PDA

View Full Version : Kam momi4etata ...



dtembp
06-09-2008, 15:49
Iskam da popitam poneje mn momi4eta mi kazvat 4e sam mn sladak i az se radvam na jensko vnimanie. No predi da sa me poznavali sa me mislili za kurvar. I mai tezi koito ne me poznavat o6te me mislqt za takav.
Iskam da popitam Za6to e taka ???

PeopleAlwaysLeave
06-09-2008, 15:54
Еми ако са забелязали, че много момичета се въртят около теб-логично. На пръв поглед всеки си мисли какво ли не :)

w0sh
06-09-2008, 15:54
Защото изглеждаш така?

И се пише хаОс

MaLkaTa_LaDy
06-09-2008, 16:02
Ами първото впечатление не винаги е вярно. Явно си си изградил имидж на такъв... Аз например съдя по държанието и по начина на говорене, ако си курвар, то просто ще си личи.
П.п. Равдам се, че имам момчета, който не са курвари. :wink:

MartyParty
06-09-2008, 16:04
И да е така и да не е така какво те интересува?Ако си търсиш женска,търси си такава,която да те обича въпреки хорското мнение.

dtembp
06-09-2008, 16:07
emii az se obli4am i izglejdam taka 4e az da se haresvam na sebe si. Imam si sobstven stil i vsi4ko ostanalo. Darja se normalno (pone spored men) i ne se otli4avam mn ot drugite mom4eta. A i ne se vartqt mn momi4eta okolo men prosto ponqkoga me tarsqt ili stoqt pred vratata na staqta mi.

zvezdichka777
06-09-2008, 16:11
И да е така и да не е така какво те интересува?Ако си търсиш женска,търси си такава,която да те обича въпреки хорското мнение.




Говорите за нас като за животни... :D :D :D :D :D :D :D

cinderella_gugutka
06-09-2008, 16:14
еми както като видят накое краисво и наконтено моми4е я мислят за курва така е и с мом4етата :oops:

vilinanova
06-09-2008, 16:17
Ами, пич, какъв ти е проблема?

dtembp
06-09-2008, 16:19
az ne sam nakonten nqmam lanci, nqmam grivni i tem podobni. E samo gel si slagam i si pravq kosata na igli4ki :)

Ivalinka
06-09-2008, 16:27
и мен приятелки ми казват,че в първия момент,когато са ме видели,са си помислили за мен,че съм отворено момиче с високо самочувствие..а после друго се оказва :-)

MartyParty
06-09-2008, 16:28
И да е така и да не е така какво те интересува?Ако си търсиш женска,търси си такава,която да те обича въпреки хорското мнение.




Говорите за нас като за животни... :D :D :D :D :D :D :D
Хей аз още спадам към Вас.Да не ти прави впечатление,че нося само панталони.За да е по-лесно за разбиране реших да го кажа на техния език.

zvezdichka777
06-09-2008, 16:34
И да е така и да не е така какво те интересува?Ако си търсиш женска,търси си такава,която да те обича въпреки хорското мнение.




Говорите за нас като за животни... :D :D :D :D :D :D :D
Хей аз още спадам към Вас.Да не ти прави впечатление,че нося само панталони.За да е по-лесно за разбиране реших да го кажа на техния език.


ам сори тогава ... :-D :D

06-09-2008, 16:38
ами щом за себе си знаеш,че си си нормално момче(не курвар) и хората,които те познават,приятелите ти го знаят...какъв е проблема?Няма смисъл да се доказваш пред хора,които не познаваш и не чувстваш близки.А и щом казваш,че си сладък сигорно има и извесна доза завист...

comics
06-09-2008, 16:40
Ами първото впечатление не винаги е вярно. Явно си си изградил имидж на такъв... Аз например съдя по държанието и по начина на говорене, ако си курвар, то просто ще си личи.
П.п. Равдам се, че имам момчета, който не са курвари. :wink:
уааааааааааааааааау смяаааатааааай! Имало и такива, които не саа Е ти 0ткри Америка бе!

Qnchety
06-09-2008, 16:51
Еми ако са забелязали, че много момичета се въртят около теб-логично. На пръв поглед всеки си мисли какво ли не :)

+1

И мн им се чудя на някои хора чули нещо за някой и вече той е такъв той е онакъв, а не го познават :(

FiRe_LaDy
06-09-2008, 16:55
И при мен има нещо такова,само че мен не мислят за надута,пък то всъщност съм много срамежлива ... и като ме опознаят всички ми казват едно и също "Мислех те за много надута!" .... дори най - добрите ми приятели ... явно и ти като мен оставяш погрешно впечетление в хората с държанието си ...

MaLkaTa_LaDy
06-09-2008, 17:56
Ами първото впечатление не винаги е вярно. Явно си си изградил имидж на такъв... Аз например съдя по държанието и по начина на говорене, ако си курвар, то просто ще си личи.
П.п. Равдам се, че имам момчета, който не са курвари. :wink:
уааааааааааааааааау смяаааатааааай! Имало и такива, които не саа Е ти 0ткри Америка бе!
Ок, авно съм ти накарнила самочувствието с това мое изказване, но само си погледни аватара..

Big_JoJo
06-09-2008, 17:59
Iskam da popitam poneje mn momi4eta mi kazvat 4e sam mn sladak i az se radvam na jensko vnimanie. No predi da sa me poznavali sa me mislili za kurvar. I mai tezi koito ne me poznavat o6te me mislqt za takav.
Iskam da popitam Za6to e taka ???

Да не си някое от онея фудболистчета с прическите дет са по 1 и 50-60 и варят сякаш целия свят им принадлежи ??
ако си смятам , че няма ко да добавя ....

dtembp
06-09-2008, 18:11
Da igraq futbol no ne sam ot oneq, az ne treniram i oneq vinagi gi hva6tam na publi4ni mesta i gi zasramvam. Tva e edno ot ne6tata koito obi4am da pravq :)

Big_JoJo
06-09-2008, 18:16
Da igraq futbol no ne sam ot oneq, az ne treniram i oneq vinagi gi hva6tam na publi4ni mesta i gi zasramvam. Tva e edno ot ne6tata koito obi4am da pravq :)

е в такъв случей съм на твоя страна...
А иначе проблема ти може да е в това ,че примерно постояно те виждат с други момичета да се целуваш и прегвъщаш( не ,че има нещо лошо , даже на против съпер е ) или е тръгнал слух от бившо гадже на което си разбил сърцето и е решила да ти го върне . Замисли се над това !

dtembp
06-09-2008, 18:46
Da igraq futbol no ne sam ot oneq, az ne treniram i oneq vinagi gi hva6tam na publi4ni mesta i gi zasramvam. Tva e edno ot ne6tata koito obi4am da pravq :)

Drebnoto_f
06-09-2008, 18:58
ами по принцип излучването ти може да е такова... мръснишко :oops:

watermelon
06-10-2008, 10:02
Nai - Golemiq, никът ти е показателен :-D Някои момичета си вадят изводи от показването на самочувствие и т.н. В това няма нищо лошо, де. В крайна сметка важното е, че не си такъв, за какъвто те мислят, нали 8)
Don`t worry. Be happy - това твойто не е проблем

Madn3s5
06-10-2008, 10:05
Ами сигурно си. :grin:

TheMaggie
06-10-2008, 15:29
И ако пишеш на кирилица,момичетата от форума ще се влюбим в теб! :x :lol:
Замисли се защо те мислят за курвар - може би,защото си такъв/така изглеждаш/така се държиш. :)

w0sh
06-10-2008, 15:49
И ако пишеш на кирилица,момичетата от форума ще се влюбим в теб! :x :lol:
Замисли се защо те мислят за курвар - може би,защото си такъв/така изглеждаш/така се държиш. :)

Туй значи ли,че сте влюбени в мене о.О