PDA

View Full Version : Разширени зеници!!!



nqma_zna4enie_who
06-09-2008, 19:58
Значи аз сам мом4е на 14 години.... Пуша само цигари Л & М или Вайсрой син ок....родителите ми не знаят...Но сам много слаб и нямам никакаф апетит според майка ми....Днес майка ми забелязала че са ми много разширени зениците и зеха ени разпити и ени лекции за наркотици и нз си какфо...казах и че не се дрогирам но тя не ми вярва...утре ще ми правят изследвания на кръвта и вазможно ли е чрез тези изследвания да разберат че пуша.... плс помогнете ми нз какфо да правя :С

elmosGirl8
06-09-2008, 20:09
ем до колкото знам не..

veile
06-09-2008, 20:12
има малък процент ... все пак и цигарите са вид наркотик

pinki
06-09-2008, 20:36
ако ти вземат кръв 100% ще те разберат за цигарите по високото съдържание на никотин в кръвта :-o абе няма се плашиш нали няма открият наркотици :-P

Sw0rDz
06-09-2008, 20:36
Като кожата ти стане с сив оттенък и е суха да не ревнеш пак от какво е ?

TheNewReligion
06-10-2008, 00:22
Като кожата ти стане с сив оттенък и е суха да не ревнеш пак от какво е ?
+1 :? :? :? Ти си тъп , бате ! Правиш се на интересен като пушиш , ама после ако умреш от рак на черния или белия дроб ще видим кое му е якото . Баща ми почина от тази болест на черния и белия дроб , както и тромбов лебит и куп други гадости ! Беше на 50 години и от 20 годишен пушеше ... Започна да се изморява много , ставаше му лошо , повръщаше , плюеше кръв , но тоново продължаваше и само за 1 месец вече имаше некролог на входната врата ! :( :x

EarthShaker
06-10-2008, 04:39
Като кожата ти стане с сив оттенък и е суха да не ревнеш пак от какво е ?
+1 :? :? :? Ти си тъп , бате ! Правиш се на интересен като пушиш , ама после ако умреш от рак на черния или белия дроб ще видим кое му е якото . Баща ми почина от тази болест на черния и белия дроб , както и тромбов лебит и куп други гадости ! Беше на 50 години и от 20 годишен пушеше ... Започна да се изморява много , ставаше му лошо , повръщаше , плюеше кръв , но тоново продължаваше и само за 1 месец вече имаше некролог на входната врата ! :( :x

това мнение искам да го копираш във всички теми за циагарите... мн гадно влиза :shock:

nqma_zna4enie_who
06-10-2008, 20:59
ujs hora mene me boli droba i mi e gadnu ama go praq za gazariq ili ddz za ko ae nz ama e mn gadnu mn mi sa vii svqt ii sa obrivam celiq ooh nz tap sam

batkodoki
06-11-2008, 14:20
Значи аз сам мом4е на 14 години.... Пуша само цигари Л & М или Вайсрой син ок....родителите ми не знаят...Но сам много слаб и нямам никакаф апетит според майка ми....Днес майка ми забелязала че са ми много разширени зениците и зеха ени разпити и ени лекции за наркотици и нз си какфо...казах и че не се дрогирам но тя не ми вярва...утре ще ми правят изследвания на кръвта и вазможно ли е чрез тези изследвания да разберат че пуша.... плс помогнете ми нз какфо да правя :С

зависи от теста......


цигарите със сигурност няма да хванат....

а ти си глупав да харчиш за цигари на 14......

Boyd
06-11-2008, 18:11
Цигарите при кръвен тест се хващат моментално ! Точно и от тях се получават понякога разширените зеници, заради високите показания на никотин. Това, че си на 14 и пушиш говори само един - за идиот. Давай си парите за глупости, трови се, пази се от ваш'те все едно си крадец и така. Няма кой да набие в главата на тия дрислиовци да не пушат и че е вредно за здравето това. Почнеш ли от сега, не се надявай да ти се изчистят мръсните бели дробове. Това са органите, които най-бавно се рехабилитират (единствено сърцето е конкурент). Прави си сметка - цял живот няма да можеш да дишаш - шанс. Ще умреш по-млад - кофти. Идиот си - пак кофти. С една дума си загазил пел.

Synthetic__
06-12-2008, 20:43
наистина е възможно от високото съдържание на никотин да ти се разширяват зениците.Иначе за теста зависи какъв е...с урина => никакъв шанс да разберат,но ако е кръвен може и да се разбере зависи къде ти го праят.
п.с.: и аз пуша но не го прая за газария а защото ми харесва чувството,а дори и не се задъхвам като тичкам, като се има в предвид че преди бях асматик...Ако още не си се привързал към цигарите и все още ти са зависа свят по добре спри да пушиш..

nqma_zna4enie_who
06-13-2008, 21:19
]наистина е възможно от високото съдържание на никотин да ти се разширяват зениците.Иначе за теста зависи какъв е...с урина => никакъв шанс да разберат,но ако е кръвен може и да се разбере зависи къде ти го праят.
п.с.: и аз пуша но не го прая за газария а защото ми харесва чувството,а дори и не се задъхвам като тичкам, като се има в предвид че преди бях асматик...Ако още не си се привързал към цигарите и все още ти са зависа свят по добре спри да пушиш..
4oek sto procenta nqq nikoga da sa zaribq kam tqh kogat si iskam moga da spra ;)_

fo'shizzle
06-15-2008, 20:01
То всички са така,когато искат - спират!
Ама на 20 години като те заболят белите дробове и храчиш и ти червенее лицето ще патиш задет си се праел на много умен с тез цигари...
Мозакът е за да действа :(

Predatorlyd
10-09-2009, 15:46
Цигарите при кръвен тест се хващат моментално ! Точно и от тях се получават понякога разширените зеници, заради високите показания на никотин. Това, че си на 14 и пушиш говори само един - за идиот. Давай си парите за глупости, трови се, пази се от ваш'те все едно си крадец и така. Няма кой да набие в главата на тия дрислиовци да не пушат и че е вредно за здравето това. Почнеш ли от сега, не се надявай да ти се изчистят мръсните бели дробове. Това са органите, които най-бавно се рехабилитират (единствено сърцето е конкурент). Прави си сметка - цял живот няма да можеш да дишаш - шанс. Ще умреш по-млад - кофти. Идиот си - пак кофти. С една дума си загазил пел.
Цял живот няма да можеш да дишаш ..Пич ти чуваш ли се ? :D
Доказано е,че при спиране на цигарите след 1 месец има 30% подобрение в белодробната функция така,че недей се прави на много знаещ ..И още нещо да добавя за автора на темата ..Виж и аз почнах като тебе .. И знаеш ли че точно след 2-3 години действително нема да можеш да дишаш ..Ако можеш ги спирай направо сега ..Ако не ще разбереш за какво ти говоря ..

elito6754
10-09-2009, 17:37
Всъщност всички пушачи си мислят, че могат да спрат когато си поискат, но всъщност не е така. А да се пуша е най-голямата глупост, пък и на 14 години?! :-o

Red_Hair
10-10-2009, 21:43
с кръвни изследвания немогат но ако ти направят снимка на дробовете или бронхоскопия или се позаслуша доктора ще чуе хриповете и ще се сети че си дроджер

ByK
10-10-2009, 23:30
Като кожата ти стане с сив оттенък и е суха да не ревнеш пак от какво е ?
+1 :? :? :? Ти си тъп , бате ! Правиш се на интересен като пушиш , ама после ако умреш от рак на черния или белия дроб ще видим кое му е якото . Баща ми почина от тази болест на черния и белия дроб , както и тромбов лебит и куп други гадости ! Беше на 50 години и от 20 годишен пушеше ... Започна да се изморява много , ставаше му лошо , повръщаше , плюеше кръв , но тоново продължаваше и само за 1 месец вече имаше некролог на входната врата ! :( :x

acer666
10-11-2009, 01:08
Добре, че не съм ти родител... :-x Щеше да burn in hell! literally! :smt074

gesha94
04-01-2010, 18:38
Пич кат не можеш да пушиш кво се напъваш, това се прави за успокоение, а не за притеснение. ;)

ImmortalSportFreak
04-01-2010, 22:32
Пич кат не можеш да пушиш кво се напъваш, това се прави за успокоение, а не за притеснение. ;)
пич.. темата е стара :lol:

amk933
04-01-2010, 23:24
Тема 2008