PDA

View Full Version : Училище европа



BeBsItO
06-09-2008, 18:01
Здравейте! Тъй като имам проблеми с английският език, реших наесен да се запиша в училище европа! Ще ви помоля д ами разясните подробности, цени, цени на учебници, отношение на учители, вашето лично мнение по въпроса....ходили ли сте и т.н Изобщо неща който не могат да се открият в интернет!

пп Потърсих с търсачката...но нищо по въпроса не излезе......само хиляди др теми.... който нямаха никаква връзка...

Sarabi
06-09-2008, 18:09
За цените никой не може да ти каже с точност, трябва да се обадиш в някой от офисите.
Девет години ходя там на уроци, даскалото е страхотно. Стандарта е висок, даскалите си вършат работата изключително съвестно, а и са големи пичове, не съм попадала на кофти даскалка. Имат много добро отношение и гарантирано те подготвят на най - доброто ниво. Не мисля, че разните Фароси и Алианси и глупости са по - добри.
Аз съм си израснала с Училища за Европа, от първи клас ходя ии... мога да кажа само хубави неща.

gorska
06-09-2008, 18:20
Здравей, надявам се, че става дума за Училища за Европа. :)
Учих там 6 години, а сестра ми още учи, и съм много доволна.
Курсовете започват от 1ви октомври и продължават до 30 май.
Цените варират като сумите стават все по-големи взависимост от нивото на курса. Мисля, че е нещо около 300 евро, което е по-евтино, не знам дали с много или малко, от там подобните Британика, Фарос..
Намаленията минаха, но мисля, че все пак още има някакви.. не знам... отдавна беше когато учех там. :)
Групите са по около 5 до 10 човека, но приблизително. Зависи много коя смяна си на училище, другите коя смяна са и как ще се уредиш.
А учебниците са евтини - около 50 лева максимум, поне аз докато учих беше така. Но можеш да ги намериш и втора употреба, разбира се.
Аз съм учила само при 3 различни учителки там и мога да ти кажа, че всичките бяха чудесни. Повечето са млади около 30-годишни жени. Поне на мен такива ми се падаха. :D
Ако имаш някакви конкретни въпроси, питай... :)

smile4o ٿ
06-09-2008, 18:22
ami i az hodq tam ot dosta vreme i sam mn dovolna ot u4iteli abe vyob6te ot vsi4ko za cenata e razli4no zavisi koe nivo si za6toto na razli4nite niva (p1 p2 s1 s2...) sa razli4ni cenite na u4ebnicite i taksata sy6to a za da opredeli6 koe nivo si mislq 4e tr da se qvi6 na izpit koito vyob6te ne e stra6en prosto proverqvat znaniqta ti yu4itelite sa mn qki i naistina 6te nau4i6 ne6to k1smet ot men 8) :) :-)

BeBsItO
06-09-2008, 18:24
благодаря ви много моmичета! Искам само да попитам..... чух нещо за разсрочено плащане...какви са възможностите. И не искам точна цена ами г/д :-)

smile4o ٿ
06-09-2008, 18:36
mi ti ne pla6ta6 cqlata suma na vednyj
ami na vnoski cqlata godina polu4ava6 edni list4eta na koito pi6e kolko tr da plati6
cenite se vyrtqt okolo 500 lv no e mn otnositelno zavisi koe nivo si no pyk si zaslujava :grin:

BeBsItO
06-10-2008, 06:58
ОХ ако ви кажа ,че уча английски от 10-11години и сам на ниво 5 клас :o мн съм зле. В часовете по английски всички говорят,правят нещо.... а тъй като винаги учителката е студентка преди завършване....не и дреме кво правим....нали тя се маха др та година..... Ох мн ме е яд..... не може целия клас да навиква....а аз да се мъча да запомня нещо. Не става. За това прибягвам (макар и късно) към този тип училища. Срам ме е ,че се справям с всичко.......имам планове за бъдещето,който съм сигурна че ще осъществя..............но какво бъдеще....ако незнам англииски. Сега съм 9 ти клас....има време. Да се надявам -ще го науча,каквото и да ми коства.

Благодаря ви много за отговорите.Още тази седмица ще отида да попитам лично в офиса им. :-)

unfaithful1234
06-10-2008, 08:22
Аз мисля ако вляза в езикова след 7-ми клас да се запиша на училище Европа.Знам,че е мноого хубаво. :)

KristinDiana93
06-10-2008, 09:05
ekstra e u4ili6teto , imam gramota ot tqh , nali sum smart girl :grin:

KristinDiana93
06-10-2008, 09:06
vsu6tnost az u4ih v evropa sled 6 klas , sega sum 8 i sum v ezikova 8-)

manutdforever
06-10-2008, 10:20
и аз уча там по точно в младост 2.цените са малко високи но има некви отстъпки.мн сам доволен от учителките.групите са по около 6 до 10 човека.и аз бях мн слаб по английски но вече спокойно мога да разговарям с чузденци.а сам 5-ти клас.странно но англ. ми е по-лесен от бел

manutdforever
06-10-2008, 10:22
ОХ ако ви кажа ,че уча английски от 10-11години и сам на ниво 5 клас :o мн съм зле. В часовете по английски всички говорят,правят нещо.... а тъй като винаги учителката е студентка преди завършване....не и дреме кво правим....нали тя се маха др та година..... Ох мн ме е яд..... не може целия клас да навиква....а аз да се мъча да запомня нещо. Не става. За това прибягвам (макар и късно) към този тип училища. Срам ме е ,че се справям с всичко.......имам планове за бъдещето,който съм сигурна че ще осъществя..............но какво бъдеще....ако незнам англииски. Сега съм 9 ти клас....има време. Да се надявам -ще го науча,каквото и да ми коства.

Благодаря ви много за отговорите.Още тази седмица ще отида да попитам лично в офиса им. :-) не е срамно що срамно е да си умен!!!

malko mace
06-10-2008, 13:15
Аз мисля ако вляза в езикова след 7-ми клас да се запиша на училище Европа.Знам,че е мноого хубаво. :)
Ха,Боже,ние двечките с теб изглежда имаме еднакви планове...И аз мисля,ако вляза в 9 ФЕГ,да се запиша на английски в "Училище Европа"... 8-) Почвам да се стряскам... :-D :D
П.С.Миналото лято изкарах там един интензивен курс по английски и съм сууупердоволна!!!Нямат равни просто!!!Аз тогава бях VI за VII клас(сега съм VII клас),обаче английският ми беше втори език,а учителката в у-ще-no comment,та ми беше наложително(а и нямах какво да правя,fr-то на село :-D )...Аз бях най-голямата(всички останали бяха IV-V клас,ама какво ти пука 8-) :P ).Беше супер,ходех с желание,преподавателката беше уникална и научих изключително много неща само за един месец!За това засега в у-ще(да чукна на дърво)се справям без проблем с всичко по english.

amazonkata90
06-10-2008, 13:54
Отивай там и въобще не се чуди! Благодарение на тях изкарах А на САЕ!

shmurkam
06-10-2008, 14:02
Сега лтото ще карам А3,на 13 съм. После в осми клас ще си искарам А4 и остават двете години в тестове. :P Не е мн скъпо летния ми курс е 540лв,а целогодишния беше 710лв,но аз съм в последните нива,ако не се лъжа,първото ми ниво беше супер евтино,нещо от сорта на 200-300лв. Мога да ти кажа,че благодарение на тфа даскало се оправям сама из света. Ако не беше то,сигурно щях да се изгубя в Италия. :D Във Варшава,на летището,пълна лудница :lol: . А в Канада даже си изкарвах пари благодарение на английския. :grin: Жестоко училище! Със страхотни учители. Учениците също са печени,но има някои разглезени богаташчета дето се правят на мн важни. :-x

RuKsP1n
06-10-2008, 20:13
Както видя, няма едно негативно мнение. Ходя там от пет години. Няма грешка.