PDA

View Full Version : не мога да се оправя сас проблемите на приятелките си



ne_sam_malka
06-09-2008, 12:09
такам проблеми е че си4ките ми приятелки ме ползват за кошче за душевни отпадаци .... сяка идва при мене и ми се оплаква за лубовните си проблеми ... и аз като добра приятелка трябева да им помогна ... а аз самата не мога да се оправа ... никои няма време да изслуша мене ... сяка вечер като се прибера главата ми гарми от мноу мислене :-D .... сички ме смятат за Доктор Любовни проблеми ... харесва ми това че ми имат доверие но ми писна ве4е ... направих темата някои да ми даде савет как да се отарва от приятелките ми (пациенти)

Mnogo_ste_zle
06-09-2008, 12:24
Толкова трудно ли ти идва да им теглиш една майна :>
Явно не държиш на тях достатъчно, че да ти пука за проблемите им.Явно и на тях не им пука за твоите.
А да, намери си нови приятели.

5StaR
06-09-2008, 12:29
ей стига рева и пред мен всеки си излива душата, ама съм свикнал :)

LizZz
06-09-2008, 12:32
Ника ти рулира. 8-)

Wrathchild
06-09-2008, 12:34
И аз бях така - трябвам им когато имат проблеми, а когато аз имам се получаваше нещо от сорта на:
- Оф да ти кажа, еди-какво си стана, кофти ми е...
- А, споко бе, кво ти пука, ще се оправят нещата. Чакай аз да ти кажа за...
И в един момент започваш да теглиш благословиите...

gothic_angel
06-09-2008, 12:48
Еми то тва и остава братче,да съм затънала до гуша с мои проблеми,а пък да се занимавам с чужди..
Относно темата:По една майна :wink:

vilinanova
06-09-2008, 12:55
Ами остави ги сами да се оправят!Не си им длъжна!

Obsession
06-09-2008, 12:55
Ми прави и ти като тях - като започнат да те занимават: "Разбирам те, при мен..." Няма друг начин май ;)

ne_sam_malka
06-09-2008, 13:00
Толкова трудно ли ти идва да им теглиш една майна :>
Явно не държиш на тях достатъчно, че да ти пука за проблемите им.Явно и на тях не им пука за твоите.
А да, намери си нови приятели.
ми то4но това е че мноу ми пука за тях и никога не мога да им откажа помо6т ... пак явно на тях не им пука за мене ...

ne_sam_malka
06-09-2008, 13:01
Ами остави ги сами да се оправят!Не си им длъжна!
понеже сам им приятелка се 4уствам длажда да им помогна :( .. но ме побаркват

Kaos_Urbano
06-09-2008, 13:02
Толкова трудно ли ти идва да им теглиш една майна :>
Явно не държиш на тях достатъчно, че да ти пука за проблемите им.Явно и на тях не им пука за твоите.
А да, намери си нови приятели.
ми то4но това е че мноу ми пука за тях и никога не мога да им откажа помо6т ... пак явно на тях не им пука за мене ...Еми тогава се опитвай да не ги слушаш,не е трудно.. когато някой тръгне да ми се оплавка,аз така правя.. Смисъл пак си слушай,ама не обръщай внимание.. ;)

w0sh
06-09-2008, 13:02
И аз бях така - трябвам им когато имат проблеми, а когато аз имам се получаваше нещо от сорта на:
- Оф да ти кажа, еди-какво си стана, кофти ми е...
- А, споко бе, кво ти пука, ще се оправят нещата. Чакай аз да ти кажа за...
И в един момент започваш да теглиш благословиите...

Аз просто се правих на ударен... след време мирясват.

ne_sam_malka
06-09-2008, 13:17
[quote="mi6lenceto17"].И понеже аз НЕ съм от хората,който постоянно все за нещо мрънкат (не защото няма за какво,а по-скоро защото все си мисля,че така натоварвам хората отсреща и един вид им досаждам) повечето ми фр си мислят,че на мен нищо ми няма,вс ми върви като по вода и аз нямам проблеми,което изобщо не е така.А даже напротив-точно обратното и като ги слушам за какви тъпи работи ми се оплакват направо ми става смешно!!! Това не се отнася само за мъката,която искат да споделят,ами и когато е станало нещо хубаво - все да ми сподялят (и то го разказват толкова подробно,че чак на моменти става скучно и досадно).
то4но така се 4уствам аз ... никои от приятелките ми нз кфо ми има ... жеднай се разкриь пред една от тях ... и тя ми казаа олееее кфи проблеми си имала а аз те занимажам с моите :#:# ... но тва бе6е отдавна и тя го забрави и сега само аз я излу6вам и полудявам ... и не мога да не се виждам с нея 6тото сме ф един клас :(

MoonAngel
06-09-2008, 13:22
Какво да те посъветвам като и аз съм така. Случвало ми се е 2 приятелки едновременно да реват от двете ми страни. Не можеш да си представиш какво е (или можеш). И най-лошото е, че оправям проблемите на приятелките, а моите собствени не мога....

varnen4e
06-09-2008, 13:24
Толкова трудно ли ти идва да им теглиш една майна :>
Явно не държиш на тях достатъчно, че да ти пука за проблемите им.Явно и на тях не им пука за твоите.
А да, намери си нови приятели.

Има нещо вярно. Ако наистина са ти приятелки е редно да ти пука за тях и винаги да си насреща. Какво и те да са ти на разположение.
От друга страна може ти самата така да си ги научила, защото ако са свикнали винаги да могат да се посъветват с теб и да ти имат доверие, а ти да си тази, която не споделя е напълно нормално да не се усещат.
:)

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 14:02
До скоро бях същата. Всички ми си оплакваха на мене и очакваха съвет, а аз мойте проблеми не можех да оправя. Кокто казахя някъде по-напред в страниците-когато им кажех, че ми е кофти и им обеснявах проблема получавах само едно "Оф, абе кво ти пука" и се почваше с техните проблеми... В един момент просто спрях да контактувам толкова често с тях. В смисъл не изобщо да не си говорим ама вече излизаме 1-2 пъти в седмицата и то пак не е сигурно дали ще се видим, а преди всеки ден бяхме заедно. По телефона не сме си говорили от месец някъде. Чат-пат по скайпа се чуеме ама пак не е сигурно. Казвам им, че ме чакат изпити, имам страшно много да уча и тва е. Искат, не искат се примиряват. :)

ne_sam_malka
06-09-2008, 14:10
за жалост аз нямам изпити и тея приятелки са от моя клас не мога да ги избегна ... и се пак мерси за помоща :)

pepita87
06-10-2008, 09:13
za tova sa priqtelite...6tom edin suvet ne mojem da im dadem...za6to se predstavqme kato tehni priqteli?Ot druga strana te razbiram,za6toto tova tqhno"izliqnie" pre4i na teb i na tvoeto sobstveno spokoistvie...natovarvat te s problemite si,zalivat te s tvurde mnogo informaciq...

iF_kA
06-10-2008, 11:59
И аз съм в същото положение...1000 човека(не само момичета) ми се оплакват,искат да ги сдобрявам с гаджетата им,др искат да ги запознавам с някакви ... направо все 1 съм сватовница :D Слава Богу че поне с мойте проблеми се справям още .. :) Съвета ми е на първо място да слагаш твоите проблеми,а след това техните,защото на дали те ще ти решат твоите,когато вече не издържаш и трябва сега на теб да ти се помогне...

cinderella_gugutka
06-10-2008, 14:34
:lol: аз пък мн искам да съм на твое място...не мога да накарам хората да си излеят душата пред мен...за тва и 4ета в тоя форум де :-D

soul1199
06-10-2008, 14:37
kagi im,4e izka6 i teb da te izsly6vat i,4e i ti si ima6 problemi,i zapo4ni da im razpravq6 tam ddz za problemite si i posle gi izsly6ai,i men postoqnno mi razpravqt te mi kazvat edno,izsly6vam gi i az po4vam i taka

MonSitY
06-10-2008, 19:31
да аз съм същата но никой не ме слуша и се дрзня вече.преди 5 минути се скарах с 1 защото не и давам хубав съвет.оо незнам ама то и на мен ми писна не съм длъжна да им оправям любовния живот!!! ти също :) дай скайп се съветваме тебе :D

daisybaby
06-10-2008, 20:04
Кажи им че имаш достатъчно проблеми че да мислиш и за тяхните

miss_asi
06-11-2008, 06:01
Мила аз вече свикнах ама и аз иползвам някои хора като кошче за душевните ми мъки.Ще свикнеш!

VeSITyy
06-11-2008, 06:31
за какво са приятелите, ако не за да помагат... Просто ако толкова много ти досаждат не ги слушай, но поне се прави че го правиш... А пък ако имаш толкова много проблеми, то тогава започни да споделяш-това ще ти помогне много ^.^

miss_asi
06-11-2008, 07:07
за какво са приятелите, ако не за да помагат... Просто ако толкова много ти досаждат не ги слушай, но поне се прави че го правиш... А пък ако имаш толкова много проблеми, то тогава започни да споделяш-това ще ти помогне много ^.^
Е тва е

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2008, 19:31
оле тва е супер досадно!! ..... и аз много мразя да почнтат да ми обясняват някакви работи в които нито участвам а наи малко ме интерасуват хх гадно е да ... но нали знаеш понякога човек не иска съвет а просто от друг да го изслуша... изслушваи ги не им даваи съвети а ако изобщо от това ти е писнало говори с тях .. (:

GregoryHouse
06-11-2008, 19:37
Кажи го в прав текст: - Не ме интересува. Ако искаш да си изливаш мъката има форуми пълни с такива простотий излей ги там като мен.

vivka
06-11-2008, 19:55
za da ti stava po-leko kazvai nqkoi raboti na maika si[tvoi problemi,ne samo, ako i ima6 doverie ,a v tova ne se i samnqvam]a za ostanalata 4ast ot ''izpovedite'' mi 4esny kazany nz.hubavo e 4e vs ti imat doverie,ama 4ak pak tolkoz.zapo4ni da im kazva6 4e ve4e ne moje6 da im pomaga6 tai kato ''celiq svqt''te ima za pop-izpovednik i taka....