PDA

View Full Version : Проблем!!!!!!!!!!



Nakov
06-09-2008, 19:16
Здравейте,имам голям пробле.Оная ми работа не ми става изцяло,тоест много ми е мек.Който може да ми каже защо е така да каже плс.

rakiQ
06-09-2008, 19:17
пиий виагра :razz:

atanakata
06-09-2008, 19:35
много фактори влияят, и то комплексно
демек be aware of /внимавай с/:
стреса
алкохола
цигарите
прекомерната мастурбация
и за друго не се сещам... това са нещата, които най често пречат на едно момче да покаже пълните си възможности ;)
а иначе ако го няма никой от горепосочените 'фактори' или нещо което да те кара психически да не искаш и да не мислиш за секс, мисля че ще е по добре да отидеш на лекар ;)

alex_devv
06-09-2008, 20:13
ЕГН-то :lol:

SpOrTs_GiRl
06-09-2008, 20:28
много фактори влияят, и то комплексно
демек be aware of /внимавай с/:
стреса
алкохола
цигарите
прекомерната мастурбация
и за друго не се сещам... това са нещата, които най често пречат на едно момче да покаже пълните си възможности ;)
а иначе ако го няма никой от горепосочените 'фактори' или нещо което да те кара психически да не искаш и да не мислиш за секс, мисля че ще е по добре да отидеш на лекар ;)

+1 .. Браво ! .. Едно компетентно мнение. :D .. :)

Love_Is_The_Answer
06-09-2008, 20:33
ЕГН-то :lol:

Ееее ... ти пък!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

kalokairi
06-09-2008, 20:38
много фактори влияят, и то комплексно
демек be aware of /внимавай с/:
стреса
алкохола
цигарите
прекомерната мастурбация
и за друго не се сещам... това са нещата, които най често пречат на едно момче да покаже пълните си възможности ;)
а иначе ако го няма никой от горепосочените 'фактори' или нещо което да те кара психически да не искаш и да не мислиш за секс, мисля че ще е по добре да отидеш на лекар ;)
1+

no_baby
06-10-2008, 13:31
atanakata написа:
много фактори влияят, и то комплексно
демек be aware of /внимавай с/:
стреса
алкохола
цигарите
прекомерната мастурбация
и за друго не се сещам... това са нещата, които най често пречат на едно момче да покаже пълните си възможности
а иначе ако го няма никой от горепосочените 'фактори' или нещо което да те кара психически да не искаш и да не мислиш за секс, мисля че ще е по добре да отидеш на лекар

+1

CragHack
06-10-2008, 13:34
Здравейте,имам голям пробле.Оная ми работа не ми става изцяло,тоест много ми е мек.Който може да ми каже защо е така да каже плс.

По време на секс или по време на чекии? Има голяма разлика. И всеки път или само понякога? Дай некво допълнително инфо за да се види каква може да е причината

sparco_sl
06-10-2008, 15:16
ЕГН-то :lol:


:razz: :razz: :razz: :razz:
НАЙ ВЕРОЯТНО

Nakov
06-10-2008, 15:17
Еми и при двата случая ....

Xtuning
06-10-2008, 15:28
ЕГН-то :lol:


ахахаххахаххаха е тоя ме разби ахахахахаххаха :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz:


Мен ми се е случвало когато съм бил много пиян ..ама иначе възможно е да е от стрес , напрегнато ежедневие или нещо такова :)

MELON
06-10-2008, 16:06
Здравейте,имам голям пробле.Оная ми работа не ми става изцяло,тоест много ми е мек.Който може да ми каже защо е така да каже плс.
отрежи си го :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

4u4oliga
06-11-2008, 10:33
South park rulirat

firesnow
06-11-2008, 10:37
South park rulirat
good to know...

psychopath
06-11-2008, 10:40
от годините е...

Dreammy
06-11-2008, 17:41
много фактори влияят, и то комплексно
демек be aware of /внимавай с/:
стреса
алкохола
цигарите
прекомерната мастурбация
и за друго не се сещам... това са нещата, които най често пречат на едно момче да покаже пълните си възможности ;)
а иначе ако го няма никой от горепосочените 'фактори' или нещо което да те кара психически да не искаш и да не мислиш за секс, мисля че ще е по добре да отидеш на лекар ;)

+1 именно :)