PDA

View Full Version : Как да го запозная с нашите? :(



ilsi_
06-09-2008, 16:07
Значи проблема ми е доста сложен .. Ходя с едно момче от 3 месеца и се чувствам много сигурна с него! :) Но проблемат е че искам да ида с него на море,но ме е страх че баща ми няма да ме пусне .. т.е напълно съм сигурна че няма да ме пусне .. :-o Защото .. 1. Аз съм на 15 години и съм все пак МОМИЧЕ 2. Не познава приятеля ми и незнам дали ще го одобри (той е на 20 години ) .. ии за още там разни работи за които в момента не ми се пише .. но това е основното,което искам да ви кажа .. та според мен единственият начин е да го запозная с наште .. НО КАК ДА СТАНЕ ТОВА? :shock:


П.С: Съжалявам за правописните грешки,но мисля че те не са от голямо значение! По - важно е да схванете съдаржанието на проблема ми , но тъй като има много хора в този сайт,които опорито си наблягат на правописа (като учител по бълг.език са) реших да го напиша това за да няма коментари свързани с тази тема .. ;>

Remini
06-09-2008, 16:13
Ако аз ти бях баща със сигурност не бих те пуснал с 20 годишен левент...загорял и какво ли още не!
Запознай ги,но просто забрави за морето...а и мой съвет е да почакаш да пораснеш още малко и ще ходиш сама с когото си искаш и където си искаш
Успех

MoonAngel
06-09-2008, 16:17
Със сигурност няма да те пусне и да ги запознаеш. Така че по-добре не ги и запознавай.

vilinanova
06-09-2008, 16:23
Ами ще те пусне ако е сигърен за човека, с когото отиваш!Опитай се да ги запознаеш и ще видиш какво ще стане!

Remini
06-09-2008, 16:25
Ами ще те пусне ако е сигърен за човека, с когото отиваш!Опитай се да ги запознаеш и ще видиш какво ще стане!

В какъв свят живеете бе хора?!Виждате какво пише във вестниците всеки ден....за отвличания,убийства и какво ли още не
Според мен мин 1 година трябва да е с този за да склони бащата!

Nen0RmalniK
06-09-2008, 16:44
a az se pritesnqvam 4e priqtelkata mi e 1 godina po malka ot men.. a mejdu vas razlikata e 5 godini :shock: :shock: kav e toq izvratenqk we na 20 godini se zanimava s deca osmi klas.. oMG

ludisuvurshen
06-09-2008, 16:56
Остави ги сами да се запознаят ко се мешаш :D :D :D :D :D :D

splendour
06-09-2008, 16:59
taka ili ina4e na more nq ta pysne spored men

sexita
06-09-2008, 17:05
ахах..аз като знам,колко съм се притеснявала...ми как...просто покани приятеля ти у вас...когато и вашите са си в къщи...представи им го...кажи...мамо,тате...тва е приятелят ми...не знам си кво... :D
После го кани колкото се може по-често...нека те да свикнат с него...ти им говори,разказвай,споделяй.. .и така...
Баща ми е адски консервативен човек,но май харесва гаджето ми повече от мен :D Явно съм добре...еххх....като си спомня,колко го беше срам да влезе...и с колко зор го вкарах във входа,после в асансьора...в нас... :-D
Накрая баща ми си го посрещна,зарадва му се...бе хареса го...даже като се скараме и ми е гадно и ме обвинява мен :lol:

LadyDy
06-09-2008, 17:05
Няма лошо да го запознаеш с родителите си. Така може би ще си по-спокойна донякъде. При мен поне е така. Но помисли, миличка. Ходите от малко време - само 3 месеца, не е кой знае колко затвърдена връзката ви и не се надявай, че ще те пуснат. Ако имаш след време дъщеря....дали щеше да я пуснеш на море, с човек, с който не си се запознала. Недей да им се сърдиш, ако откажат. За всичко ще си дойде времето. Животът е пред теб! :) :-)

angelcheeee_93
06-09-2008, 17:21
ti si na 15,kade 6te go zapoznava6 s va6ite-da nqma DA se jenite :-D az ina4e sam sa6to na 15 i moq priqtel e na 20,no ne sme stigali 4ak do moreta,zapoznanastva i tempodobni :-D a ina4e ne mislq 4e 6te te pusne na more s 20 godi6en.na tvoite godini ne e li malko banalno,vse pak ne poznavame ba6ta ti i ne znam kak to4no 6te reagira :)

GregoryHouse
06-09-2008, 17:52
Ти остави, че като ги запознаеш че няма да идеш на море пак ами и ако имаш по такъв инакомислещ баща или майка...може да нададат вой срещу връзката ви :D Иначе как вече в темата споменаха :) -> мнението на sexita....

ThinkerBell
06-09-2008, 18:07
I na men ne mi se vqrva da te pusne , no pak mokje bi si struva da go pokanish na gosti , ako e svesten .... Zavisi ot bashtati .... Obache razlikata vi e mn golqma , povecheto bashti sa mnogo strogi v teq otnosheniq , osobeno kato stava vapros za "malkoto momichence na tati " da ide na more s 20 godishen .

vvs_go
06-09-2008, 19:25
ba6ta ti si misli : " Za pe6o(e.g. tam 20 godi6niq) tva sa 7 dni ebane 24/7 s moita hubava da6terq hmmm dali da q pusna hell no"

cinderella_gugutka
06-09-2008, 19:29
запознавай ги както си искаш но едва ли ще те пусне на морето с него :?

alex_devv
06-09-2008, 19:33
Те изобщо имат ли си напредстава за него ?
Ако си нямат ги подготви :) Разкажи на майка ти примерно, че ходиш с него и т.н.
След това изчакай малко и ги запознай :)

FreeSpirit
06-09-2008, 20:57
Не мисля че зашпознанството на родителите с гаджето е нещо мн сложно...аз запознах моя фр с наще доста бързо(някои и година да ходят с гаджето си смятат че няма смисъл да го запознават с родителите си)
Кажи на ваще, че имаш гадже,поразкажи им малко за него и след това го покани и ги запознай, няма нищо сташно ;)
Моя фр и баща ми като се разприказват за спорт, не мога да ги отлепя един от др и винаги ме слагат пред ТВ да си гледам филмите, те да се наприказват(подробности)...
А за морето,ако съм на баща ти няма да те пусна и не мисля и че е правилно да те пуска с 20 годишно момче на море ;)
Може да му имаш голямо доверие, мн да си държите един на др, но понякога алкохола, желанията и фр(щото няма как да не отидете на диско и т.н. с компанията с която ще сте) си оказват влияние ....
Мисли добре :)

spensi
06-09-2008, 22:38
за море забрави но може и да те пусне със приятелят ти но спорет е възможно на 10% по ако му пука за теб де в което не се и съмнявам.

TheNewReligion
06-09-2008, 22:59
Ако аз ти бях баща със сигурност не бих те пуснал с 20 годишен левент...загорял и какво ли още не!
Запознай ги,но просто забрави за морето...а и мой съвет е да почакаш да пораснеш още малко и ще ходиш сама с когото си искаш и където си искаш
Успех
+1 Неква пикла ми тръгнала на море с 20 годишен .... Яяяя сиктир ! До къде стигнахме... Искаме да ходим на море с 20 годишни загорели ....

imu_stat
06-09-2008, 23:10
Според мен трябва да ги запознаеш.Първо е зор,но после ще видиш как ще ти се олесни живота.Няма смисъл да казваш за морето .. само да развалиш мнението на баща ти за гаджето ти.По-добре ,изчакай нека мине морето пък кажи на вашите : ''Татко,мамо - приятелят ми отиде на море,но без мен ,не ме взе , защото не искаше да създаде притеснения във вас'' Ще видиш ,че ще проработи и нататък ще те пускат с него 8) Единственото нещо ,което трябва на родителите ти е ВРЕМЕ!

spensi
06-09-2008, 23:27
кажи на баща си.Ще ставаш дядо ето го и бащата на детето :D :D :D

miss_asi
06-10-2008, 05:16
3 месеца!? :shock: Няма да стане от сега ти го казвам.

pepita87
06-10-2008, 08:21
ахах..аз като знам,колко съм се притеснявала...ми как...просто покани приятеля ти у вас...когато и вашите са си в къщи...представи им го...кажи...мамо,тате...тва е приятелят ми...не знам си кво... :D
После го кани колкото се може по-често...нека те да свикнат с него...ти им говори,разказвай,споделяй.. .и така...
Баща ми е адски консервативен човек,но май харесва гаджето ми повече от мен :D Явно съм добре...еххх....като си спомня,колко го беше срам да влезе...и с колко зор го вкарах във входа,после в асансьора...в нас... :-D
Накрая баща ми си го посрещна,зарадва му се...бе хареса го...даже като се скараме и ми е гадно и ме обвинява мен :lol:

Haha...i pri men be6e taka v predi6nata mi vruzka...
a pri sega6niq mi priqtel...ne6tata sa korenno razli4ni ,jiveem zaedno,godina i polovina sme zaedno,a ne sum gi zapoznala :shock: Ako e imalo nqkogo,koito si predstavila za svoe gadje,te sa go opoznali,privurzali sa se,obiknali sa go dori...trudno idva momenta,v koito s leka ruka i otvoreno surce 6te priemat "sledva6tiqt".Ni6to ne gubi6,ako gi zapoznae6,vse pak sama kazva6,4e si 6tastliva s tozi 4ovek!

ilsi_
06-10-2008, 09:29
олеле ,, разбихте ми надеждите ! :o Макар,че всички май сте прави .. освен тия,които веднага започнаха да поставят разликата в годините ни на първо място,което според мен не е много правилно ! Ако ходя със 17-18 годишен също ще правим секс примерно (ако тва ви притеснява като чуете че е на 20 ) къде е разликата ???

babity
06-10-2008, 11:21
ако е нормален , здравомислещ човек баща ти не би те пуснал

Така си е. Аз съм на 17 (потчи де, ама не съвсем), обаче и моя не ме пуска! Или... не съм го питала де, ама знам, че няма да ме пусне, все пак си го познавам.. не му се сърди! И ти не след време едва ли би пуснала детето си с непознати, на които не се знае дали можеш да имаш доверие някъде си... За теб той може да е супер, може да му вярваш безпрекословно на това гадже, ама баща ти е живял повече, видял е повече и знае, че на почти никой неможе да се има вяра. Такъв е живота!

moon_flower
06-10-2008, 15:01
Никога няма да те пусне,каквото и да правиш.15 годишната му дъщеря се мотае сама на морето с 20 годишен пич.Още ли мислиш,че ще те пусне?
Дори и да ги запознаеш и Бог да викнеш на помощ,пак няма да стане.А и не е правилно да стане.
И нали знаеш,бащите винаги са по сурови относно гаджетата на дъщерите си . ;)

sweet_queen
06-10-2008, 18:18
Не е вярно ,че със сигурност няма да я пусне!!!Моите родители бяха одобрили момчето което обичах ,който също беше на 20 и го опознаха и видяха ,че могат да му имат вяра и ме пускат ....но просто всичко си зависи от родителя....тъй ,че моето мнение е да ги запознаеш....нищо няма да загубиш....а как?! ами има всякакви варианти...зависи от теб :)