PDA

View Full Version : Очилата правят чудесата



svetliopl
06-09-2008, 22:11
Значи стигнал съм до извода че очилата правят мръсната работа.. значи давам пример върви момче нормално без някакви недостатъци може би не с някакви маркови дрехи и.т.н, но това е подробност.Никой не му обръща внимание минава си момчето.. така ок. Сега минава друг да кажем същото момче сложил си 1 цайси от 10лв и е луд? Всичко живо от женския пол го гледа? Що така? Стигнал съм до извода очилата правят чудесата 8) , но не мога да го схвана все още.. забележете всеки сайт за запознанства най големите там в тези сайтовете най активните всичките им снимки са със очила, но ако ги свалят? :lol: та.. обяснете малко що се получава тей :x :razz:

TheNewReligion
06-09-2008, 22:19
Еми .... Да , донякъде си прав .
Пример: Дуета "Респект" , в клипа на "Друга нагласа " едното момчетата с очила (предполагам , не са от 5лв. . макар ,ч е цената няма никакво значение) и издлежда супер . Много ми хареса с очила , но вчера гледах едно интервю с дуета и там , момчето беше без очила и как да го кажа ....
Абе не ми хареса и толкова ! 8-)

Scouse
06-10-2008, 05:16
OMG !!!

RaI4etO
06-10-2008, 12:51
честно казано и аз забялязвам същото например от нашия клас момичета които са много невзрачни като си сложат слънчевите очила и се променят . Незнам защо така...аз също много обичам да нося слънчеви очила но не мисля че с тях ставам по-хубава (харесвам се и без ) явно е индивидуално....

babylove
06-10-2008, 12:59
em zavisi ot 4oveka... na nqkoi momi4eta i mom4eta mnogo qko im stoqt o4ila, no ima i takiva, na koito ne im stoqt o4ila... :) tezi, na koito im stoqt dobre o4ila si slagat i vsi4ki gi haresvat tova-onova...

Jamalska
06-10-2008, 15:16
Щото нищо не се вижда под очилата ахаха

twsd
06-10-2008, 16:15
shtoto ne se vijda gadnoto lice zad tqh ne se li chudish shto po edno vreme trugnaha si4ki s nekvi ogromni :D

Presli
06-10-2008, 16:20
svetliopl, ако може прати ми на ЛС една твоя снимка за малко и чак тогава, ще ти отговоря на темата, защото искам да те видя. :)