PDA

View Full Version : house прически



‡-КукЛъТЪъ-‡
06-09-2008, 13:35
здравейте тук въпроса ми е към почетателите на house музиката ами дайте някфи прически ся не6ту се запалих по този стил house абе по музика по всичкъ та ако може някоя прическа за помо6т за6тото искам и аз да се пострижа на4и моята коса е средна дължина и е права с бритон :-o :-o :-o :-D бих сложила някакви снимки но не6ту не става

Diabolical
06-09-2008, 14:19
Като чуя house се сещам за "Фешанчетата"
Не мгоа да ти помогна не знам ква прическа да си направиш, понеже не съм любител на тая музика... (тъпа и безсмислена ми е)

gothic_angel
06-09-2008, 14:21
Като чуя house се сещам за "Фешанчетата"
Не мгоа да ти помогна не знам ква прическа да си направиш, понеже не съм любител на тая музика... (тъпа и безсмислена ми е)
+1 :wink:

‡-КукЛъТЪъ-‡
06-09-2008, 14:22
да но всеки все пак си има някъф стил по рано слу6ах 4алга а сега не я понасям :?

radito
06-09-2008, 14:23
да но всеки все пак си има някъф стил по рано слу6ах 4алга а сега не я понасям :? :razz: :razz: :razz:

Loshotia
06-09-2008, 14:27
да но всеки все пак си има някъф стил по рано слу6ах 4алга а сега не я понасям :?

Не трябваше за го казваш - изложи се много! :razz: :razz: :razz:

NoSoul
06-09-2008, 14:33
тей или иначе секи чалгар вече слуша хаус не ти пречи да си останеш с бритончето..

music_pirate
06-09-2008, 14:42
ето доказателсвто, че чалгарите станаха хаусъри :D

SiNiStEr
06-09-2008, 14:43
Ако имаш визия на чалгарка нищо недей да променяш ! :-D

portokalka
06-09-2008, 15:21
Аз не виждам нищо нередно, човек да не слуша вече даден стил, но това е дълъг процес и не може да стане след месец, а с години...Но глупаво е да си избираш прическа по музиката, избери си такава, която ти харесва и ти отива на лицето, а не каквато е модерна... :)

sladur4e_
06-09-2008, 15:37
Не обвинявайте момичето!На нея й харесва тази музика!Неприятно е!На нея като й харева-да я слуша!И ще и се подигравате!Аз не слушам чалга,но все пак тя си има право на избор! :smt017

Seducti0n
06-09-2008, 16:10
Струва ми се, че имаш по-голяма необходимост от това да научиш елементарните правописни правила, отколкото да си направиш хаус-прическа... :-o

nightelf4e
06-09-2008, 17:55
Струва ми се, че имаш по-голяма необходимост от това да научиш елементарните правописни правила, отколкото да си направиш хаус-прическа... :-o

+1 :-D :D и аз така мисля

FrOzEn_HeAr7
06-09-2008, 19:51
Много модерно стана чалга любителите да станат хаусъри :( земи научи нещо за дадения стил не да си слушала комерсите които се пускат по детските дискотеки... и стила музика не трябва да е във визията трябва да се усешта с душата да ти е кеф а не само щтръкналия перчем и опаа айдее.... No comment :?

TellMeYourName
06-09-2008, 19:59
Струва ми се, че имаш по-голяма необходимост от това да научиш елементарните правописни правила, отколкото да си направиш хаус-прическа... :-o стига де,с прическата ще е "по-куул" :razz: :razz:

paradiso
06-09-2008, 20:04
да но всеки все пак си има някъф стил по рано слу6ах 4алга а сега не я понасям :? :razz: :razz: :razz: +1 si4ko ze da te kefi PFF :d BRAO BRAO i kfo sq i pri4eska da kaji6 slu6am house slushash ti i ako naistina slu6a6 kfo iskash da parADIRash s tfa s pricheska :D smeshni ste a za pricheska vse pak da ti pomognem gledai po snimki ot partyta ot tam si nabeleji pri4eski

xkk
06-09-2008, 22:50
Да не си слушала Outwork или Gaudino, че така се запали бързо? Люляй си на чалга, не ти трябват ник'ви прически. Тия псевдо тийн истории..

unfaithful1234
06-10-2008, 06:04
Абе тия прически са хипер смешни!Всички са си направили такива.Вчера гледам най-добрия ми фр и той си направил такава!Ама мн са зле...С тия бретони момчетата са като момичета!И като си сложат тия бръмбарски цайси като мухата "Цеце" :x ПФъъ.

Anf3tamin4o
06-10-2008, 06:33
Струва ми се, че имаш по-голяма необходимост от това да научиш елементарните правописни правила, отколкото да си направиш хаус-прическа... :-o
Защо не вземеш да изтриеш излишните глупави постове на малките пубертетчета тази тема е че иска прическа а не да се обсъжда Хаус музиката

sladko_teenche_v
06-10-2008, 14:15
Пффф......защо стила музика тряя да определя прическата,човек като слуша всяква музика кво да праи!? :-P :lol: :grin:

cold_arrow
06-10-2008, 14:18
Струва ми се, че имаш по-голяма необходимост от това да научиш елементарните правописни правила, отколкото да си направиш хаус-прическа... :-o
Защо не вземеш да изтриеш излишните глупави постове на малките пубертетчета тази тема е че иска прическа а не да се обсъжда Хаус музиката
Така си е. вие я обсъждате кфа визия има, кфа музика слуша и т.н. тя иска хаус прическа!!! :-o :-o

Kassu
06-10-2008, 14:32
http://comablack.org/images/torrents/498bed8d3b3a0f5baeefe8fb2fb5fe8a5123004c.jpg

Е такава прическа, ако имаш ще си супер.. 8-)

sweet_queen
06-10-2008, 20:43
ейййй хора груби сте като обиждате така....се едно някой да ви се смее ,че слушате рок и сте си пуснали дълга коса заради това....нека момичето си избира какво да слуша....а иначе за прическата...както казаха не се влияй от музиката....просто си избери прическа ,която наи-много ти допада и която най-много ти отива.... да бъдеш хаус момиче не се състои в прическата само ....стига ти че слупап тази музика 8)

ILY
06-10-2008, 20:53
ем попринцип фьешъните съ кефат на хауса ама са си брутални чалгари попринцип :D :D :D

love_to_love_u
06-11-2008, 12:25
Голяма изцепка напраий,като каза че си слушала чалга :razz:
Какво е това днешните чалгари хаусъри станаха :razz:

wasntme_
06-11-2008, 17:02
of nqma6e nikoi, koito realno da postne snimka na momi4eto i da i optgovori realno na temata... davai aide vsi4ki da napradame... pff...
p.s. ne mislq 4e housa e stil na obli4ane i tn ?!?! az li ne sam v 4as ? principno fashionite sa housari... ama... :-o

Naskyyyyyyyyyy
06-11-2008, 17:47
Леле тука верно ли всички сте такива тъпи комплексари ве . 100 % сте някфи пъпчиви спамери прекарващи цялото си време пред компа .... Деба ве толкоз ли е далеч от мозъка че като не си компетентен по дадена тема закво ти е да спамиш ( освен под грозния ти аватар да пише 1000000 цифрена сума с което да докажеш че си още по голям заухар от др спамери). Относно House музиката аз мн й се кефя :grin: . А за прическа ми попринцип фешъните ( не в бг ) това е стила на хаусърите :-D така че за прически женски нз гледай клипчета от Ibiza и клубовете там и така ае късмет :grin: и не ги слушаи тия комплексари 8)

Baby_b
06-11-2008, 18:25
Пфф...убедена съм, че повечето от вас са слушали чалга преди години. Например като беше хит "Радка пиратка". Е кво и аз кат малка ги знаех само тия певици-Глория и Ивана. Щото само тия си беха единствените. Пък и по-лошото е цял живот да си тъпчеш на 1 място, така че не нападайте момичето.
За прическата, хмм ми незнам примерно каква ти е формата на лицето, чуплива ли ти е косата и така. Има много варианти, потърси снимки в нета :)

DejaVu31
06-13-2008, 16:51
Оф,ша престаните ли да я нареждате..тя не пита за мнения,моли за снимки на прически,има 11345437658757 такива теми в който непрестанно се храните един друг. :( Всеки си прави каквото иска,от това че наричате някой грозен или тъп със сигурност няма вие да поумнеете :?

По темата:
http://prikachi.com/files/198668q.jpg
http://prikachi.com/files/198669h.jpg
http://prikachi.com/files/198670n.jpg

paradiso
06-13-2008, 17:29
Леле тука верно ли всички сте такива тъпи комплексари ве . 100 % сте някфи пъпчиви спамери прекарващи цялото си време пред компа .... Деба ве толкоз ли е далеч от мозъка че като не си компетентен по дадена тема закво ти е да спамиш ( освен под грозния ти аватар да пише 1000000 цифрена сума с което да докажеш че си още по голям заухар от др спамери). Относно House музиката аз мн й се кефя :grin: . А за прическа ми попринцип фешъните ( не в бг ) това е стила на хаусърите :-D така че за прически женски нз гледай клипчета от Ibiza и клубовете там и така ае късмет :grin: и не ги слушаи тия комплексари 8) nz 6to mn se zaradvah na tfa

tonique
09-19-2010, 19:55
Като гледам няма снимки на фешънчета тогава :D

footballgirl
09-19-2010, 20:23
http://bg.tilllate.com/bg/all - цъкаш на '' снимки '' и си избираш някоя прическа . в тоя сайт има доста хаусърки : )

inatche
09-20-2010, 13:04
Искате ли да ВИ кажа нещо? .. и да не искате пак ще го кажа с всеки изминал проетен коментар разбирам само, че българите сме супер тъпи хора поради простата причина е само се оплюваме един на друг без да си помогнем.. Момичето не ви пита какво да слуша или иска тъпи коментари от ваше име !!!! :-x Просто ви моли да и дадете някакъв съвет каква прическа да си направи...
И хайде сега по темата мисля ,че тази е яка http://kaprizen.com/?cat=7&img=1121050

anonimchetou
09-20-2010, 16:37
Само да ви кажа, че всеки ден набюдавам как най-заклетите хаусъри се раздават на чалга.. Просто е смешно..

petersl55
09-20-2010, 17:01
Искате ли да ВИ кажа нещо? .. и да не искате пак ще го кажа с всеки изминал проетен коментар разбирам само, че българите сме супер тъпи хора поради простата причина е само се оплюваме един на друг без да си помогнем.. Момичето не ви пита какво да слуша или иска тъпи коментари от ваше име !!!! :-x Просто ви моли да и дадете някакъв съвет каква прическа да си направи...
И хайде сега по темата мисля ,че тази е яка http://kaprizen.com/?cat=7&img=1121050
ООО мноооогооо добра прическа е тая =; :smt023 :smt041 :smt001

ПП ако искаш други примери, влизаш в google.com и търсиш на картинки : punk hairstyles for girls :

tonique
09-20-2010, 19:34
Ама давайте и мъжки :D :D :D

Kmet4e
09-20-2010, 23:01
Последав по горният съвет и в търсачката написах > punk hairstyles for guys > Е една прическа не ми хареса! По добре да си пострижа късо и неангажиращо :D

petersl55
09-20-2010, 23:13
"for guys" или "for gays"...В "Хаус културата" момчетата са или късо подстригани..или си пускат дълга коса тип Давид Гета(David Guetta)..А за фieШънските прически който си правят БГ момчетата не ми се говори..Просто незнам защо така си преебават външният вид..Има точно 2 прически които ми харесват..едната си я правех ама е супер ангажиращо щото + 1во трябва да ставаш сутрин поне с 1 ч. по-рано + 2.адски много грижа иначе косата ти става като на клошар...

А на запад не се слуша "чалга" напротив предимно Траnce или House..или тъй наречената EDM...ама не ми се обяснява те там не са комплексари като нас да се делиме на фешъни..чалгари..кифли...хау ери..наркомани..пънкари.мет али и кво ли още не..

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/4446649/David+Guetta+DAVIDGUETTAPhoto2.gif