PDA

View Full Version : Не го разбирам .....



PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 14:49
С бившото ми гадже сме приятели сега. В началото беше много трудно, но сега нещата отихнаха и спокойно мога да кажа, че не ми пречи да общуваме. Аз още си имам чувства към него, но постепенно свикнах да ги прикривам. Той си има приятелка от един месец насам. Ама за тоя 1 месец колко се караха... Той казва, че я обича много. Но въпреки това се отнася по странен начин към мене. Хем твърди, че сме само приятели, хем прави някви намеци, които никак не са характерни за приятелите. То е ясно, че няма как да сме истински приятели, защото дългата връзка преди това е бариера обаче..Ревнува ме. Имаше възможност да тръгна с едно момче, което в началото ми харесваше ама постепенно си промених мнението и нищо не се получи. Та като му казах за въпросното момче и се нацупи такъв, каза, че му станало много кофти... Сега като стане дума за това момче и веднага си сменя настроението, сякаш се ядосва, че говоря за него. Стигна се до там, че ми призна, че все още изпитва нещо към мен, но не знае какво е.

Хора, не го разбирам - нали си има гадже, нали я обича? Защо тогава, когато има възможност аз да тръгна с някой той реагира по този начин? Какво всъщност иска?

mysterious93
06-09-2008, 15:01
И той не знае какво иска.Накрая от два стола ще падне на земята.Но така е..повечето мъже са лакоми.И ако питаш мен по добре не му обръщай внимание в смисъл..не е честно да ти дава напразни надежди докато е с друга..

sweet_queen
06-09-2008, 15:03
Старата любов ръжда не хваща!!! :grin: :grin: :grin:

dark`lady
06-09-2008, 15:06
mi ne znam milichka..momchetata sa takiva..ne iskam da te otchaivam,no povecheto {da ne kaja vsichki momcheta} pravqt taka :o praqt se na nedostupni do momenta v koito ti im dawash ne0bhodim0t0 vnimanie..a posle sled kato veche "ne ti puka" za tqh..te p0chvat da tyrqt izgyben0t0 wnimanie..nz ne m0ga da ti kaja kakv0 t0chn0 pavi tozi "tfoi fr" obache..pitai go koq ot dvete obicha shtoto ti ne mosh da sedish da si go chakash..e taka cel jivot dokato na nego mu skimne da te izvika..ne si zaslujava..no shtom kazvash che toi obicha drugata..pitai go kfo prai pri tebe i shto ne e s neq..izqsnete se...nie ne mojem da ti dadem konkreten savet..trqa da gow0rish lichn0 s neg0 :wink: adii УsPeXx ..[!] :-)

cinderella_gugutka
06-09-2008, 15:08
еми то май няма зна4ение кво иска щото квото и да иска ти нищо не пе4елиш а тои си е с неговото гадже...тва е мн кофти за теб и по добре поговори с него и му обясни 4е не може хем да си има гадже и хем да не ти дава ти да си хванеш....следващия път не си променяй мнението и тръгни с някой щот така мн ще страдаш :?

veile
06-09-2008, 15:15
Според мен .... иска да си само негова дори и вече да сте само ...приятели :)

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 15:43
Той не е казвал директно да не си хващам гадже ама по такъв начин се държа, че на мен ми стана ясно, че не му и приятно. Аз не съжалявам де щото с тво момче така или иначе нещата нямаше да се получат, но се питам ако утре срещна човекът, когото ми трябва...той пак ли ще реагира така? И защо изобщо реагира така-нормално е да не му е безразлично, но все пак след като твърди, че си обича гаджето... Преди малко говорехме по тела и някой ми писа на скайп и аз му викам "чакай да вида кой ми е писал" и се оказа, че ми пише точто това момче, с което не стана нищо... Той като чу кой ми е писал, само каза "ооо" и тресна телефона и са не ми говори... 0.o Всичките ми фрс казват, че още ме обича ама нарочно не го показва, а когато го попитах на какво точно се дължат реакциите му отговора беше " ами и аз не знам напоследак усещам, че пак изпитвам нещо, но не знам какво е.. не е любов, не знам какво е"... 0.о

comics
06-09-2008, 16:27
Старата любов ръжда не хваща!!! :grin: :grin: :grin:
с опция за взаимна омраза и ненавист в повечето случаи ;)

vilinanova
06-09-2008, 16:45
Ами явно и той не може да те забрави!Но вие как скъсахте, всмисъл ти или той?

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 16:48
Аз го скъсах.

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 18:22
Преди малко говорихме и се оправдава, че не бил ревнувал, просто се дразнел. Накарах го да ми обесни какво точно изпитва, защото иначе ме обърква и той пак си твърди, че има нещо по-специално, но не знае какво е. И аз го питах, а като ме поздравява с някоя песен умишлено (защото е умишлено просто самите текстове на песните подсказват, че е умишлено) и той ми вика "кво лошо има да те поздравя с хубава песен :) " и аз му казах "амам е умишлено нали" и той "ае остави ме вече на мира с тая тема"... В крайна сметка пак не ми каза нищо конкретно и аз пак си оставам объркана :( Ааа за намеците го попитах също и той вика "ми ти знаеш, че искам да спя с тебе естествено не докато си имам гадже"... Сега ше кажете, че иска само да спи с мене ама не е така щото се пак имахме връзка близо 2 години... Колкото и да е... сещате се :)

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 07:01
Заебахте ми темата :(

pepelq6kaaa
06-10-2008, 07:10
iaz predi mesec se razdelih smoq i kats e vidqhme na diskoto toi po4na da obikalq krai men da me zaka4a da me darpa a u6 sme samo pr ??...

ir4ica
06-10-2008, 07:10
spored men toi ili ne znae koq ot dvete vi iska ili iska i dvete! ti razberi dali vse o6te ima6 4uvstva kam nego i go pritisni v agala :P

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 11:58
Аз знам, че имам чувства към него-обичам си то, дори когато го скъсах пак го обичах, но обстоятелствата го наложиха... Просто имаше 1 период, в който той се държеше безобразно с менепостоянно се заяждаше без причина,обиждаше ме с думите си и с отношението си и когато го попитах защо се държи така без абсолютно никаква причина отговора му беше "Като не ти изнася си обирай крушите" и на мен вече ми кипна и теглих чертата. От тогава до сега мина повече от половин година, в която не сме спрели да общуваме-извини ми се за държанието си, уж щяхме да се събираме ама той сякаш чакаше аз да направя първата крачка, а аз се бях зарекла, че няма да направя аз първата крачка, защото нямах грам вина за случилото се тъй като по никакъв начин не съм го предизвикала да се отнася по този начин с мен :smt022 И факта, че той не правеше нищо, за да се съберем ме дразнаше и мотивираше още повече. Снощи пак се скарахме, защото почти не ми обръщаше внимание и ми пошеше през 10-15 минути. Накрая излезна без да каже нищо, аз му звъннах, но не вдигна и му написах смс, че е при мене само когато има нужда от душевен одушник-той ми върна отговор, че му бел спрял тока, при което аз писах друг смс защо не си е вдигнал телефона, може би защото е зает да пише смс на гаджето му, с което се скараха преди няколко вечери и казваше, че му е разбила сърцето. На нея, дето уж му е разбила сърцето й пише смс, а на мене дето съм до него нон стоп, дето си преглъщм чувствата (адски трудно е да гледаш човека, когото обичаш с друга и да му памагаш) не може да ми дигне и да ми каже квото трябва... И той нищо не каза, са пак се е надул и не говори...

soul1199
06-10-2008, 14:58
emi moge bi o6e te haresva,po tova,koeto si napisala,taka mislq,ama ti se zamisli,4e,ako iska6 pak da tragnete vsi4ko 6e e sa6oto prosto spored men nqma smisal,6om taka se durgi kam teb i da ti kage,4e iskal samo da spi s teb,prosto go ostavi i prodalgi napred,6e srene6 drygi mom4eta i taka

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 15:17
Ама той не го каза по такъв начин, че едва ли не иска просто да спи с мене, ами че иска да е с мене в такъв смисъл ...

zvezdichka777
06-10-2008, 15:26
Ем .. щом има чувства още към теб,какво тогава ... нормално е да незнае какво иска и да е объркан,както казваш дългата ви връзка сега е бариера и то за много неща..Може би все още те обича .. поговорете,попитай го. 8)

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 15:40
Това се опитвам да направя от няколко дни само че винаги когато го попитам директно ми отговаря с "ми не знам какво е и аз". Не мога да разбера наистина ли не знае какво изпитва или знае, но нарочно не ми казва... Тая вечер заминава за 1 седмица и колкото и да се опитвам да го прикрия ще ми липсва много :(

Другото, за което мислих днес цял дене е - хора, много ли е злобно от моя страна, че се радвам от факта, че с гаджето му са скарани? Аз не съм такава попринцип, никога не съм се радвала на чуждото нещастие, но точно в тая ситуация скарването им ме прави щастлива... ;/ Чувствам се гузно от това... Не знам на какво се дължи-може би на все още силните ми чувства към него.

zvezdichka777
06-10-2008, 15:43
Това се опитвам да направя от няколко дни само че винаги когато го попитам директно ми отговаря с "ми не знам какво е и аз". Не мога да разбера наистина ли не знае какво изпитва или знае, но нарочно не ми казва... Тая вечер заминава за 1 седмица и колкото и да се опитвам да го прикрия ще ми липсва много :(

Другото, за което мислих днес цял дене е - хора, много ли е злобно от моя страна, че се радвам от факта, че с гаджето му са скарани? Аз не съм такава попринцип, никога не съм се радвала на чуждото нещастие, но точно в тая ситуация скарването им ме прави щастлива... ;/ Чувствам се гузно от това... Не знам на какво се дължи-може би на все още силните ми чувства към него.



Дължи се на това че все още го обичаш.. и не,не мислq че трqбва да се чувтваш виновна..нормална реакциq е това.И аз да съм на твое мqсто и аз ще се радвам :D
Мислq че причината да не ти казва какво чувства е в това че още те обича но може би го е страх да ти признае,страх го е от нещо..това е моето мнение :)

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 16:05
Са се е сдобрил с гаджето му, а на мен ми е адски кофти... Казах му, че може би ще си хвана гадже, защото трябва да го забравя и на него му стана кофти... Няма какво да направя, просто вече не издържам на тоя ад да го гледам с нея и да се тормозя... :smt022 Ако трябва ще тръгна с някого насила само и само да не мисля толкова за него...

И ето сега пак ме обърква - сдобрява се с гаджето му и в същото време прави гримаси, защото аз ще съм с друг... :@@@

soul1199
06-10-2008, 16:09
Са се е сдобрил с гаджето му, а на мен ми е адски кофти... Казах му, че може би ще си хвана гадже, защото трябва да го забравя и на него му стана кофти... Няма какво да направя, просто вече не издържам на тоя ад да го гледам с нея и да се тормозя... :smt022 Ако трябва ще тръгна с някого насила само и само да не мисля толкова за него...

И ето сега пак ме обърква - сдобрява се с гаджето му и в същото време прави гримаси, защото аз ще съм с друг... :@@@
emi gadno e,no po-dobre produlgi napred,vremeto lekyva

Puky
06-10-2008, 16:20
Старата любов ръжда не хваща!!! :grin: :grin: :grin:
Да ако наистина си обичал ... :-)

zvezdichka777
06-10-2008, 16:22
Старата любов ръжда не хваща!!! :grin: :grin: :grin:
Да ако наистина си обичал ... :-)

Подкрепqм!

PeopleAlwaysLeave
06-10-2008, 16:35
Опраих нещата с другото момче (за което разказах в началото) и понеже той ми поиска снимка на бившото ми гадже и бившия почна със заплахите - "ако каже нещо ше го изкрива" :lol: Ужас. Вече тотално ме озадачи