PDA

View Full Version : Въпросче...



sweatkiss
06-09-2008, 15:10
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :)

mi6ito2
06-09-2008, 15:26
:D Едно момиче е готово за секс още при първата му менструация.Вече всеки си има принципи и сам решава кога да прави секс.

FeelMyPain
06-09-2008, 15:29
Ако и го вкара много бързо може да и засегне белите дробове и да умре от липса на кислород....
Успех.

veile
06-09-2008, 15:36
хаха в сегашният живот 13 даже е късно вече :)

Sigrina
06-09-2008, 15:41
Най-лошото, което може да стане е да я зарази с някоя гадост или да забременее :)
и by the way ако ти беше приятелка, щеше да послуша съвета ти да не го прави (ако си и го дала де, което се очаква от теб) :)

ThinkerBell
06-09-2008, 15:45
Ако и го вкара много бързо може да и засегне белите дробове и да умре от липса на кислород....
Успех.

:razz:

FreeSpirit
06-09-2008, 15:57
Вярно е, че има момичета, които правят секс на 13 и им харесва, но да знаеш че това мн се влияе и от момчето.ако тя го направи с някой на които има доверие, и двамата знаят какво правят, най-важното момчето знае как да прави- всичко ще е ок.
Има обаче една такава вероятност, да го направи с неподходящия и на тази въздраст няма да й се отрази добре на психиката...Също така може да изпита както по силна физическа болка(заради непохватността на момчето) така и психическа и да не пожелае момче повече и даже да се отврато от тях...
Ае според мен не е нормално момичета по на 13 да правят секс....още са деца все пак...

LeVski_fen
06-09-2008, 15:58
хаха в сегашният живот 13 даже е късно вече :)
На къде отива света може би? :-o :D :D

ni_my_gledyi
06-09-2008, 16:05
:? Според мен е тъпо да правиш секс на 13, тя какво ще усети тази твоя приятелка-удоволствие ли?Та тя сиг нз как се слага презерватив :D секс ша прай... :D

firesnow
06-09-2008, 16:17
излъжи я
кажи и че ш хване тумор
прайш и ослуга ;)

sweatkiss
06-09-2008, 16:21
Много мс за мненията... :)

comics
06-09-2008, 16:34
Много мс за мненията... :)
моля :D

bebeT00
06-09-2008, 18:56
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :)
vinagi moje da stane ne6to,ako se pravi bezotgovorno.

maci
06-09-2008, 19:00
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :) da ima stranichni efekti kato vtora cica, vtora glava i t.n.

FeelMyPain
06-09-2008, 19:01
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :) da ima stranichni efekti kato vtora cica, vtora glava i t.n.

Че кой няма втора цица и втора глава(за мъжете) :lol: :lol: :lol:

Drebnoto_f
06-09-2008, 19:09
защо ли си мисля че този вапрос си е твои а не на твоя фр :-o

zVeZdIcHkA89
07-14-2008, 13:39
:D :D :D Много ми е странно ... а кво ще стане ако се отвори сама , преди да и е дошла менструацията ? ... :-D :-D :-D

zVeZdIcHkA89
07-14-2008, 13:42
защо ли си мисля че този вапрос си е твои а не на твоя фр :-o

ъъъ ... и аз така мисля ...

K_O_L_E_V
07-14-2008, 13:58
хаха в сегашният живот 13 даже е късно вече :)
На къде отива света може би? :-o :D :D

На ексурзия , едва ли не ......... :D :D

zVeZdIcHkA89
07-14-2008, 14:09
хаха в сегашният живот 13 даже е късно вече :)
На къде отива света може би? :-o :D :D

На ексурзия , едва ли не ......... :D :D

на моренце сигурно

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 14:11
ОМГ !!!
Ебаси...аз чак не знам вече какво се случва...
Аз съм на 16 и с това момиче имаме 3години разлика, а сме толкова различни..смисъл не я познавам, но аз на 13 си играех пред блока.. :shock:
Как може на 13години да искаш и да правиш секс..
тая наясно ли е какво може да и се случи !? Изобщо знае ли къде ще я ръга тоя, как се слага презерватив и т.н. ... ?! Защото аз не мисля..
Ако не успееш да я разубедиш поне и намери литература да прочете и ще се стресне!
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ!

t1n4e7o
07-14-2008, 14:14
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :)



Аз пък мисля, че й е малко раничко, все пак е на 13... Но би трябвало добре да си помисли.. Дали го прави от собствено желание или просто някоя нейна приятелка вече се е "мушнала" с някой... и тя да не остане по- назад... Аз съм на 16 и също бях на 13, когато стана въпросният "първи път"само, че не бешепо мое собствено желание.. Изнасилиха ме... :cry: :( Минаха 3 години, но все още не мога да го забравя.. Ако не беше злощастната случка, все още щях да си бъда девствена... на 16.. но.. Искам да я предупредя да внимава, просто това си е нейно решение...

sweatkiss
07-14-2008, 14:16
защо ли си мисля че този вапрос си е твои а не на твоя фр :-o

ъъъ ... и аз така мисля ...
Жалко ,че мислите така ,но не е така -първо не съм на 13 и 2 тя вече го направи (неможах да я разубедя)... :?

sweatkiss
07-14-2008, 14:18
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :)



Аз пък мисля, че й е малко раничко, все пак е на 13... Но би трябвало добре да си помисли.. Дали го прави от собствено желание или просто някоя нейна приятелка вече се е "мушнала" с някой... и тя да не остане по- назад... Аз съм на 16 и също бях на 13, когато стана въпросният "първи път"само, че не бешепо мое собствено желание.. Изнасилиха ме... :cry: :( Минаха 3 години, но все още не мога да го забравя.. Ако не беше злощастната случка, все още щях да си бъда девствена... на 16.. но.. Искам да я предупредя да внимава, просто това си е нейно решение...
Много съжалявам... :cry:

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 14:20
дано се е справила добре с презерватива и всичко останало...
ако не, да тича за тест :x

sweatkiss
07-14-2008, 14:22
дано се е справила добре с презерватива и всичко останало...
ако не, да тича за тест :x
Ами всъщност е минало СУПЕР и беше отдавна (пуснах темичката отдавна)... :)

DamaTa.v.Zelen0
07-14-2008, 14:26
\:D/
браво

Entel
07-14-2008, 14:35
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :)
Физически квото е ставало вече е станало а.к.а мозъка и не се е развил достатъчно, а психически - струва ми се, че трябва да се прегледа при специалист.
Ако наистина държиш на приятелката си й покажи няколко филмчета или статии, ако не се уплаши, бии й 2-3 шамара да се поуспокои малко....
Аман от КУРВИ вече.

kiss_kotence
07-15-2008, 21:59
защо ли си мисля че ти си това момиче,иначе кои друг би използвал думи като"13 и половина".....или не си на неината вазраст :-D
а по темата:щом си мисли че е готова да го прави

Rofl4e
07-15-2008, 23:39
Мисля че не е норомално на 13г да прави секс пък и не забеавяите че няма определена възръст.Когато човек се почуства готов тогава

xkk
07-15-2008, 23:51
хаха в сегашният живот 13 даже е късно вече :)
На къде отива света може би? :-o :D :D

На ексурзия , едва ли не ......... :D :D

на моренце сигурно
да се чипка, примерно http://www.rotorblog.com/wp-content/uploads/skype-emoticons/emoticon-0182-poolparty.png

megasexy
07-16-2008, 00:09
Да прави каквото ще прави, но да си купи презервативи поне.

pdd
07-16-2008, 01:37
Здравейте ,въпроса ми се отнася за една приятелка ,който е на 13 и половина и твърдо е решила да го направи това лято с едно момче.Тя знае ,че е малка ,плюс това и аз и обясних ,но си го е решила вече.Така интересуваме може ли да стане нещо като е толкова малка ,смисъл физически...има ли риск да и стане нещо физически...(някаква травма или нещо такова) Знам ,че има много теми за секс на 13 ,но тази е различна...Много благодаря предварително и не ме нападайте,ако обичате... :) em spored men nishty nemoje daim stani am moje bi shte e po bolezneno raskusvnety na cipata

lqlqlqql
07-16-2008, 01:46
ба на 13 прекалено е рано да изчака 3-4 години и да дава смело тогава какво сега... хора без работа