джентълмен. Трябва да бъдеш себе си и ДА СЕ ХАРЕСВАШ такъв какъвто си. Теб не те притеснява нищо от това, което си. Никой не е перфектен, но ти си приел този факт, че не си и живееш пълноценно, а не се опитваш да прикриваш никакви твои недостатъци. Изтупай се малко и мисля, че момичето ще е твое

ПП: Ако е някаква прекалено надута (макар че с това поведение "не ми пука, аз съм си аз" трябва да изчезне надутия характер), просто си казваш NEXT. Това е пич. Ако намираш нещата тук за полезни, мога да те препратя към материал, които разглежда нещата стъпка по стъпка от запознанство до дълга връзка или секс за една нощ и на мен ми е помогнал много, за да стана човекът, който съм в момента. Просто драсни едно ЛС

Айде успех в свалката


:grin: съгласна напълно :) :-)

Remini
06-09-2008, 17:00
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....
Виж с кой се движи.Може да имате общи познати :)

Или да изяде някой шамар покрай приятелите й

В дискотеката обикновенно се запознаваме в процеса на танците...
За мен това е езика,с който си общуваме...даже в повечето случаи не стигаме и до имена..

Bubles
06-09-2008, 17:56
моя начин си е много прост колкото и странно да звучи просто отивам казвам здр много ме кефиш може ли да се запознаем и си казвам името до ся никой не ми е откзавал а съм го праила и на момчета които просто са вървели пред мен на улицата... после просто ги питаш за skype и от там нататък мисля че е лесно... според мен тва е начина мисля че няма човек който да не се впечтли от общителено и усмихнато същество :) :) :)

Big_JoJo
06-09-2008, 18:22
Надявам се някой да ми помогне.... Как да заговоря едно момиче като ги виждам само в автобуса...Забелязвам че ме заглежда от време на време но....

ЛУД ЛИ СИ Е ???? Отиваш и я питаш : извинявай може ли да седна до теб!А как се казваш , от къде си , за къде пътуваш ..... и т.н.

kato` limonche
06-09-2008, 18:27
Нямам си и идея как с тази анти-мъжка тактика ще свали нещо.

Пък твойте мега-мъжки тактики сигурно са свалили де що момиче има...

w0sh
06-09-2008, 18:31
Нямам си и идея как с тази анти-мъжка тактика ще свали нещо.

Пък твойте мега-мъжки тактики сигурно са свалили де що момиче има...

Момиче не, но жена със сигурност.

1n5ub0rd1na73
06-09-2008, 18:58
Нямам си и идея как с тази анти-мъжка тактика ще свали нещо.

Пък твойте мега-мъжки тактики сигурно са свалили де що момиче има...

Момиче не, но жена със сигурност.
Съседи сме, аз живея в Евксиноград. 8-)

cinderella_gugutka
06-09-2008, 19:18
Гледаш я на някое кафе как си седи и си пуши. Взимаш един стол ... примъкваш се до нея и я шибваш по кратуната. След това я влачиш за косата до колата си, където я изнасилваш и след това я изхвърляш в циганската махала.
тва е на4ин за изнасилване,а не за запознаване :x

Chacho
06-09-2008, 22:06
Аз бих го нарекъл точно начин за "сваляне". Свалил си я на 5-тата секунда. После градите връзка... обикновено еднократна и сексуална..

Както и да е, това е шега.

Ето два от любимите ми начини за запознаване.

Единият е за 1-2 момичета.

Спирам ги и казвам, че ще ставам илюзионист. Показвам им две "магии", с което съм разчупил ледовете и съм вътре. След това или си взимам едната мацка, или разпитвам и двете нещо и затварям сделката с въпрос за номер

Вторият е когато ще се запознавам с много. Правил съм го веднъж и половината отговарят. Много ми се иска пак да го пробвам ^^ ;)

Извинявай, хванал съм се на бас, че ще се запозная с повече момичета от приятеля ми. Таа казвам се еди как си и обичам да пея под душа. А ти си?

w0sh
06-09-2008, 22:09
Гледаш я на някое кафе как си седи и си пуши. Взимаш един стол ... примъкваш се до нея и я шибваш по кратуната. След това я влачиш за косата до колата си, където я изнасилваш и след това я изхвърляш в циганската махала.
тва е на4ин за изнасилване,а не за запознаване :x

А стига ве... как се досети?

spensi
06-09-2008, 22:44
Гледаш я на някое кафе как си седи и си пуши. Взимаш един стол ... примъкваш се до нея и я шибваш по кратуната. След това я влачиш за косата до колата си, където я изнасилваш и след това я изхвърляш в циганската махала.
:D само така ще стане на 100 % сигурен метод :D

imu_stat
06-09-2008, 22:57
Аз бих го нарекъл точно начин за "сваляне". Свалил си я на 5-тата секунда. После градите връзка... обикновено еднократна и сексуална..

Както и да е, това е шега.

Ето два от любимите ми начини за запознаване.

Единият е за 1-2 момичета.

Спирам ги и казвам, че ще ставам илюзионист. Показвам им две "магии", с което съм разчупил ледовете и съм вътре. След това или си взимам едната мацка, или разпитвам и двете нещо и затварям сделката с въпрос за номер

Вторият е когато ще се запознавам с много. Правил съм го веднъж и половината отговарят. Много ми се иска пак да го пробвам ^^ ;)

Извинявай, хванал съм се на бас, че ще се запозная с повече момичета от приятеля ми. Таа казвам се еди как си и обичам да пея под душа. А ти си?

Това отгоре, хич не допада на мацките ;) имах едни Фрс , които се опитаха да заговорят моя фр по-точно да е поканят на парти :razz: :lol: без да я познават.. Та видяли я те , знаеха и името извикали са като селкси махлеми.... И мойта фр ся кво ми вика ''Кви бяха тия '':Д аз викам ми на парти те канят хората .. тя вика ;;мдаааааа''' Така,че такива глупости изобщо не им харесват , все пак живеем в 21 век!Отиди просто до нея '' кажи и здравей, може ли да се запзонаем?'' и всичко ще потръгне.Знам ,че сега те е срам,напълно нормално е :) и при мен е било така. Но сега се кефя на последствията 8) Много трайни и добри приятелства изградих :)

Chacho
06-10-2008, 07:00
Определено не ме е срам. Правя го, за да разнообразя. Винаги мога да ида и да кажа на някоя "Здравей, как си". Когато обаче не ти пука дали ще се запознаеш с момичето или не, може да идеш и да се помайтапиш. Извинявай, ама аз не я каня на парти. Може наистина малко да и навлизам в зоната на комфорт, но да ти кажа има успех. Те не харесват някви заучени фразички, пределно ясно ми е. И аз го намирам за тъпо. Да излезеш и да си мислиш, че с учебник в ръка ще прочетеш един параграф и тя ще каже "Хайде да си легнем". Аз очевидно го правя за майтапа и обикновено им е смешно. Това ми е целта.. да се позабавляваме. После и казвам, че се шегувам и след като си поговорим известно време си я взимам с мен до някой магазин на близо да ме съветва за нещо и така. Ако е социален човек, ще проработи. Ако не.. е слава богу, един бъзик ме спасява от момиче, което бъкел не може да обели. Обичам да разговарям, а не да провеждам разпити..

fc
06-10-2008, 16:56
Да сте гледали приятели?
Как сииии?

CucAgMuH
06-10-2008, 17:16
Леле, откога не съм се возил на автобус...

Затова пък си представих какво ли би било :)

Подскачаш ентусиазирано и питаш: "Кой продава билетчетата за Влакчето на Ужасите?". Евентуално предлагаш на момичето да я почерпиш возенето на влакчето, ако ти държи ръката - винаги те е било страх на влакчето на ужасите, има шанс да получиш инфаркт. Но не и ако ти държат ръката! :oops: Е, тя не отказва на човек в беда, нали?(особенно ако изиграе един инфаркт, което е резервен вариант... Сигурно няма да се наложи да направиш нещо повече от една шантава физиономия и да нареждаш тихичко - "Ето го... идва... светлината... нееее... не искам 482-ри инфаркт... неее... ето го идва след малко... хванете ми ръката, спасете ме..." и си подаваш треперещата лапа по посока мацката). Гледаш я в очите едно такова - благодарно и признателно и казваш: "А как е името но моят спасител?" и вече каквото ти хрумне... Като тръгне да слиза(май имаше подобен момент при автобусите - спират и разни хора слизат) учтиво й предлагаш да си вземете по един захарен памук. Без захарен памук или сладкарница след влакчето на ужасите? Омфг? Е, поне да ти прави компания докато хапнеш нещо сладко да възстновиш кръвното си след това преживяване. И не, да не ти пуска ръката, още има опастност от инфаркт...

Подлежи на пълна промяна с импровизация(каквото всъщност е всичко описано по-горе) при промяна на условията или по-добри идеи...

zi
06-10-2008, 17:24
Към момчето с автобусната мацка ;)

Ето една много тайна и мощна дума. Почти като заклинание е. Използва се точно за такива случаи и 99% от случаите ще ти отговори + това действа и като тест. Ако е от този 1% , които няма да отговори - не си струва.

Та думата е... Здравей!

Просто отиваш, здрасти, засичахме си погледите няколко пъти и реших, че трябва да се запозная с теб. Казваш си името, тя как се казва. После й разкажи за някаква случка, примерно няква бабичка как се е озлобила и е скочила с бастуна да ти се кара, точно на това място където е тя. Би трябвало с това да разчупиш леда. Оттам нататък си приказвайте за музика, хобита, навици и така нататък. Като наближи спирката, даваш й телефона си и казваш "Напиши си телефона, ако обичаш" с усмивка.

Не забравяй да й вземеш телефона.

И моля те без женствени изцепки от сорта на 5 минутно зяпане, за да идеш след това и да й направиш 150 комплимента. Сигурно ще си 1204981240 човек, който ще е отрязала, защото й се сваля толкоз очевидно. Отиваш за да проведеш един нормален разговор и НАЙ-ВАЖНОТО!!! Целта не ти е да й се харесаш. Това или ще стане или не, най-голям ти е шанса, когато не се стараеш да си прекалено добър и супер джентълмен. Трябва да бъдеш себе си и ДА СЕ ХАРЕСВАШ такъв какъвто си. Теб не те притеснява нищо от това, което си. Никой не е перфектен, но ти си приел този факт, че не си и живееш пълноценно, а не се опитваш да прикриваш никакви твои недостатъци. Изтупай се малко и мисля, че момичето ще е твое

ПП: Ако е някаква прекалено надута (макар че с това поведение "не ми пука, аз съм си аз" трябва да изчезне надутия характер), просто си казваш NEXT. Това е пич. Ако намираш нещата тук за полезни, мога да те препратя към материал, които разглежда нещата стъпка по стъпка от запознанство до дълга връзка или секс за една нощ и на мен ми е помогнал много, за да стана човекът, който съм в момента. Просто драсни едно ЛС

Айде успех в свалката ;)

АХах тва са ми го прилагалиии ии бях толоковааа очарована тогаваа 8-)
Бива си го тоя метод честно казано ;)

imu_stat
06-10-2008, 17:29
Ами да, разбирам ,то е хубаво да нямаш задръжки .. Ама с тва ''ще ставам Илюзионист'' ми се вижда малко тъпо (моя гледна точка) .Иначе като сме били с приятели , шегували сме се , понякога минава понякога не :Д зависи до характера

MonSitY
06-10-2008, 17:59
момчето с автобуса получи 1 много полезен и дълъг коментар към който и аз ще се присъединя :)

myface
06-10-2008, 18:24
Мерси много сега трябва само да го приложа, но се опасявам да не ударя на криво защото това момиче разбрах че е много надута и се притеснявам малко та нали трябва да се пробва ;)

FanTa_rS
06-10-2008, 19:32
Към момчето с автобусната мацка ;)

Ето една много тайна и мощна дума. Почти като заклинание е. Използва се точно за такива случаи и 99% от случаите ще ти отговори + това действа и като тест. Ако е от този 1% , които няма да отговори - не си струва.

Та думата е... Здравей!

Просто отиваш, здрасти, засичахме си погледите няколко пъти и реших, че трябва да се запозная с теб. Казваш си името, тя как се казва. После й разкажи за някаква случка, примерно няква бабичка как се е озлобила и е скочила с бастуна да ти се кара, точно на това място където е тя. Би трябвало с това да разчупиш леда. Оттам нататък си приказвайте за музика, хобита, навици и така нататък. Като наближи спирката, даваш й телефона си и казваш "Напиши си телефона, ако обичаш" с усмивка.

Не забравяй да й вземеш телефона.

И моля те без женствени изцепки от сорта на 5 минутно зяпане, за да идеш след това и да й направиш 150 комплимента. Сигурно ще си 1204981240 човек, който ще е отрязала, защото й се сваля толкоз очевидно. Отиваш за да проведеш един нормален разговор и НАЙ-ВАЖНОТО!!! Целта не ти е да й се харесаш. Това или ще стане или не, най-голям ти е шанса, когато не се стараеш да си прекалено добър и супер джентълмен. Трябва да бъдеш себе си и ДА СЕ ХАРЕСВАШ такъв какъвто си. Теб не те притеснява нищо от това, което си. Никой не е перфектен, но ти си приел този факт, че не си и живееш пълноценно, а не се опитваш да прикриваш никакви твои недостатъци. Изтупай се малко и мисля, че момичето ще е твое

ПП: Ако е някаква прекалено надута (макар че с това поведение "не ми пука, аз съм си аз" трябва да изчезне надутия характер), просто си казваш NEXT. Това е пич. Ако намираш нещата тук за полезни, мога да те препратя към материал, които разглежда нещата стъпка по стъпка от запознанство до дълга връзка или секс за една нощ и на мен ми е помогнал много, за да стана човекът, който съм в момента. Просто драсни едно ЛС

Айде успех в свалката ;)
много изчерпателно прав си +333 :)

vvs_go
06-10-2008, 21:06
[quote=Chacho]Знам ,че сега те е срам,напълно нормално е :) и при мен е било така. Но сега се кефя на последствията 8) Много трайни и добри приятелства изградих :)
Това показва успеваемостта на метода :D :D :D :D :D :D

5StaR
06-10-2008, 21:45
Леле, откога не съм се возил на автобус...

Затова пък си представих какво ли би било :)
бла бла бла

И като свърши влакчето, момичето слиза поглежда те тъпо и ти казва " "Пич посети психиатър" и си тръгва гледайки тъпо и отегчено"

CucAgMuH
06-10-2008, 22:04
И като свърши влакчето, момичето слиза поглежда те тъпо и ти казва " "Пич посети психиатър" и си тръгва гледайки тъпо и отегчено"

Е пък ако наскоро е ходил(както напрaвих аз) ще може да я погледне тъжно и да каже "Не помага, пробвах" после д се обърне, да се качи на автобуса и да изръси на висок глас "Айде още едно кръгче с влакчето, кой ще ме държи за ръката този път?"

*BaeuTy:
06-14-2008, 21:36
Аз бих го нарекъл точно начин за "сваляне". Свалил си я на 5-тата секунда. После градите връзка... обикновено еднократна и сексуална..

Както и да е, това е шега.

..........Вторият е когато ще се запознавам с много. Правил съм го веднъж и половината отговарят. Много ми се иска пак да го пробвам ^^ ;)

Извинявай, хванал съм се на бас, че ще се запозная с повече момичета от приятеля ми. Таа казвам се еди как си и обичам да пея под душа. А ти си?

:grin: :grin: :grin: super tva e mn qko az bih se hvanala i osobenno kato go kazva6 ako si s nqkfa usmifka trepa4...s golqma radost bih se zapoznala s teb :wink:

EvilBrunette
06-14-2008, 21:53
Ммм, на мен не би ми направил добро впечетление с цигарата. Добре де, замисли ли се , че "якото маце" може да не пуши или си падаш по никотинозависими? ;-)

vvs_go
06-15-2008, 08:30
hah za toz moment ne se bqh zamislql