PDA

View Full Version : Чувствам се ужасно след един сън



krisi_kote
06-09-2008, 19:06
Здравейте :)
Значи аз не съм поредната депресирана пикла (с извинение). Просто искам да споделя как се чувствам след тази нощ. Значи сънувах ужасен сън. В съня си се намирах в едно заведение и чаках 3-те ми най-добри приятелки да дойдат, защото имахме уговорена среща. Чакам ги 5,10,20,30 мин. , 1 час, но те така и не идват. Все отпъждах сервитьорката, която идва да ми иска поръчката, с убеждението, че те ще дойдат. Но те така и не идват. И аз накрая си тръгвам разплакана от заведението. Сутринта като си спомних този сън си поплаках и отидох за 2-рия час в училище. Бихте ли ми казала какво означава това ? Сега в неделя ще пътувам до Кипър (мама и тати живеят там) и ще бъда там цялото лято. А догодина ще се преместя там да уча. Много ми е мъчно и възможно ли е този сън да е продиктуван от това? Трябва ли да си плача и срамно ли е това? Благодаря предварително :)

Целувки :-)

Slun4evko
06-09-2008, 19:19
Напълно нормално е след тъжен сън да ти е тъжно и да си поплачеш. По всяка вероятност съзнанието ти е изградило образ на самотата представен по този начин в съня ти. Всичко ми изглежда повлияно от заминаването ти. Не е нищо ненормално,спокойно. :-)

t1n4e7o
06-09-2008, 19:22
Според мен няма защо да се притесняваш... сън като сън.. ето сега аз ще ти разкажа за моя да видиш за какво става въпрос... С приятеля ми сме заедно от 10 месеца и много се обичаме, но нали знаеш че понякога ти се иска да пробваш нещо ново... липсва ти тръпката, която я е имало в началото... защото вече се познавате отлично... липсва ти просто този период на опознаване.. Имала съм и аз такива мисли за кръшкане (естествено никога не съм мислила да го напавя наистина) и така една вечер сънувам че с едно момче се целуваме и той започва да ме саблича, но аз се сещам за приятеля ми и .. хоп.. събуждам се и ми става кофти.. на следващата вечер пак.. само че с друг.. пак не се стигна до леглото.. но на третата вечер санъвах че преспивам с човек които даве и не познавам.. беше супер но на сутринта ми стана толкова кофти че не е истина... и няма да почярваш какво се случи на 4тата вечер.. сънувам аз че съм на заведение с приятели и излизам да говоря по телефона.. връщам се и гледам приятеля ми с една моя приятелка се държат за ръце.. гледат се влюбено и като ме видяха и веднага се пуснаха.. усещах ги че искат да ми кажат нещо но.. не можеха да го изрекат.. а аз ватрешно усещах че те двамата са се влюбили и незнаят как да ми го кажат.. изведнаж почувствах толкова голяма празнота и самота.. такива сълзи бликнаха че нямам думи да опиша преливащите в мен чувства... знаех че тогава ще настъпи краят.. и се събудих... веднага се обадих на приятеля ми и му разказах за странните ми сънища а тои само ми се засмя каза че ме обича прекалено много за да се случи подобно нещо... и каза да спра да чета теди сапунени романчета.. :D защото ми пълнели главата с глупости..

та извода от това нещо си го направих сама.. от мислите си да кръшна няма да излезе нищо добро защото за миг като че ли се поставих на неговото място... и се почувствах все едно умирам.. незнам дали ме разбирате но... това ми беше за урок да не му изневерявам да не кръшкам .. та камоли дори и в мислите си.. защото ние с него сме създадени един за друг.. аз го обичам с цялото си сърце и тои мен също... :-) :-) :-) :smt008 :smt008

splendour
06-09-2008, 19:38
vseki e imal t1jni s1ni6ta

xXxScreamxXx
06-09-2008, 19:56
Напълно нормално е след тъжен сън да ти е тъжно и да си поплачеш. По всяка вероятност съзнанието ти е изградило образ на самотата представен по този начин в съня ти. Всичко ми изглежда повлияно от заминаването ти. Не е нищо ненормално,спокойно. :-)


мн точн0о0о казано :)

Duvessa
06-09-2008, 20:25
Няма за какво да се притесняваш, съвсем нормално е. Сънищата са израз на подсъзнателните ни желания и страхове или общо казано чувства. Заминаваш скоро за Кипър, където ще си далеч от приятелите ти- може би изпитваш страх, че ще загубиш връзка с тях, ще забравят за теб или че ще се чувстваш самотна. Заради това е сънят ти. Друг път гледай да не се стряскаш от кошмари и се стреми да не влияят на настроението ти – все пак, това е просто сън, а реалността е друга. Аз, например, всеки ден (когато помня какво съм сънувала) сънувам кошмари. Изживяла съм може би най- големите си страхове чрез тях- многократно съм сънувала по различни брутални начини смъртта на хората, които обичам, както и своята, предателства, също така и някакви „свръхестествени” неща. Ако трябваше винаги да им обръщам внимание, до сега да съм се побъркала. Просто когато се събудиш не мисли за самия кошмар, а за реалния свят, в които нещата не стоят по същия начин.

TheNewReligion
06-09-2008, 21:14
Не е срамно да плачеш ! Според мен , съня ти наистина може да е продиктуван от предварителната носталгия , която те е обзела . Знаеш ли .... забелязала съм , че тъжните сънища много често означават , че те очаква нещо много хубаво , така че не отдавай такова значение на този сън , ами се наслаждавай на времето прекарано с приятелките си !

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 21:16
Не се притеснявай за нищо ... нали в действителност приятелите ти са до теб и мн ще им липсваш като заминеш,както и те на теб ... но и в Кипър ще намериш сродни души :) Не унивай и мисли позитивно :-)

5StaR
06-10-2008, 03:09
Зле, нищо не означава.. ебати детето.

Pedigree
06-10-2008, 08:07
Eбаси, това е само сън. :)

beiho
06-10-2008, 11:50
Ами не знам за твоя сън обаче при мен, когато сънувам нещо то рано или късно се случва.Не сънувам често , но ако това стане знам, че ще следва нещо, близко до това, което съм сънувал. :?

babylove
06-10-2008, 13:41
em synqt se krie v podsyznanieto na 4oveka... spored mene ti e mnogo my4no 4e 6te se razdeli6 s priqtelkite ti i zatova synuvash ne6to kao razdqla s tqh, no ako naistina ste nai-dobri priqtelki priqtelstvoto vi 6te prodylji dori i ti da zamine6 i zatova ne se pritesnqvai... :)

remember_me
06-10-2008, 13:52
beiho Пуснато на: Вто Юни 10, 2008 2:50 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ами не знам за твоя сън обаче при мен, когато сънувам нещо то рано или късно се случва.Не сънувам често , но ако това стане знам, че ще следва нещо, близко до това, което съм сънувал.

+10

RoyTheReaper
06-10-2008, 17:00
Зле, нищо не означава.. ебати детето.

+1