PDA

View Full Version : Гджета?!?



sLaDk0 b0nb0n4e
06-09-2008, 17:59
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Lord_Of_The_Night
06-09-2008, 18:03
Еми излизай с приятелки насам натам и се запознавай с нови хора.

zvezdichka777
06-09-2008, 18:04
Ми то тфа твоето .. е лиготия.За кфо си си сложила некъф период..защо точно до 4 дни?
Излизай повече,навсякъде е пълно даже препълнено с момчета :D .. и не е нужно да ги търсиш,те сами ще дойдат :) .. и не си давай некфи такива периоди,тъпо е 8)

Big_JoJo
06-09-2008, 18:06
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D

MaLkaTa_LaDy
06-09-2008, 18:07
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D

Lord_Of_The_Night
06-09-2008, 18:08
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D

Ти си на тактиката,сваляй ги с тухли четворки. :D

sLaDk0 b0nb0n4e
06-09-2008, 18:09
Повярвай ми не е от няколко дена,а от много отдавна :D

cinderella_gugutka
06-09-2008, 18:10
аз на 12 още не ми беше ясно кво правят гаджетата :D
ама .... щом толкова държиш из4акай 1 година да кандидатстваш и влезнеш в ново у4 - там ще има мн мом4ета,дано си намериш
ооо,ама аз забрайх-ти имаш само 4 дена :D

miss_asi
06-09-2008, 18:11
О Боже каква логика :D

angelcheeee_93
06-09-2008, 18:12
ne mu predlagai ni6to .mom4eto trqbva da predlaga na momi4eto,v nikakav slu4ai ne pravi parvata stapka...na tea godinki s gadjencaa.....ah,ah :o

ThinkerBell
06-09-2008, 18:14
Edva li taka ako bazrzash i si postavqsh srokove ,shte si namerish nqkoi ... Ili na tebe ti e samo da se hvalish che si imash gadje , a ne da ima nqkakvo privlichane , aide ne liubov shtoto si na 12.

tuzaro
06-09-2008, 18:36
аз мойте се по луната ги намирам... голям късмет имам 8-)

Ivalinka
06-09-2008, 18:46
мале...мале.. :shock: иначе и аз съм пробвала със срокове,ама нищо не стана :-D

splendour
06-09-2008, 18:54
ako e za broika po4vai zaribqxki v irc ili saitove za zapoznanstva.no tva e t1po.trqbva gadjeto ti da ti e gadje za6toto se xaresvate i tova 4e ste gadjeta da e prosto estestvena formalnost a ne glavnata ideq

VerryBerry
06-09-2008, 18:57
Абе спокойно бе..на 12 си още..има време за гаджета..за всичко..за къде бързаш?

tuzaro
06-09-2008, 19:02
Абе спокойно бе..на 12 си още..има време за гаджета..за всичко..за къде бързаш?не го лъжи, щом още няма гадже ше си остане стара мома 8-) 8-)

Remini
06-09-2008, 19:03
на 12 години аз си играех с войниците още :oops:

elmosGirl8
06-09-2008, 19:05
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D
+1
съгласна съм на пълно с мацката.. аз съм на 15 ии не съм имала приятел от година просто защото не искам няква авантюра за месец...А и си търсиш гадже пък незнаеш да да си го намериш.Ади ако някой знае някво място дето има момчета (свестни) да се обади и на мен че и аз да си намеря нещо :-D :-D :-D

Remini
06-09-2008, 19:07
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D
+1
съгласна съм на пълно с мацката.. аз съм на 15 ии не съм имала приятел от година просто защото не искам няква авантюра за месец...А и си търсиш гадже пък незнаеш да да си го намериш.Ади ако някой знае някво място дето има момчета (свестни) да се обади и на мен че и аз да си намеря нещо :-D :-D :-D

Ако си готина аз мога да ти предложа незабравима авантюра за 1 ден (при това с батко) 8-)

tuzaro
06-09-2008, 19:09
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D
+1
съгласна съм на пълно с мацката.. аз съм на 15 ии не съм имала приятел от година просто защото не искам няква авантюра за месец...А и си търсиш гадже пък незнаеш да да си го намериш.Ади ако някой знае някво място дето има момчета (свестни) да се обади и на мен че и аз да си намеря нещо :-D :-D :-D

Ако си готина аз мога да ти предложа незабравима авантюра за 1 ден (при това с батко) 8-)да не и предлагаш приятно изживяване с някой от твойте войници 8-) 8-)

Remini
06-09-2008, 19:12
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D
+1
съгласна съм на пълно с мацката.. аз съм на 15 ии не съм имала приятел от година просто защото не искам няква авантюра за месец...А и си търсиш гадже пък незнаеш да да си го намериш.Ади ако някой знае някво място дето има момчета (свестни) да се обади и на мен че и аз да си намеря нещо :-D :-D :-D

Ако си готина аз мога да ти предложа незабравима авантюра за 1 ден (при това с батко) 8-)да не и предлагаш приятно изживяване с някой от твойте войници 8-) 8-)

Среща с ГЕНЕРАЛА 8)

splendour
06-09-2008, 19:13
Абе момиче, ти ме остави без думи... Остъй ги тей гаджета, 6ти клас си, то тъй само за идеята да имаш гадже не стаа. За 4 дена да се запознаеш с някого, да си допаднете, да тръгнете и на теб да ти е яко кат си с него... Нещо не виждам светлината в тунела. А относно това, къде можеш да се запознаеш с някого, освен в даскало, има толкова много места... На извън класни занимания, от приятели, някой дето живее близо до вас и сте се мяркали по улиците... Абе с даскалото не се изчерпва всичко... Пф... Кой го казва :-D :-D :-D
+1
съгласна съм на пълно с мацката.. аз съм на 15 ии не съм имала приятел от година просто защото не искам няква авантюра за месец...А и си търсиш гадже пък незнаеш да да си го намериш.Ади ако някой знае някво място дето има момчета (свестни) да се обади и на мен че и аз да си намеря нещо :-D :-D :-D

Ако си готина аз мога да ти предложа незабравима авантюра за 1 ден (при това с батко) 8-) tststs koi y4el posle dvanaisegodi6nite na tva :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :-P :razz: :razz: :razz: :razz: temata seriozna momi4eto samo 6i si izjivei jivota vii tyka :lol: :razz:

FanTa_rS
06-09-2008, 19:18
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"
+1111
по темата малко ти е раничко за гаджета, и това за 4 дена си е лиготийка излизаи с приятели и ще намериш някой

Remini
06-09-2008, 19:21
Аааа доколкото знам има детски дискотеки...Потърси си късмета там :D !

sLaDk0 b0nb0n4e
06-09-2008, 19:28
Абе спокойно бе..на 12 си още..има време за гаджета..за всичко..за къде бързаш?не го лъжи, щом още няма гадже ше си остане стара мома 8-) 8-)
Е имала съм гаджета,но въпроса е че от доста време нямам.
Как се казваш?

sLaDk0 b0nb0n4e
06-09-2008, 19:29
Аааа доколкото знам има детски дискотеки...Потърси си късмета там :D !
Не съм дете :-P

Remini
06-09-2008, 19:31
Аааа доколкото знам има детски дискотеки...Потърси си късмета там :D !
Не съм дете :-P

На нощна дискотека няма да те пуснат !
А и на детската ще намериш много връстници че и по големи ;)

tuzaro
06-09-2008, 19:42
Абе спокойно бе..на 12 си още..има време за гаджета..за всичко..за къде бързаш?не го лъжи, щом още няма гадже ше си остане стара мома 8-) 8-)
Е имала съм гаджета,но въпроса е че от доста време нямам.
Как се казваш?мое да ми викаш Бат Васко 8-) 8-)

lovetanya
06-09-2008, 20:02
Аааа доколкото знам има детски дискотеки...Потърси си късмета там :D !
Не съм дете :-P

Извинявай, ама с тва мислене...Как да не си дете бе миличка?! 8-) По темата кво да ти кажа 4 дни са малко...Ми излизай, разхождай се...Те момчетата са навсякъде...Ама ся свесните са малко! :?

UnaBletoLoVeU
06-09-2008, 20:21
Сега...много на сериозно приемам темата ти и съм убедена във важността на проблема-за 4 дни ти трябва гадже.

Началната дата е 09.06.
До вечерта на 10 трябва да си зарибила поне 2-3 из IRC или сайтчетата като сладур, аха и тем подобни (убедена съм, че имаш профил там ;) ) [Ако нямаш за къде си тръгнала бе ехоуУу?! :shock: ]
На 11 си организирай среща ПОНЕ с 2 момчета, че ако с едното не те върже, дано стане с другото.
Ако и с двете не стане [Уеуе, ама ти си мноу гРознъЪъ мааАа, кФа куУучКъЪ шъ сТаъЪъШш]

Не, не! Спокойно! Не се отчайвай. Сядаш веднага, ама ВЕДНАГА като се прибереш и почваш с нова скорост зарибявките-имаше (дано и още има) един чат на абв-то..даваш и там
На 12 си уговаряш среща с поне 5 момчета...ако стане с 1вия примерно не мислиш за другите, а се хващаш с тоя. Целуваш го и му казваш, че го ОБИЧАШ. Дааа ... :)!....така е по-достоверно [!]
На 13 си го хващаш пишлемето да те вземе от даскало с цвете.

Мисията изпълнена.

Миличка, дано всичко мине успешно. УспехчитъъЪъъ и многу цунки :-)





































Де си тръгнала вееее :D На 12, а примряла за гадже. Не се излагай ;)

cS_LaMeRkA
06-09-2008, 21:33
Оф... дЕтЕ не ти е периода са гаджета... глупости гледай си детството кфи са тея лиготии... и кфо като си го хванеш за тоя пердиот и като гледам само как на всяка цена... "трябва да си намериш" представям си кфи гаджета ще сте.... и на кфо ще се базира връзката ви... я моля ти се... :? Кфо бързате да разстете... и после съжалявате... че сте си пропилели живота... за глупости :-x
Немое си вържете връзките на обувките... и да си напишете името... любови ше въртите... :? Ама все пак опрай те се дрее ми на мене... :D :P

HePeAJIeH
06-09-2008, 21:49
Напиши обява- "Малка въшка търси готин батко! " 8-)

w0sh
06-09-2008, 22:25
В зоопарка

spensi
06-09-2008, 23:23
на 12 години на къде бързаш :x
бърза да порасне :D

5StaR
06-10-2008, 02:29
на 12 години на къде бързаш :x
бърза да порасне :D

което е голяма грешка

miss_asi
06-10-2008, 05:11
Има време споко като влезеш в гимназия много от нещета се променят.Така че без притеснения

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 08:04
Напиши обява- "Малка въшка търси готин батко! " 8-)
:lol: Като ме видиш ще кажеш дали съм въшка.
Сигурно съм по-висока от тебе. :lol:

mon4eto
06-10-2008, 08:11
Kato ti gledam razsajdeniqta si detence i to napravo ligla ako pita6 men ama ni6to li4no se pak...Spored men si o6te malka za gadjeta gledai si urocite ima vreme za vsi4ko mnogo barza6...

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 08:59
Не съм дете,нито лигла,нито някаква принцеска.
Ако ме познавахте щяхте да знаете :-P :-P :-P

Kasiera
06-10-2008, 15:27
Не съм дете

А кво си, бе ? Те ебЪ у шаврантията

soul1199
06-10-2008, 15:51
emi izlizai s fr.nasam natam,zapoznai se s novi hora i taka,ti pak za 4 dena edvali 6e nameri6,no prosto ob6yvai :)

soul1199
06-10-2008, 15:52
Напиши обява- "Малка въшка търси готин батко! " 8-)
:lol: Като ме видиш ще кажеш дали съм въшка.
Сигурно съм по-висока от тебе. :lol:
ae momi4e ne se qdosvai i ne se karai,yspokoi se e

Puky
06-10-2008, 15:53
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D
+1 :D 8-) Момиче не искам да те виждам след 2 години на какво ще приличаш :? :? :o

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 16:53
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D
+1 :D 8-) Момиче не искам да те виждам след 2 години на какво ще приличаш :? :? :o
На кфо ще приличам а?
Кфо имаш предвит с тфа?

Enitto
06-10-2008, 17:01
Хора,кво вси4ки я нападнахте???? Иска гадже просто....То и аз искам :-D А и я познавам и мога да кажа, 4е в това отно6ение не е лигла . Даже се държи мн земно ,като си харесва някой.

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 17:03
Мс мило мое бфф :)

SuSamka
06-10-2008, 17:06
И за кво искаш да си хванеш гадже точно до 4 дена? Ако е на 14 кво ще стане? -Ще умреш от скука ли?....Тцтцтц Имам една приятелка-на твоите години-тя е същата...хваща си гаджета ей така, за спорта..И къв е смисъла? Ебаси..Аз съм на 13 години и до сега не съм имала гадже...вече сигурно съм стара мома,а? А ти ще легнеш болна , ако до други ден не си намериш гадже... Какъв начин на мислене и на живот имат днешните шестокласнички... :lol:

Enitto
06-10-2008, 17:10
И за кво искаш да си хванеш гадже точно до 4 дена? Ако е на 14 кво ще стане? -Ще умреш от скука ли?....Тцтцтц Имам една приятелка-на твоите години-тя е същата...хваща си гаджета ей така, за спорта..И къв е смисъла? Ебаси..Аз съм на 13 години и до сега не съм имала гадже...вече сигурно съм стара мома,а? А ти ще легнеш болна , ако до други ден не си намериш гадже... Какъв начин на мислене и на живот имат днешните шестокласнички... :lol:

Ми,такова е мисленето. А и нямя да умре, ако не си намери.

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 17:11
И за кво искаш да си хванеш гадже точно до 4 дена? Ако е на 14 кво ще стане? -Ще умреш от скука ли?....Тцтцтц Имам една приятелка-на твоите години-тя е същата...хваща си гаджета ей така, за спорта..И къв е смисъла? Ебаси..Аз съм на 13 години и до сега не съм имала гадже...вече сигурно съм стара мома,а? А ти ще легнеш болна , ако до други ден не си намериш гадже... Какъв начин на мислене и на живот имат днешните шестокласнички... :lol:
Ще ти пиша на 14 дали съм болна.

BigFakeSmile
06-10-2008, 17:21
ne6to ne shvanah....kak taka toi te haresva apak ti nqma6 6ans s nego :?
i ako ti predloji6 na nqkoi v nikakav slu4ai ne zvu4i ot4aqno prosto go haresva6 mom4eto-normalno e

varnen4e
06-10-2008, 17:24
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D
+1 :D 8-) Момиче не искам да те виждам след 2 години на какво ще приличаш :? :? :o
На кфо ще приличам а?
Кфо имаш предвит с тфа?

Най- вероятно, че ще проституираш... или ще правиш същото за удоволстие, не за пари.
:)

sLaDk0 b0nb0n4e
06-10-2008, 17:33
Пхах.......ако знаеш кфа съм няма да говориш така.
А първо си погледни подписа и се замисли дали ти няма да си така :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :-P :-P :-P
А и си имам достатъчно приятели и мн добри родители,за да не ми позволят да направя такава тъпотия. :razz: :razz: :razz:
И съм сигурна че след 2 години ще си имам гадже и няма да има нужда да правя тия неща.за които ти ми говориш. :-P :-P :-P

vilinanova
06-10-2008, 17:38
Ей, я по-спокойно!И аз бях така кат бях колкото тебе :P Да знаеш, че като тругнеш с някого без да го харесваш, тръпка- няма, няма смисъл!И стига спорихте за глупости, кой- каъв ще е!

MonSitY
06-10-2008, 17:42
първо си само на 12 а имаш любовна история с няколко човека.добре няма лошо :) ама за 4 дни си фанеш някой звучи не лигаво ми мега лигаво.незнам ти искаш се показваш с този човек (нормални желания за годините ти) но за 4 дни ще изглеждаш лесна за момчето според мен де... а иначе излизай повече и ще намериш някой който да ти върже :)

keep_smiling
06-10-2008, 17:55
Еххх по- малко страсти ;) и аз така като бях като тебе и се си мислех, че е кофти като си сам и ми се искаше ваканцията да не е каква да е :D много тъпи мисли... нищо не ства на сила, живота си върви и от опит мога да ти кажа че най-най-най- хубавите неща стват супер неочаквано, нито по план нито по желание.. те просто се случват! Мисля че за всичко трябва време ;) Успех и весело лято! (макар че мисля че без гаже няма да се срути света.. тепърва ти предстят и кандидатстване и нови запознанства и гимназия... и още много весели лета ) :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-10-2008, 18:12
На 12 се оплакваме от липса на гаджета, хайде на 5 да се оплакваме от липса на цикъл (примерно)! Пфу, понякога на човек тези детски истори му идват в повече...

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-11-2008, 02:14
ее сега как сички почнахте да я нападате :-D не знаете ли че времето ни е такова че тя в 6 клас и вече е закъсняла много с материала :-D ... тцтц
та къде? запиши се в българския младежки червен кръст там доста хора ще срещеш ... или ползваи саитове за запознанства.. . почни уроци по танци волеи .. излизаи бе запознаваи се с хора няма се запознаеш с никои ако седиш у вас и спиш .. :)

miss_asi
06-11-2008, 05:39
На 12 се оплакваме от липса на гаджета, хайде на 5 да се оплакваме от липса на цикъл (примерно)! Пфу, понякога на човек тези детски истори му идват в повече...
:-D :-D :-D :D :D :D

Nutty_
06-11-2008, 11:33
Браво,аз съм на 15 и съм имала точно..0 гаджета :) Ще си намериш,за къде бързаш :wink:

Boyd
06-11-2008, 11:38
Лигава работа.
Детска работа е това с предлагането.
Смешна работа е това за една седмица.

sLaDk0 b0nb0n4e
06-11-2008, 17:06
a[N]D[i]T[k]a]ее сега как сички почнахте да я нападате :-D не знаете ли че времето ни е такова че тя в 6 клас и вече е закъсняла много с материала :-D ... тцтц
та къде? запиши се в българския младежки червен кръст там доста хора ще срещеш ... или ползваи саитове за запознанства.. . почни уроци по танци волеи .. излизаи бе запознаваи се с хора няма се запознаеш с никои ако седиш у вас и спиш .. :)
Аз тренирам танци

didivid
06-11-2008, 17:53
Оффф... боже на 12 си, а вече се притесняваш, че нямаш гадже! А аз дет съм на 15, нямам гадже и не съмс е целувала дори?!

Escarina
06-11-2008, 19:47
Хм.. и аз като малка си мислех, че като се държа с някой за ръчичка сме гаджета :D. За къде си се разбързала? И въобще защо всички толкова бягате от детското в себе си и искате да сте "големи"? Не че на 12 не можеш да изпитваш истински чувства но.. за мен да си имам гадже означава да имам истинска и пълноценна връзка, което на твоята възраст не се получава. Живей си безгрижно, докато все още можеш =]

GregoryHouse
06-11-2008, 19:50
ОМГ...т'ва е по темата от мен...

Lyubeto
06-11-2008, 20:07
Леле ама тя вече е жена ... скивай само как раздава правосъдие, че и приятелка довела за подкрепа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

cS_LaMeRkA
06-11-2008, 20:16
Пхах.......ако знаеш кфа съм няма да говориш така.
А първо си погледни подписа и се замисли дали ти няма да си така :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :-P :-P :-P
А и си имам достатъчно приятели и мн добри родители,за да не ми позволят да направя такава тъпотия. :razz: :razz: :razz:
И съм сигурна че след 2 години ще си имам гадже и няма да има нужда да правя тия неща.за които ти ми говориш. :-P :-P :-P

:shock: Личи си колко си акълна... ама дреме ми за тебе... и па на всичкото от горе... с самочустврие... не знае за кфо става на въпрос ама ... "не ме познавате"... с това което пишеш ... ВС те разбраха споко :lol:

Iv4eTy
06-11-2008, 20:41
Честно да ти кажа невярвам да си на 12 :o

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 07:32
Честно да ти кажа невярвам да си на 12 :o
Е добре де :razz: скоро ставам на 13 :razz: :razz: :razz:

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 07:34
Пхах.......ако знаеш кфа съм няма да говориш така.
А първо си погледни подписа и се замисли дали ти няма да си така :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :-P :-P :-P
А и си имам достатъчно приятели и мн добри родители,за да не ми позволят да направя такава тъпотия. :razz: :razz: :razz:
И съм сигурна че след 2 години ще си имам гадже и няма да има нужда да правя тия неща.за които ти ми говориш. :-P :-P :-P

:shock: Личи си колко си акълна... ама дреме ми за тебе... и па на всичкото от горе... с самочустврие... не знае за кфо става на въпрос ама ... "не ме познавате"... с това което пишеш ... ВС те разбраха споко :lol:
Не вярвам да сте ме разбрали :razz: :razz: :razz:
А и имам акъл да личи нали...
Ми много ясно че ще съм със самучуствие,а за разлика от твото моето си има покритие :razz: :razz: :razz:

Escarina
06-12-2008, 07:39
Нали се сещаш, че не ти си тая която може да го каже тва :D

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 07:41
Нали се сещаш, че не ти си тая която може да го каже тва :D
Кое точно?

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 07:43
Леле ама тя вече е жена ... скивай само как раздава правосъдие, че и приятелка довела за подкрепа :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
1.Не съм жена,а тийнейджър,с тийнейджърско мислене
2.Не раздавам правосъдие. :o
3.Много ясно,че ще доведа приятелка за подкрепа :razz: :razz: :razz:
Все пак тя ме познава от 10 години и ако не тя,кой може да каже нещо вярно за мен :razz: :razz: :razz:

DisciplineAndOrder
06-12-2008, 07:52
да ти предложи? :lol:

Escarina
06-12-2008, 07:55
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D

Erica
06-12-2008, 07:56
ako e za broika po4vai zaribqxki v irc ili saitove za zapoznanstva.no tva e t1po.trqbva gadjeto ti da ti e gadje za6toto se xaresvate i tova 4e ste gadjeta da e prosto estestvena formalnost a ne glavnata ideq

Lele,abe tq e samo na 12 :-o !!!

Kym avtorkata,abe to verno,che chovek e na tolkova na kolkoto se chyvstva,no da ne zabravqme che na dupeto ti vse oshte pishe - prokuror!

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 09:25
да ти предложи? :lol:
Кой???? :shock:

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 09:27
ako e za broika po4vai zaribqxki v irc ili saitove za zapoznanstva.no tva e t1po.trqbva gadjeto ti da ti e gadje za6toto se xaresvate i tova 4e ste gadjeta da e prosto estestvena formalnost a ne glavnata ideq

Lele,abe tq e samo na 12 :-o !!!

Kym avtorkata,abe to verno,che chovek e na tolkova na kolkoto se chyvstva,no da ne zabravqme che na dupeto ti vse oshte pishe - prokuror!
Не,не пише така :razz: :razz: :razz:
А на твоето какво пише - Не може да пише на кирилица!!!
Пък и аз се къпя всеки ден по 2 пъти и няма начин да пише нещо върху моето тяло :razz: :razz: :razz:

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 09:28
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

deep
06-12-2008, 13:39
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

Мале, малката, наистина си много зле!!! тцтцтц :lol: Думичката тийнейджър идва от английския език! Тийнейджърската възраст започва от 13 годишна възраст и продължава до 19, защото 13 на английски е thirteen, 19 e nineteen, тоест - ЗАВЪРШВА НА ТИЙН. 12 е twelve, тоест няма ТИЙН! Надявам се да си разбрала обясненията ми за малоумни. Не си тийнейджър..... а глупавите ти постове така ме отчаяха, че чак се регистрирах!
Айде успех в търсенето на гадже! Още колко дена останаха??? :lol:

Escarina
06-12-2008, 14:11
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

Ахаа.. аз да се осведомя значи... :lol: Ми айде давам ти шанса Ти да ме осведомиш кво значи "тийнеджър" :D

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 16:03
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

Ахаа.. аз да се осведомя значи... :lol: Ми айде давам ти шанса Ти да ме осведомиш кво значи "тийнеджър" :D
Ми ще те осведомя тогава.Идва от английски език и най-вече с този етап се означава крехката връзраст на човека (от 13 до 19години)че дори и до 22 год.
А това че след няколко дена ставам на 13 значи че съм си тийнейджър

Escarina
06-12-2008, 16:14
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

Ахаа.. аз да се осведомя значи... :lol: Ми айде давам ти шанса Ти да ме осведомиш кво значи "тийнеджър" :D
Ми ще те осведомя тогава.Идва от английски език и най-вече с този етап се означава крехката връзраст на човека (от 13 до 19години)че дори и до 22 год.
А това че след няколко дена ставам на 13 значи че съм си тийнейджър

Нали писа, че си още на 12 кво ми се обясняваш :D

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 16:27
Че самочувствието ти е с покритие, кое. И нали си на 12.. още не си тийнейджърка :D
Естествено че съм тийнейджър.Осведоми се какво значи това и тогава пиши :razz: :razz: :razz:

Ахаа.. аз да се осведомя значи... :lol: Ми айде давам ти шанса Ти да ме осведомиш кво значи "тийнеджър" :D
Ми ще те осведомя тогава.Идва от английски език и най-вече с този етап се означава крехката връзраст на човека (от 13 до 19години)че дори и до 22 год.
А това че след няколко дена ставам на 13 значи че съм си тийнейджър

Нали писа, че си още на 12 кво ми се обясняваш :D
Да на 12 съм,но след няколко дена ставам на 13 :-P :-P :-P

Obsession
06-12-2008, 17:06
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ОСтавете детето, не виждате ли, че откровено ви показва среден пръст в скучните поучителни неразбиращи физиономии! 8-) На момичето му трябва гадже и точка. Все пак си е за лична употреба и това, че ще го използва погрешно дори и с упътване не означава, че трябва да разкривате тези простички егзистенциални истини, като например какво значи "тийнейджър"! Тцтц, лоши големи, лоши! Давай, дарлинг, имаш още един ден да оплетеш някого в мрежата на женските си трикове :lol:

Escarina
06-12-2008, 17:07
Боли ме.. и на 22 тийнейджъри няма. Има такива на по 22 които са на моя акъл (пък даже и на твоя) ама до колкото знам английски ( :D ) 22 = twenty-two. A с гаджето кво стана? Намери ли си?

MoOnLiGhT_ShAdOw
06-12-2008, 17:31
Пхах.......ако знаеш кфа съм няма да говориш така.
А първо си погледни подписа и се замисли дали ти няма да си така :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :-P :-P :-P
А и си имам достатъчно приятели и мн добри родители,за да не ми позволят да направя такава тъпотия. :razz: :razz: :razz:
И съм сигурна че след 2 години ще си имам гадже и няма да има нужда да правя тия неща.за които ти ми говориш. :-P :-P :-P

:shock: Личи си колко си акълна... ама дреме ми за тебе... и па на всичкото от горе... с самочустврие... не знае за кфо става на въпрос ама ... "не ме познавате"... с това което пишеш ... ВС те разбраха споко :lol:
Не вярвам да сте ме разбрали :razz: :razz: :razz:
А и имам акъл да личи нали...
Ми много ясно че ще съм със самучуствие,а за разлика от твото моето си има покритие :razz: :razz: :razz:

Че ти пък, след като не познаваш хората, откъде знаеш, че няма покритие самочувствието им? Или и те трябва да си водят дружка, която да ги защитава? Аз лично не бих го направила - какъвто и спор да имам, мога да се справя сама, да покажа, че съм достойна. Ясно твоето самочувствие пък колко е покрито, щом сама не можеш да го докажеш...
Искаш ли да знаеш откъде идва това недоволство спрямо теб? От там, че се правиш на голяма, а си само едно хлапе с жълто около устата още.

sLaDk0 b0nb0n4e
06-12-2008, 19:23
Аз дружка не съм довела.Тя просто има регистрация тук,чете ми темите и отговаря. :P

deep
06-13-2008, 08:36
Аз не разбрах за кво трябва точно до 4 дена да си намериш гадже?!?! Да се изфукаш с него в даскало или кво??????
То няма лошо човек да има самочувствие, и на 12 години пак е нужно да има, но все пак имаш много по-малък опит от повечето хора тук, все още си едно нищо и не мога да схвана защо се правиш на по-веща?! Кво си направила толкоз в тоя живот???? Още си малка и не можеш да го разбереш, но след няколко години ще видиш, че проблемът ти е ужасно, ама ужасно тъп!!!!! То си личи колко ти е акъла по начина, по който все още разсъждаваш. Искала малката лигличка да си хване гадже. Пък какво ще е няма значение явно. Важното е да има там някой, който да наречеш гадже и вече ще си много важна пред другите.. А знаеш ли кво изобщо означава да си имаш гадже?!?! Думичките привличане и любов говорят ли ти нещо?!?! Аз като бях на 12 си играех на барбита, бе мама му стара!!!!! И бях с първото си гадже, щото го харесвах !!!!!! Днешните дребоси тръгват все по-надолу и по-надолу...

Уффф, направооооо много, ама много дразниш :x

sLaDuLcHe
06-13-2008, 12:13
Пхах.......ако знаеш кфа съм няма да говориш така.
А първо си погледни подписа и се замисли дали ти няма да си така :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :P :P :P :-P :-P :-P
А и си имам достатъчно приятели и мн добри родители,за да не ми позволят да направя такава тъпотия. :razz: :razz: :razz:
И съм сигурна че след 2 години ще си имам гадже и няма да има нужда да правя тия неща.за които ти ми говориш. :-P :-P :-P

:shock: Личи си колко си акълна... ама дреме ми за тебе... и па на всичкото от горе... с самочустврие... не знае за кфо става на въпрос ама ... "не ме познавате"... с това което пишеш ... ВС те разбраха споко :lol:


+1 Saglasna sam ne 4e ne6y se mesq am ne trqa napada6 taka fsi4ki f smisal te malky ili mnoy ti daat nekfi saveti nqa zna4enie kfi sa i spored men trqa dan se zahva6ta6 s gadjeta ot tolkova rano f smisal predstoqt ti ispiti i t.n. am tfoq si raota 8) 8) 8)

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 16:16
Хах,каквото щете си говорете ама си намерих гадже,което много ама много харесвам и с него ми е много готино.Не можело за 4 дена да си намера гадже а?Да бе да :P :P :P

comics
06-13-2008, 16:17
хаха лапищак

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 16:19
хаха лапищак
Хаха много смешно

moon_flower
06-13-2008, 16:20
Не си търси гадже просто,за да имаш.Ако нямаш такива намерения,а го правиш само за "фукане" недей.
А иначе в 6 клас освен училище не знам къде другаде може да си намериш...смисал аз явно съм била супер задръстена щото в шести клас не си спомням точно кво правех,но знам,че не ме пускаха да излизам насам натам. :D

comics
06-13-2008, 16:37
хаха лапищак
Хаха много смешно
Не знам смешно ли е, или е трагично, но определено е реално!

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 16:44
Не си търса гадже само за фукане. :shock:

comics
06-13-2008, 16:46
Не си търса гадже само за фукане. :shock: така е! Трябва ти за fuck-aне

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 16:49
Не си търса гадже само за фукане. :shock: така е! Трябва ти за fuck-aне
Да бе :razz: :razz: :razz:

comics
06-13-2008, 16:51
Не си търса гадже само за фукане. :shock: така е! Трябва ти за fuck-aне
Да бе :razz: :razz: :razz:
и аз т0ва казвам, маце ;)

Escarina
06-13-2008, 17:15
И кво? Обичате ли се? Кога ше се жените? :D

xXxScreamxXx
06-13-2008, 18:03
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D

ако й отвърне ще се изкефяяяяяяяяя :D :D

soul1199
06-13-2008, 18:56
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)

Мале мале , на де вари света на 12 год имала гаджета преди тва , пфффф пририта че си без гадже няколко дена... някой от много повече са така...Предстаям си кат пораснеш ква "принцеска ще станеш"

А по темата: Удари му 1 пресник и като се стаписа го целуни , направо ша му скриеш топката.
п.п. Само гледай да не е някой от онея мърлявите с раздърпаните дрехи и белези по ръцете ,че има възможност и да ти отвърне :D :D

ако й отвърне ще се изкефяяяяяяяяя :D :D

:razz: :razz: :razz: :-o :razz:

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 19:02
И кво? Обичате ли се? Кога ше се жените? :D
Много ясно.че не се обичаме.Това ще се види с времето.Не вярвам тои да е човека,с който ще прекарам целият си живот.На моята възраст не може да съществува толкова силна обич.
Между нас има привличане и чувства,но само до там,не и любов.

Escarina
06-13-2008, 19:04
...много мразя когато хората не усещат тънкия намек в постовете ми.. :lol: Както и да е. Пожелавам ти щастие, любов и многобройна челяд :D

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 19:08
...много мразя когато хората не усещат тънкия намек в постовете ми.. :lol: Както и да е. Пожелавам ти щастие, любов и многобройна челяд :D
Много добре разбрах твоя намек,но се направих,4е не съм го прочела и ти отговорих направо.
Само ще те помоля да се замислиш ти като имаш гадже дали това означава,4е трябва да го обичаш.Нали няма да се жениш за него,да имаш деца от него???

Miss_Perfekt
06-13-2008, 19:15
Излизай повече

Escarina
06-13-2008, 19:16
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 19:20
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
А ти не си ли а? :razz: :razz: :razz: (казвам ти го направо)

Escarina
06-13-2008, 19:31
Ми лапе съм ама не тичам да си търся гадже в спешен срок от четири дена :D Щото аз пазя детското в себе си, ама ти нямаш никакво реално виждане върху нещата. Гаджетата мило мое дете / и не го казвам за да се правя на голяма, а защото ти се държиш типично по детски/ не са за развлечение, а ти очевидно за това ги имаш. И не ми казвай, че не е така щото иначе нямаше да пускаш тая жалка тема. Всъщност типично детско е да си нарочиш нещо и да гледаш да го свършиш възможно най-бързо, без да се замисляш, че ползата ще е минимална. И айде да минат няколко годинки и тогава да говориш на сума ти хора толкова смело, щото не ти е сега времето!

KrisiBep
06-13-2008, 19:32
Алееее....за какво става дума?!....какви са тези притеснения..гадже...пффф...п редставям си каква връзка ще е...кажи си,че др имат,а ти нямаш и те е яд?Така ли е...Ооо не,не ми отговаряй,знам отговора-Не....ама по думите ти само това се разбира...Айде дай мира на себе си и на другите и не се занимавай за глупости ;)

sLaDk0 b0nb0n4e
06-13-2008, 20:02
Аз харесвам гаджето си и не съм го избрала само за фукане или просто ей така. :-P :-P :-P

LastGod
06-13-2008, 20:22
kat go haresva6 kav e problema ? >_< za kvo sporite vob6te ?

анонимка
06-13-2008, 21:05
Аз харесвам гаджето си и не съм го избрала само за фукане или просто ей така. :-P :-P :-PЕ,нали нямаше и за това беше темата бе :razz:

Miss_Perfekt
06-14-2008, 06:52
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
О я стига като чили и ти на нейните години не си искала гадже :D

LastGod
06-14-2008, 06:54
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
О я стига като чили и ти на нейните години не си искала гадже :D

Az nesam :) , i o6te ne 6ta :P (6oto 10-ina pati sam ose6tal kvo stava ako ne se polu4i :P)

5StaR
06-14-2008, 06:55
Опа, опа чичо... чичо митко пие всичко, иска млади хубавици, само палави тигрици..

Тааа по темата.. абе много си малка още :D

vilinanova
06-14-2008, 07:52
:lol: :lol: :lol:

Nutty_
06-14-2008, 07:52
и аз искам гадже,ама нито се оплаквам,нито нищо...Не ми е само за целувките и прегръдките,ако на теб ти е за това и бързаш да порастнеш... :)

bqsna_teenagerka
06-14-2008, 09:32
Маниче не е нужно да я търсиш,тя любовта сама ще си дойде при теб :-D
Не става така както си мислиш . Безмислено е да хващаш момче,с което повече от 2 семдици няма да издържиш. Съвет: НИкога не предлагай на момче-тва е тяхно задължение..бъди себе си.. и ако момчето,което ти харесваш те хареса и то ще си проличи :-P

Escarina
06-14-2008, 12:26
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
О я стига като чили и ти на нейните години не си искала гадже :D

Аз на нейните години бях много специфичен случай :D Ясно е, че всички сме били любопитни и сме искали гаджета, ама да ти кажа честно никога не съм си слагала срокове и т.н. Просто ако си харесам някой го искам.. а не да си кажа аз сега просто ТРЯБВА да си намеря гадже - иначе край :D И винаги е било така =] А аз и на нея казах винаги съм била и винаги ще бъда лапе.. ама не претендирам, че съм по-голяма от колкото съм, а на нея май и се иска да е така? ;)

sLaDk0 b0nb0n4e
06-14-2008, 12:31
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
О я стига като чили и ти на нейните години не си искала гадже :D

Аз на нейните години бях много специфичен случай :D Ясно е, че всички сме били любопитни и сме искали гаджета, ама да ти кажа честно никога не съм си слагала срокове и т.н. Просто ако си харесам някой го искам.. а не да си кажа аз сега просто ТРЯБВА да си намеря гадже - иначе край :D И винаги е било така =] А аз и на нея казах винаги съм била и винаги ще бъда лапе.. ама не претендирам, че съм по-голяма от колкото съм, а на нея май и се иска да е така? ;)
Не не предендирам,че съм по-голяма отколкото съм,макар че то може и да е така.

LastGod
06-14-2008, 12:32
Е явно нищо не си схванала. Намекнах ти, че си ЛАПЕ.
О я стига като чили и ти на нейните години не си искала гадже :D

Аз на нейните години бях много специфичен случай :D Ясно е, че всички сме били любопитни и сме искали гаджета, ама да ти кажа честно никога не съм си слагала срокове и т.н. Просто ако си харесам някой го искам.. а не да си кажа аз сега просто ТРЯБВА да си намеря гадже - иначе край :D И винаги е било така =] А аз и на нея казах винаги съм била и винаги ще бъда лапе.. ама не претендирам, че съм по-голяма от колкото съм, а на нея май и се иска да е така? ;)
Не не предендирам,че съм по-голяма отколкото съм,макар че то може и да е така.

kakvo razbira6 pod "po golqma ot kolkoto sam"

Escarina
06-14-2008, 12:39
...аз или тя кво разбира? А sLaDk0 b0nb0n4e изказването ти малко ме обърква, уж не претендираш, ама можело и да е така.. последно?
Не ви разбирам бе хора, някой ден ще си мечтаете за детските години, а като сте деца бързате да избягате от тях.. :?

LastGod
06-14-2008, 12:42
tq ;)

sLaDk0 b0nb0n4e
06-14-2008, 13:18
...аз или тя кво разбира? А sLaDk0 b0nb0n4e изказването ти малко ме обърква, уж не претендираш, ама можело и да е така.. последно?
Не ви разбирам бе хора, някой ден ще си мечтаете за детските години, а като сте деца бързате да избягате от тях.. :?
Не предендирам,че съм по-голяма,но може да изглеждам по-голяма отколкото съм.
Това имах предвит. :?

Escarina
06-14-2008, 13:51
Олеле... аз вдигам ръце :D

анонимка
06-14-2008, 14:58
Олеле... аз вдигам ръце :D =D> ;) ;) ;)

Bubalcheto
06-14-2008, 17:21
Аз съм 6 клас и съм на 12 години.До сега съм имала гаджета,но нищо особено не е било.А сега от доста време не съм хващала гадже.В даскало никой не ми харесва,освен едно момче,обаче с него нямам шанс.И се чудя ако не в даскало,къде другаде ще си намеря момче.
Как да го впечатля и да го накарам да ми предложи?Или ако сама му предложа ще изглежда ли така,че не мога да си намеря гадже и ми трябва на всяка цена.Моля помогнете.Искам до края на учебната година (тоест още 4 дена) да си намеря гадже. :)
abe na 12 kakvi gadjeta, kakvi 5 leva q si igrai na jmichna i ne postvai takiva tupi temi ...

cute_like_hell
06-14-2008, 18:13
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: абе хора слезте малко на земята ! Кво се учудвате , че момиче в 6 клас иска да си хване гадже .. много от приятелките ми първият им път е бил когато са били 5 или 6 клас .. :-D

Ааа относно въпроса : тъпо е ей така да си хванеш гадже без да го харесваш нито той теб .. изчакай да намериш някой към който имаш чуства :)

Escarina
06-14-2008, 18:21
.. много от приятелките ми първият им път е бил когато са били 5 или 6 клас .. :-D


Вярно, че първия ми път беше сравнително рано, но това вече е прекалено :shock:

moon_flower
06-14-2008, 19:46
Remini написа:
Аааа доколкото знам има детски дискотеки...Потърси си късмета там !

Не съм дете :-P

Напротива,дете си! На 12 си дете!Дори нямаш лична карта още,кво да си ?Много се дразня от такива изказвания.Явно и ти спадаш към така наречените "кифли". :lol:

moon_flower
06-14-2008, 20:01
Абе хора сега разбирам!Момичето иска да си хване гадже до 4 дни,защото тогава сигурно ще прави 13 и ще стане тийнейджър!Нали каза в предишни постове,че скоро ще прави 13.. :D :D

Lyubeto
06-14-2008, 20:15
Авторката на темата - Честито!Успя да се докажеш като много тъпо 12 годишно парче !Евала ! Айде радвай сега и да целунеш по челото "гаджето" си от мен ! :razz: :razz: :razz:

Miss_Perfekt
06-15-2008, 08:04
Абе на 12 не му е времето ама айде на всички ни се е искало,но по добре се разхождай с приятелки играйте на нещо играла съм на жоменка когато бях на 14 :shock: .Има време споко