PDA

View Full Version : Rihanna - Take a bow!



alexandarchy
06-09-2008, 16:17
Според мен текста на песента е ужасно глупав, как може да се слушат вече такива песни. Всеки харесва Риана заради тъпата и визия . :(
Красива е само когато сложи 2 кл. грим по лицето си... нз какво друго да кажа

П.С. Съжалявам ако съм наранил някой :D

chocoleptic
06-09-2008, 16:42
и кво ?!

Magi4eska_Kiss
06-09-2008, 16:45
Оф, като видях заглавието и докато зареждаше отворих дата.бг, щото си мислех, че някой иска песента... :-D Ок, ами защо трябваше да пускаш темата, че не одобряваш Риана? :shock:

mhmhmhmhm
06-09-2008, 17:15
я постни текста да го видя
ако може преведен 8-)

WaterLilly
06-09-2008, 17:17
Да бе, тя с такова темпо си стриже косата, че след година ще е плешива вече! :lol:

schhhhhhh
06-09-2008, 17:20
... и беше наложително да споделиш с всички,че не харесваш Риана ?!

TinkyWinky
06-09-2008, 17:22
Да бе, тя с такова темпо си стриже косата, че след година ще е плешива вече! :lol:

мдаааааа :lol: :lol:

ioancheto
06-09-2008, 17:22
I na men ne mi haresva.Hybava be6e,dokato ne si podstriga kosata,kaso.Posle o6te po-kuso.I sega prili4a na maj.Mn me drazni.I kogato nikoi ne q znae6e se prave6e na milovidno detence,za da si spe4eli slava,a kogato stana izvestna se nadu i prili4a na kurva.

Glam
06-09-2008, 17:57
Тъпа песен....а Риана става за 1 нощ 8)

Pedigree
06-09-2008, 18:23
Смисълът на темата е... ? Дори представа си нямам за каква песен става въпрос.

slavito007
06-09-2008, 19:16
На мене пЪк ми харесва песента, мелодията, текста. Е по-хубава си беше с дългата коса в Unfulfit :D ама какво да се прави.

taffy
06-10-2008, 10:51
На мене пЪк ми харесва песента, мелодията, текста. Е по-хубава си беше с дългата коса в Unfulfit :D ама какво да се прави.

На същото мнение съм. =]

cold_arrow
06-10-2008, 11:05
Аз пък не харесвам Риана заради визията и. На мен често казано визията и не ми харесва :D ама Take a bow според мен е мн яка песен , ама вече ми омръзна, слушам я още от априлската ваканция :D

Mirelchetoo14
06-10-2008, 14:21
Не симпатизирам на никой стил или певец,но текста на точно тази песен ми харесва.Само човек с малък жизнен опит може да не разбере песента.Не казвам,че е чак толкова философска,но просто думите и разсъжденията в нея са съвсем истински и преживени от повечето хора.Друг е въпроса,че преведено изглежда тромаво и жалко,но това най-вече се дължи на мен....

Какво ще кажете да малко аплодисменти?
Овации на крак....

Изглеждаш толкова глупаво сега,
стоиш пред къщата ми,
опитваш се да се извиниш,
толкова си грозен,когато плачеш.
Моля те,
просто спри.

Не ми казвай,че съжаляваш,защото не е така,
скъпи,когато знам,че съжаляваш,само защото са те хванали.

Разиграваш шоу,
наистина ме впечатли,
Но вече е време да тръгваш,
завесите най-накрая се спускат.
Беше добро представление,
много забавно,
но вече свърши,
тръгвай и се поклони.

Събирай си дрехите и изчезвай,
по-добре побързай.
Преди пръскачките да (хаха излиза да започнат да пръскат но не знам точно как да го изразя като хората и в контекста)
Казваш ми : "Обичам те,ти си единствената",
това изглежда като превъртане на лентата,
Моля ти се,
какво друго?