PDA

View Full Version : Вижте този рус цвят



za6to_vse_na_men;((
06-09-2008, 19:07
Значи хора преди време се изруих,но косата ми става все няква жълта или си е пак няква кестенява..бе не е цялата руса,има си ми е кестеняво даже много..сега ползвам тоя балсам за матиррне на руса коса и става сива но не е такава каквато желая.Вижте този рус цвят на тая мацка,а нейната коса е черна..как го е постигнала..искам точно такъв цвят а косата ми е кестеняво сива пф :( http://i.data.bg/08/06/09/996069_orig.jpg


Редактирано от Цвети, съгласно 1-ва точка. :)

Spider4eto
06-09-2008, 19:10
първо трябва да се обезцвети с перхидрол, което много гори косата и чак тогава да я боядисаш :)

za6to_vse_na_men;((
06-09-2008, 19:14
Но аз до сега махах перхидрола с този балсам щото ми беше жълта косата..а даже тя си е кестенява сега..все като боядисвам,само отгоре е руса а всичко друго кестеняво.. все не ми хваща другаде хем много слагах пфф :(

za6to_vse_na_men;((
06-09-2008, 19:16
Как ще стане това обезцветяване с перходрол..аз досега се чудех как да го махна понеже ми беше жълта косата.. :( немога да се оправя с тази коса..защо не е руса и не стои руса когато я боядисам а става жълта а на другите места кестенява както си е пф :(

darla
06-09-2008, 19:33
az na tova bqlo-ruso mu vikam "tupo-ruso" 6toto vsi4ki folk ZVEZDICI sa s tozi cvqt

FrOzEn_HeAr7
06-09-2008, 19:45
що не си отидеш на фризиор най добре ще те направи не да си гориш косата, още повече с некфи нешта... :)

Liar
06-09-2008, 19:51
http://i.data.bg/08/06/09/996069_orig.jpg
омфг кво е тва чудовище?
Иначе по-добре бегай на фризьор.Виж той какво прави и след това ще можеш сама.

mrssmith
06-09-2008, 19:51
Само фризьор може да ти направи този цвят и то с платина, защото знае точно колко да я държи на косата ти, според ефекта, който искаш. Няма смисъл сама да си хабиш косата в напразни опити ;)

xXxScreamxXx
06-09-2008, 19:58
пффф кфо още 4акаш ми не идеш на фризиор ?!?!?

MiSs_DioR_CheRiE
06-09-2008, 20:48
Shto ne zemesh da otidesh na frizior we ... mnogo e trudno da se setish , che akto se boqdisvash sama nishto nqma da postignesh ...

TheNewReligion
06-09-2008, 20:56
Ъъъ , не знам защо , но това цвят ми се струва доста долнопробен . Май най-добре ще е да не правиш експерименти с косата си , ако искаш да я запазиш здрава и хубава .... :? Ама , ако си толкова навита да приличаш на фолк певица в България има достатъчно професионални фризьорски салони , които можеш да посетиш .

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-09-2008, 21:38
Kakvo tolkova mu haresvate na toq cvqt.. :? Stana banalen veche.. e, vseki si ima vkus, de.. no... ima tolkova po-svegi tonove.. Po - dobre izberi neshto gotino.. Mn e obezlichavashto tva ruso-bqlo...

unfaithful1234
06-10-2008, 06:07
пффф кфо още 4акаш ми не идеш на фризиор ?!?!?
мхм,сама няма да го направиш така!

LadyCarameL
06-10-2008, 06:13
Недей!Просто недей! 8-)

radito
06-10-2008, 09:38
фризьор, мила, фризьор му е майката когато си правиш за 1-ви път такава прическа ;)

Carmen_Kass
06-10-2008, 11:14
фризьор, мила, фризьор му е майката когато си правиш за 1-ви път такава прическа ;)

+1

mysterious93
06-10-2008, 11:37
абе кво й се карате?тя ви пита как да постигне този ефект не дали на вас ви харесва :-x

sladko_teenche_v
06-10-2008, 14:08
Каква е разликата между перхидрола и кислородната вода...или май аз нещо не съм доразбрала? :-o

anitta
06-10-2008, 16:27
И досега нямаше и едно мнение точно по въпроса на момичето...

Много зависи от това, с което си си изрусила косата - само и единствено с обикновенна боя няма да стане бяло русо, в това съм се убедила лично. Трябва и блондор или за по-лесно си взимаш боя, която освен оцветителя съдържа и сини прахчета (блондор). Palette имат такива нюанси. Аз лично съм се боядисвала с нюанс номер 100 (скандинавско русо), което изсветлява от 4 до 6 тона. Получи ми се доста приличен цвят. В общи линии трябва да търсиш най-светлия номер боя от дадена серия, на чиято опаковка да пише, че изсветлява с поне 4-6 (Palette Natural Colors) или 6-12 тона (Palette XXL Color).
Когато стане бяло руса пак ще има лек жълт оттенък. За да го премахнеш си вземи една черна боя. Когато се къпеш, след като си измиеш косата, я поливаш с двулитрово шише с разтворена в него около 1-2 (малко количество) капки боя (само от тубичката с цвета, в никакъв случай недей да слагаш окислител!!!) без да изплакваш. С времето ще налучкаш точния вид консистенция. Звучи странно, но така ще убиеш жълтия оттенък и косата ти ще стои пепелява, едно нанасяне издържа до 1-2 максимум 3 измивания.
Ако все пак горната схема ти се струва доста сложна си вземи от шампоанчетата на Prestige за сребрист оттенък. Тях не съм ги ползвала, не мога да изкажа обективно мнение.
Успех!

love_veselka
06-10-2008, 17:43
пффф кфо още 4акаш ми не идеш на фризиор ?!?!?
мхм,сама няма да го направиш така!


+1 аз сама в домашни условия не смея никакви бой да ползвам,фризьорката най-добре знае как да се получи,защото не всяка боя може да се хване на естествения цвят на косата ти и се получават ужасни цветове и по някой път петна :D

ЕPu
06-10-2008, 19:28
Яко перхидрол му е майката на тая прическа специално

Но направиш ли си, трябва постоянна поддръжка - да не допускаш тъмни корени, да се грижиш за цвета... таак, че си помисли да ли си заслужава.

ILY
06-10-2008, 21:00
на фризьор ... иначе перхидрола му е майката :smt026

didivid
06-11-2008, 16:09
Трябва да си много тъп да си боядисаш косата в такъв цвят.

radito
06-11-2008, 16:22
Ако все пак горната схема ти се струва доста сложна си вземи от шампоанчетата на Prestige за сребрист оттенък. Тях не съм ги ползвала, не мога да изкажа обективно мнение.
Успех!
недей да си взимаш от БАЛСАМА на Prestige особено както се боядисваш от скоро.Казвам ти го от личен опит..вече 4 години съм пепеляво русо и си имам на идея за какво става на въпрос ;)

za6to_vse_na_men;((
06-11-2008, 17:10
Трябва да си много тъп да си боядисаш косата в такъв цвят. така ли?А ти трябва да си още по - тъп.Аз питам за цвета,а не дали съм тъпа за дето искам да се боядисам така.Всеки си има мнение бe,като не ти харесва нищо не мога да направя,на мен ми харесва и точно за това питам :-x

Roguemood
08-19-2008, 18:40
Ами така си е всеки си има свое мнение и вкус!Аз се изрусих наскоро и да ти кажа никак не беше лесно да постигна цвета които исках,понеже е доста трудно.Първо си купих боя за коса на гарниер най светлия цвят а косата ми беше кестенява да не кажа светло кестенява,и като се боядисах стана риЖaва ,супер нищо не стана ама след това една приятелка на майка ми каза да си купя обезцветител за коса.Че така и направих де...то представлява един светло син прах и си купуваш едни неща дето се разтваря праха в тях и мажеш на цялата коса.....после като се изкупеш изсушавяш се и чак тогава боядисваш с какъвто цвят искаш...мога да ти пратя снимки ако искаш моята не е бяло руса ама пак си ми харесва :) Успехчета :-)

xxxSnowflakexxx
08-19-2008, 19:32
Tozi cvqt koito iska6 e bqlo ruso i dosta trudno 6te go postigne6 no vse pak ne e nevazmojno.Ako friziorat ti e dobur 6te polu4i6 cveta , koito taka jelae6!!! :) :) :)

kuklichka_bg
08-19-2008, 21:09
Значи хора преди време се изруих,но косата ми става все няква жълта или си е пак няква кестенява..бе не е цялата руса,има си ми е кестеняво даже много..сега ползвам тоя балсам за матиррне на руса коса и става сива но не е такава каквато желая.Вижте този рус цвят на тая мацка,а нейната коса е черна..как го е постигнала..искам точно такъв цвят а косата ми е кестеняво сива пф :( http://i.data.bg/08/06/09/996069_orig.jpg


Редактирано от Цвети, съгласно 1-ва точка. :)

zashto si misli6 4e kosata i e 4erna moje da e bila rusa i da si e ostavila samo toq ki4ur; p

Marge
08-19-2008, 23:21
Толкова русо се прави с блондор смесен със платинено руса боя. Правиш го, след 3 дена пак. Процедурата се повтаря няолко пъти ;)

babity
08-20-2008, 08:39
И аз искам подобен цвят (малко по - тъмно, де), но и аз не го постигам все още (моето е умишлено, защото не искам да си горя косата и го правя постепенно). Тайната е в многото супри. Гориш докато стане в цвят слама (сериозно говоря!). Тогава си вземаш боя по избор в цвета, който си си избрала (забрави безамонячните и билковите, прекалено са слаби) и боядисваш често, най - малко на 15 дни, защото изпуснеш ли си корените по - дълги и няма да успееш да ги оеднаквиш с останалата коса (това последното е от опит). Успех!

mashbg
12-03-2014, 11:58
Моят съвет към всички жени , които имат проблеми с топлите рижави и жълти тонове на косата си , като професионален фризьор е да използват матиращ шампоан за тази цел .Той перфектно матира жълтото . Аз си го купувам най- евтино от този оналайн магазин http://zakosata.com/shampoani-boqdisani-kosi/alfaparf-ph-color-silver