PDA

View Full Version : за след 7 клас



decit1
06-09-2008, 13:45
Здрасти.Зна4и аз сам у4еник в 7клас и ще кандидатствам ,но имам проблем4е.зна4и у4а ,решавам тестове , но не мисля 4е е достатъ4но и предлагам да напишете по нещо необходимо и полезно за кандидатстващите :-o НА мен ми е мн важно все едно живота ми сваршва ако не вляза .10х предварително.

PlayeRR
06-09-2008, 13:52
Като цяло най-важното е да си спокоен(според мен ти не си щом мислиш,че света ще свърши).Щом учи,решаваш тестове и т.н. значи подготовката ти е добра.Следователно няма за какво да се шашкаш.В дните преди изпитите се опитай да се разтовариш.да освободиш напрежението(разходки,срещ и с приятелите,почивка и много сън).В тези изпити няма нищо страшно(ще ти предстоят много по-важни и много по-трудни изпити и изпитания),просто покажи какво можеш и докажи на себе си,че усилията ти не са били напразни.Успех!!!И късмет!!!

06-09-2008, 16:30
Като цяло най-важното е да си спокоен(според мен ти не си щом мислиш,че света ще свърши).Щом учи,решаваш тестове и т.н. значи подготовката ти е добра.Следователно няма за какво да се шашкаш.В дните преди изпитите се опитай да се разтовариш.да освободиш напрежението(разходки,срещ и с приятелите,почивка и много сън).В тези изпити няма нищо страшно(ще ти предстоят много по-важни и много по-трудни изпити и изпитания),просто покажи какво можеш и докажи на себе си,че усилията ти не са били напразни.Успех!!!И късмет!!!

+1 :)

сорка,че не е по темата,ама знаете ли сайт за тестове?

LiveFlower
06-09-2008, 22:01
sorry,ama kvo 6e kandidatstva6?