PDA

View Full Version : ми приятеля ми иска да правим секс,но аз мисля че ми е рано



ne_sam_malka
06-09-2008, 14:16
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(

Hilary_
06-09-2008, 14:26
още един от поредните смешници от типа how to be....гангстер?! :lol: :lol: :lol: мн са ми смешни тия...виж според мен не си заслужава ако едно момче държи на теб ще чака минавайки само на ръчичка...сещаш се :wink: така че не си заслужава намери си по добър и изобщо не се връзвай на думи като "Ако не го направим значи не ме обичаш?!" това не е любов... :? то също е важна част но не на първия месец камо ли ако ти е за първи път.... айде Успех! :smt001

Nen0RmalniK
06-09-2008, 14:42
i vse pak .. ako 4aka6 perfektniq.. i da hodi6 s nego pone 3 godini minimalno. .. mi ti devstvena 6te si umre6 we !! tva e prosto sex nqma da umre6 !!

ne_sam_malka
06-09-2008, 14:47
i vse pak .. ako 4aka6 perfektniq.. i da hodi6 s nego pone 3 godini minimalno. .. mi ti devstvena 6te si umre6 we !! tva e prosto sex nqma da umre6 !!
emi nqma da umra ... nooo mislq 4e o6te sam malka ... ne iskam da sam katy drugite :( ... pak ot druga strana toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

Fx1
06-09-2008, 14:50
...toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

Ако имаш капка самоуважение, ТИ ще го зарежеш.

sladur4etyYy
06-09-2008, 14:51
i vse pak .. ako 4aka6 perfektniq.. i da hodi6 s nego pone 3 godini minimalno. .. mi ti devstvena 6te si umre6 we !! tva e prosto sex nqma da umre6 !!
emi nqma da umra ... nooo mislq 4e o6te sam malka ... ne iskam da sam katy drugite :( ... pak ot druga strana toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

и кво като те зареже?! ако го направи, очевидно изобщо не му пука за теб и е даже по-добре да скъсате :?

TinkyWinky
06-09-2008, 14:52
...toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

Ако имаш капка самоуважение, ТИ ще го зарежеш.


+ 1 щом казва така, значи иска да те използва :?

Na7a6a
06-09-2008, 14:54
След като те заплашва, че ако не му пуснеш ще те зареже, то значи не държи достатъчно на теб. Вярно, че не си малка, но ще правиш секс когато ТИ решиш. А той като е такъв тъпанар, дето само с долната си глава мисли, по-добре го зарежи. Такъв човек не ти трябва :?

L0LiPoP
06-09-2008, 14:55
...toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

Ако имаш капка самоуважение, ТИ ще го зарежеш.


+ 1 щом казва така, значи иска да те използва :?
+100000000000000000000

Fx1
06-09-2008, 14:55
и кво като те зареже?! ако го направи, очевидно изобщо не му пука за теб и е даже по-добре да скъсате :?

Няма "ако" го направи. В момента, в който дори спомене подобен ултиматум слагаш край.
Явно затова вече е късно, можеш да го направиш следващия път, когато видиш глупака. Ако ли не - глупачката си ти.

Fx1
06-09-2008, 14:57
И още нещо -


...дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ...:(

"връзката" ви вече е провалена.

dark`lady
06-09-2008, 14:58
виж..аз не смятам че си малка..{мое мнение..}н0 пр0сто ако смяташ,че не си готова или по някакъв начин не искаш да го направиш сеГа [и с нег0] .. ОК.. ;-) никой не ти е опрял ножа в гърлото и да ти е казал..`ама 0уЛл.. ш спиш с мене щ0 ш ти е*а .....` :wink: така ч3..мисля че щом той не те изчаква и те притиска значи..поне за мен...той чака само тфа от теб..нз аз така го разбирам :? :? н0...тф0е си е решениетуУ... :) ади УsPexXx ..[!] :-)

ne_sam_malka
06-09-2008, 14:59
и кво като те зареже?! ако го направи, очевидно изобщо не му пука за теб и е даже по-добре да скъсате :?

Няма "ако" го направи. В момента, в който дори спомене подобен ултиматум слагаш край.
Явно затова вече е късно, можеш да го направиш следващия път, когато видиш глупака. Ако ли не - глупачката си ти.
emi i moite pritelki mi kazvat zarejigo no 4ustvata kam nego sami mnou silni ... no qvno trqbva da namerq sili i da mu biq 6uta ;[

sladur4etyYy
06-09-2008, 15:01
и кво като те зареже?! ако го направи, очевидно изобщо не му пука за теб и е даже по-добре да скъсате :?

Няма "ако" го направи. В момента, в който дори спомене подобен ултиматум слагаш край.
Явно затова вече е късно, можеш да го направиш следващия път, когато видиш глупака. Ако ли не - глупачката си ти.
emi i moite pritelki mi kazvat zarejigo no 4ustvata kam nego sami mnou silni ... no qvno trqbva da namerq sili i da mu biq 6uta ;[

ест че трябва, какъв е смисъла да си с човек, който 5 пари не дава за теб и в главата му е само ебане ?!

Na7a6a
06-09-2008, 15:02
Определено. Егаати шибаняците... :x

music_pirate
06-09-2008, 15:03
Ако се цупи за тия глупости, зарежи го... мога само да повторя написаното горе, че ако държеше на теб щеше да чака

ne_sam_malka
06-09-2008, 15:04
no toi se pak mesec i poluvina izdarja bez seks zaradi mene ;[

Na7a6a
06-09-2008, 15:09
А моят година и 2 месеца издържа "на ръчна" заради мене. :o Но колко много е 1 месец за загорял пубер...

ne_sam_malka
06-09-2008, 15:12
А моят година и 2 месеца издържа "на ръчна" заради мене. :o Но колко много е 1 месец за загорял пубер...seg osaznavam 4e tva mesec e malko ;[ .. emm blagodarq za savetite 6te mu biq 6yta da xodi pri kurvite da gi ebe kolkoty iska ;[

veile
06-09-2008, 15:29
no toi se pak mesec i poluvina izdarja bez seks zaradi mene ;[
хаха много ли е това ....хората чакат месеци и дори година .. ако те обича наистина ... ще чака :)

м!sS wendy
06-09-2008, 15:59
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(

:shock: бившото ми гадже издържа 3 месеца без секс. Не знаеше че съм девствена и нито веднъж не ме е карал да правиме каквото и да било и даже на 3тия месец всичко беше по мое си желание той до последно ме питаше дали съм убедена. Човек който ти казва или се ебеме или късаме не може да държи на теб. Или поне щеше да направи малка жертва и да изчака докато ти не кажеш че си готова и че го искаш.

FreeSpirit
06-09-2008, 16:18
i vse pak .. ako 4aka6 perfektniq.. i da hodi6 s nego pone 3 godini minimalno. .. mi ti devstvena 6te si umre6 we !! tva e prosto sex nqma da umre6 !!
emi nqma da umra ... nooo mislq 4e o6te sam malka ... ne iskam da sam katy drugite :( ... pak ot druga strana toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[

Щом не искаш да си като другите, не му се връзвай на акъла и бъди себе си...
Според мен за месец и половина не можеш да обикнеш човек и е малко раничко да те заплашва с думите "не ме обичаш за това не ми пускаш, ще скъсам с теб ако не правим секс"
Ако държи на теб, иска да е с теб и както твърди те обича(в което не съм мн сигурна) ще те чака докато си готова.

Въх здържал месец и половина без секс, чакай беимам фр по година и нещо без секс(не защото не могат да се забият с някоя в дискотеката, просто искат да са с момиче, което си заслужава) Ако иска да е стеб, ще те чака...НЕ ГО СЪЖЕЛЯВАЙ, НИЩО НЯМА ДА МУ СТАНЕ, ако я кара малко с ръчичка ;)


МОЛЯ АВТОРКАТА НА ТЕМАТА, ДА ГЛЕДА КАТО ПИШЕ И ДА СЕ НАУЧИ КЪДЕ СЕ ПИШЕ Ъ И КЪДЕ СЕ ПИШЕ А,и не се оправдавай с латиницата,на всеки е позволено да прави грешки,ама недей такива елементарни де...

LadyDy
06-09-2008, 16:43
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полОвина ... и тоЙ вече иска секс ... но аз винаги сЪм казвала малка вЪпреки че сЪм на 16 и почти Всички мои врЪснички не са девствени ... и аз не искам да сЪм катО тях ... В началото когато трЪгнах с това момче коетО сам сега тоЙ ми казваше че е мноГО яко това че не сЪм катО другите ... но тоЙ вече не издЪржа без секс и ми каза че Щом не искам значи не го обиЧам и ако продЪлжавам така скоро Всичко Ще свЪрШи ... кажете ми дали си да проваля врЪзката с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(

Под това, което си написала се подразбира, че въпросното ти гадже е с теб заради секса. Не се учудвам, щом е казал, че ще свърши всичко между вас, ако не му пуснеш. Супер глупава е връзка, само за секс. Според мен де, всеки си има свое мнение.

Мисля, че е редно първо да се научиш правилно да пишеш, след това да попрочетеш информация, свързана със секса и тогава чак да лягаш с някой!
Айде успех и умната!

tery
06-09-2008, 16:48
Определено. Егаати шибаняците... :x

+1 .... true

Beb4e__to
06-09-2008, 16:49
мила не му пускай! 6том не си готова недей за6тото после 6те съжалява6...той не ти е нито първия нито последния...може и да го оби4а6,но е при такива моменти разбира6 дали един 4овек те оби4а...ако той държи на теб и има силни 4увства 6те бъде с теб въпреки 4е не правите секс и 6те те 4ака когато стане6 готова! евала ти за тва 4е не си като другите и мисли6 така...не прави глупостта да му пусне6 и да съжалява6 после! сега ако му пусне6 6те му покаже6 4е може да ти се ка4ва на главата и кфото поиска да става аа не трия да е така! успех ти пожелавам и недей прави гре6ки :-)

Seducti0n
06-09-2008, 17:06
Знаеш ли, малка си, щом въобще си позволяваш подобни дилеми да вълнуват съзнанието ти...
Момче, поставящо пред приятелкаса си подобни условия е пълен боклук и заслужава всичко друго от теб, но не и обич... и колкото и да го обичаш, колкото и да искаш да запазиш връзката ви- не това е начина...Най-малкото той не те заслужава, не може да те оцени, не те уважава...Ама че келеме, най-много се дразня на такива...
Решението си е изцяло твое, но знаеш ли-не прави тази грешка.
Ще те изчука няколко пъти , ще му омръзне от теб и просто ще те зареже... това ли искаш?!
П.С-Поработи над правописа си!
Наистина положението е критично!

firesnow
06-09-2008, 17:07
Мъка мъка..

ne_sam_malka
06-09-2008, 17:07
мила не му пускай! 6том не си готова недей за6тото после 6те съжалява6...той не ти е нито първия нито последния...може и да го оби4а6,но е при такива моменти разбира6 дали един 4овек те оби4а...ако той държи на теб и има силни 4увства 6те бъде с теб въпреки 4е не правите секс и 6те те 4ака когато стане6 готова! евала ти за тва 4е не си като другите и мисли6 така...не прави глупостта да му пусне6 и да съжалява6 после! сега ако му пусне6 6те му покаже6 4е може да ти се ка4ва на главата и кфото поиска да става аа не трия да е така! успех ти пожелавам и недей прави гре6ки :-)
mersi za saveta :)

ne_sam_malka
06-09-2008, 17:11
znam 4e e kriti4no polojenieto s pravopisa ;[ no nqkoi dumi naro4no gi pi6a po razli4no ligavq se :oops: .... pro4etox si4ki mneniq po moq problem i razbrax 4e naistina nqmam ni6ty ot 4ovek katy nego ;[ ... kolkoty ida e trydno tva e kraq na vrazkata ni ;[

Seducti0n
06-09-2008, 17:17
Това с правописа е едно на ръка, а и дано края на връзката ви, не остане единствено на думи...

firesnow
06-09-2008, 17:20
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(

ЛЕЛЕ O_O
и аз не спазвам пунктуацинните шитни и правя по някоя правописна грешка ама твойто баш зле бе чадо
за 16 год толкова ли не си забелязала как се пишат тия думички...

ne_sam_malka
06-09-2008, 17:30
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(

ЛЕЛЕ O_O
и аз не спазвам пунктуацинните шитни и правя по някоя правописна грешка ама твойто баш зле бе чадо
за 16 год толкова ли не си забелязала как се пишат тия думички...
em takav e moq stil :D da pravq pravopisni gre6ki :P tam mi e 4ara :razz:

Drebnoto_f
06-09-2008, 17:33
ako toi te obi4a spored men 6te te iz4aka nqma da te nasilva,no tova e samo ako ima obi4.A 6tom se dvoumi6 zna4i o6te ne si gotova zamisli se vyrhu tiva :-o

Seducti0n
06-09-2008, 17:45
В такъв случай, чара ти определено е неустоим. 8-)

ne_sam_malka
06-09-2008, 17:47
нали направо да се влюбиш в мен :D

bebeT00
06-09-2008, 18:06
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(
paf muhlu nego obi4a6 da be toi za edniq sex li e?Kato ne si gotova nego pravi. Toi ako te obi4a 6te te 4aka. Li4no za men mesec i poluvina e malko moq parviq blizo 4-5 meseca 4aka ,a ako ne te 4aka zna4i ne te zaslujava.

bebeT00
06-09-2008, 18:08
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(
paf muhlu nego obi4a6 da be toi za edniq sex li ?Kato ne si gotova nego pravi. Toi ako te obi4a 6te te 4aka. Li4no za men mesec i poluvina e malko moq parviq blizo 4-5 meseca 4aka ,a ako ne te 4aka zna4i ne te zaslujava.

Mnogo_ste_zle
06-09-2008, 18:42
Защото сте тъпи.Много тъпи.

И ти продължаваш да се чудиш какво да правиш, при положение, че той ти е заявил открито, че ще те зареже, ако не правиш секс с него?

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 20:02
toq e palen idiot... ne mu se vrazvai!!! :o

DafyDuck
06-09-2008, 21:55
Ае как ште ти е рано те сегашните почват от по-рано тка че бягаи при него :-P

Xtuning
06-09-2008, 21:58
i vse pak .. ako 4aka6 perfektniq.. i da hodi6 s nego pone 3 godini minimalno. .. mi ti devstvena 6te si umre6 we !! tva e prosto sex nqma da umre6 !!
emi nqma da umra ... nooo mislq 4e o6te sam malka ... ne iskam da sam katy drugite :( ... pak ot druga strana toi me zapla6va 4e 6te me zareje ako ne mu pusna ;[


Виж ся ... перфектно знаеш ,че има точно 2 възможности

1: пускаш му , сичко е ок нямате грижи
2:не му пускаш - зарязва те и си търсиш друг .Само че гаранция давам че тоя друг няма да е по-различен от този ...

Решението е изцяло твое ... Ние не можем да ти помогнем ! Айде успех !

Beb4e__to
06-10-2008, 00:23
мила не му пускай! 6том не си готова недей за6тото после 6те съжалява6...той не ти е нито първия нито последния...може и да го оби4а6,но е при такива моменти разбира6 дали един 4овек те оби4а...ако той държи на теб и има силни 4увства 6те бъде с теб въпреки 4е не правите секс и 6те те 4ака когато стане6 готова! евала ти за тва 4е не си като другите и мисли6 така...не прави глупостта да му пусне6 и да съжалява6 после! сега ако му пусне6 6те му покаже6 4е може да ти се ка4ва на главата и кфото поиска да става аа не трия да е така! успех ти пожелавам и недей прави гре6ки :-)
mersi za saveta :)
нп :)

Wrathchild
06-10-2008, 06:03
no toi se pak mesec i poluvina izdarja bez seks zaradi mene ;[Ооо, да, месец и половина е много. Нито е много време, нито си готова да го направиш, а той явно си иска своето и не го интересува, че не си готова - ножицата.

voodoodoll1
06-10-2008, 06:15
Пфф,щом те заплашва че ще те остави значи въобще не те обича.Просто иска да те ебе.Остави го,намери си дръг,който наистина ще те обича,а няма самоза секс да мисли.Ако му пуснеш ще ходи с теб още малко,ще те ебе и ще те зареже :o :o :o :razz:

MELON
06-10-2008, 06:22
проблема ми е че ходя с едно момче от месец и полувина ... и тои вече иска секс ... но аз винаги сам казвала малка вапреки че сам на 16 и почти сички мои враснички не са девствени ... и аз не искам да сам катъ тях ... ф началото когато трагнах с това момче коету сам сега тои ми казваше че е мноу яко това че не сам катъ другите ... но тои вече не издаржа без секс и ми каза че 6том не искам значи него оби4ам и ако продалжавам така скоро сичко 6те свар6и ... кажете ми дали си да проваля вразката си с човек които обичам заради един секс ... или да му пусна :(
изеби го докато не избяга :D :D

Madn3s5
06-10-2008, 09:21
Такива идиоти не секс ми и здрасти не заслужават :grin: а месец и полУвина не е много така,че прецени дали си заслужава преди да направиш някоя простотия за която ще съжаляваш после.

alex_devv
06-10-2008, 09:50
Ми щом мислиш, че ти е рано ние едва ли ще ти променим мнението. А и това ще ти е най-голямата грешка да позволиш някой да ти повлияе по въпроса. Както го чувстваш, така го направи!
Такъв приятел като сегашния като му ритнеш един шут в гъза и да върви майната си. Такова говедо дето гледа само секс от тебе не ти трябва.