PDA

View Full Version : Помогнете ми!!



Ch0K0_bArBiE
06-09-2008, 12:23
Така...искам да попитам какво ще стане ако се натруши валериан и се смеси със сол :o и след това се смърка ?? Моля ви да ми отговорите а да не ми пишете.."Ти луда ли си" или нещо подобно...Извинявам се ако има такава тема но аз не намерих :( Ако има такава дайте ми линк и след това заключете темата или я махнете... :?

LipSoFAnAnGel
06-09-2008, 12:44
незнам какво ще стане пробвай и ще видиш :D

vvizard
06-09-2008, 16:56
Така...искам да попитам какво ще стане ако се натруши валериан и се смеси със сол :o и след това се смърка ?? Моля ви да ми отговорите а да не ми пишете.."Ти луда ли си" или нещо подобно...Извинявам се ако има такава тема но аз не намерих :( Ако има такава дайте ми линк и след това заключете темата или я махнете... :?
Валерианът не е ли течност ? Как ще го натрушиш :shock:
Ако го направиш това, най-много да имаш проблеми с лигавицата на носа си известно време. Не ти го препоръчвам освен ако не си мазохист/ка ;)

Ch0K0_bArBiE
06-09-2008, 18:56
ами има валериан на капки и хапчета...и все пак днеска го пробвах това с мойта приятелка и е супер яко :grin: и все пак мерси за "хубавите" съвети :?

MidnightCreep
06-09-2008, 19:59
Не ми изглежда много приятно това да смъркаш сол.

vvizard
06-09-2008, 20:13
ами има валериан на капки и хапчета...и все пак днеска го пробвах това с мойта приятелка и е супер яко :grin: и все пак мерси за "хубавите" съвети :?
Супер яко ?!? Абе вие имате ли мозък в главите ? Обзалагам се, че си под 16 години! И какво да не мислиш, че си се надрусала ? Просто не заслужава коментар. Друсай се като искаш със сол и си прави кефа, после като се озовеш в болницата, да не се оплакваш отново... :-x

Ch0K0_bArBiE
06-14-2008, 12:49
ами има валериан на капки и хапчета...и все пак днеска го пробвах това с мойта приятелка и е супер яко :grin: и все пак мерси за "хубавите" съвети :?
Супер яко ?!? Абе вие имате ли мозък в главите ? Обзалагам се, че си под 16 години! И какво да не мислиш, че си се надрусала ? Просто не заслужава коментар. Друсай се като искаш със сол и си прави кефа, после като се озовеш в болницата, да не се оплакваш отново... :-x

Аз не казвам че съм се надрусала.... :? а относно на колко години съм..ми на 16...и все пак ти не смъркаш само сол...то се слага съвсем малко...А и валериана е за наркомани изпаднали в беда защото нямат какво друго да смъркат..(не съм наркоман;) :-D

vvizard
06-14-2008, 14:14
Като не си наркоман, защо смъркаш валериан със сол ?

JustBecko
06-14-2008, 15:04
Опитай степче...После няма да ти се шмърка нищо в близките 2-3 седмици :lol:

Почва яко да ти дразни на носа, кихаш като луд, постоянно ти се събират храчки и сополите ти се оцветяват...Абе неприятна работа... :D

Synthetic__
06-15-2008, 17:27
Опитай степче...После няма да ти се шмърка нищо в близките 2-3 седмици :lol:

Почва яко да ти дразни на носа, кихаш като луд, постоянно ти се събират храчки и сополите ти се оцветяват...Абе неприятна работа... :D

Да мн е кофти особено ако е ягода (както в моя случей =D )
Ако смъркаш само валериан ефекта е същия се едно да го изпиеш разликата е че ако си натрошиш 1 хапче се едно си изпила полвин защото полепва по лигавицата на носа.Друга разлика е че действа по - бързо, защото веднага навлиза в кръвта, а не се разтваря в стомаха (както при пиене).

Ch0K0_bArBiE
06-23-2008, 15:49
Като не си наркоман, защо смъркаш валериан със сол ?

просто опитах :-D

ss
06-23-2008, 15:58
Земи напрао коз от Люлин ко се лигави6....